Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Euro záruka

Motovraky - Filip (Nový člen)
16.10.2008 17:09:12
Offline

Euro záruka

Dobry den
Vi tu někdo , nejlépe ma li někdo osobní zkušenost s rozdílem mezi nákupem o  dealera Suzuki u nás a od takzvaného šedého dealera?Chceme kupovat B-kinga a rozdil ceny je tam az 50.000,- ale slyšel jsem někde že pak budu muset servisovat třeba v německu , jak je to tedy se zárukou?

qwerty (Člen)
16.10.2008 17:18:41
Offline

Re: Euro záruka

co sem slysel tak je to stim servisem pravda ..... ale nevim to urco .idontknow


WD club member.
osiris (Člen)
16.10.2008 17:35:37
Offline

Re: Euro záruka

...záruku ti nese ten šedej dovozce a potažmo od něj jeho další dodavatel/é, čili v době záruky servisuješ přímo u něj, nebo u jeho smluvního servisu, nebo klidně i v ofic. síti, nebo i jinde (většinou je domluva o způsobu vstřícná a bez problémů)
...pravda je, že záruku neuplatníš u suzuki czech, což je logický, oni ti to neprodávaj, ale jak už jsem ti napsal, případnou reklamaci ti plní konkrétní prodejce přímo


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Lenka (Člen)
16.10.2008 19:45:42
Offline

Re: Euro záruka

jak pise Osiris, zaruka jde za prodejcem, servis u smluvniho partnera...ale co ja vim, tak ofiko zastoupeni Suzuki do servisu motorku kupovanou u sedyho dovozce nevemou...samozrejme ale neznam vsechny, treba to nekdo veme...to se musis poptat u toho konkretniho dovozce, kde mas servisovat, a pak pro jistotu este v tom servise...


...Do you know that bad girls go to hell?...
Jarken (Člen)
17.10.2008 07:48:42
Offline

Re: Euro záruka

Kup si Hondu a nebudeš potřebovat servis  evil no né?No ano! good

Bandit pussy se mi zase něco povedlo.... smokin


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
K.a.s.y.m. (Člen)
17.10.2008 07:56:45
Offline

Re: Euro záruka

Jarken psal:

Kup si Hondu a nebudeš potřebovat servis  evil no né?No ano! good

Bandit pussy se mi zase něco povedlo.... smokin

seš jak můj kámoš...taky jedině honda...a jediná motorka kterou jsme na dovolený opravovali byla jeho bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Motovraky - Filip (Nový člen)
17.10.2008 09:26:11
Offline

Re: Euro záruka

Názor s tím že záruku u české sítě neuplatním už jsem tedy slyšel ze všech stran , včetně dealera a samozřejmě ji i chápu vzhledem k logice prodeje české sítě.Nicmeně tedy nechapu termín euro záruky ktery dostavaš s novou motorkou a pak nechapu system , když je republika součástí evropy ale .........Řeším to už jen ze zájmu , nechápu jakou kličkou se česká republika(inportér a jeho dealerská síť) mohou euro záruce právně vyhnout))

osiris (Člen)
17.10.2008 10:49:08
Offline

Re: Euro záruka

...že si hrajou na soukromej subjekt kterej nemá s tím vším nic společnýho (přitom oni by tak jako tak byli jen prostředníkem při uplatnění eurozáruky)
...nic to nemění na tom, že záruku máš, jen ji uplatňuješ u jinýho dodavatele


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Lenka (Člen)
17.10.2008 11:45:02
Offline

Re: Euro záruka

Motovraky - Filip psal:

Názor s tím že záruku u české sítě neuplatním už jsem tedy slyšel ze všech stran , včetně dealera a samozřejmě ji i chápu vzhledem k logice prodeje české sítě.Nicmeně tedy nechapu termín euro záruky ktery dostavaš s novou motorkou a pak nechapu system , když je republika součástí evropy ale .........Řeším to už jen ze zájmu , nechápu jakou kličkou se česká republika(inportér a jeho dealerská síť) mohou euro záruce právně vyhnout))

ty zaruku mas, ale uplatnujes ji tam, kdes ji koupil...protoze holt jsi motorku neporidil v ofiko siti, ale u nejakyho vency...to je cena za to, ze koupis vo par desitek tisic levnejs...ceska suzuki si tak nak brani trh nebo co...


...Do you know that bad girls go to hell?...
Filous (Člen)
17.10.2008 11:53:50
Offline

Re: Euro záruka

Jarken psal:

Kup si Hondu a nebudeš potřebovat servis  evil no né?No ano! good

Bandit pussy se mi zase něco povedlo.... smokin

...mazej popravovat a nebuť ftipnej, woebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
17.10.2008 11:57:05
Offline

Re: Euro záruka

...je to jag píše Os...reklamaci neuplatníš u ofic importéra, ale u toho, gdo to dotách, ten by ti měl i vyplnit servisku a dohodit smluvní servis pokuť neservisuje sám...a ofic servisy šeďáky nechtěj dělat, páč s tech garanček hovno maj...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Lihy (Člen)
17.10.2008 12:13:02
Offline

Re: Euro záruka

Nebál bych se toho a koupil u šedýho. Těch peněz ušetříš ranec, jen bych si vybral nějakýho co je a nebo má smluvní serviz někde blízko bydliště. Jinak suzuki czech sou kokoti a věřim, že zapláčou nad vejdělkem, protože čim dál víc lidí kupuje u šedejch (ty to taky nedělaj pro krásný voči a maji z toho i přes ten kurefskej rozdíl v ceně slušnej zisk) a když oficiální nebudou na těch motorkách chtít dělat, tak asi za chvíli nebudou mít do čeho píchnout.good

Filous (Člen)
17.10.2008 12:33:03
Offline

Re: Euro záruka

Lihy psal:

Nebál bych se toho a koupil u šedýho. Těch peněz ušetříš ranec, jen bych si vybral nějakýho co je a nebo má smluvní serviz někde blízko bydliště. Jinak suzuki czech sou kokoti a věřim, že zapláčou nad vejdělkem, protože čim dál víc lidí kupuje u šedejch (ty to taky nedělaj pro krásný voči a maji z toho i přes ten kurefskej rozdíl v ceně slušnej zisk) a když oficiální nebudou na těch motorkách chtít dělat, tak asi za chvíli nebudou mít do čeho píchnout.good

...good...Na průhoně sou kokoti a vobyčejný dýleři a servisáci sou akorát tag nasraný...fčera měli dýlerskej den a starej zas přijel našláplej, že se v ňom vařili chcankysmile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Lenka (Člen)
17.10.2008 12:49:43
Offline

Re: Euro záruka

Filous: kamarad dela taky u ofiko dylera, rikal, ze to je vobcas na ranu...


...Do you know that bad girls go to hell?...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr