Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » vyhřívané rukojeti

Póla (Člen)
28.10.2008 06:13:54
Offline

vyhřívané rukojeti

...kdo máte? zkušenosti, typy, na co si dát pozor?...

Zima je neúprosná, prstíky zebou a nikdo nezahřívá....good

redik27 (Člen)
28.10.2008 07:36:11
Offline

Re: vyhřívané rukojeti

Póla psal:

...kdo máte? zkušenosti, typy, na co si dát pozor?...

Zima je neúprosná, prstíky zebou a nikdo nezahřívá....good

Je to krasná věc a zdruhe strany tě stejně zahřeje jen víc vrstev.


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
majcherisko (Člen)
28.10.2008 07:36:41
Offline

Re: vyhřívané rukojeti

oxfordy a pohoda good nejsou tak tluste jako nektere levnejsi typy a o to mi slo.akorat se spatne ovladaji v rukavicich-myslim tu novou verzi s elektronickym ovladacem,stare mely otocne kolecko a to bylo rozhodne praktictejsi.

majcherisko (Člen)
28.10.2008 07:38:21
Offline

Re: vyhřívané rukojeti

jenze cim vic ti je teplo na dlan,tim vetsi mraz citis na horni strane pracky bigsmile,takze si k nim kup rovnou i vlozky do rukavic od coldkillers.

Póla (Člen)
28.10.2008 07:46:24
Offline

Re: vyhřívané rukojeti

majcherisko psal:

jenze cim vic ti je teplo na dlan,tim vetsi mraz citis na horni strane pracky bigsmile,takze si k nim kup rovnou i vlozky do rukavic od coldkillers.

Dobrý tip. Zdají se mi  ale na fotce  hodně silné.  Vlezeš ještě potom do rukavic?

redik27 (Člen)
28.10.2008 07:46:57
Offline

Re: vyhřívané rukojeti

majcherisko psal:

jenze cim vic ti je teplo na dlan,tim vetsi mraz citis na horni strane pracky bigsmile,takze si k nim kup rovnou i vlozky do rukavic od coldkillers.

s tím souhlasím
good


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
VikecB12 (Člen)
28.10.2008 09:27:58
Offline

Re: vyhřívané rukojeti

Mám Saito,víckrát bych je nekoupil. Po chvilce vot namontování se mě skurvilo to ovládací kolečko,funguje jenom na tu polohu start a to po chvilce moc pálí. Tak to vždycky na chvilku vypnu aby schládli a zase je zapnu.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
osiris (Člen)
28.10.2008 11:44:41
Offline

Re: vyhřívané rukojeti

...vod tý doby co jsem namontoval vyhřejvaný hefty jsem přestal používat coldkillers do rukavic (je to zbytečný), navíc jak se správně ptáš, pokud nemáš volnější rukavice a narveš se do nich i s coldkillers tak se hodně nemotorně ovládá brzda i spojka (používal jsem z toho důvodu v chladu pořád starý vytahaný rukavice a stejně to nebylo dobrý)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Póla (Člen)
28.10.2008 12:02:45
Offline

Re: vyhřívané rukojeti

osiris psal:

...vod tý doby co jsem namontoval vyhřejvaný hefty jsem přestal používat coldkillers do rukavic (je to zbytečný), navíc jak se správně ptáš, pokud nemáš volnější rukavice a narveš se do nich i s coldkillers tak se hodně nemotorně ovládá brzda i spojka (používal jsem z toho důvodu v chladu pořád starý vytahaný rukavice a stejně to nebylo dobrý)

Osi a jaké sis teda pořídil hefty?
Jináč cibulové vrstvy na rukách asi fakt není ta pravá cesta...

osiris (Člen)
28.10.2008 12:05:13
Offline

Re: vyhřívané rukojeti

...oxfordy s tlačítkovým ovládáním (maj skutečně užší hefty než ostatní, jen o cca 2mm silnější než originály)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Palino (Člen)
28.10.2008 18:27:01
Offline

Re: vyhřívané rukojeti

mám Saito od Louise a jsem spokojený. Jsou v průměru silnější než origo, ale problém mně to žádný nezpůsobuje. Kdybys chtěla vyzkoušet, tak vem Datlíka a stavte se.


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
mr.BSE (Člen)
28.10.2008 18:30:19
Offline

Re: vyhřívané rukojeti

Oxford - precizni, bezchybny, pekny good


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Miras (Člen)
28.10.2008 19:09:57
Offline

Re: vyhřívané rukojeti

Daytona good měl jsem dobrý reference a vyadají dle mého nejlíp. kupováno u louise v akci za tušim 39ecek. Myslim ale, ze je tam od tý doby měli za ty prachy vícektrát. Fungujou perfektně. Známej je tak asi 6 - 8 let a pořád dobrý.

zdenek 1 (Člen)
28.10.2008 19:26:50
Offline

Re: vyhřívané rukojeti

OXFORD a jsem spokojenýgood


když to jede,je to OK
K.a.s.y.m. (Člen)
28.10.2008 19:33:08
Offline

Re: vyhřívané rukojeti

Levný Saito dobrý,ale jsou silny a já měl problém s protáčením heftu při zahřátí slušně hřefou jen na tu polohu "high" na low nic moc.
Kamarád má oxfordy co má asi Osi a je zpokojenej jen musí být zapojený fakt jen na baterku .Jak se zapojili do okruhu tak se při poklesu napětí vypínali(holt ta ochrana před vybitím funguje moc dobře bigsmilebigsmile)
Jo a ještě jedna poznámka...bacha ať si nekoupíš na čtyčkolku ty se na normální moto montujou fakt blběbigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
osiris (Člen)
28.10.2008 19:43:04
Offline

Re: vyhřívané rukojeti

...to je taky nápad, když to má vochranu před vybitím to montovat ještě přes vostatní pičoviny jako relátka smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
K.a.s.y.m. (Člen)
28.10.2008 20:48:31
Offline

Re: vyhřívané rukojeti

osiris psal:

...to je taky nápad, když to má vochranu před vybitím to montovat ještě přes vostatní pičoviny jako relátka smile1

no jo no, chtěl to aby to vypínal klíčkem...že to nebude fungovat se nějak nepředpokládalosmile1smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
sonyk (Člen)
28.10.2008 20:54:59
Offline

Re: vyhřívané rukojeti

po nedavenm vyletu tuism minulou nedeli sem o nich taky zacal premyslet. ac bratr na freewindu krasne ruce v teple a me docela packy mrzly. tak mozna pristi rok poridim ale zase kvuli tem par dnum se na to asi vykaslu da se to prezit. nehlede na to ze se daj ruce ohrat o kluzaky na hlavach smile1


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Dado (Člen)
29.10.2008 07:06:59
Offline

Re: vyhřívané rukojeti


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
osiris (Člen)
29.10.2008 07:56:38
Offline

Re: vyhřívané rukojeti

...ano


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Póla (Člen)
29.10.2008 08:15:51
Offline

Re: vyhřívané rukojeti

PAlino díky za nabídku. Má to ale být překvápko, takže to zkoušení bude muset Datlík oželet. Tady snad není co zkazit. A když se mu nebudou líbit,tak si je dám na svoji krásku.

Určitě se ale někdy stavíme na kafčo....všechno má svůj čas.

Datel (Člen)
29.10.2008 09:48:18
Offline

Re: vyhřívané rukojeti

Nemám rád překvapení! smokinbigsmile

majcherisko (Člen)
29.10.2008 11:21:25
Offline

Re: vyhřívané rukojeti

ja se s coldkillers do rukavic vlezu,ale je fakt ze mam rukavice volnejsi.trosku chybi cit v ruce,ale da se to prezit.ochrana pred vybitim podle me moc nefunguje-masa byla v zime v garazi,kde je furt 20 stupnu a baterka klekla uplne-musel jsem na jare koupit novou.takze mi to v servise nejak prepojili a vypinam to normalne klickem.

osiris (Člen)
29.10.2008 11:35:54
Offline

Re: vyhřívané rukojeti

...myšleno vochrana před takovým vybitím když necháš vomylem spuštěný topení, bouchneš vratama a deš domů bigsmile (to se ti pak to topení samo při poklesu napětí v baterii vypne jako samo víš smile1, né že se ti baterie nikdy nevybije jinejma vlivama)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Bedřich (Člen)
29.10.2008 21:17:26
Offline

Re: vyhřívané rukojeti

Mám saita dva týdny a je to příjemnýbigsmile
Tlusčí jsou, ale vzhledem k tomu že to má topit, se není čemu divit a je to lepší než na sebe rvát rukavice a bejt jak kosmonaut.

Zapojený to je narychlo, ale na klíček to předělám v zimě...

Nějak nechápu ochranu proti vybití když vypnu klíček a je šmytecidontknow


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
osiris (Člen)
29.10.2008 21:28:12
Offline

Re: vyhřívané rukojeti

bedřichoj: protože s mikroprocesorem hlídajícím pokles napětí v baterii a případným vodpojením když přesáhne určitou mez, můžu stát v kose u pangejtu (ať už na někoho nebo něco čekám nebo z jakýhokoliv důvodu kdekoliv zevluju) s vypnutým klíčkem, tím pádem i vypnutým světlem (u novějších ročníků) a přitom si vyhřejvat kurevsky pracky cool
...se zapnutým světlem to asi pouštět nebudeš viď smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Bedřich (Člen)
29.10.2008 21:44:42
Offline

Re: vyhřívané rukojeti

osiris psal:

bedřichoj: protože s mikroprocesorem hlídajícím pokles napětí v baterii a případným vodpojením když přesáhne určitou mez, můžu stát v kose u pangejtu (ať už na někoho nebo něco čekám nebo z jakýhokoliv důvodu kdekoliv zevluju) s vypnutým klíčkem, tím pádem i vypnutým světlem (u novějších ročníků) a přitom si vyhřejvat kurevsky pracky cool
...se zapnutým světlem to asi pouštět nebudeš viď smile1

Rozumím ti, taky prauda ale mám jiné řešení...

... když byla kosa a nebylo topení na pracky, tak jsem zastavil, jelikož mám Béčko,  hodil rukavice na motor a taky bylo hejsmokin


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
mr.BSE (Člen)
30.10.2008 19:24:53
Offline

Re: vyhřívané rukojeti

Bedřich psal:
osiris psal:

bedřichoj: protože s mikroprocesorem hlídajícím pokles napětí v baterii a případným vodpojením když přesáhne určitou mez, můžu stát v kose u pangejtu (ať už na někoho nebo něco čekám nebo z jakýhokoliv důvodu kdekoliv zevluju) s vypnutým klíčkem, tím pádem i vypnutým světlem (u novějších ročníků) a přitom si vyhřejvat kurevsky pracky cool
...se zapnutým světlem to asi pouštět nebudeš viď smile1

Rozumím ti, taky prauda ale mám jiné řešení...

... když byla kosa a nebylo topení na pracky, tak jsem zastavil, jelikož mám Béčko,  hodil rukavice na motor a taky bylo hejsmokin

Tak na co sis kupovatl saita?surprised
Muzes jezdit a stridat pracky na motoru za jizdy,ne?smile1
Proste je to lepsi a vic hi-tech good


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Bedřich (Člen)
30.10.2008 23:50:54
Offline

Re: vyhřívané rukojeti

surprised
aby bylo teploidontknowidontknow

všechno se dářešit... může to bejt napájený ze dvou kabelů. Jeden přes spínačku - primárně, druhej natvrdo k baterce, tj.v mém přípdě jen od kabelu ze zásuvky zapalovače co mám vlevo pod nádrží a zapojenej už přes pojistku a vypínač pod sedlem...smokin
evil


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
mr.BSE (Člen)
31.10.2008 17:38:16
Offline

Re: vyhřívané rukojeti

na co dva kablesurprised
aby byl mensi proud v kazdym z nichsurprised


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Pulytr (Člen)
31.10.2008 21:19:03
Offline

Re: vyhřívané rukojeti

Nevím jak to dělaj žencký ale my máme výhodu že teplorukojeti nepotřebujemgoodvot čeho mám asy kapsy a teplej ten no kokothelpbigsmile


Dva kusy píva
ross (Člen)
31.10.2008 21:25:39
Offline

Re: vyhřívané rukojeti

Pulytr psal:

Nevím jak to dělaj žencký ale my máme výhodu že teplorukojeti nepotřebujemgoodvot čeho mám asy kapsy a teplej ten no kokothelpbigsmile

teplej kokot, jo?surprised

tak tahle se nazývatheadshake

ale když to píšešsmokin

bigsmilebigsmilebigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
PALOUS (Člen)
31.10.2008 21:34:06
Offline

Re: vyhřívané rukojeti

ross psal:
Pulytr psal:

Nevím jak to dělaj žencký ale my máme výhodu že teplorukojeti nepotřebujemgoodvot čeho mám asy kapsy a teplej ten no kokothelpbigsmile

teplej kokot, jo?surprised

tak tahle se nazývatheadshake

ale když to píšešsmokin

bigsmilebigsmilebigsmile

Tím pádem sem taky kokot páč to fakt fungujebigsmileale vyhřejvaný rukojeti sem měl na B12 a supergoodjediný co mě štvalo,že to balo tlustý do ruk a první snad tři měsíce mě brala křeč do palcebadale doporučujugood


Jebat motorky :-)
PALOUS (Člen)
31.10.2008 21:40:37
Offline

Re: vyhřívané rukojeti

Jo a jinak mě teda dost zajímaj vyhřejvaný nývleky vot oxfordu páč to de jednoduše sundatgood http://www.evron.cz/eshop/index.php?kvo … robek=1456


Jebat motorky :-)
ross (Člen)
31.10.2008 22:24:01
Offline

Re: vyhřívané rukojeti

já je teda ještě neměl ale i teď mi nějak neschází

ale třeba se to změní a pak dám na vaše rady


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
jardagsf (Člen)
01.11.2008 18:14:33
Offline

Re: vyhřívané rukojeti

PALOUS psal:

Jo a jinak mě teda dost zajímaj vyhřejvaný nývleky vot oxfordu páč to de jednoduše sundatgood http://www.evron.cz/eshop/index.php?kvo … robek=1456

u lujze maji nejakou slevu na bundu a ten ohrivac na zada asi za 50E k tomu davaji zadara a jeste jeden muj znamy to prodava a meli tam taky nejakou slevu na bundy a elektrizovane ponozky tam byly asi za 2k.....


MOTO KOZZI GRISO
PALOUS (Člen)
01.11.2008 18:31:02
Offline

Re: vyhřívané rukojeti

jardagsf psal:
PALOUS psal:

Jo a jinak mě teda dost zajímaj vyhřejvaný nývleky vot oxfordu páč to de jednoduše sundatgood http://www.evron.cz/eshop/index.php?kvo … robek=1456

u lujze maji nejakou slevu na bundu a ten ohrivac na zada asi za 50E k tomu davaji zadara a jeste jeden muj znamy to prodava a meli tam taky nejakou slevu na bundy a elektrizovane ponozky tam byly asi za 2k.....

Hoť mě nějakej linkgoodna hrb bych to počeboval páč bude kalt jak kurf a zajtra budu čtyřkolovej suzukejsmokin


Jebat motorky :-)
jardagsf (Člen)
01.11.2008 18:58:27
Offline

Re: vyhřívané rukojeti

http://motoweb.sweb.cz
Ceny v akci jsou:
Rukavice Klasik........ 2 490,-
Ponožky.......... 1 490,-
Bundy a kalhoty........ 3 490,-

ps toto neni muj byznys jenom sem davam link


MOTO KOZZI GRISO
mr.BSE (Člen)
01.11.2008 19:56:11
Offline

Re: vyhřívané rukojeti

jardagsf psal:

ps toto neni muj byznys jenom sem davam link

No jen abyidontknowidontknowbigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Bedřich (Člen)
02.11.2008 20:03:21
Offline

Re: vyhřívané rukojeti

mr.BSE psal:

na co dva kablesurprised
aby byl mensi proud v kazdym z nichsurprised

surprised
Dva dva druhy zapojení  při dvou typech heftů -
1. zapojení přes spínačku - odpadá nutnost hlídání a zapínání topení (u nových modelů bez zapnutých světel se neohřeješ)
2. zapojení přímo na baterku (přes vypínač), možnost puštění topení bez zapnutého klíčku - musíš hlídat

ad 1.je ideální řešení pro puntičkáře a hefty bez ochrany  proti vybití
ad2. je ideální zapojení pro hefty s "ochranou proti vybití" kterou jsem viděl jen u nejdražších OXFORDŮ - SAITO ani Daytona v popisu nemá

ad1+2 je ideál pro hefty bez ochrany, kde z 90% to poběží přes spínačku, ale díky tomu druhému kabelu máš možnost zapnutí heftů bez klíčků  - varianta pro mě.evil 5min prácegood

Jo, jinak tady je taky pár písmenek staršího data o heftech...
http://jenikovo.misto.cz/_MAIL_/upravy/12.htm


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Luk (Člen)
03.11.2008 08:31:46
Offline

Re: vyhřívané rukojeti

bedrich: dik za info, to se siknegood
...premejslim ted o tech Daytonach, vypadaj pekne a u stryka Lujza je maj za 39 Ecek...nevite nekdo jak jsou na tom s tou tloustkou?help prijde mi to jako zlata stredni cesta mezi Saitem a Oxfordemidontknow


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
Miras (Člen)
04.11.2008 06:27:48
Offline

Re: vyhřívané rukojeti

Daytony mam jsou super TLoušťka mi přijde OK. V čem ti přijdou jako zlatá střední cesta? Při mém výběru vyhrály...

Miras (Člen)
04.11.2008 06:44:57
Offline

Re: vyhřívané rukojeti

Z těchto třech jsou dle mého Daytony nejužší (můžeme změřit), ale především jako jediný měli pěkný vzhled. Ty ostatní bych si já osobně na mašinu nedal.
Co se tloušky týká, tak po dlouhé jízdě po dálnici cca 500 km (5000ot.), jsem začínal cítit bnění, což si myslím u origo nebylo, prostě díky tloušťce mi přijde že méně tlumí vybrace. Stalo se mi to tedy asi jen 2x. Neměnil bych, můžu nafotit jak na tom vypadají, pokud je zájem

Luk (Člen)
04.11.2008 07:32:39
Offline

Re: vyhřívané rukojeti

Miras: dikgood
me se prave ty Daytony taky libi, ale zatim jsem je videl jen na obrazku. Vychazel jsem ze zkusenosti lidi tady i jinde a vetsina chvali Oxfordy a hani Saita, coz by odpovidalo jejich cenovym relacimsmile1 Az se dostanu k Lujzovi tak ty Daytony omrknu a rozhodnu se.


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr