Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » conti motion nebo conti force

Honza.DK (Člen)
07.02.2009 15:00:23
Offline

conti motion nebo conti force

máte někdo zkušenosti s conti motion?rozhoduji se mezi motion a road attackhelp

Inženýrek (Člen)
07.02.2009 15:47:12
Offline

Re: conti motion nebo conti force

Honza.DK psal:

máte někdo zkušenosti s conti motion?rozhoduji se mezi motion a road attackhelp

Dost sem o tom na podzim precet a zatim moc zkusenosti neni, je to proste nova guma. Ja na ni mam ted najeto tak cca 1000km a zatim spokojenost, rozhodne lepsi nez placka Conti Force,kterou sem mel predtim. Co tu gumu na zadku ale mam, tak sem ji jeste tak nejak poradne nevyzkousel, protoze byla uz docela zima. Dneska sem najel taky nejakej ten kilometr a bez zavahani, takze ja si myslim, ze to zadna tragedie neni. Uz mam u Kojakasro pripravenou k vyzvednuti Motion i na predek, takze poradny reference budou az tak na konci dalsi sezony.
Ja resim ale docela hlavne pomer cena/vydrz no, pokud nemas problemi zainvestovat do Road Attack, sel bych asi spis do tyhle gumy. Asi tak.


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Ondráš (Člen)
07.02.2009 15:55:39
Offline

Re: conti motion nebo conti force

Honza.DK psal:

máte někdo zkušenosti s conti motion?rozhoduji se mezi motion a road attackhelp

Roudy jsem odjel 2. Na mokru je to tragédie.help Na suchu, když se ohřeje, tak je v pohodě (asi jako všechno). Na první jsem najel 14 tis na plátno. Na té druhé už asi jen 8. Mě osobně přijde lepší volba Sporta a to myslím i pro tůristy jako já, protože sice vydrží míň, ale taky je o litr levnější (když jsem to naposled kupoval - možná to byla akce) a ve všech režimech jízdy drží na silnici líp. Radši 2x do roka přezuju a budu tý gumě věřit, než se bát kde mi to podklouzne. Můj názor.

S jinejma gumama zatím zkušenosti nemám.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
ross (Člen)
07.02.2009 18:26:44
Offline

Re: conti motion nebo conti force

já mám zase jen tu Motion a dával jsem ji tam jen kvůli prodeji

nakonec jsem to nechtěl prodat jedný piči, která aniž by přijela a viděla to, tak chtěla slevusick

takže jsem s tím párkrát jel a dá se to


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
LukinB6 (Člen)
07.02.2009 19:39:22
Offline

Re: conti motion nebo conti force

Ondráš psal:
Honza.DK psal:

máte někdo zkušenosti s conti motion?rozhoduji se mezi motion a road attackhelp

Roudy jsem odjel 2. Na mokru je to tragédie.help Na suchu, když se ohřeje, tak je v pohodě (asi jako všechno). Na první jsem najel 14 tis na plátno. Na té druhé už asi jen 8. Mě osobně přijde lepší volba Sporta a to myslím i pro tůristy jako já, protože sice vydrží míň, ale taky je o litr levnější (když jsem to naposled kupoval - možná to byla akce) a ve všech režimech jízdy drží na silnici líp. Radši 2x do roka přezuju a budu tý gumě věřit, než se bát kde mi to podklouzne. Můj názor.

S jinejma gumama zatím zkušenosti nemám.help

Je to asi věc názoru, ale já jezdím Roady a i na mokru a po skušenosti v přívalovým slejváku 200km v Rakousích pohoda a bez jediného zaváhání.good Jen pokud se jezdí jen turisticky tak se rychle vytvoří placka. Ale celkový dojem je pozitivní a pokračuji na nich i letos. Banditpussy


GSX1250FA
Renda (Člen)
07.02.2009 20:31:06
Offline

Re: conti motion nebo conti force

Já sem na tom jako Inženýrek, koncem října jsem nazul Motiony. Bohuže jsem měl před tím jenom ty origoše Macadamy. Ani nevím co to bylo přesně za označení. Na nich to byl boj o každou zatáčku. Placka uprostřed a placka na každé straně. Takže v každý zatáčce tomu pomáhat a když sem se dostal přes hranu placky, tak zase vyrovnávat. Když sem dal nový gumy Motiony, myslel jsem, že sedím na jiný motorce. Najednou to jede tam kam chci já bigsmile .
Tak zatím spokojenost good

barynek (Člen)
07.02.2009 22:34:07
Offline

Re: conti motion nebo conti force

Roadu mám druhou a na suchu good na mokru v dešti v kuse z masovky a ze Slovače taky bez problémů, ale jelo se jako těžce na pohodu, takže nějaká střelba na mokru to nebyla...


Bandit 4EVER!!!
kojaksro (Člen)
07.02.2009 23:25:39
Offline

Re: conti motion nebo conti force

Honza.DK psal:

máte někdo zkušenosti s conti motion?rozhoduji se mezi motion a road attackhelp

Jestli jezdíš trošku rychleji tak roudu, estli vyloženě turistu tak motion..... a dej vědět pošlu ti jeevilsmokinbigsmile


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
barynek (Člen)
08.02.2009 11:05:29
Offline

Re: conti motion nebo conti force

kojaksro psal:
Honza.DK psal:

máte někdo zkušenosti s conti motion?rozhoduji se mezi motion a road attackhelp

Jestli jezdíš trošku rychleji tak roudu, estli vyloženě turistu tak motion..... a dej vědět pošlu ti jeevilsmokinbigsmile

pošli mu obě a hotovobigsmile


Bandit 4EVER!!!
hans (Člen)
08.02.2009 11:13:53
Offline

Re: conti motion nebo conti force

Renda psal:

Já sem na tom jako Inženýrek, koncem října jsem nazul Motiony. Bohuže jsem měl před tím jenom ty origoše Macadamy. Ani nevím co to bylo přesně za označení. Na nich to byl boj o každou zatáčku. Placka uprostřed a placka na každé straně. Takže v každý zatáčce tomu pomáhat a když sem se dostal přes hranu placky, tak zase vyrovnávat. Když sem dal nový gumy Motiony, myslel jsem, že sedím na jiný motorce. Najednou to jede tam kam chci já bigsmile .
Tak zatím spokojenost good

macadamy jsou na pussy.....bad.........mám ho na zadku a jak říkáš, jedna velká placka....na suchu to drží, ale na vodě ani hofno bad


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Honza.DK (Člen)
08.02.2009 13:23:39
Offline

Re: conti motion nebo conti force

kojaksro psal:
Honza.DK psal:

máte někdo zkušenosti s conti motion?rozhoduji se mezi motion a road attackhelp

Jestli jezdíš trošku rychleji tak roudu, estli vyloženě turistu tak motion..... a dej vědět pošlu ti jeevilsmokinbigsmile

a na kolik by vyšla celá sada??smokincool

kojaksro (Člen)
08.02.2009 16:52:12
Offline

Re: conti motion nebo conti force

...nevím rozměr, ale asi tam máš toto
120/60ZR17 M/C (55W) TL          Conti Motion         2045,-
160/60ZR17 M/C (69W) TL          Conti Motion         2620,-

celou sadu ti můžu nechat 4600,-
Když byla ta akce tak byla skoro o 500,- levnější


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr