Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Panceřovky

Fik-B6S (Člen)
15.03.2009 20:04:37
Offline

Panceřovky

Zdar chlapi
co říkáte na tu cenu?
http://cgi.ebay.co.uk/Goodridge-Braided … 240%3A1318
asi je budu bratgood ale nemám paypalbad


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Fresh Man (Člen)
15.03.2009 20:23:05
Offline

Re: Panceřovky

já mysim že je to hezký, ale efekt žádnej...možná psychologickej...škoda peněz, rači kup dobrý gumy...a desky


Bandit pičo
Fik-B6S (Člen)
15.03.2009 20:46:29
Offline

Re: Panceřovky

desky máj 12tKm ale zatím kdo dal tak že efetk obrovskej a když jsme jel na takhle upravený moto tak obrovskej rozdíl...
hlavně to bude lepší v tom že se mi nestratí tlak a nepujde domačknout brzda až k řiditku v to teda doufám a o zavzdušnení to není to bych poznal vím jak se to chová na autě...


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Fresh Man (Člen)
15.03.2009 20:49:34
Offline

Re: Panceřovky

hm já to zkoušel ... mame dva banditi doma jeden pancéře a nic ... a druhej gumáky a taky nic ... vyhozený peníze... a dyš už je investuješ tak samo že to hned po montáži brzdí jako krávagood psychológijegoodgood

v medicíně se tomu řiká placebo... a jak to funguje


Bandit pičo
Petula (Člen)
15.03.2009 20:54:44
Offline

Re: Panceřovky

Freši, ale jak je to krááááááááááásnýýýýýýýýýýý když je pancéřka i spojková a k zadní brzdě taky goodgoodgood

Až to šampónek (rozuměj ABik) vyfotí, tak to budete čumět goodbigsmilebigsmilebigsmile


Sny se plní tomu, kdo v ně věří.
Fik-B6S (Člen)
15.03.2009 20:55:41
Offline

Re: Panceřovky

Placebo je možné to znám taky...
ale jinak všichni řikal že je to poznat a moje zkušenost taky kladná...


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Fresh Man (Člen)
15.03.2009 20:57:50
Offline

Re: Panceřovky

jo  krásný to je..good
ale dyš chci lepčí brzky tak za ty prachy rači koupim desky a gumy good sice to nejni tak krásný ale lepčí bigsmilegood


Bandit pičo
Meloun (Člen)
15.03.2009 21:03:07
Offline

Re: Panceřovky

Fik: Ser na kecy a klidně to kup..výrobce doporučuje výměnu původních po nějakých letech..a i kdyby to brzdilo jak má a hadice se nenafukovaly,tak koupí pancéří nic nezkazíšgood
Vydržej v podstatě do smrti stroje,vypadá to líp a tvůj pocit je to hlavní..
Sám je tam ještě nemám,ptž to brzdí dobře(tz..žádnej zázrak-neni to přecijen hájtech kelímek),ale taky se chystám a budou to pancéře,ptž to vychází na skoro stejný peníze..


PURE NAKED BIKE!
Paladin86 (Člen)
16.03.2009 12:14:21
Offline

Re: Panceřovky

Fresh Man psal:

hm já to zkoušel ... mame dva banditi doma jeden pancéře a nic ... a druhej gumáky a taky nic ... vyhozený peníze... a dyš už je investuješ tak samo že to hned po montáži brzdí jako krávagood psychológijegoodgood

v medicíně se tomu řiká placebo... a jak to funguje

Já mám pancířky a luxus! Co jsem zkoušel tak to má rozhodně lepší nástup. Nedá se od toho samozřejmě čekat zázraky! Ale podle mě je ten rozdíl znatelnej...

ross (Člen)
16.03.2009 15:33:28
Offline

Re: Panceřovky

na to jak to brzdí seru

hlavně, že to vypadá

..a to teda vypadábigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
tomasNJ (Člen)
16.03.2009 19:10:48
Offline

Re: Panceřovky

máte si koupit motorku co to má v sérii :o)))


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Banditatom (Člen)
16.03.2009 19:20:31
Offline

Re: Panceřovky

tomasNJ psal:

máte si koupit motorku co to má v sérii :o)))

ee to ty si nemáš kupovat jebkubigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
tomasNJ (Člen)
16.03.2009 19:27:27
Offline

Re: Panceřovky

ale nepovídej bigsmilebigsmilebigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Banditatom (Člen)
16.03.2009 19:31:52
Offline

Re: Panceřovky

tomasNJ psal:

ale nepovídej bigsmilebigsmilebigsmile

no faktsurprised psali to v bleskbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Miras (Člen)
16.03.2009 19:36:34
Offline

Re: Panceřovky

Údajně je rozdíl na okruhu když pořád brzdíš. Horký brzdiče = horký hadice u brzdičů = větší roztažnost při brždění - tak mi to naservírovali. Já je tam mám neb se mi to líbí a jelikož se gumový maj údajně měnit (na autě jsou pořád a taky se nic nedějě...)

Každopádně jsem to vyměnil a rozdíl je minimální

tomasNJ (Člen)
16.03.2009 19:37:15
Offline

Re: Panceřovky

headshakety čteš taký bulvární plátek??idontknowidontknowbigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Progear 650 (Člen)
16.03.2009 23:26:00
Offline

Re: Panceřovky

tomasNJ psal:

headshakety čteš taký bulvární plátek??idontknowidontknowbigsmile

Penthouse....bigsmilebigsmilebigsmile


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
kavis (Člen)
16.03.2009 23:44:07
Offline

Re: Panceřovky

Minuly pondeli jsem si je primo ze stranek vyrobce objednal, maji to tam levnejsi, platil jsem 51 liber i s postovnym. Koupil jsem je jenom kvuli tomu, ze mi ted pres zimu z niceho nic jedna hadice praskla. Nechapu. Stranky jsou: http://www.brakes4u.co.uk/supersearch.a … ake=SUZUKI tak kdyztak mrkni tady


Kdo jinému jámu BAGR, sám do ní MAMUT! :)
tomasNJ (Člen)
17.03.2009 00:09:05
Offline

Re: Panceřovky

Miras psal:

Údajně je rozdíl na okruhu když pořád brzdíš. Horký brzdiče = horký hadice u brzdičů = větší roztažnost při brždění - tak mi to naservírovali. Já je tam mám neb se mi to líbí a jelikož se gumový maj údajně měnit (na autě jsou pořád a taky se nic nedějě...)

Každopádně jsem to vyměnil a rozdíl je minimální

jenže na autě zteří, a časem se ucpou... taky se mění...good

já tam mám taky pancíře... i na minulé jsem měl...

gdo nemá pancíře jakoby nebyl...bigsmilebigsmilebigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Fik-B6S (Člen)
17.03.2009 12:31:12
Offline

Re: Panceřovky

kavis psal:

Minuly pondeli jsem si je primo ze stranek vyrobce objednal, maji to tam levnejsi, platil jsem 51 liber i s postovnym. Koupil jsem je jenom kvuli tomu, ze mi ted pres zimu z niceho nic jedna hadice praskla. Nechapu. Stranky jsou: http://www.brakes4u.co.uk/supersearch.a … ake=SUZUKI tak kdyztak mrkni tady

Jak jsi to obědnával?
Za jak dlouho ti to příšlo?
a to jsi bral celou sadu? maj tam totiž rozdělený na předek a zadek zvlášť...
podle toho co jsme koukal tak tam maj předek za 1200 na naše (39 liber) obědnával jsi teda zadek plus předek? nebo ta cena co jsi psal byla jen za předek?
na tom Ebay co mám vejš mi přišlo že je to za komplet sadu předek i zadek když tam píšou 3 hadice.

PS: psal jsme ti na icq tak se když tak ozvi dik


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Fresh Man (Člen)
17.03.2009 12:33:31
Offline

Re: Panceřovky

tomasNJ psal:
Miras psal:

Údajně je rozdíl na okruhu když pořád brzdíš. Horký brzdiče = horký hadice u brzdičů = větší roztažnost při brždění - tak mi to naservírovali. Já je tam mám neb se mi to líbí a jelikož se gumový maj údajně měnit (na autě jsou pořád a taky se nic nedějě...)

Každopádně jsem to vyměnil a rozdíl je minimální

jenže na autě zteří, a časem se ucpou... taky se mění...good

já tam mám taky pancíře... i na minulé jsem měl...

gdo nemá pancíře jakoby nebyl...bigsmilebigsmilebigsmile

a radijální pumpu...


Bandit pičo
tomasNJ (Člen)
18.03.2009 02:12:53
Offline

Re: Panceřovky

tu mám taky... :o)


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Fresh Man (Člen)
18.03.2009 06:19:49
Offline

Re: Panceřovky

tomasNJ psal:

tu mám taky... :o)

ehm... seš si jistej nebavíme se vo sexu...bigsmile


Bandit pičo
kavis (Člen)
18.03.2009 09:09:31
Offline

Re: Panceřovky

Fik-B6S psal:
kavis psal:

Minuly pondeli jsem si je primo ze stranek vyrobce objednal, maji to tam levnejsi, platil jsem 51 liber i s postovnym. Koupil jsem je jenom kvuli tomu, ze mi ted pres zimu z niceho nic jedna hadice praskla. Nechapu. Stranky jsou: http://www.brakes4u.co.uk/supersearch.a … ake=SUZUKI tak kdyztak mrkni tady

Jak jsi to obědnával?
Za jak dlouho ti to příšlo?
a to jsi bral celou sadu? maj tam totiž rozdělený na předek a zadek zvlášť...
podle toho co jsme koukal tak tam maj předek za 1200 na naše (39 liber) obědnával jsi teda zadek plus předek? nebo ta cena co jsi psal byla jen za předek?
na tom Ebay co mám vejš mi přišlo že je to za komplet sadu předek i zadek když tam píšou 3 hadice.

PS: psal jsme ti na icq tak se když tak ozvi dik

Jo, tak ICQ uz mam jine, zapomel jsem si ho zmenit.
Jinak objednaval jsem jenom předek, zadek mam dobrej. Ja mam teda jebku, ale cena je asi stejna, cca tech 39 liber. Plus si napocitaj postovny 9,95 plus mi pricetli jeste nejaky DPHcko 6,66 liber. Dohromady to dela 51,07 liber. Pocitam, ze by to melo prijit kazdym dnem


Kdo jinému jámu BAGR, sám do ní MAMUT! :)
kavis (Člen)
18.03.2009 09:15:34
Offline

Re: Panceřovky

ale vypada to, ze u tebe to je asi opravdu sada (predek + zadek). V tom pripade bych sel do toho tveho odkazu


Kdo jinému jámu BAGR, sám do ní MAMUT! :)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr