Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Přední brzdy

andrew7777 (Člen)
01.05.2009 22:06:48
Offline

Přední brzdy

Zdravím všechny ;) omlouvam se predem jestli tenhle problem tady uz nekdo resil ale ja ho opravdu nemohl najit...mam problem s predni brzdou, pistek na kterej tlaci packa predni brzdy se mi vubec nevracel po vymene kapaliny v servisu...chodil asi jen tak do pulky, takze sice brzdy v poradky ale vzadu porad svitilo brzdovy svetlo...tak sme to rozdelali vytahli kapalinu a rozebrali komplet pistek...nevim proc ale i po ocisteni vnitrku pistek porad nechodi idealne, da se rict ze vubec...a kdyz sme chteli dat dokupy aspon brzdy tak taky nic...vubec to nejde odvzdusnit...nevite co s tim mam delat? snad vnitrek mam poskladanej dobre ale nevim jaky sou dalsi spravny kroky...dekuju za kazdou pomoc, mejte se ;)

fidoB6 (Člen)
01.05.2009 22:47:58
Offline

Re: Přední brzdy

někdo tu kdysi psal o nějakejch opravnjech sadách na pístek u páčkygood


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
fidoB6 (Člen)
01.05.2009 22:49:18
Offline

Re: Přední brzdy


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Koldan (Člen)
01.05.2009 23:59:24
Offline

Re: Přední brzdy

andrew7777 psal:

takze sice brzdy v poradky ale vzadu porad svitilo brzdovy svetlo...

tomu nerozumím, špatnou funkci brz jste indikovali na základě svítícího zadního brdového světla? co seřídit  to zadní světlobigsmile

jináč co se týče odvzdušnění,tak tam hoď novou kapalinu, pak povol šroub co je hned u pumpy,dvakrát zapumpuj,vyleze ti velká bublina,utáhni a pak teprve začni používat odvzdušňovák co je u brzdiče


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
maňas (Člen)
02.05.2009 09:46:49
Offline

Re: Přední brzdy

kurňa jsem na to šel asi divně,brzdovku jsem tlačil od spoda a ani sem nijak moc nevodvzdušňoval


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Ondráš (Člen)
02.05.2009 09:52:37
Offline

Re: Přední brzdy

maňas psal:

kurňa jsem na to šel asi divně,brzdovku jsem tlačil od spoda a ani sem nijak moc nevodvzdušňoval

Jako že přes hadičku a stříkačku odspoda?helpsurprised


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Kelly01 (Člen)
02.05.2009 09:53:29
Offline

Re: Přední brzdy

surprised


God Save The Queen!
Lihy (Člen)
02.05.2009 10:16:06
Offline

Re: Přední brzdy

maňas psal:

kurňa jsem na to šel asi divně,brzdovku jsem tlačil od spoda a ani sem nijak moc nevodvzdušňoval

tos dělal dobře....já bohužel nemám pumpičku tak se s tim musim srát vrchem....a je to nekonečný (dneska bude pokračování...)

Lihy (Člen)
02.05.2009 10:21:46
Offline

Re: Přední brzdy

andrew7777 psal:

Zdravím všechny ;) omlouvam se predem jestli tenhle problem tady uz nekdo resil ale ja ho opravdu nemohl najit...mam problem s predni brzdou, pistek na kterej tlaci packa predni brzdy se mi vubec nevracel po vymene kapaliny v servisu...chodil asi jen tak do pulky, takze sice brzdy v poradky ale vzadu porad svitilo brzdovy svetlo...tak sme to rozdelali vytahli kapalinu a rozebrali komplet pistek...nevim proc ale i po ocisteni vnitrku pistek porad nechodi idealne, da se rict ze vubec...a kdyz sme chteli dat dokupy aspon brzdy tak taky nic...vubec to nejde odvzdusnit...nevite co s tim mam delat? snad vnitrek mam poskladanej dobre ale nevim jaky sou dalsi spravny kroky...dekuju za kazdou pomoc, mejte se ;)

měl sem podobnej problém. U mě to bylo asi tim že ta těsníci gumička na pístku už měla ošoupanej břit a tak se tam pístek jakoby šprajcoval. Koupil sem opravnou sadu od nissinu a už to chodí jak po másle. Maji ji třeba tady: www.jokershop.cz (prodává tam fajn týpek, takhle nějak si představuju prodejnu a přístup k zákazníkovigood)
ps. cena je 650 kč Jestli nejsi z prahy tak to maji i jinde, stačí do googlu zadat opravná sada nissin a pak už jen vybrat správnej typ (pozor u mí pumpy byly 2 různý typy na jeden průměr pístku, ale když vyndáš ten origo tak poznáš ten správnej podle obrázku)

Kelly01 (Člen)
02.05.2009 10:27:47
Offline

Re: Přední brzdy

Co vám na tom tak trvásurprised

Naliju,otevřu odvzdušňováky,párkrát zmáčknu,přijdu za hoďku,párkrát zmáčknu a hotovosurprised


God Save The Queen!
Lihy (Člen)
02.05.2009 10:29:58
Offline

Re: Přední brzdy

Kelly01 psal:

Co vám na tom tak trvásurprised

Naliju,otevřu odvzdušňováky,párkrát zmáčknu,přijdu za hoďku,párkrát zmáčknu a hotovosurprised

To že sem měl komplet vypuštíno....nový hadice a třmeny prázdný...někde mi tam visí nějaká zatracená bublina a né a né jí vtamtať dostat.
Mizim na nákupsmile2 čus

Meloun (Člen)
02.05.2009 10:39:59
Offline

Re: Přední brzdy

Kelly01 psal:

Co vám na tom tak trvásurprised

Naliju,otevřu odvzdušňováky,párkrát zmáčknu,přijdu za hoďku,párkrát zmáčknu a hotovosurprised

Jj..tak nějak..ale jelikož jsem to chtěl mít hned, tak naliju kapalinu a přes povolenej odvzdušňovák to přes hadičku "nasávám"(jako třeba benál z nádrže nebo vodu z aakvárkabigsmile) a krásně to jdegood..samo,že se musí dolejvat a pak odvzdušnit,ale šlo to rychle..smokingood


PURE NAKED BIKE!
andrew7777 (Člen)
02.05.2009 12:59:36
Offline

Re: Přední brzdy

Chlapy díky za odpovedi, asi to vidim na novou sadu pac ten brit jen opravdu k nicemu...mejte se cus

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr