Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » No to je idiot....

Progear 650 (Člen)
30.04.2009 17:43:09
Offline

No to je idiot....


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
SLUGI (Člen)
30.04.2009 17:51:58
Offline

Re: No to je idiot....

Progear 650 psal:

http://www.novinky.cz/domaci/167759-pokud-se-v-cesku-nic-nestane-sahnou-romove-k-nasili-mini-zpevak-gipsy-cz.html

... nemáš pravdu, není to idiot
... je to rom   evil bigsmile


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Hanz (Člen)
30.04.2009 17:53:53
Offline

Re: No to je idiot....

Kua, co tady urážíš idiotybigsmile


WD club member...
Progear 650 (Člen)
30.04.2009 18:01:16
Offline

Re: No to je idiot....

se moc omlouvám, Slugi máš recht.........good


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Tomas600N (Člen)
30.04.2009 18:09:16
Offline

Re: No to je idiot....

sick

barynek (Člen)
30.04.2009 18:22:24
Offline

Re: No to je idiot....

Jsem z CV a oněch Romů nebo cikánů, je jedno jak se jim říká, se v žádným případě nezastávám. Spíš naopak...

Na druhou stranu je to jeden z mála, který nejsou pro naší republiku přítěží, což je asi dobrý, nemyslíte?? Bohužel jsou jenom čtyři, ten zbytek je totálně převálcuje.. ale jak říká i on sám v tom rozhovoru, když se chce, tak to jde.
A teď mě za to co jsem napsal rozczupujteevil ...


Bandit 4EVER!!!
Fulltank (Člen)
30.04.2009 19:12:20
Offline

Re: No to je idiot....

Progear 650 psal:

http://www.novinky.cz/domaci/167759-pokud-se-v-cesku-nic-nestane-sahnou-romove-k-nasili-mini-zpevak-gipsy-cz.html

na moje paradni prispevky pussyjes  bigsmile  a sam to sem pak cpes evil bigsmile

škoda jen, ze romové uz nasilnicti jsou a v tyhle zemi je uz davno nikdo  nechce !!


Koukne se na prispevky co lidi pisou do novinek good bigsmile

Zdenda (Člen)
01.05.2009 13:21:19
Offline

Re: No to je idiot....

Člověk již nemá chuť žít v této zemi," řekl Banga.

Nikdo vás tu nedrží, TAK TÁHNĚTE TŘEBA DO pussy

PS: Všichni.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
fidoB6 (Člen)
01.05.2009 13:37:43
Offline

Re: No to je idiot....

Že on je slušnej?však se uvidí,co na něj vyjde ven za pravdu...to je jak dělá ten cikán v ČT...hlásil zprávy, všichni hned jak je slušnej,jak pracuje,jak neni jak ostatní a pak na něj ruplo, že má daňový podvody nebo co atd...normálního bílýho by vyrazili a naser si a běž do krimu, jeho,protože je to cikán, pouze poslali makat do terénu!!!
a doufam že jak budou zpívat v cizině,že tam rovnou požádaj o azil...akorát mediálně známej cikán tu burcuje ostatní cigoše k násilnictví (a to je v pohodě?)
já když do televize řeknu "bílí, vemte zbraně, budem střílet cikány", okamžitě sem nácek a hned mi zabásnou a poprdelifuck
už ať je ten plevel v hajzlufuckfuckfuckfuck
kurva zas mi to vytočilobigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Raynov (Člen)
01.05.2009 13:49:32
Offline

Re: No to je idiot....

Nejsem rasista, ale kurva nase zeme neni nafukovaci.


Pane doktore, vy jste se zase kochal.
mi (Člen)
02.05.2009 13:11:25
Offline

Re: No to je idiot....

je to furt dokola to samí...

jeden s mála cikánú co je normální a mele nesmisli...

rasista sem a dokavať se budou chovat jak se chovaj tak se nic nezmění...


svět je cirkusovej stan
Filous (Člen)
02.05.2009 13:21:31
Offline

Re: No to je idiot....

...sem jednou fakt poslouchal text jedný jeho pjesničky a vobjevil se tam refrén "...tancuj more nebo budeš bit"surprised ...to mi příde jako rasizmus navopag, páč si umim živje přectavit jaký trable by měl bílej umělec, dyby naspíval písničku s refrénem "...tancuj cikáne nebo budeš bit" surprised ...myslim, že by dotyčnej měl kurva problémidontknow ...a v případě cikána Bangy??? ...fšechno f cajku, žádnej problémsurprisedidontknow
...a sice je mi u prdele celej Eurosong, ale dyš si přectavim, že Českou republiku jako slovanskej národ reprezentuje cikán, kterej už za první republiky jenom škodil, tak je mi stydno a divněidontknowsmile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
henry 74 (Nový člen)
02.05.2009 14:55:20
Offline

Re: No to je idiot....

řezat,řezat a ještě jednou řezat goodnení to málopussy


když nemůžu tak nemusím
Borák (Člen)
02.05.2009 17:45:10
Offline

Re: No to je idiot....

Filous moje nabídka na stahování stále platí smokin
teda pokud umíš rychle střílet


...nikdo nevojebe Ježíše...
SLUGI (Člen)
02.05.2009 18:02:32
Offline

Re: No to je idiot....

Borák psal:

Filous moje nabídka na stahování stále platí smokin
teda pokud umíš rychle střílet

... kolik platěj za kus idontknow


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Bouchal (Člen)
02.05.2009 18:06:16
Offline

Re: No to je idiot....

Filous psal:

...sem jednou fakt poslouchal text jedný jeho pjesničky a vobjevil se tam refrén "...tancuj more nebo budeš bit"surprised ...to mi příde jako rasizmus navopag, páč si umim živje přectavit jaký trable by měl bílej umělec, dyby naspíval písničku s refrénem "...tancuj cikáne nebo budeš bit" surprised ...myslim, že by dotyčnej měl kurva problémidontknow ...a v případě cikána Bangy??? ...fšechno f cajku, žádnej problémsurprisedidontknow
...a sice je mi u prdele celej Eurosong, ale dyš si přectavim, že Českou republiku jako slovanskej národ reprezentuje cikán, kterej už za první republiky jenom škodil, tak je mi stydno a divněidontknowsmile2

Nenávidim rasistyfuck
A cikánysurprisedbigsmile
Jinak naprostej souhlas, kdyby byl bílej, tak si ten svuj hi-hop může možná vypálit doma, ale to by si tu vypalovačku musel vydělat. Ale coby šedej se objeví v každym rádiu, každej mu tleská a pošlou ho až do toho songu či kýho čerta. Měli ho radši poslat doass
bigsmile


SV 1000S
fidoB6 (Člen)
02.05.2009 18:47:34
Offline

Re: No to je idiot....

Bouchal psal:

Nenávidim rasistyfuck
A cikánysurprisedbigsmile
Jinak naprostej souhlas, kdyby byl bílej, tak si ten svuj hi-hop může možná vypálit doma, ale to by si tu vypalovačku musel vydělat. Ale coby šedej se objeví v každym rádiu, každej mu tleská a pošlou ho až do toho songu či kýho čerta. Měli ho radši poslat doass
bigsmile

Jak řikám vždycky...rasista je každej, kdo si je vědom existence více různých ras..což předpokládam že každej!
Proč nikdo nenadává na černochy (kterejch je tu taky docela dost), proč nikomu nevadí když se řekne "černoch", proč se téměř nemluví o asiatech, kterejch je tu jak nasráno!!!Držej hubu a krok (max si někde v domku pěstujou pár kytiček blaženého úsměvu)
Už ste slyšeli někoho z dělnický strany protestovat proti vjetnamcum? Všechno je to jen na cikány....Tak jakejpak rasismus???
Navíc cikáni nejsou "rasa", pouze špinavá problematická nepoučitelná neadaptabilní menšina...Rasismus u nás neexistuje, když není též ze strany cikánů...Ať dou všichni s kecapa typu "češi sou rasisti apod." do nejhlubší prdelefuckfuckfuckfuckfuckfuckfuck


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Žirafa (Člen)
02.05.2009 18:53:23
Offline

Re: No to je idiot....

Já jen nechápu to, že prohlašuje že když se nic nezmění tak se romové TAKÉ STANOU NÁSILNIČTÍ... Oni někdy nebyli? fuck


Jaký si to uděláš, takový to máš...
kneehammer (Člen)
02.05.2009 18:59:33
Offline

Re: No to je idiot....

fidoB6 psal:
Bouchal psal:

Nenávidim rasistyfuck
A cikánysurprisedbigsmile
Jinak naprostej souhlas, kdyby byl bílej, tak si ten svuj hi-hop může možná vypálit doma, ale to by si tu vypalovačku musel vydělat. Ale coby šedej se objeví v každym rádiu, každej mu tleská a pošlou ho až do toho songu či kýho čerta. Měli ho radši poslat doass
bigsmile

Jak řikám vždycky...rasista je každej, kdo si je vědom existence více různých ras..což předpokládam že každej!
Proč nikdo nenadává na černochy (kterejch je tu taky docela dost), proč nikomu nevadí když se řekne "černoch", proč se téměř nemluví o asiatech, kterejch je tu jak nasráno!!!Držej hubu a krok (max si někde v domku pěstujou pár kytiček blaženého úsměvu)
Už ste slyšeli někoho z dělnický strany protestovat proti vjetnamcum? Všechno je to jen na cikány....Tak jakejpak rasismus???
Navíc cikáni nejsou "rasa", pouze špinavá problematická nepoučitelná neadaptabilní menšina...Rasismus u nás neexistuje, když není též ze strany cikánů...Ať dou všichni s kecapa typu "češi sou rasisti apod." do nejhlubší prdelefuckfuckfuckfuckfuckfuckfuck

sic nejak moc nemusim odpovedi s palcem navrch bez komentare, tedka nemuzu jinak..

good


..:: B12 inside ::..
barynek (Člen)
03.05.2009 13:25:06
Offline

Re: No to je idiot....

fidoB6 psal:

Že on je slušnej?však se uvidí,co na něj vyjde ven za pravdu...to je jak dělá ten cikán v ČT...hlásil zprávy, všichni hned jak je slušnej,jak pracuje,jak neni jak ostatní a pak na něj ruplo, že má daňový podvody nebo co atd...normálního bílýho by vyrazili a naser si a běž do krimu, jeho,protože je to cikán, pouze poslali makat do terénu!!!
a doufam že jak budou zpívat v cizině,že tam rovnou požádaj o azil...akorát mediálně známej cikán tu burcuje ostatní cigoše k násilnictví (a to je v pohodě?)
já když do televize řeknu "bílí, vemte zbraně, budem střílet cikány", okamžitě sem nácek a hned mi zabásnou a poprdelifuck
už ať je ten plevel v hajzlufuckfuckfuckfuck
kurva zas mi to vytočilobigsmile

no pokud se po čase ukáže, že má nějaký protiprávní aktivity, tak je mi to fuck jestli je žlutej, černej nebo bílej, právo má platit pro všechny, ale to že se tu uplatňuje jinak než by mělo bejt není problém barvy pleti, ale toho, jak moc má kdo v hlavě nasráno a jak moc se snaží ten dotyčnej udržet koryta.
to násilí je zase trochu jiný. Zkuste to porovnat třeba s Orlíkem (nejsem asi jedinej, kdo ho dřív poslouchal...), jaký maj texty. Velkej rozdíl tam nebude..
Jasně, je tu něco jakože "on je cikán, dáme mu šanci prorazit atd...", je to jenom o protěžování a o tom, že se snažíme ukázat jak jsme nerasistickej národ.. a v neposlední řadě jde taky o koryta. Tedy o ty v první řadě a mě by zajímalo, kdo z vás by se v tý politice nechoval jinak (ale to už se opakuju)
Souhlas s tím, že když se ti tu nelíbí, táhni do pussy bez výjimky všichni.

Jinak kdyby mě někdo nepochopil, tak jsem se právě choval neutrálně a naprosto objektivněbigsmile a řeči po tom, jakej jsem "cigomil"sick si strčte někamfucksick

PS: a ohledně té rasy si taky trochu rejpnu. Říká vám něco indoevropská rasa? Tak si to prostudujtebigsmile
banditpussy


Bandit 4EVER!!!
fidoB6 (Člen)
03.05.2009 13:50:03
Offline

Re: No to je idiot....

Barynek:
bigsmileA neni to spíš tak, že základní dělení ras je: černá, žlutá, bílá (ev. červená-indiáni,atd.)
toto je spíš podrasa...(myšleno jako poddruh, ne jako méněcennábigsmile)
Nic to nemění na tom, že když řeknu komukoli "táhni do píči", že to je rasismus...Ale jestli si někdo tedy může myslet, že pak jsem rasista, jeho problém...Všichni si myslí to samý, jen ti "pseudonerasisti" se prostě bojí něco říct. Jedinej kdo se nebál byl Sládek...zažalovali ho?odsoudili snad? Ne... protože se s tím jednoduše nesral..Jak se jim krapet ustoupí, dostanou pak na síle a bude to jen horší a horší, až nás tu zdevastujou. Vzpomeňte jen, jestli se takhle na "rasismus" odvolávali vždycky...Je to jen záležitost posledních málo let...někde o tom slyšeli,pak to zkusili a vida,zabírá to!
Cokoli se řekne, je to hned rasismusfuckfuckfuckNejdůležitější je, aby v našem demokratickém státě nezakázali DS...pár měsíců budou ještě aktivní a hned tu bude míň a míň cikánů...A když na mě hned někdo vylítne s tim, že není možné nechat existovat tuto stranu (páč je nesnášenlivá k cikánum a popírá jejich práva), ať se tedy pak rovnou zakáže i komunistická strana (rovnou otázka, co je horší, jestli DS nebo komanči...tímto neobhajuji komanče,ale DS). A jestli se zakáže DS, to je tedy pak demokracie jak vyližmiprdel...
Všechno je tu nahovno nastavený a nikdo s tim nechce nic dělatbad


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
barynek (Člen)
03.05.2009 16:22:06
Offline

Re: No to je idiot....

fidoB6:

začnu zlehkasmile1
co je to zastupitelská demokracie ti tady vysvětlovat nebudu, páč bych zasíral fórum pussyvinama který nikoho nezajímajbigsmile

u cikánů je hlavní problém v tom, že žádnou stranu nemaj, takže ji nemůžou zakázat. U DS a KSČM je to o něčem jinym-je to strana, maj program, maj tam nějaký věci na kterých můžu coby žalobce stavět. Ohledně komunistů byl problém v tom, že když už ji chtěl někdo zrušit, měli to udělat hned po revoluci, ale to nešlo, páč kdejakej ňouma, kterej je teďka modrej, oranžovej nebo zelenej byl beztak kdysi rudej. Teď už se to bude těžko dělat, když maj v programu jakýsi demokratický principy, resp. není tam nic, co by bylo protiústavní (což asi DS tenhle bod nesplňuje).
To, že cikán zkusí vymámit něco na ČR není chyba jejich (nezastávám se, jen kritizuju systém), ale chyba lidí co jsou zvolený, tedy v důsledku chyba voliče, tedy tebe (a tím i nás všech), páč volíš bezcharakterní hovada, co si nejsou schopni stát za svým a domluvit se na nějakým společným postupu proti šmejdůmfucksick (to že není z čeho vybírat je jiná věcbad )
celej tenhle problém tkví v tom, že nás právní systém nefunguje tak, jak má a chrání šmejdy a vyžírky. ende


Bandit 4EVER!!!
Fresh Man (Člen)
03.05.2009 16:39:37
Offline

Re: No to je idiot....

já věděl že sem to  neměl čístsicksicksicksicksicksicksicksicksicksicksick


Bandit pičo
Marián (Člen)
03.05.2009 16:45:04
Offline

Re: No to je idiot....

Filous psal:

...sem jednou fakt poslouchal text jedný jeho pjesničky a vobjevil se tam refrén "...tancuj more nebo budeš bit"surprised ...to mi příde jako rasizmus navopag, páč si umim živje přectavit jaký trable by měl bílej umělec, dyby naspíval písničku s refrénem "...tancuj cikáne nebo budeš bit" surprised ...myslim, že by dotyčnej měl kurva problémidontknow ...a v případě cikána Bangy??? ...fšechno f cajku, žádnej problémsurprisedidontknow
...a sice je mi u prdele celej Eurosong, ale dyš si přectavim, že Českou republiku jako slovanskej národ reprezentuje cikán, kterej už za první republiky jenom škodil, tak je mi stydno a divněidontknowsmile2

no necet sem to tady cely,ale more znamena v cikanstine cikan, bilej je gadzo, takze si myslim, ze sis to spatne prelozil...
takze bych rek,nic proti bilej to neni v tomhle pripade.


...sam mezi jebkarema...
fidoB6 (Člen)
03.05.2009 18:02:38
Offline

Re: No to je idiot....

Barynek:
plně s tebou souhlasim a též to bylo tak myšleno. Jen sem nepsal zrušit cikánybigsmilevim, že stranu nemaj...
Ať se na mě za moje názory nikdo nezlobí,ale mam toho fakt už dost...Dělaj z nás rasisty,před lety se tolik rasismem neoháněli (a to tu náckové sou furt a furt je o nich vědět).To že neni z koho u voleb vybírat je smutný, a doufam, že se jednou dostane k moci někdo, kdo s timdle systémem (kde se podporuje flákačství, miliardový tunely se netrestaj, zaplatíš složenku o stovku míň a už je u tebe exekutor,atd.) zatočí.Chtěl bych se dožít doby, kdy tu zavládne selskej rozum a ne změť zákonů,kde každej najde kličku aby s něčim vyjebal a nic se mu nestalo.


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
barynek (Člen)
03.05.2009 18:34:22
Offline

Re: No to je idiot....

ty wole fidoB6, dyk mi si vlastně uplně rozumímegoodbigsmile na masovce dáme beerbeer a proberem to aj s jinýma věcma, což?

jinak ta fráze s tím zrušením je celkem zajímavej návrh do budoucnagoodbigsmilebigsmilebigsmile


Bandit 4EVER!!!
fidoB6 (Člen)
03.05.2009 18:36:46
Offline

Re: No to je idiot....

barynek psal:

ty wole fidoB6, dyk mi si vlastně uplně rozumímegoodbigsmile na masovce dáme beerbeer a proberem to aj s jinýma věcma, což?

jinak ta fráze s tím zrušením je celkem zajímavej návrh do budoucnagoodbigsmilebigsmilebigsmile

Já ani nevim kdy je masofka a kde...Teď sem s volnem v prdeli,tak to nesleduju...Jinak bych kurva chtěl na Bpussysrazgood


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
barynek (Člen)
03.05.2009 19:51:54
Offline

Re: No to je idiot....

fidoB6 psal:
barynek psal:

ty wole fidoB6, dyk mi si vlastně uplně rozumímegoodbigsmile na masovce dáme beerbeer a proberem to aj s jinýma věcma, což?

jinak ta fráze s tím zrušením je celkem zajímavej návrh do budoucnagoodbigsmilebigsmilebigsmile

Já ani nevim kdy je masofka a kde...Teď sem s volnem v prdeli,tak to nesleduju...Jinak bych kurva chtěl na Bpussysrazgood

sobota 13.6.2009


Bandit 4EVER!!!
ross (Člen)
03.05.2009 20:10:01
Offline

Re: No to je idiot....

barynek psal:
fidoB6 psal:
barynek psal:

ty wole fidoB6, dyk mi si vlastně uplně rozumímegoodbigsmile na masovce dáme beerbeer a proberem to aj s jinýma věcma, což?

jinak ta fráze s tím zrušením je celkem zajímavej návrh do budoucnagoodbigsmilebigsmilebigsmile

Já ani nevim kdy je masofka a kde...Teď sem s volnem v prdeli,tak to nesleduju...Jinak bych kurva chtěl na Bpussysrazgood

sobota 13.6.2009

v Chánověbigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
fidoB6 (Člen)
03.05.2009 20:22:17
Offline

Re: No to je idiot....

ross psal:

v Chánověbigsmile

Takže klacky s sebou?bigsmilebigsmilebigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
barynek (Člen)
03.05.2009 22:03:37
Offline

Re: No to je idiot....

fidoB6 psal:
ross psal:

v Chánověbigsmile

Takže klacky s sebou?bigsmilebigsmilebigsmile

v Sosnový vy blbcíbigsmile

jináč klacek u sebe nosim pořádredfacebigsmile


Bandit 4EVER!!!
fidoB6 (Člen)
03.05.2009 22:33:41
Offline

Re: No to je idiot....

barynek psal:
fidoB6 psal:
ross psal:

v Chánověbigsmile

Takže klacky s sebou?bigsmilebigsmilebigsmile

v Sosnový vy blbcíbigsmile

jináč klacek u sebe nosim pořádredfacebigsmile

člověk nikdajs neví,koho s nim praštit po tlamě,že?bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Filous (Člen)
04.05.2009 08:36:04
Offline

Re: No to je idiot....

Marián psal:
Filous psal:

...sem jednou fakt poslouchal text jedný jeho pjesničky a vobjevil se tam refrén "...tancuj more nebo budeš bit"surprised ...to mi příde jako rasizmus navopag, páč si umim živje přectavit jaký trable by měl bílej umělec, dyby naspíval písničku s refrénem "...tancuj cikáne nebo budeš bit" surprised ...myslim, že by dotyčnej měl kurva problémidontknow ...a v případě cikána Bangy??? ...fšechno f cajku, žádnej problémsurprisedidontknow
...a sice je mi u prdele celej Eurosong, ale dyš si přectavim, že Českou republiku jako slovanskej národ reprezentuje cikán, kterej už za první republiky jenom škodil, tak je mi stydno a divněidontknowsmile2

no necet sem to tady cely,ale more znamena v cikanstine cikan, bilej je gadzo, takze si myslim, ze sis to spatne prelozil...
takze bych rek,nic proti bilej to neni v tomhle pripade.

...ohohoredface ...esi je to tag, tag beru spjetredface ...nemám ti nijak podložený, ale dyš sem vonehdá jednoho řezal, tag na mě cikánka řvala "hééééj more, néééhaj hooo" ...tag vona myslela, že sem jejich??? ...no to čumimsurprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
gore (Člen)
04.05.2009 09:14:09
Offline

Re: No to je idiot....

Filous psal:
Marián psal:
Filous psal:

...sem jednou fakt poslouchal text jedný jeho pjesničky a vobjevil se tam refrén "...tancuj more nebo budeš bit"surprised ...to mi příde jako rasizmus navopag, páč si umim živje přectavit jaký trable by měl bílej umělec, dyby naspíval písničku s refrénem "...tancuj cikáne nebo budeš bit" surprised ...myslim, že by dotyčnej měl kurva problémidontknow ...a v případě cikána Bangy??? ...fšechno f cajku, žádnej problémsurprisedidontknow
...a sice je mi u prdele celej Eurosong, ale dyš si přectavim, že Českou republiku jako slovanskej národ reprezentuje cikán, kterej už za první republiky jenom škodil, tak je mi stydno a divněidontknowsmile2

no necet sem to tady cely,ale more znamena v cikanstine cikan, bilej je gadzo, takze si myslim, ze sis to spatne prelozil...
takze bych rek,nic proti bilej to neni v tomhle pripade.

...ohohoredface ...esi je to tag, tag beru spjetredface ...nemám ti nijak podložený, ale dyš sem vonehdá jednoho řezal, tag na mě cikánka řvala "hééééj more, néééhaj hooo" ...tag vona myslela, že sem jejich??? ...no to čumimsurprised

..bigsmiletebe si klido splest mohlabigsmile a nervala este neco vo autebigsmilejako "neee to je káár"bigsmilegoodgood coolsmokinsmokin


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
Michal Dk (Člen)
04.05.2009 09:33:05
Offline

Re: No to je idiot....

Filous psal:
Marián psal:
Filous psal:

...sem jednou fakt poslouchal text jedný jeho pjesničky a vobjevil se tam refrén "...tancuj more nebo budeš bit"surprised ...to mi příde jako rasizmus navopag, páč si umim živje přectavit jaký trable by měl bílej umělec, dyby naspíval písničku s refrénem "...tancuj cikáne nebo budeš bit" surprised ...myslim, že by dotyčnej měl kurva problémidontknow ...a v případě cikána Bangy??? ...fšechno f cajku, žádnej problémsurprisedidontknow
...a sice je mi u prdele celej Eurosong, ale dyš si přectavim, že Českou republiku jako slovanskej národ reprezentuje cikán, kterej už za první republiky jenom škodil, tak je mi stydno a divněidontknowsmile2

no necet sem to tady cely,ale more znamena v cikanstine cikan, bilej je gadzo, takze si myslim, ze sis to spatne prelozil...
takze bych rek,nic proti bilej to neni v tomhle pripade.

...ohohoredface ...esi je to tag, tag beru spjetredface ...nemám ti nijak podložený, ale dyš sem vonehdá jednoho řezal, tag na mě cikánka řvala "hééééj more, néééhaj hooo" ...tag vona myslela, že sem jejich??? ...no to čumimsurprised

Nee.....more znamená hele,More Love hele prachybigsmile More Gadžo hele bílej.U nás jim říkáme moráci.bigsmile

fidoB6 (Člen)
04.05.2009 10:05:02
Offline

Re: No to je idiot....

Spíš řvou "mor na tebe"bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
barynek (Člen)
04.05.2009 17:24:45
Offline

Re: No to je idiot....

2 Filous: more je cikánsky člověk, takže poznala, že jsi civilizovanej a opatřila tě správným názvemgood


Bandit 4EVER!!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr