Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » pozitivní setkání s policií ČR

nety (Člen)
08.05.2009 18:43:57
Offline

pozitivní setkání s policií ČR

Tak se ti vám vracím z vyjížďky z Bečova, projíždím Plzní, krásně mi to basuje... Vidim policejní fabii, tak drobet zaklapnu, vypnu dálkový a pomalu dojíždím k semaforu. Klucí uhnuli ke straně, a pustili mě vpravo, abych nemusel čekat a lehce pokynuli. Kuwa, jak já byl spokojenej... Tak se myslel, že je všemu konec, ale to byl začátek.. křižovatku jsem opustil a zamířil k následující rychlostí cca 70. Najednou vedle mě zmiňovaná fabie, okýnko dolů a jen se ozvalo: na rovince tomu dej... no když už Vás pobídnou příslušnící nedejte si to... a tak sem si to šinul vem z města..fabie pořád za mnou... na semaforech jsme pokecali, nabídli se, že mi udělaj na poslední rovince ve městě místo. Se slovy: ne, díky já si poradim jsem se rozjel. Zamrkali na mě, za cedulí se mě do 150 snažili držet, poté zamrkali pozdravili a tím naše setkání skončilo. Připadal jsem si jak v pohádce.good Prostě paráda. Jen doufam, že tam milý nebyli jen naoko a nepřijde mi domů předvolání.bigsmile


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
Banditatom (Člen)
08.05.2009 18:50:10
Offline

Re: pozitivní setkání s policií ČR

nety psal:

Tak se ti vám vracím z vyjížďky z Bečova, projíždím Plzní, krásně mi to basuje... Vidim policejní fabii, tak drobet zaklapnu, vypnu dálkový a pomalu dojíždím k semaforu. Klucí uhnuli ke straně, a pustili mě vpravo, abych nemusel čekat a lehce pokynuli. Kuwa, jak já byl spokojenej... Tak se myslel, že je všemu konec, ale to byl začátek.. křižovatku jsem opustil a zamířil k následující rychlostí cca 70. Najednou vedle mě zmiňovaná fabie, okýnko dolů a jen se ozvalo: na rovince tomu dej... no když už Vás pobídnou příslušnící nedejte si to... a tak sem si to šinul vem z města..fabie pořád za mnou... na semaforech jsme pokecali, nabídli se, že mi udělaj na poslední rovince ve městě místo. Se slovy: ne, díky já si poradim jsem se rozjel. Zamrkali na mě, za cedulí se mě do 150 snažili držet, poté zamrkali pozdravili a tím naše setkání skončilo. Připadal jsem si jak v pohádce.good Prostě paráda. Jen doufam, že tam milý nebyli jen naoko a nepřijde mi domů předvolání.bigsmile

nová fotečka do archívu?!evilbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
zdenek 1 (Člen)
08.05.2009 18:54:30
Offline

Re: pozitivní setkání s policií ČR

bigsmilebigsmilebigsmile tak se vybíraji pokuty bigsmile


když to jede,je to OK
qwerty (Člen)
08.05.2009 18:58:01
Offline

Re: pozitivní setkání s policií ČR

ty voe, tak to bych chtel zazit taky smile2 ale asik se mi nepostesti smile2

ale jinak jak rikam nekteri benga nejsou spatni , zalezi na jakeho natrefis good


WD club member.
Michal Dk (Člen)
08.05.2009 19:31:01
Offline

Re: pozitivní setkání s policií ČR

Pozitivní stimulacebigsmilebigsmile

LukinB6 (Člen)
08.05.2009 20:20:05
Offline

Re: pozitivní setkání s policií ČR

Policista provokatér???evil

Závidím, mám jen špatné zkušenosti.


GSX1250FA
Pool (Člen)
08.05.2009 20:26:47
Offline

Re: pozitivní setkání s policií ČR

a zejtra ses na nove jak ujizdis policajtum bigsmile


... My day begins when yours is about to end ... 2nd.PARAMEDIC and RESCUE TEAM Ostrava
nety (Člen)
08.05.2009 20:41:24
Offline

Re: pozitivní setkání s policií ČR

NO TAKY SEM SE TROCHU BÁL..A KLUCÍ BYLI SUPER A EVIDENTNĚ JE ZAJÍMALA MOJE YOSHIMURAgood


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
Clockwork (Člen)
08.05.2009 21:21:04
Offline

Re: pozitivní setkání s policií ČR

Taky prispeju trochou...sinu si to takhle ve ctvrtek z prace svoji Skodou 120 domu z worku natesenej ze hned jak to zaparkuju do garaze nakopnu Bandasku a vyrazim,tak znenadani za zatackou prislusnici.Samozrejmne vidim Sade a zvedam placacku. Ale co se nestalo jeden z prislusniku provedl zbeznou kontrolu.Jak to tak obchazel tak sem se tak nejak zakoukal na jeho kolegu kterej tam stal s rukama za zady a mracil se na me.Po detailnejsim zoomu na jeho gesicht sem zjistil ze je to spoluzak ze zakladky,tak vyhodim hlavu z vokna a zarvu nazdar Jardooooooo.Jarous zbystrel a opetoval no nazdaaar.Cca  pul hodky sem snima kecal a mezitim jim tam jezdilo jedno faro za druhym a myslite ze nekoho staveli idontknow ????

Bouchal (Člen)
08.05.2009 21:37:04
Offline

Re: pozitivní setkání s policií ČR

Některý jsou dobrý. Mě stavěli když jsem jel na úplně první vyjížďku s SV, bez značky, bez ručení a taksmile1Po prvotním bubu mi poděkovali, že jsem zastavil, dali se mnou cígosmile1 kecali jsme, oficiálně mi zakázali další jízdu s tim, že mě ale hlídat nebudou.Pohoda.-)Ale stálo mě to kilofuckfuck bigsmilebigsmilebigsmile


SV 1000S
Clockwork (Člen)
08.05.2009 21:44:15
Offline

Re: pozitivní setkání s policií ČR

tak to je krasna cena !!! bigsmile

ross (Člen)
08.05.2009 22:19:31
Offline

Re: pozitivní setkání s policií ČR

za mnou nedávno odbočovali 2 cajti na motorkách

málem jsem se posral strachy ale abych byl nenápadnej, tak jsem šel k nim splknout na téma těch jejich strojůbigsmile

jinak ti cajti, co jsi uváděl na začátku asi nebudou moc normálníidontknow


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
nety (Člen)
09.05.2009 07:06:52
Offline

Re: pozitivní setkání s policií ČR

proč? Takových víc bigsmilegood


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
barynek (Člen)
09.05.2009 17:38:05
Offline

Re: pozitivní setkání s policií ČR

nety psal:

proč? Takových víc bigsmilegood

pičo jak budeš takhle vyvádět tady v Chomáči tak spíš pod mostem i s hajtrou!fuckbigsmile

jinak ty nemáš mobil woe, ti tady bukuju místo na pondělek večer a ty ani hovnoheadshake koukej se ozvat.
PS: sorry, že to tady zasíram, ale když ten nety je hrozný hovadobigsmilebigsmile


Bandit 4EVER!!!
VikecB12 (Člen)
09.05.2009 18:15:30
Offline

Re: pozitivní setkání s policií ČR

Fčera mě vykládal kamoš příhodu na slovensku,jel autem,na dálnici ho předjeli poliši,zastavili,skontrolovali doklady a pak povídají,ať jim ukáže lékárničku. Vystoupil že jim ju vyndá z kufru,a policajt se zasmál a řekl "Tak to máme vystoupení na dálnici bez reflexní vesty" a ani nechtěl tu lékárničku vydět a skasíroval ho. Po "vyřešení" přestupku mu polda povídá "To víte,máme to takhle nařízený,na to vždycky někoho chytnem a od toho se odvíjí naše prémie"sickfuck Krásnej přístuppussy


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Banditatom (Člen)
09.05.2009 18:43:37
Offline

Re: pozitivní setkání s policií ČR

VikecB12 psal:

Fčera mě vykládal kamoš příhodu na slovensku,jel autem,na dálnici ho předjeli poliši,zastavili,skontrolovali doklady a pak povídají,ať jim ukáže lékárničku. Vystoupil že jim ju vyndá z kufru,a policajt se zasmál a řekl "Tak to máme vystoupení na dálnici bez reflexní vesty" a ani nechtěl tu lékárničku vydět a skasíroval ho. Po "vyřešení" přestupku mu polda povídá "To víte,máme to takhle nařízený,na to vždycky někoho chytnem a od toho se odvíjí naše prémie"sickfuck Krásnej přístuppussy

tak to je marasfuckfuckfucksicksicksick


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
coudy (Člen)
09.05.2009 20:13:25
Offline

Re: pozitivní setkání s policií ČR

VikecB12 psal:

Fčera mě vykládal kamoš příhodu na slovensku,jel autem,na dálnici ho předjeli poliši,zastavili,skontrolovali doklady a pak povídají,ať jim ukáže lékárničku. Vystoupil že jim ju vyndá z kufru,a policajt se zasmál a řekl "Tak to máme vystoupení na dálnici bez reflexní vesty" a ani nechtěl tu lékárničku vydět a skasíroval ho. Po "vyřešení" přestupku mu polda povídá "To víte,máme to takhle nařízený,na to vždycky někoho chytnem a od toho se odvíjí naše prémie"sickfuck Krásnej přístuppussy

...to mně připomíná jeden bakalářský příběh, jak malíř přijede vymalovat cimru kámošce-policajtově ženě a starý jak se vrátí ze šichty, hned mu běží nalít šligovičku...malíř se upejpá, bo je tam na na fichtlovi, ale policajt ho uchlácholí a malíř zobne ze dva kousky wine a že jako jede dom...než nastartuje rikšu, fízl si hbitě zapl mundúr a za rožkem ho good stopne surprised ..."pane řidiči, ukažte mi Vaše doklady od vozidla...požil jste před jízdou alkohol??" ...malíř koktá, jakože jo, ale že mu to přece on sám nalil idontknowheadshake načež příslušník opáčí: "takže požil, tak to máme za 4kila!!! surprised a malíř co vydělal od jeho staré, tak za barákem neomylně odevzdal takovému pussyfuckbad

chudák bigsmilebigsmilebigsmile

LukinB6 (Člen)
09.05.2009 21:20:09
Offline

Re: pozitivní setkání s policií ČR

VikecB12 psal:

Fčera mě vykládal kamoš příhodu na slovensku,jel autem,na dálnici ho předjeli poliši,zastavili,skontrolovali doklady a pak povídají,ať jim ukáže lékárničku. Vystoupil že jim ju vyndá z kufru,a policajt se zasmál a řekl "Tak to máme vystoupení na dálnici bez reflexní vesty" a ani nechtěl tu lékárničku vydět a skasíroval ho. Po "vyřešení" přestupku mu polda povídá "To víte,máme to takhle nařízený,na to vždycky někoho chytnem a od toho se odvíjí naše prémie"sickfuck Krásnej přístuppussy

A jinak co říkáte na to že pokud jedete na Slovensko na motorce jako že teda i autem, měli by jste mít "Kartu Prvej Pomoci"?????
Co mám pod tím sedlem ještě vozit? Něco do Rakouska? Něco do Německa?fuckfuckfuck


GSX1250FA
coudy (Člen)
09.05.2009 21:56:26
Offline

Re: pozitivní setkání s policií ČR

LukinB6 psal:
VikecB12 psal:

Fčera mě vykládal kamoš příhodu na slovensku,jel autem,na dálnici ho předjeli poliši,zastavili,skontrolovali doklady a pak povídají,ať jim ukáže lékárničku. Vystoupil že jim ju vyndá z kufru,a policajt se zasmál a řekl "Tak to máme vystoupení na dálnici bez reflexní vesty" a ani nechtěl tu lékárničku vydět a skasíroval ho. Po "vyřešení" přestupku mu polda povídá "To víte,máme to takhle nařízený,na to vždycky někoho chytnem a od toho se odvíjí naše prémie"sickfuck Krásnej přístuppussy

A jinak co říkáte na to že pokud jedete na Slovensko na motorce jako že teda i autem, měli by jste mít "Kartu Prvej Pomoci"?????
Co mám pod tím sedlem ještě vozit? Něco do Rakouska? Něco do Německa?fuckfuckfuck

nesmíš z toho byt vyplašený jak žnová hlídka bigsmile
už se to na netu někde objevilo, že vznikla kolem karty prvej pomoci zbytečná panika...de o to, že ta karta má být jen v nových lékarničkách...tady je faq z MZ SK:

Musí mať po l. máji 2009 každý konečný spotrebiteľ lekárničky vyrobenej podľa doterajších predpisov kartu prvej pomoci­?

Nie. Je to len v prípade, ak je lekárnička zakúpená po dátume účinnosti vyhlášky, teda po dátume l. máj 2009.

tak jak můžou někoho na tohle chytat?? surprisedidontknowhelp

LukinB6 (Člen)
09.05.2009 22:07:24
Offline

Re: pozitivní setkání s policií ČR

coudy psal:
LukinB6 psal:
VikecB12 psal:

Fčera mě vykládal kamoš příhodu na slovensku,jel autem,na dálnici ho předjeli poliši,zastavili,skontrolovali doklady a pak povídají,ať jim ukáže lékárničku. Vystoupil že jim ju vyndá z kufru,a policajt se zasmál a řekl "Tak to máme vystoupení na dálnici bez reflexní vesty" a ani nechtěl tu lékárničku vydět a skasíroval ho. Po "vyřešení" přestupku mu polda povídá "To víte,máme to takhle nařízený,na to vždycky někoho chytnem a od toho se odvíjí naše prémie"sickfuck Krásnej přístuppussy

A jinak co říkáte na to že pokud jedete na Slovensko na motorce jako že teda i autem, měli by jste mít "Kartu Prvej Pomoci"?????
Co mám pod tím sedlem ještě vozit? Něco do Rakouska? Něco do Německa?fuckfuckfuck

nesmíš z toho byt vyplašený jak žnová hlídka bigsmile
už se to na netu někde objevilo, že vznikla kolem karty prvej pomoci zbytečná panika...de o to, že ta karta má být jen v nových lékarničkách...tady je faq z MZ SK:

Musí mať po l. máji 2009 každý konečný spotrebiteľ lekárničky vyrobenej podľa doterajších predpisov kartu prvej pomoci­?

Nie. Je to len v prípade, ak je lekárnička zakúpená po dátume účinnosti vyhlášky, teda po dátume l. máj 2009.

tak jak můžou někoho na tohle chytat?? surprisedidontknowhelp

Dobře, takže pokud mám od začátku roku prošlou část lékárničky tzn. celou a musím jí vyměnit tak bych  do té nové tu kartu měl dát? Nebo se to vstahuje na lékárničky vyrobeny po 1.5.2009? A jak je to s lékárničkama českýma? Tam přece slovenskej paskvil od výroby není přece.

Vyplývá mi z toho že koupím novou lékárnu a dám tam tu vytisklou kartičku a splňuji zákon.


GSX1250FA
coudy (Člen)
09.05.2009 23:09:39
Offline

Re: pozitivní setkání s policií ČR

LukinB6 psal:
coudy psal:
LukinB6 psal:


A jinak co říkáte na to že pokud jedete na Slovensko na motorce jako že teda i autem, měli by jste mít "Kartu Prvej Pomoci"?????
Co mám pod tím sedlem ještě vozit? Něco do Rakouska? Něco do Německa?fuckfuckfuck

nesmíš z toho byt vyplašený jak žnová hlídka bigsmile
už se to na netu někde objevilo, že vznikla kolem karty prvej pomoci zbytečná panika...de o to, že ta karta má být jen v nových lékarničkách...tady je faq z MZ SK:

Musí mať po l. máji 2009 každý konečný spotrebiteľ lekárničky vyrobenej podľa doterajších predpisov kartu prvej pomoci­?

Nie. Je to len v prípade, ak je lekárnička zakúpená po dátume účinnosti vyhlášky, teda po dátume l. máj 2009.

tak jak můžou někoho na tohle chytat?? surprisedidontknowhelp

Dobře, takže pokud mám od začátku roku prošlou část lékárničky tzn. celou a musím jí vyměnit tak bych  do té nové tu kartu měl dát? Nebo se to vstahuje na lékárničky vyrobeny po 1.5.2009? A jak je to s lékárničkama českýma? Tam přece slovenskej paskvil od výroby není přece.

Vyplývá mi z toho že koupím novou lékárnu a dám tam tu vytisklou kartičku a splňuji zákon.

jestli seženeš kartičku stejnou jako originál, tak by to bylo nejschůdnější řešení...ovšem to není všechno...musíš to mít eště v nějakém nepromoku nebo ilegalitu bad
nevím ale jak to může snížit nehodovost jako takovou, jak tam píšou...jakože když z kartičky pochopím jak se dává šlukování z plic do plic, tak projedu zatáčku ve správném náklonu a předepsanou rychlostí?? surprisedheadshakebad

mazo (Člen)
10.05.2009 01:07:48
Offline

Re: pozitivní setkání s policií ČR

Tak poprve:
Ake vkladanie karty prvej pomoci? Naco? Preco?
Kupis lekarnicku s kartou je tam. Kupis lekarnicku vyrobenu pred 1.5.2009 nie je tam a ani ju nepotrebujes. Nebudes predsa zelenemu organu ukazovat blocek, ze si ju kupil napr. 11.5.2009...
Karticka vlozena je nezmysel. headshake

Po druhe:
Na slovensku potrebujes tu zasranu kartu, takze na hranici vylozis cesku lekarnicku a kupis slovensku (mozno ti ju za zalohu pozicaju, ak ju vratis nerozbalenu bigsmile ), bohuzial smile2

Po tretie:
Na lekarnicky chytaju ludi len pomocou toho triku s reflexnou vestou. fuck

Po stvrte:
Z coho chces na motorke vystupovat bigsmilebigsmile


Vidieť a byť videný je základ bezpečnosti. Vedieť predvídať je dokonalosť.
Koldan (Člen)
10.05.2009 10:44:21
Offline

Re: pozitivní setkání s policií ČR

nety psal:

Tak se ti vám vracím z vyjížďky z Bečova, projíždím Plzní, krásně mi to basuje... Vidim policejní fabii, tak drobet zaklapnu, vypnu dálkový a pomalu dojíždím k semaforu. Klucí uhnuli ke straně, a pustili mě vpravo, abych nemusel čekat a lehce pokynuli. Kuwa, jak já byl spokojenej... Tak se myslel, že je všemu konec, ale to byl začátek.. křižovatku jsem opustil a zamířil k následující rychlostí cca 70. Najednou vedle mě zmiňovaná fabie, okýnko dolů a jen se ozvalo: na rovince tomu dej... no když už Vás pobídnou příslušnící nedejte si to... a tak sem si to šinul vem z města..fabie pořád za mnou... na semaforech jsme pokecali, nabídli se, že mi udělaj na poslední rovince ve městě místo. Se slovy: ne, díky já si poradim jsem se rozjel. Zamrkali na mě, za cedulí se mě do 150 snažili držet, poté zamrkali pozdravili a tím naše setkání skončilo. Připadal jsem si jak v pohádce.good Prostě paráda. Jen doufam, že tam milý nebyli jen naoko a nepřijde mi domů předvolání.bigsmile

a kuwa,to muselo být zřejmě dobrý zboží, dyž po tem máš také haluze, dovez to něgdy na srazbigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Ice (Člen)
10.05.2009 11:08:35
Offline

Re: pozitivní setkání s policií ČR

Slovenské benga na to jdou od lesa... bigsmilesmokin


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Lihy (Člen)
10.05.2009 15:40:23
Offline

Re: pozitivní setkání s policií ČR

Bouchal psal:

Některý jsou dobrý. Mě stavěli když jsem jel na úplně první vyjížďku s SV, bez značky, bez ručení a taksmile1Po prvotním bubu mi poděkovali, že jsem zastavil, dali se mnou cígosmile1 kecali jsme, oficiálně mi zakázali další jízdu s tim, že mě ale hlídat nebudou.Pohoda.-)Ale stálo mě to kilofuckfuck bigsmilebigsmilebigsmile

smile2 kde sou ty časy... P:"Pane řidiči víte kolik ste jel" Já:"Dobrý den... no asi trochu rychleji..." P:"Noooo, víte že je tu čtyrycítka?" Ja:" Ano, vím...,ale ty dvě zatáčky tady sou prostě....sem se neudržel (kdo to zná na výjezdu ze Šeberova směr Hrnčíře, tak vísmile1, akorát tam teď nasraly retardérbad)" P:"no to sme vyděli...kolik byste si za to dal?" Já:"pokárání????" P:"No tak to už ste dostal...dáme to za 200kč" Já:"OK" dostal sem kupónky na památku a tradá domu s tim že sem trouba a večer holt nepudu ná pívo abych tu díru v rozpočtu zamásgood
jo starý dobrý časysmile2

fido (Člen)
13.05.2009 17:38:40
Offline

Re: pozitivní setkání s policií ČR

ross psal:

za mnou nedávno odbočovali 2 cajti na motorkách

málem jsem se posral strachy ale abych byl nenápadnej, tak jsem šel k nim splknout na téma těch jejich strojůbigsmile

jinak ti cajti, co jsi uváděl na začátku asi nebudou moc normálníidontknow

tvoje drzost nezná mezíbigsmilebigsmile

chlapům možná běžela výpovědní lhůta a případně se drželi motta pomáhat....


bla...blabla...!
ross (Člen)
13.05.2009 17:49:19
Offline

Re: pozitivní setkání s policií ČR

fido psal:
ross psal:

za mnou nedávno odbočovali 2 cajti na motorkách

málem jsem se posral strachy ale abych byl nenápadnej, tak jsem šel k nim splknout na téma těch jejich strojůbigsmile

jinak ti cajti, co jsi uváděl na začátku asi nebudou moc normálníidontknow

tvoje drzost nezná mezíbigsmilebigsmile

chlapům možná běžela výpovědní lhůta a případně se drželi motta pomáhat....

byli docela v pohodě a vlastně nevěděli, že mluví se zločincembigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Progear 650 (Člen)
13.05.2009 17:57:42
Offline

Re: pozitivní setkání s policií ČR

ross psal:
fido psal:
ross psal:

za mnou nedávno odbočovali 2 cajti na motorkách

málem jsem se posral strachy ale abych byl nenápadnej, tak jsem šel k nim splknout na téma těch jejich strojůbigsmile

jinak ti cajti, co jsi uváděl na začátku asi nebudou moc normálníidontknow

tvoje drzost nezná mezíbigsmilebigsmile

chlapům možná běžela výpovědní lhůta a případně se drželi motta pomáhat....

byli docela v pohodě a vlastně nevěděli, že mluví se zločincembigsmile

takhle se to dělá, pravdu máš....bigsmile když nedáš nic najevo, tak je to fertig...good vím o čem mluvím....smile1


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
jennys (Člen)
13.05.2009 18:39:44
Offline

Re: pozitivní setkání s policií ČR

No jo, vy dva basmanisurprisedbigsmile

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr