Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Nehoda

jelelen (Člen)
07.06.2009 22:06:00
Offline

Nehoda

Ahoj Banditisti, tak jsem svojí bandasku přenechal na naučení bráchancovi a najel sotva 600 km a složil ho. Bohužel na pravou stranu. On je naštěstí celej,ale bandaska to odnesla. Potřebuji sehnat víko motoru. To menší a brzdovou páčku. Bohužel se ulomila a kousek se prostě ztratil takže to nepůjde ani svařit. Většinou jsem se tu u vás pokaždé dočkal pomoci. Poraďte kam se mrknout abych mu ho dal zase dohromady. Díky moc.

Honza


..............mno žiju abych fšecko přežil, ne? a teď mi v tom pomáhá zase B6N
Filous (Člen)
07.06.2009 22:07:40
Offline

Re: Nehoda

...páčku třeba f Bajkrs Kraunu za cca 350,- vočí a víko zavařit a nebo koupit nový...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
jelelen (Člen)
07.06.2009 22:11:46
Offline

Re: Nehoda

víko je hodně rozbitý. To asi zavařit nepůjde navíc bylo odbroušený takže zbytky jsou tak na patnácti metrech. :( za ten tip na páku děkuju. Mrknu tam at má zase na co šlapat aby mu zadek brzil. Za ty prachy to je bez debat.


..............mno žiju abych fšecko přežil, ne? a teď mi v tom pomáhá zase B6N
Miras (Člen)
07.06.2009 22:15:40
Offline

Re: Nehoda

já kupoval brzdovou páku v www.yacomi.cz

Datel (Člen)
08.06.2009 08:20:50
Offline

Re: Nehoda

Nevím co je to za obsah či rok bo se tu moc nevypisuješ, ale zkus to tady: http://www.motobouracky.cz

nebo tady: http://www.motopuzzle.cz/dily.php?stav= … zna=SUZUKI

Lihy (Člen)
08.06.2009 09:02:26
Offline

Re: Nehoda

jelelen psal:

víko je hodně rozbitý. To asi zavařit nepůjde navíc bylo odbroušený takže zbytky jsou tak na patnácti metrech. :( za ten tip na páku děkuju. Mrknu tam at má zase na co šlapat aby mu zadek brzil. Za ty prachy to je bez debat.

jinak to víko (asi ti nezbyde než koupit origo) koukni tady:
www.partsdepot.cz (maji všechny origo díly) jinak jukni ještě na cenu toho víka u jinejch ročníků (a třeba i na GSX 600 F) někdy je v tom rozdíl ač jsou ty díly totožnýidontknow
Páčku koupíš kdekoli asi nejlevnější sou v tom yacomi, jak ti už někdo psal, ale je to echt čína takže občas se musí trošku přitesat aby to bylo všechno v oukeji (např. moje "stavitelná páčka přední brzy je na všechny polohy stejně daleko od řidítka....asi soudruzi z lidovědemokratické číny někde udělali chybubigsmile)

Marián (Člen)
08.06.2009 09:06:44
Offline

Re: Nehoda

anebo origo packa za 1600,-


...sam mezi jebkarema...
XJelen (Člen)
08.06.2009 12:04:21
Offline

Re: Nehoda

Přispěju trochu taky bo sem to loni složil taky napravo redface
Páčka v Elit nebo BC, vobě jsou vod Emco a maj vakl jak starápussy dopručuju si pohrát a napasovat nový ramínko na ten starej kamínek a bude to zas v poho
Víko u partsdepot, vyšlo na asi 8kil i s těsněním
good


Strýcfajtr !!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr