Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » dvouvláknové žárovky v blinkru

corimec (Člen)
19.09.2009 18:17:10
Offline

dvouvláknové žárovky v blinkru

Koupil jsem v bikers crownu blinkry a doma když jsem to rozbalil tak jsem zjistil že z toho trčí 3 dráty a je tam dvouvlaknová žárovka 12V,23/8W.
Ještě nikdy jsem to neviděl ani nevim o nikom kdo to má.
Na co je tam dvouvláknová žárovka?Že by to slabší vlákno svítilo i se světlem?
Patici vykuchám a dám tam stejně jednovlákno,ale zajímá mě to.

Jaja (Nový člen)
19.09.2009 19:43:25
Offline

Re: dvouvláknové žárovky v blinkru

Jo, tohle jsem taky koupil kdysi v Bikercrownu, ještě na Jawu. Prostě to tak je, nějaký chytrolín tam nacpal dvě vlákna bigsmile
...ne, nevím, je to jen pro styl, něco na způsob Ameriky, kde jim svítí obrysovky a když blikají, tak ty obrysovky začnou blikat (nemají blinkry jako takové). U nás jsem to viděl jen jednou někde na chopru, ale jen velice výjimečně.
A navíc, nebyl by problém s poliacajtama? Může to u nás být, že blinkry ti svítí jako obrysovky, a pak blikají (silněji).......?

nicola.foxx (Člen)
19.09.2009 23:56:26
Offline

Re: dvouvláknové žárovky v blinkru

Jeste bys to mohl propojit s brzdama, ale to je stejne picovina, jako to propojit s koncovym svetlem, protoze mas bud oranzovy sklicka a nebo zarovky a amici to maj s cervenym sklickem.
Ja mam zase na B6 konektor k blinkrum s trema dratama a blinkry jen s dvouma (pac jsem to pomuchlalredface).


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Paladin86 (Člen)
20.09.2009 00:22:39
Offline

Re: dvouvláknové žárovky v blinkru

To je určitě pro americký motorky. Ty to takhle maj. Třeba u BMW (auta) se to dá zapnout a jmenuje se to americké svícení nebo tak něco...

fidoB6 (Člen)
20.09.2009 18:06:45
Offline

Re: dvouvláknové žárovky v blinkru

Jaja psal:

Jo, tohle jsem taky koupil kdysi v Bikercrownu, ještě na Jawu. Prostě to tak je, nějaký chytrolín tam nacpal dvě vlákna bigsmile
...ne, nevím, je to jen pro styl, něco na způsob Ameriky, kde jim svítí obrysovky a když blikají, tak ty obrysovky začnou blikat (nemají blinkry jako takové). U nás jsem to viděl jen jednou někde na chopru, ale jen velice výjimečně.
A navíc, nebyl by problém s poliacajtama? Může to u nás být, že blinkry ti svítí jako obrysovky, a pak blikají (silněji).......?

Udělal sem si to na Jáwce,vypadalo to docela pěkně....a když mi chytli fízlové,měli sice kecy,ale když sem jim řek,ať mi ukážou kde je psaný, že to je zakázaný, tak zmlkli...Takže tak...


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr