Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Prodej

freny (Člen)
21.09.2009 19:06:39
Offline

Prodej

Čau chlapi a holky, potřeboval bych prodat mojeho miláčka, tak tu píšu kdyby jste o někom věděli.. Je to 600N černá metelíza, r.v 03, fakt je v supr stavu, je nutné ji proto vidět, jako nová, jsem první majitel v ČR jinak druhý. Cena je 79 000, je na ní nalítáno 31 tisíc, což sice nevypadá, ale není boraná, je garážovaná, udržovaná, tak pokud by chtěl někdo více informací a fotek, tak na čísle 737959514, foto pošlu mailem, a tady je jedna fotka na ukázku...

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1707_img_2090.jpg


Jinak ji prodávám proto, že jedu v lednu na misi do Afghánu, tak tu rok nebudu, tak zatím čus

jaryn (Člen)
21.09.2009 19:20:06
Offline

Re: Prodej

nevím,jestli jsem já ten nejpovolanější,ale přece: Proč přes Bandasku jen nehodíš deku a napřesrok neoprášíš? Nebo ta mise hodí tolik,že půjdeš do novoty?smile1


God Gave me Everything I want
freny (Člen)
21.09.2009 19:23:20
Offline

Re: Prodej

Tak ta mise každopádně hodí hodněsmile1, ale nechci aby zbytečně stála rok a ztrácela na ceně, nebot pak už bych šel i do něčeho silnějšíhogood

nety (Člen)
21.09.2009 19:25:03
Offline

Re: Prodej

tak až to prodáš, mam pro tebe voňavku bigsmile


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
freny (Člen)
21.09.2009 19:28:06
Offline

Re: Prodej

Díkas, to bude ale až tak za rok a půl nebot dojedu až vzimě 2010bigsmile

VikecB12 (Člen)
21.09.2009 20:58:34
Offline

Re: Prodej

Je pěkná,ale v dnešní době seš vo 20tisíc mimo s cenousmile1 Přet 14ti dnama sem kupoval tu stejnou pro taty,rok 01,najeto 40 a cenovka byla 49tisíc,ale byla na ní mrtvá řetězofka,tak sme ju vzali za 46tisgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
PALOUS (Člen)
21.09.2009 21:06:00
Offline

Re: Prodej

VikecB12 psal:

Je pěkná,ale v dnešní době seš vo 20tisíc mimo s cenousmile1 Přet 14ti dnama sem kupoval tu stejnou pro taty,rok 01,najeto 40 a cenovka byla 49tisíc,ale byla na ní mrtvá řetězofka,tak sme ju vzali za 46tisgood

goodto není jen tvůj názor na cenugoodprostě za tolik co píše by ji prodal a ještě by byl rádgoodpociťuji že bandit všeobecně je s cenou v hajzlu bo za ceny vo trochu vyšší jsou lepší motorkyevildnes kdybych ho měl tak neprodat bo těch pár peněz co bych za něj dostal by mě asi nevytrhlobigsmilea radši bych ho daroval mladýmubigsmileprodávat šestku r.v.01-O5 za víc jak 60 je kravina a je to prostě neprodejnýbigsmile


Jebat motorky :-)
GS1000 (Nový člen)
21.09.2009 21:07:30
Offline

Re: Prodej

Zdarec chctěl bych se zítra svézt s Sosonovce  nemůžu se dovolat Michalovi co to má na starosti... je tu někdo další na koho se obrátit ???

PALOUS (Člen)
21.09.2009 21:25:38
Offline

Re: Prodej

GS1000 psal:

Zdarec chctěl bych se zítra svézt s Sosonovce  nemůžu se dovolat Michalovi co to má na starosti... je tu někdo další na koho se obrátit ???

a co to má společnýho s prodejem bandita?surprised


Jebat motorky :-)
PALOUS (Člen)
21.09.2009 21:28:25
Offline

Re: Prodej

PALOUS psal:
VikecB12 psal:

Je pěkná,ale v dnešní době seš vo 20tisíc mimo s cenousmile1 Přet 14ti dnama sem kupoval tu stejnou pro taty,rok 01,najeto 40 a cenovka byla 49tisíc,ale byla na ní mrtvá řetězofka,tak sme ju vzali za 46tisgood

goodto není jen tvůj názor na cenugoodprostě za tolik co píše by ji prodal a ještě by byl rádgoodpociťuji že bandit všeobecně je s cenou v hajzlu bo za ceny vo trochu vyšší jsou lepší motorkyevildnes kdybych ho měl tak neprodat bo těch pár peněz co bych za něj dostal by mě asi nevytrhlobigsmilea radši bych ho daroval mladýmubigsmileprodávat šestku r.v.01-O5 za víc jak 60 je kravina a je to prostě neprodejnýbigsmile

mělo tam bejt (prostě za tolik co píšeš)bigsmile


Jebat motorky :-)
mr.BSE (Člen)
21.09.2009 22:28:16
Offline

Re: Prodej

PALOUS psal:
PALOUS psal:
VikecB12 psal:

Je pěkná,ale v dnešní době seš vo 20tisíc mimo s cenousmile1 Přet 14ti dnama sem kupoval tu stejnou pro taty,rok 01,najeto 40 a cenovka byla 49tisíc,ale byla na ní mrtvá řetězofka,tak sme ju vzali za 46tisgood

goodto není jen tvůj názor na cenugoodprostě za tolik co píše by ji prodal a ještě by byl rádgoodpociťuji že bandit všeobecně je s cenou v hajzlu bo za ceny vo trochu vyšší jsou lepší motorkyevildnes kdybych ho měl tak neprodat bo těch pár peněz co bych za něj dostal by mě asi nevytrhlobigsmilea radši bych ho daroval mladýmubigsmileprodávat šestku r.v.01-O5 za víc jak 60 je kravina a je to prostě neprodejnýbigsmile

mělo tam bejt (prostě za tolik co píšeš)bigsmile

bigsmile
Ty si vůůůl bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Jaster (Člen)
21.09.2009 23:24:56
Offline

Re: Prodej

Já koupil před 4měsícema B6, r.v. 2002, 19 000km najeto, atd. klín pod motorem, street řidítka, laďák plus originál, nový gumy, řetězovka a svíčky za 69 000kč. a nestěžuji si, možná sem prohloupil že sem za to dal tolik, protože byl bouranej v D na předek, motor i rám jsou v pohodě, vidlice byli v háji, ale vše je tam nový kotouče, kolo, vidlice. má pár kosmetických vad. Tak myslíte že jsem prohloupil s tou cenou za kterou jsem si ho pořídil?


motto "Vem za heft a val"
PALOUS (Člen)
21.09.2009 23:50:28
Offline

Re: Prodej

Buď v klidu byla určo první velká moto a to se chytne každej za srdce a šrajtoflybigsmileto já jen že nemá cenu dávat cenu přes 70 hlavně sem bo každej zná ceny ale vostatně ani jinambigsmilejeden vodsud prodává vod jara B12 za 100 a uš je na 70ti a furt nicbad


Jebat motorky :-)
jaryn (Člen)
22.09.2009 07:52:18
Offline

Re: Prodej

to Jaster: Jak píše Palouš-první kup je vždycky jen jeden. A trh je teď tak nasycenej,že prodat bez velký ztráty je umění. Nebo podvod.


God Gave me Everything I want
Marián (Člen)
22.09.2009 13:51:38
Offline

Re: Prodej

motorka pekna,ale bohuzel cena uuuuplne mimo realitu,bohuzel...


...sam mezi jebkarema...
luki52 (Člen)
22.09.2009 14:00:04
Offline

Re: Prodej

cena ??? hmmm, u vas, ale som zvedavy za kolko moja pojde, dufam, ze aspon za 70 tis tu na slovenskom dalekom vychode a mozno i motyka vystreli !!! ale moto peknucka

nety (Člen)
22.09.2009 19:35:14
Offline

Re: Prodej

Palous, nejdřív sem si myslel že to je na mě, ale na 70 sem ještě nekles a neklesnu. bigsmile


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
Ondráš (Člen)
22.09.2009 19:47:09
Offline

Re: Prodej

nety psal:

Palous, nejdřív sem si myslel že to je na mě, ale na 70 sem ještě nekles a neklesnu. bigsmile

Takže si jí zase necháš, co? smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
freny (Člen)
22.09.2009 19:47:32
Offline

Re: Prodej

Čus chlapi, tak je to možná nadhodnocené, ale zájemci už se ozvali, tak uvidíme, držte mi palce, dám vědět co a jakgood

Marián (Člen)
22.09.2009 19:58:28
Offline

Re: Prodej

nety psal:

Palous, nejdřív sem si myslel že to je na mě, ale na 70 sem ještě nekles a neklesnu. bigsmile

no joska to prodava za stejny penize uz asi 3 mesice a ani tuk...
myslim, ze pokud budes chtit prodat,dolu asi budes muset jit,pokud teda nebudes mit stesti na nakyho blaznasmile1
dneska bohudik nebo bohuzel...pri pretlaku nabidky vetsinou cenu neurcuje zbozne prani majitele,ale nabidka kupce....


...sam mezi jebkarema...
nety (Člen)
22.09.2009 20:32:07
Offline

Re: Prodej

no, až mě začne jebat tak to dam za 80. Ale víc ani pussy, páč to je asik to co sem v tom už utopil. smile1 Ale jináč ještě do konce týdne a pak to už to nedam a necham si ho. a Přes zimu nandam dynojet, scottoilera, dam xenon no a na jaře mi jebne..bigsmile


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
Fulltank (Člen)
22.09.2009 21:30:06
Offline

Re: Prodej

nety psal:

no, až mě začne jebat tak to dam za 80. Ale víc ani pussy, páč to je asik to co sem v tom už utopil. smile1 Ale jináč ještě do konce týdne a pak to už to nedam a necham si ho. a Přes zimu nandam dynojet, scottoilera, dam xenon no a na jaře mi jebne..bigsmile

kua nety ty mi to do pristiho roku tak paradne vylepsis, ze nebudu mit co upravovat bigsmile

faitík (Člen)
22.09.2009 21:50:20
Offline

Re: Prodej

Fulltank psal:
nety psal:

no, až mě začne jebat tak to dam za 80. Ale víc ani pussy, páč to je asik to co sem v tom už utopil. smile1 Ale jináč ještě do konce týdne a pak to už to nedam a necham si ho. a Přes zimu nandam dynojet, scottoilera, dam xenon no a na jaře mi jebne..bigsmile

kua nety ty mi to do pristiho roku tak paradne vylepsis, ze nebudu mit co upravovat bigsmile

si piš udělal z toho funglofkusurprisedgood


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
Koldan (Člen)
22.09.2009 21:58:55
Offline

Re: Prodej

PALOUS psal:

Buď v klidu byla určo první velká moto a to se chytne každej za srdce a šrajtoflybigsmileto já jen že nemá cenu dávat cenu přes 70 hlavně sem bo každej zná ceny ale vostatně ani jinambigsmilejeden vodsud prodává vod jara B12 za 100 a uš je na 70ti a furt nicbad

to asik nebylo na mňa, ale mám podobnů zkušenost, důležité je bejt hustej,dyž sem řek 100, tak 97 neberubigsmilebigsmilebigsmile

asik su vůl,ale co užbigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Fulltank (Člen)
22.09.2009 22:05:48
Offline

Re: Prodej

faitík psal:
Fulltank psal:
nety psal:

no, až mě začne jebat tak to dam za 80. Ale víc ani pussy, páč to je asik to co sem v tom už utopil. smile1 Ale jináč ještě do konce týdne a pak to už to nedam a necham si ho. a Přes zimu nandam dynojet, scottoilera, dam xenon no a na jaře mi jebne..bigsmile

kua nety ty mi to do pristiho roku tak paradne vylepsis, ze nebudu mit co upravovat bigsmile

si piš udělal z toho funglofkusurprisedgood

von prave ceka az ji koupim ja a jen hraje divadlo bigsmile

nety (Člen)
22.09.2009 22:06:43
Offline

Re: Prodej

no jo no, mam tu celou historii co to mam, vše co sem nandal vč.cen a bojim se to sečíst bigsmile


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
Filous (Člen)
23.09.2009 08:12:31
Offline

Re: Prodej

nety psal:

no jo no, mam tu celou historii co to mam, vše co sem nandal vč.cen a bojim se to sečíst bigsmile

...to sem gdysy dělal...asi tři roky...pag sem to sečet...po rozdejchání ingfargtu sem psát přestal..............bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
škardík (Člen)
23.09.2009 08:23:56
Offline

Re: Prodej

nety psal:

no, až mě začne jebat tak to dam za 80. Ale víc ani pussy, páč to je asik to co sem v tom už utopil. smile1 Ale jináč ještě do konce týdne a pak to už to nedam a necham si ho. a Přes zimu nandam dynojet, scottoilera, dam xenon no a na jaře mi jebne..bigsmile

Ježiši vou ty už to zas (ne)prodáváš? bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


viz avatar:)
škardík (Člen)
23.09.2009 08:24:25
Offline

Re: Prodej

voe


viz avatar:)
Ondráš (Člen)
23.09.2009 09:24:34
Offline

Re: Prodej

Filous psal:

...to sem gdysy dělal...asi tři roky...pag sem to sečet...po rozdejchání ingfargtu sem psát přestal..............bigsmile

Stačí jen to na co si vzpomenu...help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
nety (Člen)
23.09.2009 21:23:48
Offline

Re: Prodej

skončil jsem hned na záčátku.. je to na trojitej bypass..bigsmile


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
freny (Člen)
28.09.2009 17:38:39
Offline

Re: Prodej

Tak chlapi, mašina je prodaná, za 79 000 jsem ji dnes střelil, ale nějak je mi smutno po nísmile1, bylo to tak rychlé

nety (Člen)
28.09.2009 19:09:37
Offline

Re: Prodej

Gratulejšn..good No to mě poser. Hold asi o 12 není zájem. Bo už sem ho dal za stejný 79 bez ladaku, jinač vše nechal vč.pár bonusů a nic.idontknow


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
děda (Člen)
29.09.2009 14:39:47
Offline

Re: Prodej

kurva mě se ten tvůj bandit tak líbí,škoda že není vatabad

nety (Člen)
29.09.2009 19:00:11
Offline

Re: Prodej

a to sem šel co nejníže. Sem i něco ochotnej přidat - mam tu zadní blatníček nad kolo co sem tam ještě nedal, guma na předek. A možná by se našel i tankvak nebo držák kufru. a furt nic.


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
ross (Člen)
29.09.2009 19:54:47
Offline

Re: Prodej

nety psal:

a to sem šel co nejníže. Sem i něco ochotnej přidat - mam tu zadní blatníček nad kolo co sem tam ještě nedal, guma na předek. A možná by se našel i tankvak nebo držák kufru. a furt nic.

seš už fakt zoufalejbigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
nety (Člen)
29.09.2009 20:01:39
Offline

Re: Prodej

sám se sobě divím, páč ani nechápu proč. Asi báwo, nebo něco podobnýho. Prostě změnu. Sem říkal, jak letos nebude pryč, už to neprodam. To radši fakt do obýváku.bigsmile


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
faitík (Člen)
29.09.2009 20:53:15
Offline

Re: Prodej

nety psal:

sám se sobě divím, páč ani nechápu proč. Asi báwo, nebo něco podobnýho. Prostě změnu. Sem říkal, jak letos nebude pryč, už to neprodam. To radši fakt do obýváku.bigsmile

idontknow


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
nety (Člen)
29.09.2009 21:01:28
Offline

Re: Prodej

to by nebylo aby mi to švagr nerozmlouval. Ten už kvůli tomu se mnou nemluví.bigsmile


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
Luk (Člen)
30.09.2009 09:56:05
Offline

Re: Prodej

nety psal:

sám se sobě divím, páč ani nechápu proč. Asi báwo, nebo něco podobnýho. Prostě změnu. Sem říkal, jak letos nebude pryč, už to neprodam. To radši fakt do obýváku.bigsmile

idontknow

headshake

help


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
faitík (Člen)
30.09.2009 13:04:25
Offline

Re: Prodej

lidi bacha, něco se chystá!

Netyho dneska něco jeblo do palice a mluvil vo tom, že bude kupovat B-kingasurprisedbigsmile


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
XJelen (Člen)
30.09.2009 13:27:32
Offline

Re: Prodej

zasejc něco surprisedbigsmile
cifix vemte ho nějakou latí ať se srovná už bigsmile
ten nedá pokoj dokavaď to vod něj někdo neveme za třicetheadshake


Strýcfajtr !!!
nety (Člen)
30.09.2009 19:35:36
Offline

Re: Prodej

ale no tak kucí..... hold i muži mají své dny (u mě spíš týdny) bigsmile


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
Fulltank (Člen)
30.09.2009 19:45:31
Offline

Re: Prodej

nety psal:

ale no tak kucí..... hold i muži mají své dny (u mě spíš týdny) bigsmile

povidam pockej rok a koupim ji bigsmile zatim mi ji zabal na pudu, doplnky beru vsechny cool bigsmile

nety (Člen)
30.09.2009 19:55:17
Offline

Re: Prodej

seš v pořadí, před tebou je zmrzlinář..a jak letos nebude pryč tak už na to kašlu. Nadělim mu k vánocům zase něco a pak už to fakt nedam.bigsmile


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
Fulltank (Člen)
30.09.2009 20:44:07
Offline

Re: Prodej

nety psal:

seš v pořadí, před tebou je zmrzlinář..a jak letos nebude pryč tak už na to kašlu. Nadělim mu k vánocům zase něco a pak už to fakt nedam.bigsmile

jeste budes rad kdyz te toho zbavim bigsmile

nety (Člen)
30.09.2009 21:55:30
Offline

Re: Prodej

no jak letos nebude pryč, udělam z toho leštěnku jak jelen bigsmile  Jináč klein dotaz: na co jsou trhací folie? Dali mě to k nový helmě a nevím na co to je, asi na pussybigsmile a teď už to nikdo nebude chtít. Dam si ještě 1000km trip a bude tam skoro 58 a to už je neprodejný bigsmile hold b-king udělá pápá bigsmile


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
barynek (Člen)
01.10.2009 14:30:37
Offline

Re: Prodej

nety psal:

no jak letos nebude pryč, udělam z toho leštěnku jak jelen bigsmile  Jináč klein dotaz: na co jsou trhací folie? Dali mě to k nový helmě a nevím na co to je, asi na pussybigsmile a teď už to nikdo nebude chtít. Dam si ještě 1000km trip a bude tam skoro 58 a to už je neprodejný bigsmile hold b-king udělá pápá bigsmile

ty pussy plzeňská... na copa to asi je? abys až přes ňu neuvidíš, abys ji vodtrhnul, ne? ojaaaaa. Že sis radši nenechal starej škopek, tams nic netrhal a byl jsi spokojenej parchant, ale když vona byla tak levna co?evilbigsmilebigsmile
jo a po tripu to hoď nekam ze skály, at ti to nezabírá místo v obejváku. A na b-kinga se taky vyber, máš fábijejgoodbigsmilebigsmilebigsmile


Bandit 4EVER!!!
faitík (Člen)
01.10.2009 14:36:17
Offline

Re: Prodej

barynek psal:
nety psal:

no jak letos nebude pryč, udělam z toho leštěnku jak jelen bigsmile  Jináč klein dotaz: na co jsou trhací folie? Dali mě to k nový helmě a nevím na co to je, asi na pussybigsmile a teď už to nikdo nebude chtít. Dam si ještě 1000km trip a bude tam skoro 58 a to už je neprodejný bigsmile hold b-king udělá pápá bigsmile

ty pussy plzeňská... na copa to asi je? abys až přes ňu neuvidíš, abys ji vodtrhnul, ne? ojaaaaa. Že sis radši nenechal starej škopek, tams nic netrhal a byl jsi spokojenej parchant, ale když vona byla tak levna co?evilbigsmilebigsmile
jo a po tripu to hoď nekam ze skály, at ti to nezabírá místo v obejváku. A na b-kinga se taky vyber, máš fábijejgoodbigsmilebigsmilebigsmile

goodbigsmile


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
ross (Člen)
01.10.2009 14:37:41
Offline

Re: Prodej

taky jsem měl jeden B-king v merku, byl na tipmotu a byl mírně odřenej za 149 tis

ale už je fuč...


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
xrohy (Člen)
01.10.2009 17:38:01
Offline

Re: Prodej

nety psal:

no jak letos nebude pryč, udělam z toho leštěnku jak jelen bigsmile

Prej leštěnkubigsmile
Vždyt to má z tej vaší Plzně vorvaný a zkouší to maskovat samolepkamaevil
Navíc klín taky zedřenej z Mostu, a tvrdí že to neni vod kačírkubigsmile

Sorry Jelene, já muselredface


Čaroděj Dobroděj 8-)
XJelen (Člen)
01.10.2009 18:00:58
Offline

Re: Prodej

xrohy psal:
nety psal:

no jak letos nebude pryč, udělam z toho leštěnku jak jelen bigsmile

Prej leštěnkubigsmile
Vždyt to má z tej vaší Plzně vorvaný a zkouší to maskovat samolepkamaevil
Navíc klín taky zedřenej z Mostu, a tvrdí že to neni vod kačírkubigsmile

Sorry Jelene, já muselredface

I ty vrute?!!! fuckbigsmile
Leštěnka už to dávno není, jak pravil Kubajz ze z Plzně dobitej podsedlák, ale co už hlavně že jezdí good
A ten klín je odrbanej z okruhu ty zmetku fuckbigsmile v kačeru jsem jen ladně proplul, dal přednost z prava a hurá za nima bigsmile


Strýcfajtr !!!
nety (Člen)
01.10.2009 21:03:42
Offline

Re: Prodej

tady je to samá pussy převlečená za kamaráda a občas se ani nepřevlíká bigsmile
to Barynek: tak trip dam autem, abych to neojel bigsmile


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
faitík (Člen)
02.10.2009 09:33:06
Offline

Re: Prodej

bigsmile jen do sebe kucígood


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
zzzmrzlinar (Člen)
02.10.2009 10:20:58
Offline

Re: Prodej

nety psal:

seš v pořadí, před tebou je zmrzlinář..a jak letos nebude pryč tak už na to kašlu. Nadělim mu k vánocům zase něco a pak už to fakt nedam.bigsmile

tož fichtl ye moc pieknej, zrovna sem koukal na ty fotky. tož v zimě to bude velký boj

Fik-B6S (Člen)
02.10.2009 11:11:29
Offline

Re: Prodej

Freny: to mě poser ty prodáš motorku z roku 03 za 79 a já se nemůžu zbavit svého mazlíka ani za 90 a to mám K6 koupenou v CZ jsem první majtel s vedenou servisní knížkou a hafo doplňků...

kurva kde jsi toho kupce sehnal? Kde jsi inzeroval?


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Frodo89 (Člen)
03.10.2009 10:11:40
Offline

Re: Prodej

VikecB12 psal:

Je pěkná,ale v dnešní době seš vo 20tisíc mimo s cenousmile1 Přet 14ti dnama sem kupoval tu stejnou pro taty,rok 01,najeto 40 a cenovka byla 49tisíc,ale byla na ní mrtvá řetězofka,tak sme ju vzali za 46tisgood

Jo to se podivej mam i ten dojem že mezi 03 a 01 je velkej cenovej rozdil asi 15tisic v inzeratech.


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr