Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Pivo Plzeň, pátek 30.10.

barynek (Člen)
27.10.2009 16:16:20
Offline

Pivo Plzeň, pátek 30.10.

Zdar lidi,
mluvil jsem s opičákem netym a nějak bysme tak jako v pátek šli někam na jedno dvě beer . Kdo se tam kromě Luka a faitíka ještě objeví? On sice nety říkal, že to sem dá, ale asi se na nás vyass bigsmile


Bandit 4EVER!!!
nety (Člen)
27.10.2009 19:37:40
Offline

Re: Pivo Plzeň, pátek 30.10.

pussy sem až teď dorazil.. no honil jsem se se škardíkem po dálnici, pak mu volal, a prej něco má, ale že by se připojil.. prej až tam, kde budou děfky lítat voknem ven.. bigsmile jináč to vidim na poklidnejši akci, prvně pivečko, tataráček a pak vyrazim do šumu. Kdopak se zúčastní? Pilsen, Vary? Baryne vem Luige, bude ass


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
faitík (Člen)
27.10.2009 21:02:46
Offline

Re: Pivo Plzeň, pátek 30.10.

Okej, já s Lukem taky potvrzujem účastgood

Byrynku vem Luige, se budete zase tak krásně pussyvatbigsmilegoodbeer


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
brooklynspeedy (Člen)
27.10.2009 21:13:12
Offline

Re: Pivo Plzeň, pátek 30.10.

Fpátek gde??


... když jezdit, tak na plný šroubky ...
nety (Člen)
27.10.2009 21:37:49
Offline

Re: Pivo Plzeň, pátek 30.10.

tady v pilsen, nechávam na domluvě, vidim to na lehký začátek u feřtů na košutce (tataráček) a pak kamkoliv tzn. budeš to mít blíž domou.bigsmile


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
barynek (Člen)
27.10.2009 23:16:51
Offline

Re: Pivo Plzeň, pátek 30.10.

nety psal:

pussy sem až teď dorazil.. no honil jsem se se škardíkem po dálnici, pak mu volal, a prej něco má, ale že by se připojil.. prej až tam, kde budou děfky lítat voknem ven.. bigsmile jináč to vidim na poklidnejši akci, prvně pivečko, tataráček a pak vyrazim do šumu. Kdopak se zúčastní? Pilsen, Vary? Baryne vem Luige, bude ass

jsem mu řikal at dojede v pátek, ale mě šuká (jako že na me ass, tzn. že je linej jak děfka a nechce se mu) leda by změnil názorbigsmile


Bandit 4EVER!!!
faitík (Člen)
28.10.2009 14:57:55
Offline

Re: Pivo Plzeň, pátek 30.10.

klucí šukání je pro děckabad

poťte do hospodygood


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
barynek (Člen)
28.10.2009 18:13:58
Offline

Re: Pivo Plzeň, pátek 30.10.

faitík psal:

klucí šukání je pro děckabad

poťte do hospodygood

já jdu ale vy klucí plzeňský se nám moc nehlásítebad


Bandit 4EVER!!!
nety (Člen)
28.10.2009 19:51:26
Offline

Re: Pivo Plzeň, pátek 30.10.

bude to hustokrutej vožeh...


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
stoner (Člen)
28.10.2009 20:47:55
Offline

Re: Pivo Plzeň, pátek 30.10.

bad v pátek jsem pracovně mimo smile2
doufám, že to není naposledy. příště se rád připojím

Luk (Člen)
29.10.2009 08:24:51
Offline

Re: Pivo Plzeň, pátek 30.10.

dugoodbeer


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
Kim (Člen)
29.10.2009 18:24:15
Offline

Re: Pivo Plzeň, pátek 30.10.

...kuwa,kuwa,škoda že jste tak dalekosmile2,slepice nejsem ale pár bych jich snesbigsmile


...kdo lže ten krade,kdo krade může i zabít...
luig (Člen)
29.10.2009 19:22:17
Offline

Re: Pivo Plzeň, pátek 30.10.

Chlapi vidim to bledě, pivo už sice nepiju (jen v sobotu, kvůli vám bych ale udělal vyjímku) ale po dvou měsících čekání dorazil domů matroš na plot a o víkendu se musí pořádně zamakat než to zapadá sněhem bad. Každopádně si to pořádně užijte a dejte na pussy bacha, dá si druhý beer, začne pussyovat že jde chrápat, pak teda nejde, dá třetí beer, udělá čínský oči, pak rozjede vodky a sicksicksick na všechny strany bigsmile


Ne asi
barynek (Člen)
29.10.2009 20:00:02
Offline

Re: Pivo Plzeň, pátek 30.10.

luig psal:

Chlapi vidim to bledě, pivo už sice nepiju (jen v sobotu, kvůli vám bych ale udělal vyjímku) ale po dvou měsících čekání dorazil domů matroš na plot a o víkendu se musí pořádně zamakat než to zapadá sněhem bad. Každopádně si to pořádně užijte a dejte na pussy bacha, dá si druhý beer, začne pussyovat že jde chrápat, pak teda nejde, dá třetí beer, udělá čínský oči, pak rozjede vodky a sicksicksick na všechny strany bigsmile

ty seš kunda pussyfuck ted už nevim čim je překvapim, do pussy
bigsmilebigsmile
Ne ne, kecá, já nesick já jsem slušnej klukgoodbigsmile

PS: jo a nezapomeňte na pussy trika!!!


Bandit 4EVER!!!
luig (Člen)
29.10.2009 20:16:03
Offline

Re: Pivo Plzeň, pátek 30.10.

barynek psal:

ty seš kunda pussyfuck ted už nevim čim je překvapim, do pussy

Strč si panáka vodky mezi půlky (neboli do ass), zapal ho pak se třeba ještě pohrab nohou na hlavě (asi takhle idontknow)

Vsadim se že Luk s Fajtíkem budou koukat asi takhle surprised a Nety se z toho rovnou sick

bigsmile


Ne asi
nety (Člen)
30.10.2009 05:38:26
Offline

Re: Pivo Plzeň, pátek 30.10.

kuwa luig budeš chybět, tohle vaše pičování potřebuje plzeňská sekce zažít.. luig ser na plot, ten uděláš v sobotu a neděli. good


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
Luk (Člen)
30.10.2009 08:08:24
Offline

Re: Pivo Plzeň, pátek 30.10.

luig psal:

Chlapi vidim to bledě, pivo už sice nepiju (jen v sobotu, kvůli vám bych ale udělal vyjímku) ale po dvou měsících čekání dorazil domů matroš na plot a o víkendu se musí pořádně zamakat než to zapadá sněhem bad. Každopádně si to pořádně užijte a dejte na pussy bacha, dá si druhý beer, začne pussyovat že jde chrápat, pak teda nejde, dá třetí beer, udělá čínský oči, pak rozjede vodky a sicksicksick na všechny strany bigsmile

kuaaabigsmile
uplne to vidimgoodbigsmile


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
barynek (Člen)
30.10.2009 11:47:19
Offline

Re: Pivo Plzeň, pátek 30.10.

tady vo svini nenarazíšheadshakebigsmilebigsmilebigsmile

už víme kde a od kolika? abych věděl v kolik se mam dokodrcat do Plzně? Nebo mě může nějaká dobrá duše vyzvednoutbigsmile


Bandit 4EVER!!!
luig (Člen)
30.10.2009 13:39:09
Offline

Re: Pivo Plzeň, pátek 30.10.

Je to k prdu, to bych měl zabitou celou sobotu a v neděli se pak už udělá kulový smile2


Ne asi
Luk (Člen)
30.10.2009 13:44:23
Offline

Re: Pivo Plzeň, pátek 30.10.

luig psal:

Je to k prdu, to bych měl zabitou celou sobotu a v neděli se pak už udělá kulový smile2

neser woe, ja du taky jen decentne popitbeergood


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
luig (Člen)
30.10.2009 13:59:53
Offline

Re: Pivo Plzeň, pátek 30.10.

Luk psal:
luig psal:

Je to k prdu, to bych měl zabitou celou sobotu a v neděli se pak už udělá kulový smile2

neser woe, ja du taky jen decentne popitbeergood

jenže ty jseš v hospě asi tak za 10 minut ale já tak za 2 3 hodiny, to samý domů (předpokládám někdy v sobotu dopoledne) takže celej den v tahu


Ne asi
barynek (Člen)
30.10.2009 14:20:11
Offline

Re: Pivo Plzeň, pátek 30.10.

luig psal:
Luk psal:
luig psal:

Je to k prdu, to bych měl zabitou celou sobotu a v neděli se pak už udělá kulový smile2

neser woe, ja du taky jen decentne popitbeergood

jenže ty jseš v hospě asi tak za 10 minut ale já tak za 2 3 hodiny, to samý domů (předpokládám někdy v sobotu dopoledne) takže celej den v tahu

kurwa dyk ty makáš jak hovado, to dáš, nazpátek mužem spolu, ušetříš za benál, pokud dorazíš co? to je furt samý dřu dřu, musim odpočívat pičo, chlastat v CV každej den to jooo, co? ale za kámošema plzeňskýma to nee, na ty asspussy jak na placatej kámensickfuck
bigsmile

a jinak..když už se ty vrata neposraly měsíc, tak se den dva případně tejden taky neposere.. Kdybys měl 40horečky, tak taky nestojíš před barákem a nemrdáš se s plotemheadshakeidontknow


Bandit 4EVER!!!
luig (Člen)
30.10.2009 14:57:22
Offline

Re: Pivo Plzeň, pátek 30.10.

barynek psal:

...nazpátek mužem spolu, ušetříš za benál...
...chlastat v CV každej den to jooo, co?...
...když už se ty vrata neposraly měsíc, tak se den dva případně tejden taky neposere..

1. Zas mě chceš akorát vychcaně využít aby ses mi nasral do auta a nemusel vlakem co pussybigsmile
2. už nechlastám, jen soboty
3. právě že posere

bigsmile


Ne asi
nety (Člen)
30.10.2009 16:25:13
Offline

Re: Pivo Plzeň, pátek 30.10.

luig, nedělej pussy bude to hustokrutej vožen, bo plzeň je plná promiskuitní sviní, který to chtěj do prdele na sucho.. bigsmile to si přece nenecháš ujít. Dobytcí co spí u mě: ne že si spletete cestu a půjdete spát vedle do pokoje k mamce a ségře nebo máte po pussy bigsmilebigsmilebigsmile


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
osiris (Člen)
30.10.2009 16:39:25
Offline

Re: Pivo Plzeň, pátek 30.10.

...bejt tebou, mamku a ségru zavřu někam na nepochopitelný místo, jinak je úplně zbytečný to cos napsal bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
nety (Člen)
30.10.2009 16:41:10
Offline

Re: Pivo Plzeň, pátek 30.10.

bigsmilebigsmilebigsmile


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
nety (Člen)
31.10.2009 02:21:48
Offline

Re: Pivo Plzeň, pátek 30.10.

teď jsme se tu sešli, jen luk to vzdal.. matička se sestrou zajištěny bigsmile barynek odmlžuje optiku, žere pomelo a pije vodu. Vzpomíná se slzou v oku na holký Pamelový (proto asi pa(o)melo bigsmile) při lesbishow.. kucí, jak tomu se tosili vosi... a to spí vedle mě, no to potěš ass gut akce (jo a menovaly se Lenka a Verča - to pro kasyma)bigsmile


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
nety (Člen)
31.10.2009 08:52:30
Offline

Re: Pivo Plzeň, pátek 30.10.

a ještě se ten Kluk chomutovskej divil, že se s děfčatama nemůže vyfotit bigsmile


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
barynek (Člen)
31.10.2009 10:23:28
Offline

Re: Pivo Plzeň, pátek 30.10.

nety psal:

teď jsme se tu sešli, jen luk to vzdal.. matička se sestrou zajištěny bigsmile barynek odmlžuje optiku, žere pomelo a pije vodu. Vzpomíná se slzou v oku na holký Pamelový (proto asi pa(o)melo bigsmile) při lesbishow.. kucí, jak tomu se tosili vosi... a to spí vedle mě, no to potěš ass gut akce (jo a menovaly se Lenka a Verča - to pro kasyma)bigsmile

optika byla dobrá, Zeiss nezklamalgoodbigsmile ale ty jsi u toho řval jako kdyby ti ho do ass strkalibigsmilebigsmile


Bandit 4EVER!!!
barynek (Člen)
31.10.2009 10:25:21
Offline

Re: Pivo Plzeň, pátek 30.10.

nety psal:

a ještě se ten Kluk chomutovskej divil, že se s děfčatama nemůže vyfotit bigsmile

co já? dyk já tam ani nebyl, nic nevim, jen jsem dal 2beer a šel jsem spát...
PS: s děvčaty fotit, ty manévry jsi měl nafotit co byly u Potrefený husy, kdo chce vědět víc, ať se přihlásíbigsmilebigsmile


Bandit 4EVER!!!
nety (Člen)
01.11.2009 02:01:06
Offline

Re: Pivo Plzeň, pátek 30.10.

jááá!!! řekni to reportére bigsmile


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
barynek (Člen)
01.11.2009 15:00:50
Offline

Re: Pivo Plzeň, pátek 30.10.

nety psal:

jááá!!! řekni to reportére bigsmile

ty seš málobigsmile i když žereš a chlastáš za dvabigsmile


Bandit 4EVER!!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr