Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » BUNDA NAZRAN

ROMIN (Člen)
13.12.2009 18:47:02
Offline

BUNDA NAZRAN

NEMÁTE NĚKDO BUNDU  NAZRAN SPEED POWER, MAJÍ JU V E SLEVĚ TAK JENOM JAK VYPADÁ    CHRÁNÍČĚ,ATD. NEBOJE TO ŠUNT?

hans (Člen)
13.12.2009 18:53:10
Offline

Re: BUNDA NAZRAN

od nazranu mám jiný věci a všechno je to taková zlatá střední co se poměru kvalita/cena týče...žádnej zázrak, ale na takový to domácí ježdění to stačí....good....


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Banditatom (Člen)
13.12.2009 19:01:58
Offline

Re: BUNDA NAZRAN

taky mám NAZRAN už asik 5let a šupa


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Koldan (Člen)
13.12.2009 21:00:21
Offline

Re: BUNDA NAZRAN

tak jen pro vyrovnání názorů, měl sem nazran bundu a kalhoty v  textilu. Nebyl sem spokojenej, v kalhotách sem sa potil víc než teď v kožákách, bylo to jako obmotat se igelitem, bunda na tom nebyla o moc líp, chrániče mi cestovaly kolem celýho těla a o lehkým dešti ani nemluvě, stačilo pár kapek a byl sem durch, kůže mě udrží v suchu dýl. Taky sem ot nich kůpil rukavice, v textilu, ani ne po třoch týdnech mi kolem protektorů povolili švy a šel sem to vracet.

jináč nekritizuji značku jako takovou, jen prostě za mě už do Nazranu nepudu, na druhou strnu jejich cenové relace jsou zajímavé a je fakt, že se jednalo o moji první výbavu, tzn. rozpočtovou a bunda stála tuším 3800, kalhoty 2400 a rukavice 1700


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Marián (Člen)
13.12.2009 21:32:54
Offline

Re: BUNDA NAZRAN

nazran mam na takoveto zimni jezdeni od konce rijna vyse.teply vlozky ani nevyndavam a je mi hej.

pres sezonu vsak jedine kožku,pac v textilu ses nevobratnej,vsude to skrti a podobne,ale jako rozpoctovy hadry to je dobry,casem clovek stejne koupi nakou kuzi,pokud ho to jezdeni chytne...


...sam mezi jebkarema...
K.a.s.y.m. (Člen)
14.12.2009 07:36:19
Offline

Re: BUNDA NAZRAN

já se tak trochu přidám ke Koldanovi,ale jen z části.
měl jsem rukavice a vydrželi mi asi 4 roky pak se vydřela kůže mám od nich textilní kalhoty taky pátej rok a daj se..jen už tam mám druhej zip protože se pokaždý rozpadne nakonec mi ho švadlenky z místního učnáku vyměnili za nějakej kvalitnější a už drží
Kukii má od nich bundu a ta celkem drži jen na ní popraskali ty reflexní proužky,ale během letoška už  se jí rozpadli druhy textilní kalhoty a vždycky uplně stejně rozsypali se ve švech a a to skoro všude a najednou. surprised takže je to asi o štěstí na co od nich narazíš


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
gore (Člen)
14.12.2009 07:39:52
Offline

Re: BUNDA NAZRAN

...vlastni zkusenost nemamidontknow ale co sem videl a slysel tak bych do toho nesel bad smokin


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
zzzmrzlinar (Člen)
14.12.2009 09:48:55
Offline

Re: BUNDA NAZRAN

mám bundu a rukavice, vobojí tři roky.

bunda celkem dobrá, dobře mi sedí, nefouká mi do ní a když je vedro tak přes ty větrací otvory jakž takž větrá. Ta protidešťová membrána udž teď nějak trochu propouští vodu ale nic tragickýho. Celkově mírná spokojenost

Rukavice celkem dobrý, ta kůže je už teď probřená a a dosti vytahaná.

ale koukal jsem před asi měsíce či dvěma na ty jejich bundy co maj ve slevě už asi vod osmi kil a musím říct, že si myslím, že jsou vo moc horší i než ten typ bundy co mám já. Slabší látka, sem tam křivě ušitý, většinou bez větracích zipů a tak. Takže jsem zase odjel.

corimec (Člen)
14.12.2009 21:19:47
Offline

Re: BUNDA NAZRAN

Já jsem leta jezdil v kůži a před 5 lety jsem se oblíknul do textilu v německu u POLA
v té době jsem měl taky spadeno na nazran hlavně kvuli ceně,ale jsem rad že jsem to neudělal.
Koukni se ještě na SVĚT MOTO je tam katalog od POLA a LUISE  za ty samý prachy budeš mít možná lepší kvalitu i s carbonovyma chraničema.

Fresh Man (Člen)
15.12.2009 06:51:15
Offline

Re: BUNDA NAZRAN

kůže jedině kůže...good


Bandit pičo
XJelen (Člen)
15.12.2009 08:03:26
Offline

Re: BUNDA NAZRAN

corimec psal:

Já jsem leta jezdil v kůži a před 5 lety jsem se oblíknul do textilu v německu u POLA
v té době jsem měl taky spadeno na nazran hlavně kvuli ceně,ale jsem rad že jsem to neudělal.
Koukni se ještě na SVĚT MOTO je tam katalog od POLA a LUISE  za ty samý prachy budeš mít možná lepší kvalitu i s carbonovyma chraničema.

Jakožes přešel z kůže na tekstil? surprised
No čoveče já měl taky spadeno... tehdá v Plzni v textilním Uvexu a bylo jasno ...další sezona kůže smile1.


Strýcfajtr !!!
Lenka (Člen)
15.12.2009 09:44:02
Offline

Re: BUNDA NAZRAN

mám podobnej názor jak Koldan, kupovala sem bundu a kalhoty od Nazranu před lety (řekla bych v roce 2005), jako první výbava dobrý, ale v gatích sem se potila a bunda neni uplně perfektně ušitá, no a v dešti to je bez debat, nějaké nepromokavost nebo tak, to ne, ale tak za ty prachy, že.....bouračku to oblečení přežilo, i já jsem přežila...takže asi jako fakt pokud nemáš víc prachů, tak jo...


...Do you know that bad girls go to hell?...
hans (Člen)
15.12.2009 10:57:18
Offline

Re: BUNDA NAZRAN

no já i moje buchta máme od nasranu rukavice a co se týče kvality švů atd tak naprosto super....akorát že barvěj, když se v nich člověk zpotí surprised
pak mám od nich kalhoty a nemůžu si stěžovat - používám je na lyže a hlavně v zimě na fichtla smile1....v létě je hic ve všem stejnej, ať je to kůže, textil a jakákoli značka....

je to stejný jako s padanou...každej na to nadává...my od nich máme bundy (kůže i textil) a já ještě kož. kalhoty a jsou super good .....pohodlný, držej pohromadě, nevytahává se to atd atd....


Sapere Aude
www.gunlex.cz
mr.BSE (Člen)
15.12.2009 11:32:29
Offline

Re: BUNDA NAZRAN

http://www.google.cz/search?q=nazran&am … =firefox-a

první slovo u prvního výsledku surprised

Koldan by měl bejt spokojenej bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr