Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » helmy Scorpion???

ROMIN (Člen)
22.01.2010 20:43:10
Offline

helmy Scorpion???

čus všeci,nikde se nemužu do číst kdo to vyrábí,čí je to značka???Myslím tím helmy scorpion

faitík (Člen)
22.01.2010 21:16:36
Offline

Re: helmy Scorpion???

http://streetmoto.cz/info/scorpion-12 smokin

Editoval osiris (22.01.2010 22:42:13)


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
faitík (Člen)
22.01.2010 21:20:39
Offline

Re: helmy Scorpion???

von ten vodkaz nefungujeidontknow

v tom levým sloupci si vyber značku SCORPION a pak klikni na Více informací o této značce si můžete přečíst »ZDE«


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
Inženýrek (Člen)
22.01.2010 21:26:49
Offline

Re: helmy Scorpion???

Dneska mi přišla 1000. Taky jsem si řikal, odkud to je. Na přilbě ani krabici žádný made in...


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Marián (Člen)
22.01.2010 21:32:30
Offline

Re: helmy Scorpion???

muzete hadat 3x vodkad...idontknowsmile1


...sam mezi jebkarema...
ROMIN (Člen)
22.01.2010 21:33:14
Offline

Re: helmy Scorpion???

jo odkaz ok. ale stejně to tam ne najdeš kdo to vyrábí? dík.

Inženýrek (Člen)
22.01.2010 21:43:24
Offline

Re: helmy Scorpion???

Marián psal:

muzete hadat 3x vodkad...idontknowsmile1

No tak původně z "jůesej" a helmy pro evropu budou asi všechny tam kde sídlí evropskej soud pro lidský práva ne? idontknow


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
faitík (Člen)
22.01.2010 21:44:26
Offline

Re: helmy Scorpion???

ROMIN psal:

jo odkaz ok. ale stejně to tam ne najdeš kdo to vyrábí? dík.

je tam napsáno USA neidontknow


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
Dado (Člen)
22.01.2010 22:00:49
Offline

Re: helmy Scorpion???

made in china hand made by Tian Lubigsmile ( v garage)bigsmile


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
Zdenek (Člen)
22.01.2010 22:07:56
Offline

Re: helmy Scorpion???

To Dado,,,máš pravdu, a fabrika je to moooc veliká. Zdenek.good

ross (Člen)
22.01.2010 22:11:44
Offline

Re: helmy Scorpion???

ROMIN psal:

jo odkaz ok. ale stejně to tam ne najdeš kdo to vyrábí? dík.

pí šeš to sta šně složitěsmile1


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Zdenek (Člen)
22.01.2010 22:12:02
Offline

Re: helmy Scorpion???

Jo a papírky USA lepěj námořníci za trest když k nám plujou kolem afriky. Zdenek.bigsmile

faitík (Člen)
22.01.2010 22:24:01
Offline

Re: helmy Scorpion???

Zdenek psal:

Jo a papírky USA lepěj námořníci za trest když k nám plujou kolem afriky. Zdenek.bigsmile

esli v nich nepašujou ňáky drogyidontknowprotože ty helmy sou těžký jako kjávasurprised


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
Dado (Člen)
22.01.2010 22:28:30
Offline

Re: helmy Scorpion???

drogy nee, to voni tam serou ten melaminovej sráč co jim to tam zabíjí mimina, takže bych to v žádným případě necucal, jako to exobigsmilegoodidontknow


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
Kim (Člen)
23.01.2010 10:19:56
Offline

Re: helmy Scorpion???

...nevím...možná Klaus Meine si přivydělává na duchodsmile1


...kdo lže ten krade,kdo krade může i zabít...
L@dis (Člen)
24.01.2010 11:06:05
Offline

Re: helmy Scorpion???

Na svoji 700 mám made in Canada

L@dis (Člen)
24.01.2010 11:07:49
Offline

Re: helmy Scorpion???

Inženýrek psal:

Dneska mi přišla 1000. Taky jsem si řikal, odkud to je. Na přilbě ani krabici žádný made in...

u mojí 700 je to napsaný na plégucool

ROMIN (Člen)
27.01.2010 16:44:09
Offline

Re: helmy Scorpion???

zítra jedu mrknout do Slušovic     MCF   mají v akci scorpion exo 1000 černou na 4500.tak ju prubnu.

Inženýrek (Člen)
27.01.2010 16:50:03
Offline

Re: helmy Scorpion???

ROMIN psal:

zítra jedu mrknout do Slušovic     MCF   mají v akci scorpion exo 1000 černou na 4500.tak ju prubnu.

Ale bohužel se akce týká jen velikosti M bad


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
ROMIN (Člen)
27.01.2010 16:52:36
Offline

Re: helmy Scorpion???

no  právě to je moje velikost kokosu tak doufám že sedne,mám doporučení od borca který jinak prodává sharka  a šel by do teho exa 1000.

Inženýrek (Člen)
27.01.2010 16:59:29
Offline

Re: helmy Scorpion???

ROMIN psal:

no  právě to je moje velikost kokosu tak doufám že sedne,mám doporučení od borca který jinak prodává sharka  a šel by do teho exa 1000.

Já mám normálně XL a do 1000 jsem se vůbec nedostal, musel jsem si vzít XXL a ta mi sedí dokonale. Už se nemůžu dočkat, až jí vyzkoušim na silnici.
Jinak teda ať máš štěstí a M ti padne, za 4500 je to myslim hodně dobrej kauf good


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
lebedik (Nový člen)
27.01.2010 22:27:22
Offline

Re: helmy Scorpion???

Inženýrek psal:
ROMIN psal:

no  právě to je moje velikost kokosu tak doufám že sedne,mám doporučení od borca který jinak prodává sharka  a šel by do teho exa 1000.

Já mám normálně XL a do 1000 jsem se vůbec nedostal, musel jsem si vzít XXL a ta mi sedí dokonale. Už se nemůžu dočkat, až jí vyzkoušim na silnici.
Jinak teda ať máš štěstí a M ti padne, za 4500 je to myslim hodně dobrej kauf good

Hlavně ze začátku jdou ztěžka nasadit a ještě hůř sundat. Úplně to rve uši, ale po pár jízdách už to je fpoho a sedne jak hrnec na prdel.Jinak mám exo 700 a naprostá spokojenost.smile1

Inženýrek (Člen)
27.01.2010 22:37:05
Offline

Re: helmy Scorpion???

lebedik psal:
Inženýrek psal:
ROMIN psal:

no  právě to je moje velikost kokosu tak doufám že sedne,mám doporučení od borca který jinak prodává sharka  a šel by do teho exa 1000.

Já mám normálně XL a do 1000 jsem se vůbec nedostal, musel jsem si vzít XXL a ta mi sedí dokonale. Už se nemůžu dočkat, až jí vyzkoušim na silnici.
Jinak teda ať máš štěstí a M ti padne, za 4500 je to myslim hodně dobrej kauf good

Hlavně ze začátku jdou ztěžka nasadit a ještě hůř sundat. Úplně to rve uši, ale po pár jízdách už to je fpoho a sedne jak hrnec na prdel.Jinak mám exo 700 a naprostá spokojenost.smile1

Jo to jo no, taky se mi teď špatně nasazuje a svlíká, ale co jsem se bavil s prodavačkou, která v ní sama jezdí, tak říkala, že se časem uvolní.


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Xele (Člen)
30.01.2010 10:40:19
Offline

Re: helmy Scorpion???

Rozhoduji se mezi Sharkem S900 a Scorpion Exo 1000. Má někdo zkušenosti s těmito přilbami a mohl by případně napsat která z nich se jeví jako lepší?

Bedřich (Člen)
30.01.2010 14:39:23
Offline

Re: helmy Scorpion???

S900 vs EXO1000 zajímavé idontknow

ber EXO, S900 je ji nižší level ne?


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Xele (Člen)
30.01.2010 16:11:49
Offline

Re: helmy Scorpion???

Tak někdy i nižší "level" nemusí být zase tak špatný. Myslím např. poměr cena/výkon. Jinak za sebe můžu říci že jsem na cca 95% rozhodnutý pro exo ale říkal jsem si že za zeptání ohledně Vašich případných zkušeností s těmito "škopky" nic nedám

ROMIN (Člen)
30.01.2010 17:34:08
Offline

Re: helmy Scorpion???

tak já jsem v pátek koupil exo 1000, v MCF Slušovice černou barvu stála 7000 a prodali mně ji za 5000.Uvidíme na motce,ale provedení ,kvalita a hlavně ten dofuk +černé brýle  jsou vymakané.Jak už někdo psal těžko se doní leze, ale je to právě zužený okolo krku aby tam co nejmín foukalo.A hlavně zkoušel jsem ji ted venku zafunit a a paráda vubec se nemlží.Kamoš měl Sharka sri  a ted má exo ,říkal že mu sedí líp jak SRI.

Xele (Člen)
30.01.2010 18:41:06
Offline

Re: helmy Scorpion???

Tak za pět tisíc to je hodně pěkná cena. To jsi nějak smlouval nebo si vychytal nějakou akci?

ROMIN (Člen)
30.01.2010 21:59:16
Offline

Re: helmy Scorpion???

měli akci černou  za 4500,ale pouze velikost M ajá jsem potřeboval xs  a ta stála 7000.tak jsem říkal že škoda ,paní šla za šefem a domluvila to xs za 5000.Mrkni na  mcf.cz

Xele (Člen)
31.01.2010 09:35:30
Offline

Re: helmy Scorpion???

Tak to je tedy hodně solidní a vstřícné jednání. Já odhaduji, že budu potřebovat velikost L nebo XL a na to tak velkou slevu zřejmě nedostanu. Také je blbý, že v blízkosti ZR není žádný prodejce těchto helem, takže při případném objednání budu muset nějak odhadnout velikost a pak kdyžtak helmu vyměnit když by mi nevyhovovala. Zkoušel jsem si tu Sharku S900 a byl jsem mezi velikosti L a XL. Někde jsem slyšel že jsou Scorpionky o něco těsnější a i když dle mého názoru je to individuální raději prvně objednám a vyzkouším XL.

Hanz (Člen)
31.01.2010 13:18:34
Offline

Re: helmy Scorpion???

Mě přijde to číslování u těch emerickejch přileb trošku jiný než to evropský. U evropský mám M/L a u amerikánů S, mají to číslování o nějaký ten centimetr posunutý. Změř si obvod hlavy a kup přilbu podle tohoto rozměru. On je pak zas ještě rozdíl v tvaru hlavy, ale to už při koupi na dálku nezjistíš.


WD club member...
Xele (Člen)
31.01.2010 13:55:03
Offline

Re: helmy Scorpion???

Tak podle toho co jsi napsal když mě byl tan Shark zhruba ve velikosti L - XL akorát tak teoreticky toho Scorpiona bych měl objednat ve velikosti menší t.j.M protože se jedná o emerickou přilbu t.j. posonutí číslování směrem dolů. Zase na druhou stranu jsem někde četl že tyto přilby jsou užší a hůř se nasazuji. Někdo dokonce psal že vždy kupoval na sebe přilby ve velikosti L a Exo 1000 ve velikosti XL na hlavu nemohl dostat. Jinak když jsem si měřil obvod hlavy (kolem čela) tak mám 59 cm což jsem někde četl že by mělo odpovídat velikosti L ale jak říkám nevím jaké to bude u toho škorpíka. Nezbyde asi fakt nic jiného než to vyzkoušet. Jen doufám že to pak nebudu muset posílat nazpátek a zkoušet jiné velikosti. Možná i proto jsem se chtěl informovat jestli někdo nemáte konkrétní zkušenosti s těmito dvěma přilbami (Shark vs. Exo)

L@dis (Člen)
31.01.2010 14:19:35
Offline

Re: helmy Scorpion???

Já mám obvod hlavy 58 cm, a EXO 700 mám vel L(60cm v přilbě napsáno) a ze začátku byla těsnější ale už je OK

Hanz (Člen)
31.01.2010 14:24:47
Offline

Re: helmy Scorpion???

Xele psal:

Tak podle toho co jsi napsal když mě byl tan Shark zhruba ve velikosti L - XL akorát tak teoreticky toho Scorpiona bych měl objednat ve velikosti menší t.j.M protože se jedná o emerickou přilbu t.j. posonutí číslování směrem dolů. Zase na druhou stranu jsem někde četl že tyto přilby jsou užší a hůř se nasazuji. Někdo dokonce psal že vždy kupoval na sebe přilby ve velikosti L a Exo 1000 ve velikosti XL na hlavu nemohl dostat. Jinak když jsem si měřil obvod hlavy (kolem čela) tak mám 59 cm což jsem někde četl že by mělo odpovídat velikosti L ale jak říkám nevím jaké to bude u toho škorpíka. Nezbyde asi fakt nic jiného než to vyzkoušet. Jen doufám že to pak nebudu muset posílat nazpátek a zkoušet jiné velikosti. Možná i proto jsem se chtěl informovat jestli někdo nemáte konkrétní zkušenosti s těmito dvěma přilbami (Shark vs. Exo)

Nejlepší bude, když jim napíšeš tvůj obvod hlavy a oni ti pošlou danou velikost, to, že jsou těsnější a ze začátku budeš mít pocit, že si snad urveš uši je jen o zvyku a je to daň za to jak pak krásně sedí na hlavě během jízdy a nelítají na hlavě zleva doprava. Užší je jen ten vlez do přilby, vevnitř už je pak pohoda a díky tomu do nich zespod tak nefouká.


WD club member...
Xele (Člen)
31.01.2010 15:35:30
Offline

Re: helmy Scorpion???

Chlapy děkuji všem za Vaše rady a pomocgood Podle toho co napsal L@dis uvažuji že nakonec změním velikost ale napřed na radu Hanze napíši ještě do toho e-shopu jakou by mě podle obvodu hlavy doporučili velikost. Jinak helmu mám objednanou za cenu 6 000 ale pokud by měl někdo nějaký tip kde jí sehnat levněji budu jen rád.

ROMIN (Člen)
31.01.2010 17:38:34
Offline

Re: helmy Scorpion???

mně taky změřila pani palici a podle obvodu řekla xs přitom jsem měl normálně m.Je to jak píšou kluci lezeš do ní těžko a sundáváš z hlavy ještě huř,ale sedí pěkně .A když se po čase uvolní ccož se stane ,tak dofoukneš jde to pěkně.

XJelen (Člen)
31.01.2010 17:48:10
Offline

Re: helmy Scorpion???

Xele psal:

...napřed na radu Hanze napíši ještě do toho e-shopu jakou by mě podle obvodu hlavy doporučili velikost.

no to bude překvápko headshake
vono se toho psalo málo vo tom, že každýmu sedne helma jinak... taky nakupuju po netu, ale nejdřív to někde vyzkoušímidontknow


Strýcfajtr !!!
Xele (Člen)
31.01.2010 18:24:43
Offline

Re: helmy Scorpion???

Tak teď trošku nechápu čemu se jako divíš.idontknow Jestli jsi četl dobře mé příspěvky tak jsem psal že nemám možnost si v blízkém a dalo by se říci i vzdálenějším okolí helmu vyzkoušet. A myslím si že je výhodnější se pozeptat jaká velikost by mě měla pasovat vzhledem k obvodu hlavy takovou helmu objednat a v případě nevyhovující velikosti jí poslat balíkem nazpátek aby mě ji vyměnili. Rozhodně je to lepší než vyhodit několik set za dopravu někam do tramtárie.

L@dis (Člen)
31.01.2010 19:01:50
Offline

Re: helmy Scorpion???

Xele
Najdi si netu prodejce ( eshop) někde poblíž svého bydliště a domluv se s něma, ať ti objednají 2 přilby ve 2 velikostech. U nich si ji vyzkoušíš a vezmeš tu která bude líp sedět. Já ji takhle taky koupil. Myslím, že to nebude problém a odpadnou ti patálie s posíláním zpátky a tak.

XJelen (Člen)
31.01.2010 19:21:08
Offline

Re: helmy Scorpion???

Xele psal:

Tak teď trošku nechápu čemu se jako divíš.idontknow Jestli jsi četl dobře mé příspěvky tak jsem psal že nemám možnost si v blízkém a dalo by se říci i vzdálenějším okolí helmu vyzkoušet. A myslím si že je výhodnější se pozeptat jaká velikost by mě měla pasovat vzhledem k obvodu hlavy takovou helmu objednat a v případě nevyhovující velikosti jí poslat balíkem nazpátek aby mě ji vyměnili. Rozhodně je to lepší než vyhodit několik set za dopravu někam do tramtárie.

čemu se divím? třeba tomu jak ti někdo po internetu poradí jakou potřebuješ velikost... podle obvodu? jenom o obvodu to není a kór velikosti u různých výrobců se celkem slušně liší... tzv. není elko jako elko... a zrovna kolevá Exo - moto Havrda v Hradci je prodejce a jestli je Hradec tramtárie... třikrát poštovný při výměně?
ale co...
ps. kolikátou helmu kupuješ?


Strýcfajtr !!!
osiris (Člen)
31.01.2010 19:27:17
Offline

Re: helmy Scorpion???

...pokud najde číslování od toho kterýho konkrétního výrobce, tak se toho dá celkem slušně držet


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Hanz (Člen)
31.01.2010 23:00:19
Offline

Re: helmy Scorpion???

XJelen psal:
Xele psal:

Tak teď trošku nechápu čemu se jako divíš.idontknow Jestli jsi četl dobře mé příspěvky tak jsem psal že nemám možnost si v blízkém a dalo by se říci i vzdálenějším okolí helmu vyzkoušet. A myslím si že je výhodnější se pozeptat jaká velikost by mě měla pasovat vzhledem k obvodu hlavy takovou helmu objednat a v případě nevyhovující velikosti jí poslat balíkem nazpátek aby mě ji vyměnili. Rozhodně je to lepší než vyhodit několik set za dopravu někam do tramtárie.

čemu se divím? třeba tomu jak ti někdo po internetu poradí jakou potřebuješ velikost... podle obvodu? jenom o obvodu to není a kór velikosti u různých výrobců se celkem slušně liší... tzv. není elko jako elko... a zrovna kolevá Exo - moto Havrda v Hradci je prodejce a jestli je Hradec tramtárie... třikrát poštovný při výměně?
ale co...
ps. kolikátou helmu kupuješ?

To, že má každý jiný tvar hlavy a každýmu sedí něco jiného jsem psal o několik příspěvků výše, ale jak Xele psal, nemá možnost si ji vyzkoušet a chce ji, tak si myslím, že nejlepším měřítkem bude obvod hlavy než se dohadovat o velikosti M,L, XL. Já například změřil hlavu a přilbu koupil přímo z ameriky a sedí jak prdel na nočníku. Tož tak.


WD club member...
Hanz (Člen)
31.01.2010 23:01:15
Offline

Re: helmy Scorpion???

osiris psal:

...pokud najde číslování od toho kterýho konkrétního výrobce, tak se toho dá celkem slušně držet

good


WD club member...
XJelen (Člen)
01.02.2010 08:34:00
Offline

Re: helmy Scorpion???

osiris psal:

...pokud najde číslování od toho kterýho konkrétního výrobce, tak se toho dá celkem slušně držet

sorry šéfe, ale podle tabulek mi vychází u všech elko, Marushin - elko malá, Shoei a Arai natáhnu i emko, ale delší jízda by byla zlá, Uvex - elko akorát, emko nedám, Shark - elko akorát spíš tlačí, Schubert - emko snesitelný, AGV - emko ... prostě velikost každá jiná resp. jde o tvar květáku a z atím si stojim.
Ale pokud shání helmu jak já před lety (motyka v garáži a pujčenou helmu nutno vrátit) tak je to stejně asi jedno bo ji bude mít rok max. dva, pak si půjde koupit nějakou která mu bude víc vyhovovat.


Strýcfajtr !!!
osiris (Člen)
01.02.2010 08:39:48
Offline

Re: helmy Scorpion???

XJelen psal:
osiris psal:

...pokud najde číslování od toho kterýho konkrétního výrobce, tak se toho dá celkem slušně držet

sorry šéfe, ale podle tabulek mi vychází u všech elko, Marushin - elko malá, Shoei a Arai natáhnu i emko, ale delší jízda by byla zlá, Uvex - elko akorát, emko nedám, Shark - elko akorát spíš tlačí, Schubert - emko snesitelný, AGV - emko ... prostě velikost každá jiná resp. jde o tvar květáku a z atím si stojim.
Ale pokud shání helmu jak já před lety (motyka v garáži a pujčenou helmu nutno vrátit) tak je to stejně asi jedno bo ji bude mít rok max. dva, pak si půjde koupit nějakou která mu bude víc vyhovovat.

...tys to nepřečet pozorně, psal jsem o číslování vždy specifickým, o tabulku konkrétního výrobce škopku smile1
...samo že na tvaru tykve záleží moc, psal jsem však, že se toho dá celkem slušně držet, ne že to musí platit vždy na 100%


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Xele (Člen)
05.02.2010 17:51:26
Offline

Re: helmy Scorpion???

Tak nakonec jsem pořídil Lko dle tabulky a musím říci že mě sedí skvěle. Měl bych ještě malý dotaz na šťastné majitel této přilby. Zkoušel někdo nafouknout lícní vycpávky aby zjistil jakou dobu v nich vydrží tlak. Mě cca čtyři hodiny a pak se vyfouknou..

Kožak (Člen)
05.02.2010 18:48:21
Offline

Re: helmy Scorpion???

Mě se to teda vyfouklo ..... pravda po menčí pumelenici

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1529_p1010580.jpg

MRDAT!!!
Kakac (Člen)
05.02.2010 18:53:22
Offline

Re: helmy Scorpion???

Kožak psal:

Mě se to teda vyfouklo ..... pravda po menčí pumelenici

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 010580.jpg

COS TREFIL BAŽANTA ???surprisedsurprisedsurprisedbigsmile


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
Kožak (Člen)
05.02.2010 19:00:22
Offline

Re: helmy Scorpion???

Kakac psal:
Kožak psal:

Mě se to teda vyfouklo ..... pravda po menčí pumelenici

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 010580.jpg

COS TREFIL BAŽANTA ???surprisedsurprisedsurprisedbigsmile

Bažanta sem si voe užil potom smile1


MRDAT!!!
nicola.foxx (Člen)
05.02.2010 19:11:55
Offline

Re: helmy Scorpion???

Kožak psal:
Kakac psal:
Kožak psal:

Mě se to teda vyfouklo ..... pravda po menčí pumelenici

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 010580.jpg

COS TREFIL BAŽANTA ???surprisedsurprisedsurprisedbigsmile

Bažanta sem si voe užil potom smile1

A jakpak jsi na tom? Uz dojdes do hospy s akvarkem? Udelame letos zase?


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
kojaksro (Člen)
05.02.2010 20:02:55
Offline

Re: helmy Scorpion???

Kožak psal:
Kakac psal:
Kožak psal:

Mě se to teda vyfouklo ..... pravda po menčí pumelenici

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 010580.jpg

COS TREFIL BAŽANTA ???surprisedsurprisedsurprisedbigsmile

Bažanta sem si voe užil potom smile1

.....bigsmilebigsmilebigsmilegood


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Xele (Člen)
05.02.2010 20:25:33
Offline

Re: helmy Scorpion???

Kožak psal:
Kakac psal:
Kožak psal:

Mě se to teda vyfouklo ..... pravda po menčí pumelenici

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 010580.jpg

COS TREFIL BAŽANTA ???surprisedsurprisedsurprisedbigsmile

Bažanta sem si voe užil potom smile1

goodKdyž už se tady člověk někdy nedočká kloudné odpovědi na svoji otázku tak se aspoň skvěle pobavíbigsmilebigsmilebigsmile

XJelen (Člen)
06.02.2010 09:28:03
Offline

Re: helmy Scorpion???

Xele psal:
Kožak psal:
Kakac psal:

COS TREFIL BAŽANTA ???surprisedsurprisedsurprisedbigsmile

Bažanta sem si voe užil potom smile1

goodKdyž už se tady člověk někdy nedočká kloudné odpovědi na svoji otázku tak se aspoň skvěle pobavíbigsmilebigsmilebigsmile

měls dotaz na šťastné majitele... třeba (tu) nejsou evilbigsmile
respektive Kožak šťastnej určo je good


Strýcfajtr !!!
Inženýrek (Člen)
06.02.2010 10:28:46
Offline

Re: helmy Scorpion???

XJelen psal:
Xele psal:
Kožak psal:

Bažanta sem si voe užil potom smile1

goodKdyž už se tady člověk někdy nedočká kloudné odpovědi na svoji otázku tak se aspoň skvěle pobavíbigsmilebigsmilebigsmile

měls dotaz na šťastné majitele... třeba (tu) nejsou evilbigsmile
respektive Kožak šťastnej určo je good

No já jsem zatím taky šťastnej majitel, akorát jsem s ní ještě nejel. A 4 hoďky jsem v ní ještě na gauči neseděl. Zatím jen 3,5 a dofuky vydržely v pohodě evil smile1 cool


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
luig (Člen)
06.02.2010 10:38:48
Offline

Re: helmy Scorpion???

Xele psal:

Tak nakonec jsem pořídil Lko dle tabulky a musím říci že mě sedí skvěle. Měl bych ještě malý dotaz na šťastné majitel této přilby. Zkoušel někdo nafouknout lícní vycpávky aby zjistil jakou dobu v nich vydrží tlak. Mě cca čtyři hodiny a pak se vyfouknou..

Mezi šťastný majitele se řadim a jak dlouho udržej tlak jsem nezkoušel, ale 4 hodiny v helmě stejně nevydržíš, páč na tebe přijde chcaní a musíš zastavit, a nevim jak ty ale já při chcaní sundavám helmu tudíž vyfukuju bigsmile


Ne asi
XJelen (Člen)
06.02.2010 11:03:32
Offline

Re: helmy Scorpion???

Inženýrek psal:

... 4 hoďky jsem v ní ještě na gauči neseděl. Zatím jen 3,5 a dofuky vydržely v pohodě evil smile1 cool

bigsmilegood a kombošku... kombošku měls?good

Luig - to se jako muší porád vyfukovat a nafukovat surprised to je jak s penilní protézou surprisedbigsmile


Strýcfajtr !!!
Kožak (Člen)
06.02.2010 11:13:41
Offline

Re: helmy Scorpion???

nicola.foxx psal:
Kožak psal:
Kakac psal:


COS TREFIL BAŽANTA ???surprisedsurprisedsurprisedbigsmile

Bažanta sem si voe užil potom smile1

A jakpak jsi na tom? Uz dojdes do hospy s akvarkem? Udelame letos zase?

Tož můžem ... proč ne smile1


MRDAT!!!
redik27 (Člen)
06.02.2010 13:29:51
Offline

Re: helmy Scorpion???

EXO 1000 goodgoodgoodgoodgood


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
luig (Člen)
06.02.2010 16:48:02
Offline

Re: helmy Scorpion???

XJelen psal:
Inženýrek psal:

... 4 hoďky jsem v ní ještě na gauči neseděl. Zatím jen 3,5 a dofuky vydržely v pohodě evil smile1 cool

bigsmilegood a kombošku... kombošku měls?good

Luig - to se jako muší porád vyfukovat a nafukovat surprised to je jak s penilní protézou surprisedbigsmile

Vyfukovat ji nemusíš ale pak je to jak když sundaváš kalhoty se zaplým páskem bigsmile


Ne asi
nicola.foxx (Člen)
06.02.2010 20:50:21
Offline

Re: helmy Scorpion???

Kožak psal:
nicola.foxx psal:
Kožak psal:


Bažanta sem si voe užil potom smile1

A jakpak jsi na tom? Uz dojdes do hospy s akvarkem? Udelame letos zase?

Tož můžem ... proč ne smile1

Stejna sestava jako loni v unoru? Akorat si pamatuju enem nektery lidi tebe, Inkviz, Gore, Kojaksro, Progear, Bodlina, Kasym, Kukii a pak uz nevim. Tak to domluv se prispusobim.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Kožak (Člen)
07.02.2010 08:58:57
Offline

Re: helmy Scorpion???

nicola.foxx psal:
Kožak psal:
nicola.foxx psal:


A jakpak jsi na tom? Uz dojdes do hospy s akvarkem? Udelame letos zase?

Tož můžem ... proč ne smile1

Stejna sestava jako loni v unoru? Akorat si pamatuju enem nektery lidi tebe, Inkviz, Gore, Kojaksro, Progear, Bodlina, Kasym, Kukii a pak uz nevim. Tak to domluv se prispusobim.

Něco vymyslíme ... zatim je čas sotva lezu smile1


MRDAT!!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr