Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » jaky benzin?

Kurio76 (Člen)
18.02.2010 10:51:35
Offline

jaky benzin?

Zdravim vsechny! Chtel jsem se zeptat,jestli muzu do Bandity 600(r.v.2000)natankovat 98-100 oktanovy benzin,aniz bych nejak uskodil motoru? Ja si osobne nejsem vubec jistej a nechtel bych napr. odpalit ventily bigsmile   Dikes vsem

Filous (Člen)
18.02.2010 10:53:12
Offline

Re: jaky benzin?

...klidně ho tam naper, ale nevidim důvod...prostě je to zbytečný vyhazování peněz...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Banditatom (Člen)
18.02.2010 10:57:37
Offline

Re: jaky benzin?

jestli na to máš a připadne ti to nutný!! Klidně to tam nalej, ale jsou to vyhozené penízesmile1pač bandit to jakesy takesy nepoznábigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
tomsth (Člen)
18.02.2010 10:57:51
Offline

Re: jaky benzin?

Klíďo ho natankuj..přidá až 20 hustokoníbigsmilebigsmilebigsmile

motoru v žádnym případě neublíží, ale ničemu ani nepomůže, je to vyhazování peněz


..svět se řítí do ďáblovy řiti..
kojaksro (Člen)
18.02.2010 11:01:45
Offline

Re: jaky benzin?

...klidně ho tam naper, ale nevidim důvod...prostě je to zbytečný vyhazování peněz...


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
vOjTaB6 (Člen)
18.02.2010 11:03:15
Offline

Re: jaky benzin?

Zrovna včera (vlastně i dneska) v noci jsem dodělal článek do Motohousu podle anglickýho originálu. Testovali tam standardní 95-tku, Shell V-Power a pak palivo Ultimate 102 od British Petrolu. Porovnávali to na Suze GSX-R 1000 a BMW S1000RR.

A výsledek? Ani na takhle výkonejch a moderních motorkách to neudělalo vůbec nic. Výkony totožný a křivky taky.

Takže srát na nějaký "lepší" benzíny, nemá to cenu...


Bandit rulezz!!!
XJelen (Člen)
18.02.2010 11:17:23
Offline

Re: jaky benzin?

vOjTaB6 psal:

Zrovna včera (vlastně i dneska) v noci jsem dodělal článek do Motohousu podle anglickýho originálu. Testovali tam standardní 95-tku, Shell V-Power a pak palivo Ultimate 102 od British Petrolu. Porovnávali to na Suze GSX-R 1000 a BMW S1000RR.

A výsledek? Ani na takhle výkonejch a moderních motorkách to neudělalo vůbec nic. Výkony totožný a křivky taky.

Takže srát na nějaký "lepší" benzíny, nemá to cenu...

hezký Vojta good


Strýcfajtr !!!
vOjTaB6 (Člen)
18.02.2010 11:28:28
Offline

Re: jaky benzin?

Jo XJelene, máme společnýho známýho... Pavel M.

...má příjemnej penzionek V Abertamech, měli jsme u něj prima firemní akci... ještě dva dny potom jsem byl nemocnej. smile1


Bandit rulezz!!!
nicola.foxx (Člen)
18.02.2010 11:41:46
Offline

Re: jaky benzin?

...klidně ho tam naper, ale nevidim důvod...prostě je to zbytečný vyhazování peněz...


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
XJelen (Člen)
18.02.2010 12:05:17
Offline

Re: jaky benzin?

vOjTaB6 psal:

Jo XJelene, máme společnýho známýho... Pavel M.

...má příjemnej penzionek V Abertamech, měli jsme u něj prima firemní akci... ještě dva dny potom jsem byl nemocnej. smile1

ty volé chlastačky u čopráka byly vždycky vostrý good pamatuju že náš Luigi se pak léčil skoro půl roku po tom co jsme o půlnoci obsadili elektrický autíčka na místní pouti bigsmile
Chata Amadeus good a Pavel je parťák jak fík goodgoodgood


Strýcfajtr !!!
K.a.s.y.m. (Člen)
18.02.2010 12:09:44
Offline

Re: jaky benzin?

...klidně ho tam naper, ale nevidim důvod...prostě je to zbytečný vyhazování peněz... smile1bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Kurio76 (Člen)
18.02.2010 12:15:19
Offline

Re: jaky benzin?

diky,zase o neco chytrejsi good

Zdenda (Člen)
18.02.2010 13:34:25
Offline

Re: jaky benzin?

Jestli chceš fakt citelnou změnu zkus diesel. Třeba Vervu, má 60 cetanůsmokin


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
karlos100 (Člen)
18.02.2010 14:02:34
Offline

Re: jaky benzin?

už aby ten bílej sajrajt slezl,ať se dá jezdit...
...páč tu začínaj lítat píčovinybigsmilebigsmilebigsmile
doporučuju přidat rajčák,raketový palivo nebo rovnou proudovej motorgood
a i když tu mám chechtasmajly,mám depku,dopussypussypussy
To XJelen - u Čopráka jsme už dlouho nebyli,
měli by jsme udělat letní pussygril na horáchbigsmile


...a bude hůř!
K.a.s.y.m. (Člen)
18.02.2010 14:34:27
Offline

Re: jaky benzin?

karlos100 psal:

už aby ten bílej sajrajt slezl,ať se dá jezdit...
...páč tu začínaj lítat píčovinybigsmilebigsmilebigsmile
doporučuju přidat rajčák,raketový palivo nebo rovnou proudovej motorgood
a i když tu mám chechtasmajly,mám depku,dopussypussypussy
To XJelen - u Čopráka jsme už dlouho nebyli,
měli by jsme udělat letní pussygril na horáchbigsmile

a co když vypnou proud????to bude asi pěkně v ass ,ne?
jedno nasrávací video bigsmile
http://www.youtube.com/watch?v=6YAXpkc6eVI


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Dado (Člen)
18.02.2010 15:31:31
Offline

Re: jaky benzin?

jedinej důvod proč jo, je že do 100oktanovejch benzínů nesmě cpát biosložku, která prokazatelně motor kur..., a pak to někdo tuším ČMN doporučoval na zimní stání v garáži, zase proto že ethanol na sebe váže vodu ( třeba tu z Plzně) a při dlouhým stání si sedá na dno nádrže, takže jarní start nemusí být nas poprvé.


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
L@dis (Člen)
18.02.2010 15:50:16
Offline
pavlikbary (Člen)
19.02.2010 13:23:00
Offline

Re: jaky benzin?

vyceoktanovej benzin ma smysl u preplnovanych nebo jinak extremne namahanych motoru (zvyseni kompresniho pomeru) pomalejc prohoriva a je odolnejsi proti samozapalum smysl to zacne davat pri kompresi cca  13+ : 1 takze u bandita to rozhodne nepoznas  bigsmile

Fidzi (Člen)
19.02.2010 13:26:15
Offline

Re: jaky benzin?

Podle mě Shell má skvělá paliva. Jednou jsem natankoval Želwí-Powa Racing 110+- a jelo to jak kráva. To bili samí hrabački, whílíčka, drifty. Na samofórech jsem potahal hajabuzu s turbem. Ani sy nežkrtala, když sem jel 350, tak mě to přestalo bavyt, votočil jsem plyn a zmyzel sem za satáčkougood

Banditatom (Člen)
19.02.2010 13:39:28
Offline

Re: jaky benzin?

Fidzi psal:

Podle mě Shell má skvělá paliva. Jednou jsem natankoval Želwí-Powa Racing 110+- a jelo to jak kráva. To bili samí hrabački, whílíčka, drifty. Na samofórech jsem potahal hajabuzu s turbem. Ani sy nežkrtala, když sem jel 350, tak mě to přestalo bavyt, votočil jsem plyn a zmyzel sem za satáčkougood

pak jsi se brobudil s rukou v nočníku coidontknowbigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Ondráš (Člen)
19.02.2010 13:57:46
Offline

Re: jaky benzin?

Fidzi psal:

Podle mě Shell má skvělá paliva. Jednou jsem natankoval Želwí-Powa Racing 110+- a jelo to jak kráva. To bili samí hrabački, whílíčka, drifty. Na samofórech jsem potahal hajabuzu s turbem. Ani sy nežkrtala, když sem jel 350, tak mě to přestalo bavyt, votočil jsem plyn a zmyzel sem za satáčkougood

Frodo?help

smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Luk (Člen)
19.02.2010 13:59:05
Offline

Re: jaky benzin?

tom+ondras:...ale kuci, takle se nechat nachytatbigsmile


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
bbandit (Člen)
19.02.2010 14:22:34
Offline

Re: jaky benzin?

No newim jak u vetších obsahu,ale kámoš měl skůtra nějakou 50,a po natankovaní V-Power mu stoupl opravdu výkon,ale bohužel ho druhej den zadřel,takže je to možná individuální,ale rozhodne do skůtra to už nikdy nedámbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Bandit 650 4ever, nesmrtelný MOTO!!! :)
Filous (Člen)
19.02.2010 14:40:47
Offline

Re: jaky benzin?

bbandit psal:

No newim jak u vetších obsahu,ale kámoš měl skůtra nějakou 50,a po natankovaní V-Power mu stoupl opravdu výkon,ale bohužel ho druhej den zadřel,takže je to možná individuální,ale rozhodne do skůtra to už nikdy nedámbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

...nestouplo mu spíš něco f kalhotách??? ...5Osátka skůtr byl nejspíš dvoutakt a tam je to uš tuplem fuck a zadřel nejspíš proto, ža přimazával psim sádlembigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
19.02.2010 14:47:33
Offline

Re: jaky benzin?

Filous psal:
bbandit psal:

No newim jak u vetších obsahu,ale kámoš měl skůtra nějakou 50,a po natankovaní V-Power mu stoupl opravdu výkon,ale bohužel ho druhej den zadřel,takže je to možná individuální,ale rozhodne do skůtra to už nikdy nedámbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

...nestouplo mu spíš něco f kalhotách??? ...5Osátka skůtr byl nejspíš dvoutakt a tam je to uš tuplem fuck a zadřel nejspíš proto, ža přimazával psim sádlembigsmile

goodgood


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
mi (Člen)
19.02.2010 21:52:35
Offline

Re: jaky benzin?

Fidzi psal:

Podle mě Shell má skvělá paliva. Jednou jsem natankoval Želwí-Powa Racing 110+- a jelo to jak kráva. To bili samí hrabački, whílíčka, drifty. Na samofórech jsem potahal hajabuzu s turbem. Ani sy nežkrtala, když sem jel 350, tak mě to přestalo bavyt, votočil jsem plyn a zmyzel sem za satáčkougood

co hulíš pussybigsmile


svět je cirkusovej stan
Fidzi (Člen)
19.02.2010 21:58:37
Offline

Re: jaky benzin?

Froda89bigsmilebigsmilebigsmile

Zdenek (Člen)
21.02.2010 18:19:18
Offline

Re: jaky benzin?

Já zas chytil v rybníku lampu a ta ještě svítila, hájabusu s turbem, vypravuj to učitelce, která tě učila češtinu. Zdenek.idontknowbigsmile

Frodo89 (Člen)
21.02.2010 19:31:40
Offline

Re: jaky benzin?

Kurio76 psal:

Zdravim vsechny! Chtel jsem se zeptat,jestli muzu do Bandity 600(r.v.2000)natankovat 98-100 oktanovy benzin,aniz bych nejak uskodil motoru? Ja si osobne nejsem vubec jistej a nechtel bych napr. odpalit ventily bigsmile   Dikes vsem

Mužeš proč by ne? ale ma to jen jeden efekt, ktery poznaš u pokladny na benzínce...

Oktanové číslo udává jen a pouze odolnost paliva proti detonačnímu hoření. Tedy čím větší je oktanove čislo, Tim Benzín vydrží větší tlak než sám od sebe detonuje.

Velikost doporučeneho oktanového čísla závisí na těchto faktorech:
- kompresní poměr
- předstih zážehu
- teplota motoru
- bohatost směsi
- tlak, teplota, vlhkost

Mam dojem že předepsany je Natural 91 "z duvodu male dostupnosti Naturalu 91 a mnohdy stejne ceně, tankuji Natural 95"


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr