Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Přední tlumiče (jak přitvrdit?)

jelelen (Člen)
29.03.2010 18:16:38
Offline

Přední tlumiče (jak přitvrdit?)

Zdar lidi, další z dotazů zní jak přitvrdit přední tlumiče? Bandit se mi zdá nějak moc měkej. Když si na to sednu tak mi zajedou o 7cm dovnitř. TO je určitě špatně a jenom rukama a zatlačením na řidítka je dostanu na doraz dolů. Progresivní pružiny jsem měl v jiné bandasce a ty se mi moc tvrdé nezdály. Jak to víc přitvrdit? Díky za tipy

Editoval osiris (29.03.2010 19:56:25)


..............mno žiju abych fšecko přežil, ne? a teď mi v tom pomáhá zase B6N
Koldan (Člen)
29.03.2010 18:23:34
Offline

Re: Přední tlumiče (jak přitvrdit?)

když nevíme co máš za mašinu, tak se radí těžko,... jináč jak jinak přitvrdit než tužšími pružinami v kombinaci s hustším olejem. nic jinýho nevymyslíš a vše ostatní je jen náhražkabad


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
jelelen (Člen)
29.03.2010 18:37:03
Offline

Re: Přední tlumiče (jak přitvrdit?)

Pro upřesnění B6 eNko 2002.


..............mno žiju abych fšecko přežil, ne? a teď mi v tom pomáhá zase B6N
Pšán (Člen)
29.03.2010 18:37:57
Offline

Re: Přední tlumiče (jak přitvrdit?)

Koldan psal:

když nevíme co máš za mašinu, tak se radí těžko,... jináč jak jinak přitvrdit než tužšími pružinami v kombinaci s hustším olejem. nic jinýho nevymyslíš a vše ostatní je jen náhražkabad

..že by X11?


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
hans (Člen)
29.03.2010 19:46:08
Offline

Re: Přední tlumiče (jak přitvrdit?)

jelelen psal:

Zdar lidi, další z dotazů zní jak přitvrdit přední tlumiče? Bandit se mi zdá nějak moc měkej. Když si na to sednu tak mi zajedou o 7cm dovnitř. TO je určitě špatně a jenom rukama a zatlačením na řidítka je dostanu na doraz dolů. Progresivní pružiny jsem měl v jiné bandasce a ty se mi moc tvrdé nezdály. Jak to víc přitvrdit? Díky za tipy

olej 15 W a musí to stačit....u šestky mi to teda stačilo....a u mý dvanáctky je to teď tak natvrdo, až se mi to až  nezdá....dát tam ještě tužší pružiny, tak si vymlátim zuby větvema....surprised
takže jen volej a případně pružiny...podložky to prej neřešej...


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Petr J. (Člen)
29.03.2010 19:47:15
Offline

Re: Přední tlumiče (jak přitvrdit?)

Tvrdší progresivní...nebo vyměnit celou přední vidlici...bigsmile

Ondráš (Člen)
29.03.2010 23:14:15
Offline

Re: Přední tlumiče (jak přitvrdit?)

Když ti jsou progresivy málo, tak už pak jen lineární, ale to nevim, jak se ti s tím bude jezdit po našich silnicích...help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
K.a.s.y.m. (Člen)
30.03.2010 07:19:32
Offline

Re: Přední tlumiče (jak přitvrdit?)

Pšán psal:
Koldan psal:

když nevíme co máš za mašinu, tak se radí těžko,... jináč jak jinak přitvrdit než tužšími pružinami v kombinaci s hustším olejem. nic jinýho nevymyslíš a vše ostatní je jen náhražkabad

..že by X11?

X11 má předek stejně na pussy jak B6 bigsmile motorka skoro za půl mega a nemá štelovaní předku bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
jimacu (Člen)
31.03.2010 16:07:24
Offline

Re: Přední tlumiče (jak přitvrdit?)

Olej 15W , je to bomba, jak se pak chová v zatáčkách good fakt změna.

Koldan (Člen)
31.03.2010 16:34:59
Offline

Re: Přední tlumiče (jak přitvrdit?)

jimacu psal:

Olej 15W , je to bomba, jak se pak chová v zatáčkách good fakt změna.

nebo subjektivní pocitbigsmile nemyslím si, že ti měkkost vidlice vyřeší hustota oleje, přínos to má, ale bombastickým bych to nenazvalevil


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
hans (Člen)
31.03.2010 17:03:51
Offline

Re: Přední tlumiče (jak přitvrdit?)

Koldan psal:
jimacu psal:

Olej 15W , je to bomba, jak se pak chová v zatáčkách good fakt změna.

nebo subjektivní pocitbigsmile nemyslím si, že ti měkkost vidlice vyřeší hustota oleje, přínos to má, ale bombastickým bych to nenazvalevil

mě to v poslední době spíš sere, bo u nás v okolí nejsou hladký povrchy, takže jsem po jízdě vyklepanej jak ratlík...surprised


Sapere Aude
www.gunlex.cz
jimacu (Člen)
31.03.2010 19:09:50
Offline

Re: Přední tlumiče (jak přitvrdit?)

Pravda néni to moc na hrby, a mám samozřejmě taky podložený péra. redface
Možná bych příště namixoval 10w s 15w půl na půl , samotná 15 bude asi dobrá na okruh.

LukinB6 (Člen)
31.03.2010 19:28:37
Offline

Re: Přední tlumiče (jak přitvrdit?)

jelelen psal:

Zdar lidi, další z dotazů zní jak přitvrdit přední tlumiče? Bandit se mi zdá nějak moc měkej. Když si na to sednu tak mi zajedou o 7cm dovnitř. TO je určitě špatně a jenom rukama a zatlačením na řidítka je dostanu na doraz dolů. Progresivní pružiny jsem měl v jiné bandasce a ty se mi moc tvrdé nezdály. Jak to víc přitvrdit? Díky za tipy

Kolik to má najeté?idontknowidontknowidontknow
Já mám B6 N dnes už S a vše mám origo (původní pružiny a nový olej 5000km) a na místě dám tak 3-4 cm??? Myslíš že je v těch tvých vydlách vše v pořádku?


GSX1250FA
jelelen (Člen)
31.03.2010 19:46:45
Offline

Re: Přední tlumiče (jak přitvrdit?)

Bandaska má najeto 56 tisíc, a podle toho jak ty tlumiče vypadají, tak jsou tam take origo. :) Kolik se tam přesně leje oleje. Hledal jsem to,ale našel jsem dvě verze. Kolik toho tam mám tedy nalít? Zkusím tam dát tu 15W a když to nepomůže tak dámj progresivy. Zatím díky


..............mno žiju abych fšecko přežil, ne? a teď mi v tom pomáhá zase B6N
K.a.s.y.m. (Člen)
31.03.2010 19:48:05
Offline

Re: Přední tlumiče (jak přitvrdit?)

jelelen psal:

Bandaska má najeto 56 tisíc, a podle toho jak ty tlumiče vypadají, tak jsou tam take origo. :) Kolik se tam přesně leje oleje. Hledal jsem to,ale našel jsem dvě verze. Kolik toho tam mám tedy nalít? Zkusím tam dát tu 15W a když to nepomůže tak dámj progresivy. Zatím díky

512ml do každý


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
jelelen (Člen)
31.03.2010 19:55:41
Offline

Re: Přední tlumiče (jak přitvrdit?)

no a v tá druhé variantě bylo 550 do každé. Je rozdíl mezi šestkou a dvanáctkou v množství oleje?


..............mno žiju abych fšecko přežil, ne? a teď mi v tom pomáhá zase B6N
K.a.s.y.m. (Člen)
31.03.2010 20:04:48
Offline

Re: Přední tlumiče (jak přitvrdit?)

jelelen psal:

no a v tá druhé variantě bylo 550 do každé. Je rozdíl mezi šestkou a dvanáctkou v množství oleje?

http://www.suzukibandit.cz/download.php?soubor=5 hledej šmudlo.bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
XJelen (Člen)
31.03.2010 20:58:59
Offline

Re: Přední tlumiče (jak přitvrdit?)

jelelen psal:

no a v tá druhé variantě bylo 550 do každé. Je rozdíl mezi šestkou a dvanáctkou v množství oleje?

jo
podle Wirtha do dvandy Luftkammer 145mm a do šestky 160mm (hladina oleje od hrany trubky při stlačeném stavu bez pružin) ... lepší než se držet ml... beztak ti tam vždycky něco zbyde, ale to už se tu probíralo mockrát


Strýcfajtr !!!
jimacu (Člen)
01.04.2010 17:06:18
Offline

Re: Přední tlumiče (jak přitvrdit?)

Jestli to nechceš celý rozebrat a vytřít, tak se na mll. nekoukej. I když to vyleješ, vyčvachtáš a necháš vykapat jako já, tak se s hladinou dostaneš až pod víko. Vždycky tam asi něco zůstane.

Filous (Člen)
02.04.2010 09:32:54
Offline

Re: Přední tlumiče (jak přitvrdit?)

jimacu psal:

Jestli to nechceš celý rozebrat a vytřít, tak se na mll. nekoukej. I když to vyleješ, vyčvachtáš a necháš vykapat jako já, tak se s hladinou dostaneš až pod víko. Vždycky tam asi něco zůstane.

...a to je přesně ten spůsop, jak by se to dělat nemělo, páč veškerej ten bordel f tom teleskopu zvostane..


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
XJelen (Člen)
02.04.2010 09:50:25
Offline

Re: Přední tlumiče (jak přitvrdit?)

Filous psal:
jimacu psal:

Jestli to nechceš celý rozebrat a vytřít, tak se na mll. nekoukej. I když to vyleješ, vyčvachtáš a necháš vykapat jako já, tak se s hladinou dostaneš až pod víko. Vždycky tam asi něco zůstane.

...a to je přesně ten spůsop, jak by se to dělat nemělo, páč veškerej ten bordel f tom teleskopu zvostane..

zas kdo to ještě nerozebíral a nezná třeba smetákovej speciální přípravek Suzuki číslo nevim, tak by moh mít potom trochu větší trabl jak na to evil


Strýcfajtr !!!
Filous (Člen)
02.04.2010 09:56:10
Offline

Re: Přední tlumiče (jak přitvrdit?)

XJelen psal:
Filous psal:
jimacu psal:

Jestli to nechceš celý rozebrat a vytřít, tak se na mll. nekoukej. I když to vyleješ, vyčvachtáš a necháš vykapat jako já, tak se s hladinou dostaneš až pod víko. Vždycky tam asi něco zůstane.

...a to je přesně ten spůsop, jak by se to dělat nemělo, páč veškerej ten bordel f tom teleskopu zvostane..

zas kdo to ještě nerozebíral a nezná třeba smetákovej speciální přípravek Suzuki číslo nevim, tak by moh mít potom trochu větší trabl jak na to evil

...nepotřebuješ ani smetákovej přípravek, stačí zatlačit na pružinu a imbus povolit rázemgood ...dělam to tag i dyš mi origo přípravek visí na zdi...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Inženýrek (Člen)
02.04.2010 10:01:23
Offline

Re: Přední tlumiče (jak přitvrdit?)

Filous psal:
XJelen psal:
Filous psal:


...a to je přesně ten spůsop, jak by se to dělat nemělo, páč veškerej ten bordel f tom teleskopu zvostane..

zas kdo to ještě nerozebíral a nezná třeba smetákovej speciální přípravek Suzuki číslo nevim, tak by moh mít potom trochu větší trabl jak na to evil

...nepotřebuješ ani smetákovej přípravek, stačí zatlačit na pružinu a imbus povolit rázemgood ...dělam to tag i dyš mi origo přípravek visí na zdi...

Když jsem to rozebíral, tak jsem si řikal co je to za chujovinu. Rázem jsem ho sice povolil, ale pak se to protačelo a nevěděl jsem jak to chytit. Nakonec se povedlo, vyšrouboval jsem to, zjistil systém jak to funguje, udělal "háček" a už jsem o něco chytřejší smile1


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr