Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » technický výkres k výfuku

jelelen (Člen)
12.04.2010 07:51:41
Offline

technický výkres k výfuku

Zdar borci teď jedna libovka, potřebuji sehnat technický výkres mezisvodu k výfuku od spojky pod motorkou až k úchytu ladáku na pružinkách. Zkoušel jsem hledat,ale každý si to docela chrání a nikdo to nechce ukázat. Jde mi hlavně o úhly v uhybech. Už tohle někdo tady potřeboval? Díky za rady


..............mno žiju abych fšecko přežil, ne? a teď mi v tom pomáhá zase B6N
K.a.s.y.m. (Člen)
12.04.2010 07:58:20
Offline

Re: technický výkres k výfuku

jelelen psal:

Zdar borci teď jedna libovka, potřebuji sehnat technický výkres mezisvodu k výfuku od spojky pod motorkou až k úchytu ladáku na pružinkách. Zkoušel jsem hledat,ale každý si to docela chrání a nikdo to nechce ukázat. Jde mi hlavně o úhly v uhybech. Už tohle někdo tady potřeboval? Díky za rady

nerezovej svod tušim vod Tenaxu stojí 800,- ta ty prachy to nemá moc smysl dělat doma...no a pokud k tomu máš možnosti jak to udělat jakože TIG přístu k materiálu..tak si k tý svářečce postav motorku a pasuj to přímo na to...lepší radu tady stejně neseženeš.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
jelelen (Člen)
12.04.2010 08:13:09
Offline

Re: technický výkres k výfuku

právě že mám jak TIGo, tak tenkostěnné nerez trubky, ohejbačku řezačku rovnák na vohejbák a vůbec všechno takže proč to kupovat? V garáži to musím dát během dopoledne dohromady.


..............mno žiju abych fšecko přežil, ne? a teď mi v tom pomáhá zase B6N
K.a.s.y.m. (Člen)
12.04.2010 08:16:52
Offline

Re: technický výkres k výfuku

jelelen psal:

právě že mám jak TIGo, tak tenkostěnné nerez trubky, ohejbačku řezačku rovnák na vohejbák a vůbec všechno takže proč to kupovat? V garáži to musím dát během dopoledne dohromady.

no tak si do garáže postav motorku a pasuj to přímo na ní...výkres tu stejně nikdo nemá...a pokud si uděláš šablonu a necháš další kus za dobrou cenu třeba si tu někdo vezme taky a ten kus pro tebe se ti zaplatí ;-)
ale to je jen muj blbej názorsmile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
jelelen (Člen)
12.04.2010 08:18:21
Offline

Re: technický výkres k výfuku

v poho, žádnej blbej názor. nejspíš to tak stejně dopadne,ale říkal jsem si ať ot má nějakou štábní kultůru tak že se přeci jen zkusím přeptat


..............mno žiju abych fšecko přežil, ne? a teď mi v tom pomáhá zase B6N
K.a.s.y.m. (Člen)
12.04.2010 08:20:10
Offline

Re: technický výkres k výfuku

jelelen psal:

v poho, žádnej blbej názor. nejspíš to tak stejně dopadne,ale říkal jsem si ať ot má nějakou štábní kultůru tak že se přeci jen zkusím přeptat

no tak jeden kus zkurvíš o co jde..první kus se ne vždy povede a jestli k tomu máš přístup tak tě to nebude tak bolet evil


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Ton@l (Člen)
12.04.2010 17:41:00
Offline

Re: technický výkres k výfuku

mam pro tebe jeste jednu radu zkus nekoho z tvyho okoli kdo ten mezi svod ma na motorce, dejte po basebeer a muzes si to premeritbigsmile


Vzdy muze byt hur :-)
ross (Člen)
12.04.2010 18:04:36
Offline

Re: technický výkres k výfuku

Ton@l psal:

mam pro tebe jeste jednu radu zkus nekoho z tvyho okoli kdo ten mezi svod ma na motorce, dejte po basebeer a muzes si to premeritbigsmile

a to se vyplatíbigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr