Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Jakou prilbu z techto dvou vzit ?

deny1234 (Člen)
02.05.2010 10:11:05
Offline

Jakou prilbu z techto dvou vzit ?

Zdravim , co bych mel vzit z techto dvou ? Nejaky zkusenosti ohledne dostupnosti nahr.plexi , popripade zamlzovani , jezdim i rano kolem 0 c.  http://www.webareal.cz/moto/eshop/32-1- … D-PRO-113.   http://www.novelmoto.cz/novelmoto/eshop … -N-1710-VF

hlemejzd999 (Člen)
02.05.2010 10:19:44
Offline

Re: Jakou prilbu z techto dvou vzit ?

za tyhle prachy se budou asi zamlžovat v 0°C všechny


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
666killer (Člen)
02.05.2010 10:23:08
Offline

Re: Jakou prilbu z techto dvou vzit ?

a nacom jazdis? za malo penazi malo muzikybad


MILUJU SMRT.. dneska tu chcípneš
deny1234 (Člen)
02.05.2010 10:24:25
Offline

Re: Jakou prilbu z techto dvou vzit ?

No , jasne ze Arai , nebo Shoei by byla lepsi ,ale koupil jsem ted moto , + kozeny hadry ,boty , rukavice , plexi , tak mi musi zbyt alespon na granule pro psa pussy Jo a Shoei se zamlzuje taky , ma ji synovec.

deny1234 (Člen)
02.05.2010 10:26:02
Offline

Re: Jakou prilbu z techto dvou vzit ?

666killer psal:

a nacom jazdis? za malo penazi malo muzikybad

No ted jsem koupil Bandasku 600  N ,proto jsem u vas no forugood

666killer (Člen)
02.05.2010 10:32:16
Offline

Re: Jakou prilbu z techto dvou vzit ?

deny1234 psal:
666killer psal:

a nacom jazdis? za malo penazi malo muzikybad

No ted jsem koupil Bandasku 600  N ,proto jsem u vas no forugood

dostat kupit na plexi taku nalepovaciu foliu z vnutra to tam nalep a na 1sezonu mas pokojgooda profil je dobra vec


MILUJU SMRT.. dneska tu chcípneš
hlemejzd999 (Člen)
02.05.2010 10:43:47
Offline

Re: Jakou prilbu z techto dvou vzit ?

když jedu a je ještě ráno zima ,tag se mi taky HJC zamlžujebad ,tag povodevřu trochu plexi,vono se to vodmlží a jedu dál good...a když koupíš jednu z těchle ,co jsi sem dal , tag do těch bude asi dostatečně foukat , tak se zas tag moc mlžit nebude smile1


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
XJelen (Člen)
02.05.2010 11:00:08
Offline

Re: Jakou prilbu z techto dvou vzit ?

deny1234 psal:

No , jasne ze Arai , nebo Shoei by byla lepsi ,ale koupil jsem ted moto , + kozeny hadry ,boty , rukavice , plexi , tak mi musi zbyt alespon na granule pro psa pussy Jo a Shoei se zamlzuje taky , ma ji synovec.


no tak ať si tam nacvakne ten Pinlock co k tomu dostal - funguje náramně a skoro vo něm nevim že tam je


Strýcfajtr !!!
inkvizitorr (Administrator)
02.05.2010 11:07:01
Offline

Re: Jakou prilbu z techto dvou vzit ?

vem tuhle:
http://www.louis.de/_1055fcf28e68b6032b … ser_204604
vim, že je to dvakrát tolik, ale jestli máš na to koupit motorku, kup si kvalitní helmu!!!! dle mě je to věc na který se na rozdíl od spousty dalšího šetřit nemá, je to škopek kerej váží kilo a antifog plégo je tam stoprocentní!!!!goodsmokin


doba je temná...
XJelen (Člen)
02.05.2010 11:10:30
Offline

Re: Jakou prilbu z techto dvou vzit ?

inkvizitorr psal:

v... je to škopek kerej váží kilo a antifog plégo je tam stoprocentní!!!!goodsmokin

navíc v základu už tónovaný good


Strýcfajtr !!!
Smoula.koumak (Člen)
02.05.2010 12:44:34
Offline

Re: Jakou prilbu z techto dvou vzit ?

hlavně si je nejdřív vyzkoušej a kup která ti sedne


Bandit v lese :-))
Datel (Člen)
02.05.2010 12:53:15
Offline

Re: Jakou prilbu z techto dvou vzit ?

Samo, že co ti napsal Inkviz je super, ale dost cenově vzdálené od toho co jsi chtěl, takže za mě z těch dvou co jsi dal na výběr jednoznačně tatok: http://www.novelmoto.cz/novelmoto/eshop … -N-1710-VF

666killer (Člen)
02.05.2010 12:59:47
Offline

Re: Jakou prilbu z techto dvou vzit ?

Smoula.koumak psal:

hlavně si je nejdřív vyzkoušej a kup která ti sedne

no zo zaciatku to teda moc nesedi, musi byt na tesno, ale casom popusti a sadnegood


MILUJU SMRT.. dneska tu chcípneš
hlemejzd999 (Člen)
02.05.2010 13:38:08
Offline

Re: Jakou prilbu z techto dvou vzit ?

666killer psal:
Smoula.koumak psal:

hlavně si je nejdřív vyzkoušej a kup která ti sedne

no zo zaciatku to teda moc nesedi, musi byt na tesno, ale casom popusti a sadnegood

ze začátku jsem si vzal helmu ,při který mě hrozně tlačilo na spánkách ...musel jsem ji za tejden vrátit a vzít si o číslo větší ,ale zas s těsnějšími výstelkami ....


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Bedřich (Člen)
02.05.2010 15:30:48
Offline

Re: Jakou prilbu z techto dvou vzit ?

jak psal Inkviz, ta carbonka je za ty love fajná. Kdyby měla ještě vnitřní clonu, tak bych neváhal ani minutu.

NA HELMĚ NEŠETŘI!!!


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Frodo89 (Člen)
02.05.2010 15:50:58
Offline

Re: Jakou prilbu z techto dvou vzit ?

Hlavně si kup přilbu ktera ti bude sedet...

Jinak za mě jedině Caberg http://www.bikerscrown.cz/produkt4248.html


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
Koldan (Člen)
02.05.2010 17:03:09
Offline

Re: Jakou prilbu z techto dvou vzit ?

suhlasím s Inkvizem, vem raději něco o trošku kvalitnější a bohužel tedy i dražší a budeš spokojenej, vlastní zkušenost. Teď přidáš vo tři litry víc, ty tě za půl roku už srat nebudů, ale blbá přilba ti bude jebat hlavu dalších 5 roků, nebo ju střelíš se ztrátů a stejně nakonec skončíš tam kde bys skončil teď pokud by sis přidal.good
taky sem kupoval první výbavu, kůpil sem boty vot lujza, voblečení z txtilu ot Nazranu a rukvice stejně tag, za dva roky sem to fše vyměnil, tudž mě to stálo vo hodně víc, než dybych si to kůpil hnedkajevil


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Paladin86 (Člen)
02.05.2010 17:22:37
Offline

Re: Jakou prilbu z techto dvou vzit ?

inkvizitorr psal:

vem tuhle:
http://www.louis.de/_1055fcf28e68b6032b … ser_204604
vim, že je to dvakrát tolik, ale jestli máš na to koupit motorku, kup si kvalitní helmu!!!! dle mě je to věc na který se na rozdíl od spousty dalšího šetřit nemá, je to škopek kerej váží kilo a antifog plégo je tam stoprocentní!!!!goodsmokin

Souhlas, taky bych si vzal tuhle! good Před tednem jsem na ní koukal. Krásně lehká. Ani nevíš že jí máš a hlavě... good

inkvizitorr (Administrator)
02.05.2010 17:25:19
Offline

Re: Jakou prilbu z techto dvou vzit ?

jasné jak cypgood ta uvexa za ty prachy nemá konkurencismokin mam už druhou bigsmile


doba je temná...
Paladin86 (Člen)
02.05.2010 17:29:51
Offline

Re: Jakou prilbu z techto dvou vzit ?

Frodo89 psal:

Hlavně si kup přilbu ktera ti bude sedet...

Jinak za mě jedině Caberg http://www.bikerscrown.cz/produkt4248.html

Ten fakt ne! To větrání nahoře oslabuje skořipinu a jeden kluk kvůli tomu má kovovou destičku v hlavě! bad

VikecB12 (Člen)
02.05.2010 19:47:08
Offline

Re: Jakou prilbu z techto dvou vzit ?

Datel psal:

Samo, že co ti napsal Inkviz je super, ale dost cenově vzdálené od toho co jsi chtěl, takže za mě z těch dvou co jsi dal na výběr jednoznačně tatok: http://www.novelmoto.cz/novelmoto/eshop … -N-1710-VF

No a já bych byl zrovna pro tu druhou,protože Noulen je aspoň výrobce helem,kdešto Nitro je křáp vyrobenej pro hypermárkety jako je Bikerskraunsick Tata tu nitro má,nějakou dražší,kolem 5-6tisíc a je to tragédijesick


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Boris (Člen)
02.05.2010 21:10:05
Offline

Re: Jakou prilbu z techto dvou vzit ?

Tak já jsem  nedávno koupil Scorpion Exo1000 a taky spokojenost.Před tím jsem měljako první helmu Airoh, taky jen tu základní, stála kolem 2200 a už nikdy bad , radši už si opravdu připlať... po dvou sezonach šla pryč.. Takže opravdu neušetříš ani houno  nakonec..

deny1234 (Člen)
02.05.2010 21:36:09
Offline

Re: Jakou prilbu z techto dvou vzit ?

Tak diky za nazory , profil co nejdrive vyplnim , cirou nahodou jsem jeste nasel tuhle http://www.motorkari.cz/motobazar/prisl … 75555.html  tak se na ni zitra zajedu podivat.

pavel dolínek (Člen)
02.05.2010 21:39:45
Offline

Re: Jakou prilbu z techto dvou vzit ?

helmu jedine agv nebo nolangood


"una storia italiana"
nicola.foxx (Člen)
02.05.2010 21:49:17
Offline

Re: Jakou prilbu z techto dvou vzit ?

Ta uvex vypada kurva dobre goodgood
Z tech dvou prvnich bych nebral ani jednu.
Tu Maruska helmu bysh taky nebral.
Rozhodne uz si nikdy neporidim, Caberg, Airoh, Scorpion.
Pristi helma bude bud ta Uvex, nebo S1PRO a nebo SHOEI XR-1100good


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
XJelen (Člen)
02.05.2010 21:58:23
Offline

Re: Jakou prilbu z techto dvou vzit ?

nicola.foxx psal:

Ta uvex vypada kurva dobre goodgood
Z tech dvou prvnich bych nebral ani jednu.
Tu Maruska helmu bysh taky nebral.
Rozhodne uz si nikdy neporidim, Caberg, Airoh, Scorpion.
Pristi helma bude bud ta Uvex, nebo S1PRO a nebo SHOEI XR-1100good

goodbigsmile


Strýcfajtr !!!
Jaster (Člen)
02.05.2010 22:01:55
Offline

Re: Jakou prilbu z techto dvou vzit ?

Nitro bych nebral, v podstatě nic z bikerscrownu. stačí mi ty boty exustar a vim že to byla chyba kupovat. za 3500kč, a to za ty prachy seženu už Suomy atd. jinak můžu doporučit helmu Lazer Fiber D1 Volute, koupil sem si ji letos a je super, polstrování pohodlný, vytvarovalo se přesně na mou škebli, nehučí, skoro vůbec do ní nefouká, nemlží se ani když vyndám tu čočku pinlock. cena je teda kolem 7700kč ale za ty prachy to odpovídá


motto "Vem za heft a val"
Frodo89 (Člen)
02.05.2010 22:12:11
Offline

Re: Jakou prilbu z techto dvou vzit ?

PS: dotaz co mate proti Cabergu?... Ja sni jsem celkem spokojeny.... Tu svou mam už od 17let a zatim si nemohu přiliš stěživat....


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
Filous (Člen)
02.05.2010 22:21:39
Offline

Re: Jakou prilbu z techto dvou vzit ?

...vod jistý doby se dost směju, dyš řešíte hlučnost a foukání do helmybigsmilebigsmilebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Datel (Člen)
02.05.2010 22:25:37
Offline

Re: Jakou prilbu z techto dvou vzit ?

VikecB12 psal:
Datel psal:

Samo, že co ti napsal Inkviz je super, ale dost cenově vzdálené od toho co jsi chtěl, takže za mě z těch dvou co jsi dal na výběr jednoznačně tatok: http://www.novelmoto.cz/novelmoto/eshop … -N-1710-VF

No a já bych byl zrovna pro tu druhou,protože Noulen je aspoň výrobce helem,kdešto Nitro je křáp vyrobenej pro hypermárkety jako je Bikerskraunsick Tata tu nitro má,nějakou dražší,kolem 5-6tisíc a je to tragédijesick

Je mi jedno kde se co prodává. Díval sem se z čeho je vyrobená a jakým dojmem na mě působí. Taky je fajn, že skořepinu dělají ve dvou velikostech.....
Před dvouma letama by se nám o škobku za tyto prachy s fýbrglasem mohlo enom zdát....

Důležitá věc je si helmu vyzkůšat a projet se s ňú na motcegood

Osobně bych si nekůpil ani jednu a ani teho marušina....

ross (Člen)
02.05.2010 22:29:11
Offline

Re: Jakou prilbu z techto dvou vzit ?

Jaster psal:

Nitro bych nebral, v podstatě nic z bikerscrownu. stačí mi ty boty exustar a vim že to byla chyba kupovat. za 3500kč, a to za ty prachy seženu už Suomy atd. jinak můžu doporučit helmu Lazer Fiber D1 Volute, koupil sem si ji letos a je super, polstrování pohodlný, vytvarovalo se přesně na mou škebli, nehučí, skoro vůbec do ní nefouká, nemlží se ani když vyndám tu čočku pinlock. cena je teda kolem 7700kč ale za ty prachy to odpovídá

tu mám taky

a standartně do ní fučí a s hlučností to taky není nejlepší /ale za to bezpečnější/


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Jaster (Člen)
02.05.2010 22:32:39
Offline

Re: Jakou prilbu z techto dvou vzit ?

ross psal:
Jaster psal:

Nitro bych nebral, v podstatě nic z bikerscrownu. stačí mi ty boty exustar a vim že to byla chyba kupovat. za 3500kč, a to za ty prachy seženu už Suomy atd. jinak můžu doporučit helmu Lazer Fiber D1 Volute, koupil sem si ji letos a je super, polstrování pohodlný, vytvarovalo se přesně na mou škebli, nehučí, skoro vůbec do ní nefouká, nemlží se ani když vyndám tu čočku pinlock. cena je teda kolem 7700kč ale za ty prachy to odpovídá

tu mám taky

a standartně do ní fučí a s hlučností to taky není nejlepší /ale za to bezpečnější/

no kolem plexi je těsná dost, fučí do ní možná spodem, já já mám někdy šátek a někdy kuklu. tak mi tam nefouká. hlučná mi nepřijde, možná je to tim jakou sem měl helmu předtim, do tý foukalo a hučelo hrozně, tohle je oproti ní luxus. bezpečnost bude dobrá


motto "Vem za heft a val"
666killer (Člen)
02.05.2010 22:41:33
Offline

Re: Jakou prilbu z techto dvou vzit ?

pavel dolínek psal:

helmu jedine agv nebo nolangood

mam agv a cakal som ovela viac, je sice pravda, ze mi uz zachranila drzku, ale fuci aj je dost hlucna ale inak superbigsmile inak uz pojdem do niecoho ineho


MILUJU SMRT.. dneska tu chcípneš
Datel (Člen)
02.05.2010 22:52:04
Offline

Re: Jakou prilbu z techto dvou vzit ?

Prošel sem aj těma louendama jak je Airoh, Caberg a už nikdy víc...

Pořídil sem Lazerku a dceři Scorpiona v nejvyšších třídách a jsou super oběgood

osiris (Člen)
02.05.2010 23:08:11
Offline

Re: Jakou prilbu z techto dvou vzit ?

Filous psal:

...vod jistý doby se dost směju, dyš řešíte hlučnost a foukání do helmybigsmilebigsmilebigsmile

...děda mě říkával: "jó hošku, frajeřina zebe" ...to je něco podobnýho bigsmilebigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
02.05.2010 23:11:32
Offline

Re: Jakou prilbu z techto dvou vzit ?

osiris psal:
Filous psal:

...vod jistý doby se dost směju, dyš řešíte hlučnost a foukání do helmybigsmilebigsmilebigsmile

...děda mě říkával: "jó hošku, frajeřina zebe" ...to je něco podobnýho bigsmilebigsmile

goodbigsmile ...dyš mě se tááááág líbí, já za to prostě nemůžu, dycky sem jí chtělcool


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
02.05.2010 23:17:00
Offline

Re: Jakou prilbu z techto dvou vzit ?

Filous psal:
osiris psal:
Filous psal:

...vod jistý doby se dost směju, dyš řešíte hlučnost a foukání do helmybigsmilebigsmilebigsmile

...děda mě říkával: "jó hošku, frajeřina zebe" ...to je něco podobnýho bigsmilebigsmile

goodbigsmile ...dyš mě se tááááág líbí, já za to prostě nemůžu, dycky sem jí chtělcool

...no já ti právě rozumím, proč myslíš že mi to říkával bigsmilebigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Paladin86 (Člen)
02.05.2010 23:40:26
Offline

Re: Jakou prilbu z techto dvou vzit ?

deny1234 psal:

Tak diky za nazory , profil co nejdrive vyplnim , cirou nahodou jsem jeste nasel tuhle http://www.motorkari.cz/motobazar/prisl … 75555.html  tak se na ni zitra zajedu podivat.

Ta bude lepší protože to nejni termoplast

nicola.foxx (Člen)
03.05.2010 02:04:44
Offline

Re: Jakou prilbu z techto dvou vzit ?

Frodo89 psal:

PS: dotaz co mate proti Cabergu?... Ja sni jsem celkem spokojeny.... Tu svou mam už od 17let a zatim si nemohu přiliš stěživat....

Co bych proti ni mel?? No nic. Kdyz jsem v ni sedel doma na gauci a koukal na telku, tak pohoda. Kdyz jsem s tim jel na motyce, tak tam porad neco skripalo, praskalo, mlzilo se to jako svine. Tak jsem jim to vodnesl zpatky a vymenili mi to za Airoh. Noooo to sem si tenkra pomohl. Chovalo se to stejne a jeste byla hnusna. Teda vona jeste porad hnusna je, ale stejne v ni akorat vopejkam burty.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
deny1234 (Člen)
03.05.2010 20:37:14
Offline

Re: Jakou prilbu z techto dvou vzit ?

Tag jsem nakonec vzal tu marusku , este jsem ji nezkusil pac bylo hnusne , tag jsem tam byl autem, no krome zapinani na debilni d krouzky vypada v poho.Hlavne k ni jde dokoupit za rozumny prachy bud iridiovy, nebo kourovy sklo , a kdyz se mi to nebude libit , tak ji strelim na aukru , koukal jsem ze tam nekdo koupil ten samej model , jeste vo 150 draz pouzitej , nez byla tahle nova ve vyprodeji good

Pšán (Člen)
03.05.2010 20:47:14
Offline

Re: Jakou prilbu z techto dvou vzit ?

..kroužky jsou nej zapínátko..poznáš sám..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
deny1234 (Člen)
03.05.2010 21:26:32
Offline

Re: Jakou prilbu z techto dvou vzit ?

Pšán psal:

..kroužky jsou nej zapínátko..poznáš sám..

No nevim , zejtra jedu radci ve stary prilbe s rychlozamkem , a asi ustrihnu ten rychlolock , z nejaky stary priby , a necham to presit sick

Datel (Člen)
03.05.2010 23:07:27
Offline

Re: Jakou prilbu z techto dvou vzit ?

deny1234 psal:
Pšán psal:

..kroužky jsou nej zapínátko..poznáš sám..

No nevim , zejtra jedu radci ve stary prilbe s rychlozamkem , a asi ustrihnu ten rychlolock , z nejaky stary priby , a necham to presit sick

to nedělej. Jak píše Pšán...je to nej co može bytgood

Filous (Člen)
04.05.2010 00:08:49
Offline

Re: Jakou prilbu z techto dvou vzit ?

deny1234 psal:
Pšán psal:

..kroužky jsou nej zapínátko..poznáš sám..

No nevim , zejtra jedu radci ve stary prilbe s rychlozamkem , a asi ustrihnu ten rychlolock , z nejaky stary priby , a necham to presit sick

...tag seš kokotidontknow


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
XJelen (Člen)
04.05.2010 09:33:47
Offline

Re: Jakou prilbu z techto dvou vzit ?

Filous psal:
deny1234 psal:
Pšán psal:

..kroužky jsou nej zapínátko..poznáš sám..

No nevim , zejtra jedu radci ve stary prilbe s rychlozamkem , a asi ustrihnu ten rychlolock , z nejaky stary priby , a necham to presit sick

...tag seš kokotidontknow

třeba si dělá jenom prdel surprised


Strýcfajtr !!!
Lihy (Člen)
04.05.2010 09:37:59
Offline

Re: Jakou prilbu z techto dvou vzit ?

Filous psal:
deny1234 psal:
Pšán psal:

..kroužky jsou nej zapínátko..poznáš sám..

No nevim , zejtra jedu radci ve stary prilbe s rychlozamkem , a asi ustrihnu ten rychlolock , z nejaky stary priby , a necham to presit sick

...tag seš kokotidontknow

bigsmilegood

PFremer (Člen)
04.05.2010 10:48:04
Offline

Re: Jakou prilbu z techto dvou vzit ?

Naučíš se zapínat, je to v pohodě...good

Nic nepřešívej.idontknow


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
hans (Člen)
04.05.2010 16:10:27
Offline

Re: Jakou prilbu z techto dvou vzit ?

nicola.foxx psal:
Frodo89 psal:

PS: dotaz co mate proti Cabergu?... Ja sni jsem celkem spokojeny.... Tu svou mam už od 17let a zatim si nemohu přiliš stěživat....

Co bych proti ni mel?? No nic. Kdyz jsem v ni sedel doma na gauci a koukal na telku, tak pohoda. Kdyz jsem s tim jel na motyce, tak tam porad neco skripalo, praskalo, mlzilo se to jako svine. Tak jsem jim to vodnesl zpatky a vymenili mi to za Airoh. Noooo to sem si tenkra pomohl. Chovalo se to stejne a jeste byla hnusna. Teda vona jeste porad hnusna je, ale stejne v ni akorat vopejkam burty.

ha, a já a cca 3-4 lidi kolem máme cabergy (já raptors anthracite - cca 5000,-) a nemůžem si to vynachválit....clona k nezaplacení, s deflektorama do ní nefučí, nic nevrže, sklo se takřka nemlží (potvrzeno dvěma jízdama na elefanta v mínusovejch teplotách) smokin

za mě jedině caberg, když vemu poměr cena/výkon goodgood


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Ondráš (Člen)
04.05.2010 18:21:02
Offline

Re: Jakou prilbu z techto dvou vzit ?

Caberg Justissimo jezdím už 5. sezonu. Než se vymačkala podle mojí hlavy, tak děs, ale teď v pohodě. Nemám proti ní křivého slova. Trochu těžší, ale splňuje vše, co požaduji.good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Inženýrek (Člen)
04.05.2010 18:32:06
Offline

Re: Jakou prilbu z techto dvou vzit ?

Táta má na rogalo Caberg J1 plus nebo jak se to menuje a taky si v ní libuje. Už jí má asi 10 let.
Já jezdil dva roky v Cox trip, což je prakticky taky Caberg a za ty prachy super. Srovnatelná pohodlím, hlukem atd se Scorpionem Exo 1000.
Caberg bych já osobně rozhodně nijak nezatracoval...


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
j.burys (Člen)
04.05.2010 21:06:10
Offline

Re: Jakou prilbu z techto dvou vzit ?

pak si má člověk vybrat,když se tu snad dvá neshodnou,tak to sem zvědavejh co si zas koupim za škopekidontknow

nicola.foxx (Člen)
04.05.2010 23:32:26
Offline

Re: Jakou prilbu z techto dvou vzit ?

j.burys psal:

pak si má člověk vybrat,když se tu snad dvá neshodnou,tak to sem zvědavejh co si zas koupim za škopekidontknow

No jakej bys koupil.
1) ten co si muzes financne dovolit
2) ten co ti bude sedet na palici
3) ten co se ti musi taky kurva libit
4) bezpecnost a normy splnuje snad kazda co jsou v nasich kvelbech


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Svíťa (Člen)
04.05.2010 23:45:13
Offline

Re: Jakou prilbu z techto dvou vzit ?

Ja mam Scorpion EXO1000 a spokojenost. nekde ve slusticich meli v akci za 4500,- ale jen v matu. Ma clonu a dofukovani licnic pumpickou a sedi perfektne. Nekdo tvrdi ze je hlucna me se nezda s porovnani s ostatnimi. predtim jsem mel nitro a uz bych ho taky nechtel. Na helme nesetribigsmile

j.burys (Člen)
05.05.2010 17:53:07
Offline

Re: Jakou prilbu z techto dvou vzit ?

Svíťa psal:

Ja mam Scorpion EXO1000 a spokojenost. nekde ve slusticich meli v akci za 4500,- ale jen v matu. Ma clonu a dofukovani licnic pumpickou a sedi perfektne. Nekdo tvrdi ze je hlucna me se nezda s porovnani s ostatnimi. predtim jsem mel nitro a uz bych ho taky nechtel. Na helme nesetribigsmile

tak to zní hodně zajímavě,ta akce firt trvá??

Datel (Člen)
06.05.2010 11:17:39
Offline

Re: Jakou prilbu z techto dvou vzit ?

Není nic jednodušího než se podívat na jejich stránky idontknow

j.burys (Člen)
06.05.2010 17:48:12
Offline

Re: Jakou prilbu z techto dvou vzit ?

Datel psal:

Není nic jednodušího než se podívat na jejich stránky idontknow

chytrej chlapec!!!to jsem samozřejmně udělal a nic jsem nenašel,tak proto jsem se tázalgoodtakže ti dík za ochotusick

bubák (Člen)
06.05.2010 22:12:34
Offline

Re: Jakou prilbu z techto dvou vzit ?

j.burys psal:
Datel psal:

Není nic jednodušího než se podívat na jejich stránky idontknow

chytrej chlapec!!!to jsem samozřejmně udělal a nic jsem nenašel,tak proto jsem se tázalgoodtakže ti dík za ochotusick

hned je ti zle??? aby ses neposral emane....internet máš ale hledat neumíš?idontknow de ti vo prachy nebo vo Sluštice??idontknow  http://www.zbozi.cz/items?q=scorpion%20 … amp;page=3  a se smajlíkama vofafrně...za ty čtyřiapůl jich tam je tři prdeleevil


nedůvěřuju velbloudům, a všeobecně nikomu, kdo dokáže týden nepít !
ross (Člen)
07.05.2010 00:35:47
Offline

Re: Jakou prilbu z techto dvou vzit ?

Pšán psal:

..kroužky jsou nej zapínátko..poznáš sám..

je to asi nejbezpečnějšígood


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
ross (Člen)
07.05.2010 00:37:09
Offline

Re: Jakou prilbu z techto dvou vzit ?

Jaster psal:
ross psal:
Jaster psal:

Nitro bych nebral, v podstatě nic z bikerscrownu. stačí mi ty boty exustar a vim že to byla chyba kupovat. za 3500kč, a to za ty prachy seženu už Suomy atd. jinak můžu doporučit helmu Lazer Fiber D1 Volute, koupil sem si ji letos a je super, polstrování pohodlný, vytvarovalo se přesně na mou škebli, nehučí, skoro vůbec do ní nefouká, nemlží se ani když vyndám tu čočku pinlock. cena je teda kolem 7700kč ale za ty prachy to odpovídá

tu mám taky

a standartně do ní fučí a s hlučností to taky není nejlepší /ale za to bezpečnější/

no kolem plexi je těsná dost, fučí do ní možná spodem, já já mám někdy šátek a někdy kuklu. tak mi tam nefouká. hlučná mi nepřijde, možná je to tim jakou sem měl helmu předtim, do tý foukalo a hučelo hrozně, tohle je oproti ní luxus. bezpečnost bude dobrá

je fakt, že tam mám jiný štítek a ten není tak proti větru

zato je to vůči slunku super


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Datel (Člen)
07.05.2010 01:56:20
Offline

Re: Jakou prilbu z techto dvou vzit ?

j.burys psal:
Datel psal:

Není nic jednodušího než se podívat na jejich stránky idontknow

chytrej chlapec!!!to jsem samozřejmně udělal a nic jsem nenašel,tak proto jsem se tázalgoodtakže ti dík za ochotusick

jen jsem reagoval na pitomý dotaz, který jsi jednoznačně měl a tvé vyblití není ani opodstatněné a ani adekvátnífuck

j.burys (Člen)
07.05.2010 18:21:13
Offline

Re: Jakou prilbu z techto dvou vzit ?

Datel psal:
j.burys psal:
Datel psal:

Není nic jednodušího než se podívat na jejich stránky idontknow

chytrej chlapec!!!to jsem samozřejmně udělal a nic jsem nenašel,tak proto jsem se tázalgoodtakže ti dík za ochotusick

jen jsem reagoval na pitomý dotaz, který jsi jednoznačně měl a tvé vyblití není ani opodstatněné a ani adekvátnífuck

nevim co na tom bylo pitomý,ale pitomejma příspěvkama některejch členů se to tu jen hemžígoodtakže vžřelé díky za vychování a timto tuto debatu končim,protože nemam zapotřebí tu zbytečně zasírat vlákno a sněkym se tu dohadovatheadshake

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr