Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Odškrcení

Bully600 (Nový člen)
10.05.2010 07:16:07
Offline

Odškrcení

Zdravím! Včera jsem se konečně přihlásil...chtěl bych se zeptat, jestli se musí při odškrcení bandita (jsou tam poze ty plíšky) nechat seštelovat karburátory? Přijde mi, že to musí krutě rozhodit podtlaky...nebo to mám raději nechat na servisu? Díky.

Paladin86 (Člen)
10.05.2010 11:15:55
Offline

Re: Odškrcení

Na banditovi s tim zkušenost nemám ale myslim že ne.

Paladin86 (Člen)
10.05.2010 11:17:24
Offline

Re: Odškrcení

P.S. pochvala za vyplněnej profil smile1

MácaR6 (Člen)
10.05.2010 11:33:47
Offline

Re: Odškrcení

Já to měl u 650 škrcený víčkama a nemuselo se štelovat nicbigsmile


nemusí pršet,hlavně když to jede...
killerrebel (Člen)
10.05.2010 19:36:07
Offline

Re: Odškrcení

MácaR6 psal:

Já to měl u 650 škrcený víčkama a nemuselo se štelovat nicbigsmile

Já taky tak....

Bully600 (Nový člen)
10.05.2010 19:53:33
Offline

Re: Odškrcení

taže díky...
a ještě teda, mohl by mi někdo popsat zhruba, jak se k tomu dostanu? musím shodit i celý filtbox..odpojit lanka...a tak?? Nebo stačí povolit šroubky...a poodsunu to? Jako na Jawě jsem si udělal úplně všechno...ale vrtat do těhle motorek...mám strach, abych něco neurval..a nepoku*vil smile2

Hledal jsem to všude možně a právě na to, jestli se musí štelovat karbenátky, to nikdo nikdy neodpověděl..ještě jednou díky!! V

Filous (Člen)
11.05.2010 08:34:12
Offline

Re: Odškrcení

Bully600 psal:

taže díky...
a ještě teda, mohl by mi někdo popsat zhruba, jak se k tomu dostanu? musím shodit i celý filtbox..odpojit lanka...a tak?? Nebo stačí povolit šroubky...a poodsunu to? Jako na Jawě jsem si udělal úplně všechno...ale vrtat do těhle motorek...mám strach, abych něco neurval..a nepoku*vil smile2

Hledal jsem to všude možně a právě na to, jestli se musí štelovat karbenátky, to nikdo nikdy neodpověděl..ještě jednou díky!! V

...povolíš karburaci u filtrboksu,  vyndáš filtr a celej boks posuneš dozadu, pag povolíš, karburaci u motoru, vyndáš lanko sytiče, vodpojíš snímač klapky a celou bateriji vysuneš doleva a necháš ji vyset na lankách, no a pag vydloubeš ty plechy a zas to celý složíš...a esi bude třeba seřízení uvidíš a uslyšíš, až to bude zas složený...nejni pravda, že nigdy nejni potřeba seřízení, záleží na konkrétnim stavu...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Bully600 (Nový člen)
11.05.2010 15:59:53
Offline

Re: Odškrcení

Filous psal:
Bully600 psal:

taže díky...
a ještě teda, mohl by mi někdo popsat zhruba, jak se k tomu dostanu? musím shodit i celý filtbox..odpojit lanka...a tak?? Nebo stačí povolit šroubky...a poodsunu to? Jako na Jawě jsem si udělal úplně všechno...ale vrtat do těhle motorek...mám strach, abych něco neurval..a nepoku*vil smile2

Hledal jsem to všude možně a právě na to, jestli se musí štelovat karbenátky, to nikdo nikdy neodpověděl..ještě jednou díky!! V

...povolíš karburaci u filtrboksu,  vyndáš filtr a celej boks posuneš dozadu, pag povolíš, karburaci u motoru, vyndáš lanko sytiče, vodpojíš snímač klapky a celou bateriji vysuneš doleva a necháš ji vyset na lankách, no a pag vydloubeš ty plechy a zas to celý složíš...a esi bude třeba seřízení uvidíš a uslyšíš, až to bude zas složený...nejni pravda, že nigdy nejni potřeba seřízení, záleží na konkrétnim stavu...

díky moc!! smile1... zítra po zkouškách na to vlítnu....

Brkos (Člen)
11.05.2010 19:48:16
Offline

Re: Odškrcení

MácaR6 psal:

Já to měl u 650 škrcený víčkama a nemuselo se štelovat nicbigsmile

Sakra jsem to psal v práci z Mácy notebookubigsmile

Bully600 (Nový člen)
12.05.2010 20:33:54
Offline

Re: Odškrcení

mám problém oddělal jsem ty karburátory a plíšky tam nejsou smile2(...prý tam být měly

jaké byly další způsoby škrcení?...dírky v šoupátkách nejsou, jdou zvednout volně rukou až nahoru...

tak jestli je to, na čem teda jezdím skoro 80koní...jak mám poznat, že je to otevřené? Jel jsem s tím 200 max..

Ondráš (Člen)
12.05.2010 21:24:16
Offline

Re: Odškrcení

Bully600 psal:

tak jestli je to, na čem teda jezdím skoro 80koní...jak mám poznat, že je to otevřené? Jel jsem s tím 200 max..

Tak to myslím, že už to otevřené je...smile1 Ale při těch 200 by to mělo ještě kousek jít.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Bully600 (Nový člen)
12.05.2010 21:32:07
Offline

Re: Odškrcení

Ondráš psal:
Bully600 psal:

tak jestli je to, na čem teda jezdím skoro 80koní...jak mám poznat, že je to otevřené? Jel jsem s tím 200 max..

Tak to myslím, že už to otevřené je...smile1 Ale při těch 200 by to mělo ještě kousek jít.help

no, ještě by se to rozhouplo na víc smile1
tak potom nerozumím, proč mi tvrdil, že je to zavřené!!?? smile1
po Jawě 250ce to byl příjemný skok,ale člověk si zvykne...
V neděli jsem se projel na tátově XTčku (34kW)...a fakt strašně líné..i když zase jednovál...

zdenda67 (Člen)
12.05.2010 22:18:38
Offline

Re: Odškrcení

Otevřenogood jinak máš dobrou kombinaci hader-bot-kokosugood


Žiješ jen jednou:-p:-)
Bully600 (Nový člen)
13.05.2010 08:12:13
Offline

Re: Odškrcení

tak, jsem teda trochu zklamaný smile1...ale co...za rok A neomezené...a B12 smile1...už jsem pochopil, proč smile1

sladěné hadry smile1? No na Jawu jsem si nemohl vyskakovat s nějakýma barvičkama, to bych vypadal jak pussy. Hadry nic moc smile2...nejsou prachy...

díky

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr