Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Zahřívání

Arinn (Člen)
31.03.2010 21:11:50
Offline

Zahřívání

zdar, čem može byt způsebeno, že můj bandit 600 rok 97 potřebuje mět docela dlouho zaplé sytič (aj v létě). volnoběh při zahřáté motorce mi přinde v pořádku. ale například pár minut na sytiču na volnoběh vůbec nestačí, musím to projet a pak po pár kilákách je to teda lepší. je to normální nebo co s tem? čem to je? u někeréch mašin stačí dat sytič třeba na půl minuty a už to stačí.

fidoB6 (Člen)
31.03.2010 21:15:14
Offline

Re: Zahřívání

já zas můžu startovat bez sytičebigsmile...nech to třebas seřídit,co víc s tim udělat,že?goodbigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Inženýrek (Člen)
31.03.2010 21:19:20
Offline

Re: Zahřívání

Arinn psal:

zdar, čem može byt způsebeno, že můj bandit 600 rok 97 potřebuje mět docela dlouho zaplé sytič (aj v létě). volnoběh při zahřáté motorce mi přinde v pořádku. ale například pár minut na sytiču na volnoběh vůbec nestačí, musím to projet a pak po pár kilákách je to teda lepší. je to normální nebo co s tem? čem to je? u někeréch mašin stačí dat sytič třeba na půl minuty a už to stačí.

A jede hned na všechny čtyři?


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Arinn (Člen)
31.03.2010 21:21:26
Offline

Re: Zahřívání

jede na 4, ale prostě chcípá, když povolím sytič brzo a přitem iné motorky by v tu dobu byly dávno zahřáté dostatečně

Kakac (Člen)
31.03.2010 21:48:36
Offline

Re: Zahřívání

Arinn psal:

jede na 4, ale prostě chcípá, když povolím sytič brzo a přitem iné motorky by v tu dobu byly dávno zahřáté dostatečně

jaká je podle tebe doba potřebná k dostatečnému zahřátí bigsmileevil


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
VikecB12 (Člen)
31.03.2010 23:01:38
Offline

Re: Zahřívání

A jakej máš volnoběh u zahřátýho? Jestli pod tisíc otáček,tak si je vo malinko zvedni,tak na 1100-1300ot a máš pokojsmokin


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Pajk (Člen)
31.03.2010 23:11:32
Offline

Re: Zahřívání

ještě nikdy jsem nejel se sytičem, rád si vychutám zahřátísmokin.

Arinn (Člen)
01.04.2010 00:20:06
Offline

Re: Zahřívání

no to já právě musím vyjet aj se sytičem, inak bych se načekal hodně dlouho. volnoběh po zahřátí mám dle manuálu a řekl bych,že aj poměrně stabilní pak. a z teho, co slýchám a čtu, co stačí ostatním na zahřátí, tak oproti temu potřebuju mnohem víc. čem by to mohlo byt? např. o startování bez sytiča aj v létě si možu nechat zdat

K.a.s.y.m. (Člen)
01.04.2010 07:21:37
Offline

Re: Zahřívání

Kdyby jsi to tu trošku pročet tak by jsi taky zjistil,že co motor to original.někdo startuje na plnej sytič někdo na půlku někdo bez něj a s trochou plynu..jestli chceš něco genitálního co bude vždycky stejný kup si Hondu..tyhle starý Suzi prostě takový jsou.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
01.04.2010 07:26:58
Offline

Re: Zahřívání

Já taky vyjíždím ze sytičem,po dvou-třech km ho stahnu uplně a honem koně,deme na věc,vypouštím stádo z vohradycoolbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
kazan (Člen)
01.04.2010 13:42:56
Offline

Re: Zahřívání

Synchronizace karburátorů, svíčky,seřízení, vzduchový filtrsmile1


Nedovol,aby tě strach z prohry vyřadil ze hry!!
Kakac (Člen)
01.04.2010 14:39:56
Offline

Re: Zahřívání

Arinne ty jaryne bigsmilebigsmilebigsmile
Z fotky co máš vypadá ta bandaska v pohodě smile1
A ty tady na foru pomalu rozebíráš na díly -výfuk,karbecy,sytič,spotřebaidontknowevil
Uvědom si že je to starší dáma takže nějaký mušky tam budou bigsmilebigsmile
Až pojedu za kamošem do Holešova tak se za tebou stavím a mrknu se na ni , ale podle mě bude v pohoděbigsmilebigsmile
A co na Buchlákách už byls ?bigsmile máš je hned pod nosem, takže pro některý hustostřelce uplnej rájbigsmilebigsmile


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
Banditatom (Člen)
01.04.2010 19:28:00
Offline

Re: Zahřívání

dělá mě to to samísmokin ovšem babička je po seřízení ale má na to hold rokysmile1 nech to seřídit a pak uvidíš good


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Ton@l (Člen)
01.04.2010 19:48:29
Offline

Re: Zahřívání

Banditatom psal:

dělá mě to to samísmokin ovšem babička je po seřízení ale má na to hold rokysmile1 nech to seřídit a pak uvidíš good

me to dela taky uplne to sami holt mame dobry rocnikbigsmile zvedl jsem volnobeh tak na 1300ot a je to podstatne lepsigood


Vzdy muze byt hur :-)
Banditatom (Člen)
01.04.2010 19:52:54
Offline

Re: Zahřívání

Ton@l psal:
Banditatom psal:

dělá mě to to samísmokin ovšem babička je po seřízení ale má na to hold rokysmile1 nech to seřídit a pak uvidíš good

me to dela taky uplne to sami holt mame dobry rocnikbigsmile zvedl jsem volnobeh tak na 1300ot a je to podstatne lepsigood

já něco kolem 1500 a je klííídgoodbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
mr.BSE (Člen)
01.04.2010 19:55:29
Offline

Re: Zahřívání

Sem na tom stejně, sytič i v létě, ale mám to teda rozhašený bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
zdenek 1 (Člen)
01.04.2010 22:34:08
Offline

Re: Zahřívání

Banditatom psal:
Ton@l psal:
Banditatom psal:

dělá mě to to samísmokin ovšem babička je po seřízení ale má na to hold rokysmile1 nech to seřídit a pak uvidíš good

me to dela taky uplne to sami holt mame dobry rocnikbigsmile zvedl jsem volnobeh tak na 1300ot a je to podstatne lepsigood

já něco kolem 1500 a je klííídgoodbigsmile

1500 ? pussyto tam ta jednička jak ji tam dáváš musí pěkně cvaknout...surprised


když to jede,je to OK
VikecB12 (Člen)
02.04.2010 07:24:09
Offline

Re: Zahřívání

mr.BSE psal:

Sem na tom stejně, sytič i v létě, ale mám to teda rozhašený bigsmile

....už třetím rokem,co tak vímevilbigsmile Jebat na to,kdyš člověk ví že to chytne,je to v klidusmokin


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Netolda (Člen)
02.04.2010 10:21:01
Offline

Re: Zahřívání

já má sytič 10 sekund bigsmile

Netolda (Člen)
02.04.2010 10:22:27
Offline

Re: Zahřívání

Kakac psal:

Arinne ty jaryne bigsmilebigsmilebigsmile
Z fotky co máš vypadá ta bandaska v pohodě smile1
A ty tady na foru pomalu rozebíráš na díly -výfuk,karbecy,sytič,spotřebaidontknowevil
Uvědom si že je to starší dáma takže nějaký mušky tam budou bigsmilebigsmile
Až pojedu za kamošem do Holešova tak se za tebou stavím a mrknu se na ni , ale podle mě bude v pohoděbigsmilebigsmile
A co na Buchlákách už byls ?bigsmile máš je hned pod nosem, takže pro některý hustostřelce uplnej rájbigsmilebigsmile

hustostřelce jako Nkaře jsi měl namysli ? pussygood

Kakac (Člen)
02.04.2010 10:31:01
Offline

Re: Zahřívání

Netolda psal:
Kakac psal:

Arinne ty jaryne bigsmilebigsmilebigsmile
Z fotky co máš vypadá ta bandaska v pohodě smile1
A ty tady na foru pomalu rozebíráš na díly -výfuk,karbecy,sytič,spotřebaidontknowevil
Uvědom si že je to starší dáma takže nějaký mušky tam budou bigsmilebigsmile
Až pojedu za kamošem do Holešova tak se za tebou stavím a mrknu se na ni , ale podle mě bude v pohoděbigsmilebigsmile
A co na Buchlákách už byls ?bigsmile máš je hned pod nosem, takže pro některý hustostřelce uplnej rájbigsmilebigsmile

hustostřelce jako Nkaře jsi měl namysli ? pussygood

Si ass voko bigsmilebigsmilebigsmile
Běž se tam podívat a uvidíš asik tam bude víc kelímků než naháčůbigsmile
Ale je fakt že já jsem přizdisráč proto tam nejezdím , ale myslím že pár ranařů odsud by některý ty nagelovaný frajírky s R1 a GSXR by je tam s plnotučnou Bandaskou pěkně vyškolilibigsmilebigsmile


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
Netolda (Člen)
02.04.2010 10:47:39
Offline

Re: Zahřívání

Kakac psal:

Si ass voko bigsmilebigsmilebigsmile

proveduass

sonyk (Člen)
02.04.2010 16:36:23
Offline

Re: Zahřívání

zvedal sem taky volnobeh pac chcipala potvora. ted uz dobry, a Arinne bud v klidu delala to i me ze se hrala dyl a dela mi to ted i ta 2003. O startovani bez sitice si taky nechavam zdat. nez jedu nechavam ji cca 10 - 15 min vrcet na sytic treba teda jen pul ale porad tam je kolem 2000 - 3000 otacek a az pak jedu. obcas si poskytne ale pak uz jede.


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
killerrebel (Člen)
02.04.2010 17:03:48
Offline

Re: Zahřívání

ja nastartuji se sytiučem na plno pak uberu na čtvrtinu cca, necham vrčet něž se připravim (cca 4 min) pak vyjedu a po pr set metru shodím na nulu, ikdyž ty otačky jsou občas male tak je zvednu a jak se to rozhycuje tak je shodím na hodnotru cca 1200 ot. zaleži aji jak je zima venku... od toho tam to kolčko a volnoběh je ne?? :) ..

sonyk (Člen)
02.04.2010 17:06:06
Offline

Re: Zahřívání

killerrebel psal:

ja nastartuji se sytiučem na plno pak uberu na čtvrtinu cca, necham vrčet něž se připravim (cca 4 min) pak vyjedu a po pr set metru shodím na nulu, ikdyž ty otačky jsou občas male tak je zvednu a jak se to rozhycuje tak je shodím na hodnotru cca 1200 ot. zaleži aji jak je zima venku... od toho tam to kolčko a volnoběh je ne?? :) ..

tak nejak bigsmile


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Frodo89 (Člen)
02.04.2010 17:11:39
Offline

Re: Zahřívání

Nevim... co stim ale ja mam zas jinej problem. Když nastartuji na sitič a chci se rozject tak na přidáni plynu reaguje chcipnutim....
Asi važně co kus to original...


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
sonyk (Člen)
02.04.2010 17:13:42
Offline

Re: Zahřívání

Frodo89 psal:

Nevim... co stim ale ja mam zas jinej problem. Když nastartuji na sitič a chci se rozject tak na přidáni plynu reaguje chcipnutim....
Asi važně co kus to original...

to je normal myslim bigsmile


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Ton@l (Člen)
02.04.2010 17:17:37
Offline

Re: Zahřívání

Frodo89 psal:

Nevim... co stim ale ja mam zas jinej problem. Když nastartuji na sitič a chci se rozject tak na přidáni plynu reaguje chcipnutim....
Asi važně co kus to original...

dej ji za usi ona se vzpamatujebigsmile


Vzdy muze byt hur :-)
jimacu (Člen)
02.04.2010 20:55:28
Offline

Re: Zahřívání

Máš to chudý, povol bohatost směsi o pul otáčky a vyzkoušej. Když to přeženeš, tak budeš startovat bez sytiče, teda za předpokladu, že je v karbcích všechno v pořádku. Je to taky vidět na svíčkách.  smokin      Neměnil jsi vejfuk. headshake

mr.BSE (Člen)
03.04.2010 09:11:07
Offline

Re: Zahřívání

VikecB12 psal:
mr.BSE psal:

Sem na tom stejně, sytič i v létě, ale mám to teda rozhašený bigsmile

....už třetím rokem,co tak vímevilbigsmile Jebat na to,kdyš člověk ví že to chytne,je to v klidusmokin

přesně tak bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Arinn (Člen)
07.04.2010 21:36:40
Offline

Re: Zahřívání

Kakac psal:

Arinne ty jaryne bigsmilebigsmilebigsmile
Z fotky co máš vypadá ta bandaska v pohodě smile1
A ty tady na foru pomalu rozebíráš na díly -výfuk,karbecy,sytič,spotřebaidontknowevil
Uvědom si že je to starší dáma takže nějaký mušky tam budou bigsmilebigsmile
Až pojedu za kamošem do Holešova tak se za tebou stavím a mrknu se na ni , ale podle mě bude v pohoděbigsmilebigsmile
A co na Buchlákách už byls ?bigsmile máš je hned pod nosem, takže pro některý hustostřelce uplnej rájbigsmilebigsmile

Tak letos sem tam nebyl zatím, ale minulé rok byl, ale nejezdím tam nijak často, nésu hustostřelec bigsmile určitě by řada z vás ráda bydlela tak blízko jako já a diví se, že teho tak nevyužívám smile1

Arinn (Člen)
07.04.2010 22:05:45
Offline

Re: Zahřívání

sonyk psal:

zvedal sem taky volnobeh pac chcipala potvora. ted uz dobry, a Arinne bud v klidu delala to i me ze se hrala dyl a dela mi to ted i ta 2003. O startovani bez sitice si taky nechavam zdat. nez jedu nechavam ji cca 10 - 15 min vrcet na sytic treba teda jen pul ale porad tam je kolem 2000 - 3000 otacek a az pak jedu. obcas si poskytne ale pak uz jede.

a kolik teda doporučuješ volnoběh (bez sytiče při zahřátém motoru)?
a to  "teda jen pul" si myslel jako půl doby 10-15minut nebo půl minuty?

a pro všecky: o kolik može sytič zvyšovat spotřebu dlouhodobě, když ho vypínám třeba až po 5km?

Koldan (Člen)
07.04.2010 23:06:46
Offline

Re: Zahřívání

To arinn: no řek bych, že to mám do Buchláků ještě blíž:o) Jináč spotřebu na sytič neber, pokud na to neujedeš sto kiláků, nemá to vliv. A pokud ti to nedrží za studena volnoběh, zkus zlehka poštelovat ty volnoběžné otáčky


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
sonyk (Člen)
08.04.2010 18:48:55
Offline

Re: Zahřívání

Arinn psal:
sonyk psal:

zvedal sem taky volnobeh pac chcipala potvora. ted uz dobry, a Arinne bud v klidu delala to i me ze se hrala dyl a dela mi to ted i ta 2003. O startovani bez sitice si taky nechavam zdat. nez jedu nechavam ji cca 10 - 15 min vrcet na sytic treba teda jen pul ale porad tam je kolem 2000 - 3000 otacek a az pak jedu. obcas si poskytne ale pak uz jede.

a kolik teda doporučuješ volnoběh (bez sytiče při zahřátém motoru)?
a to  "teda jen pul" si myslel jako půl doby 10-15minut nebo půl minuty?

a pro všecky: o kolik može sytič zvyšovat spotřebu dlouhodobě, když ho vypínám třeba až po 5km?

pul sitice mozna min. No ted mam na ohratem bez sitice 1100 - 1200 tusim aje to ok.


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Arinn (Člen)
08.04.2010 21:00:41
Offline

Re: Zahřívání

no jak to tu čtu, tak je nás asi víc, co se jim to musí zahřívat mnohem déle...to je náhoda, nebo věc jedneho výrobního ročníku?

Datel (Člen)
08.04.2010 21:07:39
Offline

Re: Zahřívání

řešíš podružnou a nepodstatnou věcidontknow

gerrik (Člen)
08.04.2010 22:25:51
Offline

Re: Zahřívání

Taky mi to dělá, za studena při přidání plynu má tendenci chcípat, tak ji nechám ohřát trochu dýl, pak frčí good

Pajk (Člen)
08.04.2010 22:58:15
Offline

Re: Zahřívání

všechny jsou stejný ale každá chce přesto něco jinýho, je to jako s babama. Musíš jí porozumět jinak běda tibigsmile.

4Fun.cz (Člen)
08.04.2010 23:26:53
Offline

Re: Zahřívání

Bandaska je vykovanej železnej ingot do tvaru motorky ze Suzuki.Někde klepli víc ,jinde míň.Jak už tady někdo psal ,každá chce svoje.smokin


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
hlemejzd999 (Člen)
09.04.2010 10:27:57
Offline

Re: Zahřívání

taky mi to dlouho trvá,ale mě to nevadí ,protože se dycky dlouho voblíkám bigsmile a pak až  ten sytič sundám a jedu


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
smilflek (Člen)
09.04.2010 13:59:28
Offline

Re: Zahřívání

tak hoši... mám rok 98... startuju se sytičem, necham ho tak 2 minutky, při rozjezdu ho hned stáhnu a po cca 1 km cesty je vše OK

když je teplo, tak je to ještě rychlejší good

když je kolem 5 °C tak musim ten sytič mít tak 5 minut

PS: sytič v létě dávám jen když motyka dloho stojí (5 hodin a více)


Jezdím dle svých možností, někdy i pomaleji ... B6N ´98
hlemejzd999 (Člen)
09.04.2010 16:18:11
Offline

Re: Zahřívání

smilflek psal:

tak hoši... mám rok 98... startuju se sytičem, necham ho tak 2 minutky, při rozjezdu ho hned stáhnu a po cca 1 km cesty je vše OK

když je teplo, tak je to ještě rychlejší good

když je kolem 5 °C tak musim ten sytič mít tak 5 minut

PS: sytič v létě dávám jen když motyka dloho stojí (5 hodin a více)

přesně tag...v menších teplotách tak 3 až 5 minut ...a to jen třeba ráno před prvním nastartováním - pag uš bes sytiče pussy


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Pajk (Člen)
09.04.2010 19:06:21
Offline

Re: Zahřívání

móc na ní chvátáte, ještě nikdy sem nevyjel dřív než po 5 minutách, spíš víc podle okolní teploty a podle toho jak dlouho stála pak se nedivte, že to chce sytič wogo i za jízdy. Po zimě taky trucovala mrškasmile2, blafala min 15 než mi dopřála se jí znova dotknoutsmile1. Kuwa se si řikal, že už ona takybigsmile?

hlemejzd999 (Člen)
12.04.2010 21:30:44
Offline

Re: Zahřívání

tag jsem udělal bezva vobjef ...fčera jsem byl na seřízení podtlaků a dneska jsem to zkusil natočit studený  a asi po půl minutě jsem sundal sytič  a čekal ,že to chcípne  a ono ne...otáčky se držej asi na 1300  a vesele si bublá bez sytiče,tagže fšecko vejš řečený beru zpět smokin.good


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Marián (Člen)
12.04.2010 21:49:39
Offline

Re: Zahřívání

hlemejzd999 psal:

tag jsem udělal bezva vobjef ...fčera jsem byl na seřízení podtlaků a dneska jsem to zkusil natočit studený  a asi po půl minutě jsem sundal sytič  a čekal ,že to chcípne  a ono ne...otáčky se držej asi na 1300  a vesele si bublá bez sytiče,tagže fšecko vejš řečený beru zpět smokin.good

ma pravdu hosi,nechte si to seridit,pak sytic nebudete potrebovat dyl jak 30-60 sekund...good


...sam mezi jebkarema...
Arinn (Člen)
27.05.2010 00:37:35
Offline

Re: Zahřívání

nastavili sme to na 1500ot/min při zahřátém motoru a zahřívání mi přinde lepší, než co bylo, a už to tolik nechcípá. bude něčemu vadit ten vyšší volnoběh?

Billy (Člen)
27.05.2010 07:27:00
Offline

Re: Zahřívání

bude asi vadit vyssi volnobeh pri razeni 1cky.


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Billy (Člen)
27.05.2010 07:28:06
Offline

Re: Zahřívání

normal otacky po zahrati maj bej 1100-1300 ot/min


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Radek-Ban (Člen)
27.05.2010 09:16:58
Offline

Re: Zahřívání

kazan psal:

Synchronizace karburátorů, svíčky,seřízení, vzduchový filtrsmile1

taky bych hádal svíčky synchronizaci karbcu asi ne to by poznal že by houpal volnoběh


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
K.a.s.y.m. (Člen)
27.05.2010 09:31:45
Offline

Re: Zahřívání

Radek-Ban psal:
kazan psal:

Synchronizace karburátorů, svíčky,seřízení, vzduchový filtrsmile1

taky bych hádal svíčky synchronizaci karbcu asi ne to by poznal že by houpal volnoběh

těch věcí může bejt..jestli dal laďák nebo třeba jen řidší filtr(stačí HF)tak si hne se směsí směrem k chudší a už je to znát atd. já musim nechat motor taky chvíli na sytič a ještě s nim vyjíždim a pak teprve zavírám..a co....beru to jako vlastnost a ne jako závadu.smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr