Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Vypletene kola

jioolk (Člen)
01.06.2010 20:47:13
Offline

Vypletene kola

Nezaprsi a nezaprsi tak vymyslim blbiny co zlepsit, co me napadlo prvni, zmena kol bo ty tmave tripaprskove mi proste nesedi (stribrny Bandit 1200 N 2005)

Takze napad je nasledujici : Vypletene kola, nikde jsem to nenasel a nevidel, na klasickou masinu mi to prijde i vhodne (kdyztak dejte vedet komu to nejak smrdi, mozna je to blaznivina), ale myslim ze na obdobnych masinach co sem videl v "retro" stylu po novinach to meli.

Ted shluk dotazu: zkousel/videl to vubec nekdo, na kolik to muze prijit, popr. kde, nejake problemy atp co vas napadne.

Diky Jiri

inkvizitorr (Administrator)
01.06.2010 20:50:48
Offline

Re: Vypletene kola

na vstrom.cz píše kluk kerej si řiká "zip" myslimidontknow a ten si na dráťáky překopal v-stroma (napiš mu), takže to určitě pude, viděl sem to i někde na anglickejch stránkách, kdyby se ti to povedlo realizovat, tak hlavně dej vědít, byla by to peckagoodsmokin


doba je temná...
K.a.s.y.m. (Člen)
01.06.2010 20:56:04
Offline

Re: Vypletene kola

půjde to určitě..otázka je kde vzít vhodné náboje a ráfky bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Kakac (Člen)
01.06.2010 21:03:25
Offline

Re: Vypletene kola

tady máš inspiračku

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/2199_jgsgaleriebildphp.jpg


bigsmilebigsmilegood


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
jioolk (Člen)
01.06.2010 21:05:38
Offline

Re: Vypletene kola

Kakac: tak toto je presne stav do ktereho bych se chtel dostat good

Kakac (Člen)
01.06.2010 21:09:36
Offline

Re: Vypletene kola

Krásná že bigsmilebigsmilegood
Já to jenom sehnal na fotce takže jak se toto provádí nevím.
Ale přece jenom , Inazuma je víc klasičtější moto než Bandit i když hodně podobný.goodgoodbigsmile


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
jioolk (Člen)
01.06.2010 21:12:05
Offline

Re: Vypletene kola

Inazuma je krasny stroj, ale Inazuma pussy zni fakt divne, takze zustanu u bandasky bigsmile

Jinak uz guglim, urcite se podelim se zaverama

K.a.s.y.m. (Člen)
01.06.2010 21:13:02
Offline

Re: Vypletene kola

no zas o tolik se to od bandita nelíš..kolama vůbec,ale zajimalo by mě co je vzadu za gumu...co kámoši koupili Zephyra na drátech tak ten má vzadu tušim 150 a to by třeba na banditu vypadalo dost komicky.smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
jioolk (Člen)
01.06.2010 21:14:59
Offline

Re: Vypletene kola

Zachovani rozmeru je podminka, ani vic, ani min tam nedam aj kdyby to vypadalo sebelip.

ross (Člen)
01.06.2010 21:22:04
Offline

Re: Vypletene kola

a co na to vlastnostisurprised

teda jako jízdní


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
jioolk (Člen)
01.06.2010 21:30:17
Offline

Re: Vypletene kola

ross: alespon co jsem se zatim docetl na motorkari.cz (obdobne tema ale nedotazene..) by v tomto problem byt nemel, kdyz tak premyslim, existuji obdobne masiny kam se to dava, viz. obrazek tady v tomto vlakne, takze z toho bych strach mel asi nejmin. Zatim jsem ale nic moc vic nenasel, takze tezko soudit nez jen dle dobreho pocitu ze to urcite nejak jde.

Kdyz ted tak premyslim, narazil jsem na spousty obrazku prestaveb ktere vahove i vykonostne byly nad bandaskou a vypletene kola mely, takze keepin googlin snad neco najdu bigsmile

Filous (Člen)
01.06.2010 21:33:31
Offline

Re: Vypletene kola

inkvizitorr psal:

na vstrom.cz píše kluk kerej si řiká "zip" myslimidontknow a ten si na dráťáky překopal v-stroma (napiš mu), takže to určitě pude, viděl sem to i někde na anglickejch stránkách, kdyby se ti to povedlo realizovat, tak hlavně dej vědít, byla by to peckagoodsmokin

...ty vole no já se poseru, dyš sem to chtěl před lety, tag si ze mě ďál čopráka a najednou to bude peckafuckbigsmile ...ty vole, ty stárneš, za pár let si k Bandaskám koupíme H-D a budem je převorávatbigsmile ...ale máš recht, že by to bylo móóc pjekný a mě samotnýmu to vrtá hlavou uš pár letgood ...ale bude to stát ranecsmile2 ...vonehdá tady bylo pár fotek Bandasek s drátěnejma kolama...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
01.06.2010 21:36:13
Offline

Re: Vypletene kola

jioolk psal:

Nezaprsi a nezaprsi tak vymyslim blbiny co zlepsit, co me napadlo prvni, zmena kol bo ty tmave tripaprskove mi proste nesedi (stribrny Bandit 1200 N 2005)

Takze napad je nasledujici : Vypletene kola, nikde jsem to nenasel a nevidel, na klasickou masinu mi to prijde i vhodne (kdyztak dejte vedet komu to nejak smrdi, mozna je to blaznivina), ale myslim ze na obdobnych masinach co sem videl v "retro" stylu po novinach to meli.

Ted shluk dotazu: zkousel/videl to vubec nekdo, na kolik to muze prijit, popr. kde, nejake problemy atp co vas napadne.

Diky Jiri

...držim ti palce, připraf si prasátko...pohledam f historiji, vonehdá sem byl f kontaktu s človjekem, co to byl schopnej sehnat z Englandu a co si pamatuju, tag by ty kola stály vokolo třicítkysmile2 ...samozřejmě s ráfama votpovídajícím šíři standartních loukoťáků...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
01.06.2010 21:37:36
Offline

Re: Vypletene kola

ross psal:

a co na to vlastnostisurprised

teda jako jízdní

...vůbec nic, pohodagood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
01.06.2010 21:38:45
Offline

Re: Vypletene kola

Filous psal:
inkvizitorr psal:

na vstrom.cz píše kluk kerej si řiká "zip" myslimidontknow a ten si na dráťáky překopal v-stroma (napiš mu), takže to určitě pude, viděl sem to i někde na anglickejch stránkách, kdyby se ti to povedlo realizovat, tak hlavně dej vědít, byla by to peckagoodsmokin

...ty vole no já se poseru, dyš sem to chtěl před lety, tag si ze mě ďál čopráka a najednou to bude peckafuckbigsmile ...ty vole, ty stárneš, za pár let si k Bandaskám koupíme H-D a budem je převorávatbigsmile ...ale máš recht, že by to bylo móóc pjekný a mě samotnýmu to vrtá hlavou uš pár letgood ...ale bude to stát ranecsmile2 ...vonehdá tady bylo pár fotek Bandasek s drátěnejma kolama...

no to řeknu asi takhle po dlouhejch večerch v hospodách a brouzdání po netu jsme dospěli k tomu ,že když kafíčko tak koupit už na drátech..bo samotný kola..teda jako komplet přijdou zhruba na dvacku..takže se koupil za 25 zephyr na drátech a bylo po starostech bigsmile
ale frajeřinka by to byla určitě dobrágood


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Inženýrek (Člen)
01.06.2010 21:40:50
Offline

Re: Vypletene kola

Jóóó, dát béčko na dráty, to byl luxus good


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Inženýrek (Člen)
01.06.2010 21:41:33
Offline

Re: Vypletene kola

Inženýrek psal:

Jóóó, dát béčko na dráty, to byl luxus good

...by byl luxus smile2


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
inkvizitorr (Administrator)
01.06.2010 21:47:17
Offline

Re: Vypletene kola

Filous psal:

...ty vole no já se poseru, dyš sem to chtěl před lety, tag si ze mě ďál čopráka a najednou to bude peckafuckbigsmile ...ty vole, ty stárneš, za pár let si k Bandaskám koupíme H-D a budem je převorávatbigsmile ...ale máš recht, že by to bylo móóc pjekný a mě samotnýmu to vrtá hlavou uš pár letgood ...ale bude to stát ranecsmile2 ...vonehdá tady bylo pár fotek Bandasek s drátěnejma kolama...

jebu ti staru mať s čoprem a nedej satan s hádéčkemsicksicksick ale béčko upravený jako závoďák už mam a že bych k němu přikoupil ještě jedno a to by se pak ve výsledku mělo podobat těm ducati replikám jak teď dělaj, no a tam by ty pletený kola jako myslim goodsmokin pak už snad může bejt jenom gs1200 s držákem navigace od turatechucoolsmokin


doba je temná...
jioolk (Člen)
01.06.2010 22:05:59
Offline

Re: Vypletene kola

Takze zatim me vysledky, v cechach nic, stary kontinent taky nevim
U amerikancu uz to vypada mnohem lip, zda se ze trh s blbinama na masiny vseho druhu jim tam funguje, zatim stubuju trebas: (upozornuju ze maji i sekci CZ/Jawa, to jsem vazne necekal)
http://www.buchananspokes.net/

jioolk (Člen)
01.06.2010 22:21:26
Offline

Re: Vypletene kola

Ted si rikam jestli na to nejdu spatne, napadaji vas masiny obdobne velke bandasce (vaha, vykon, rozmery kol) ktere maji vypletene kola v zakladu? Mozna by to byla spravna cesta najit spis tak v nahradnich dilech.

Filous (Člen)
01.06.2010 22:23:13
Offline

Re: Vypletene kola

jioolk psal:

Ted si rikam jestli na to nejdu spatne, napadaji vas masiny obdobne velke bandasce (vaha, vykon, rozmery kol) ktere maji vypletene kola v zakladu? Mozna by to byla spravna cesta najit spis tak v nahradnich dilech.

...nic v základu f podobný váze a kubatůře mě nenapadáheadshake


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
VikecB12 (Člen)
01.06.2010 22:35:15
Offline

Re: Vypletene kola

Možná by se dal sehnat střed z nějakýho čopra co má vepředu dva kotouče a na ten naplest nějakej ten EXCEL ráfek co se dávají na motárdy. Nebo skusit někoho kdo staví čopry a má katalog vot tuningovejch firem. Každopádně to vyjde na ranec,protože se musí řešit ještě kotoučesmile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
jioolk (Člen)
01.06.2010 22:35:55
Offline

Re: Vypletene kola

Vic hlav vic vi, dal jse dotaz i do fora na motorkarich, sice uspech moc necekam, ale kdyby tady je odkaz http://www.motorkari.cz/forum-detail/?f … &fid=5

.maxim. (Člen)
01.06.2010 23:45:28
Offline

Re: Vypletene kola

Je problém sehnat nábu. Koukni sem : http://www.md-speedway.cz/zadni.htm  - kontakt na výrobce náb?? nebo sem : http://www.motocykly.kloboucnik.cz/defa … p;pag=UVOD  a pozeptej se....
a nebo jestli pásne toto...pro mě je to daleko  http://www.motoinzerce.cz/prislusenstvi … -kola.html
případně rovnou na : http://www.tipmoto.com/dily-moto/kola/c … mplet.html
http://www.tipmoto.com/dily-moto/kola/c … -exel.html
Když by se ti povedlo sehnat náby od Exelu tak dej vědět taky beru cool


++ světlu vstříc ++
Ondráš (Člen)
02.06.2010 00:27:56
Offline

Re: Vypletene kola

Kakac psal:

Krásná že bigsmilebigsmilegood

Páč je to Nko. bigsmile bigsmile bigsmile bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
K.a.s.y.m. (Člen)
02.06.2010 07:21:02
Offline

Re: Vypletene kola

VikecB12 psal:

Možná by se dal sehnat střed z nějakýho čopra co má vepředu dva kotouče a na ten naplest nějakej ten EXCEL ráfek co se dávají na motárdy. Nebo skusit někoho kdo staví čopry a má katalog vot tuningovejch firem. Každopádně to vyjde na ranec,protože se musí řešit ještě kotoučesmile2

tak motárdovej předek by fungovat moh určitě a řešit kotouče....to je relativní..bud jinou distančku pod kotouče nebo k brzdičum.Ale ten zadek bude asi mazec..na šestku by to bylo jednodušší..tak jezdí 160 jako motárdi bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Koldan (Člen)
02.06.2010 08:02:59
Offline

Re: Vypletene kola

TO FIlous: woe si upad ne? ci fix víš jak dlůho by trvalo přeleštit fšechny špice?surprised


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Billy (Člen)
02.06.2010 08:30:50
Offline

Re: Vypletene kola

ale met pak zlaty spice cool smokin


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
cvrky (Člen)
02.06.2010 11:56:05
Offline

Re: Vypletene kola

potkal jsem na pumpě kluka na Buellu,měl vypletený kola a v Mušově skončil 2 v kategorii street.Ten by mohl vědět jak na to,vypadalo to takhle.

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/2711_vitek1.jpg


jinak koukal jsem a podobný kola nabízejí v bikerscrownu

SLUGI (Člen)
02.06.2010 12:08:32
Offline

Re: Vypletene kola

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/39_6sm.jpg

"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Kuba B12 (Člen)
02.06.2010 13:05:51
Offline

Re: Vypletene kola

v inzerci jsou na prodej kola z ducati GT 1000


honda je honda
SLUGI (Člen)
02.06.2010 13:15:25
Offline

Re: Vypletene kola

Kuba B12 psal:

v inzerci jsou na prodej kola z ducati GT 1000

http://www.motoinzerce.cz/prislusenstvi … -kola.html


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Filous (Člen)
02.06.2010 13:54:24
Offline

Re: Vypletene kola

Kuba B12 psal:

v inzerci jsou na prodej kola z ducati GT 1000

...jag si na tom se Zefírem???surprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
jioolk (Člen)
02.06.2010 15:37:55
Offline

Re: Vypletene kola

Zdar, tak progress zatim taky, ze jsem odpovedel na inzerat ohledne tech ducatti rafku co jsou inzerovane na motorkarich.cz , rozmer sedi, vykon ma ducna obdobny, ne ta vaha ( 183kg idontknow help ), tak ci tak jsem borcovi napsal jestli je moznost se na ne zajet podivat.

Kuba B12 (Člen)
02.06.2010 17:09:56
Offline

Re: Vypletene kola

Filous:   no jako už to dávám dokupy, je to v laku, a asi to těsně nestihnu do Banditfestu. ale do Loděnice to už bude 100% hotový tak přijedu na pekle.  malá ochutnávka je tady http://forum.cafe-racer.cz/viewtopic.ph … p;start=30


honda je honda
Filous (Člen)
02.06.2010 17:32:25
Offline

Re: Vypletene kola

Kuba B12 psal:

Filous:   no jako už to dávám dokupy, je to v laku, a asi to těsně nestihnu do Banditfestu. ale do Loděnice to už bude 100% hotový tak přijedu na pekle.  malá ochutnávka je tady http://forum.cafe-racer.cz/viewtopic.ph … p;start=30

...tag to se těšimgood ...sem na to zvjedavej jag sviňgoodbigsmile ...brzo dostaneš pozvánku...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
jioolk (Člen)
02.06.2010 18:06:46
Offline

Re: Vypletene kola

Takze rozhodnuto, az se borec ozve s adresou (ohledne tech ducatti kol), zajedu k nemu a premerim, ted bych tedy poprosil o pomoc jak dal:

Co vsechno premerit, pokud bude jine uchyceni brzdoveho kotouce ale jinak vse bude odpovidat (velikost, vzdalenost), je trebas mozno pouzivat kotouc co na tom kole je? (ted jsou tam pistky brembo viz. http://www.motorkari.cz/motobazar/nahra … 88816.html )

Vi nekdo jake vsechno upravy jsou mozne na kole/uchyceni v pripade odchylek, tzn. pokud nektery rozmer nebude odpovidat, je mozno vyvlozkovat/vymenit nejakou cast.

Kuba B12 (Člen)
02.06.2010 18:13:28
Offline

Re: Vypletene kola

maluješ si to pěkně.  Ale nebude Ti pasovat nic. průměr osy, vzdálenost mezi vidlicema, kotouče na původní brzdy už vůbec ne......   pokud nemáš známýho se soustruhem  tak se z toho sám nevyhrabeš


honda je honda
ross (Člen)
02.06.2010 18:13:29
Offline

Re: Vypletene kola

a musí být i změna v TP?


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
jioolk (Člen)
02.06.2010 18:31:23
Offline

Re: Vypletene kola

Kuba B12 psal:

maluješ si to pěkně.  Ale nebude Ti pasovat nic. průměr osy, vzdálenost mezi vidlicema, kotouče na původní brzdy už vůbec ne......   pokud nemáš známýho se soustruhem  tak se z toho sám nevyhrabeš

Tak toho opravdu nemam, takze budu spolehat na haluz, ty kotouce s tim ani moc nepocitam, to me tak napadlo, prumer osy nedej boze vzdalenost mezi vidlicema jsou holt stopstav a musi se zkusit neco jineho.

Petr J. (Člen)
02.06.2010 19:24:43
Offline

Re: Vypletene kola

No tak já třeba drátěná kola mám....ale na Sku...bigsmile

Kakac (Člen)
02.06.2010 19:42:37
Offline

Re: Vypletene kola

Petr J. psal:

No tak já třeba drátěná kola mám....ale na Sku...bigsmile

Tak ukaž goodgoodgood
Ať tomu provokatérovi eNkařskýmu ukážeme jak vypadá pěkná motorka bigsmilebigsmilebigsmile
Že Ondráši evilbigsmilebigsmile


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
ross (Člen)
02.06.2010 20:02:27
Offline

Re: Vypletene kola

Kakac psal:
Petr J. psal:

No tak já třeba drátěná kola mám....ale na Sku...bigsmile

Tak ukaž goodgoodgood
Ať tomu provokatérovi eNkařskýmu ukážeme jak vypadá pěkná motorka bigsmilebigsmilebigsmile
Že Ondráši evilbigsmilebigsmile

myslí enduro ty telebigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
jioolk (Člen)
02.06.2010 20:18:20
Offline

Re: Vypletene kola

ross psal:
Kakac psal:
Petr J. psal:

No tak já třeba drátěná kola mám....ale na Sku...bigsmile

Tak ukaž goodgoodgood
Ať tomu provokatérovi eNkařskýmu ukážeme jak vypadá pěkná motorka bigsmilebigsmilebigsmile
Že Ondráši evilbigsmilebigsmile

myslí enduro ty telebigsmile

Tohle mi chlapi nedelejte bigsmile , uz sem si rikal ze mam po problemech

K.a.s.y.m. (Člen)
02.06.2010 20:54:35
Offline

Re: Vypletene kola

jioolk psal:

Takze rozhodnuto, az se borec ozve s adresou (ohledne tech ducatti kol), zajedu k nemu a premerim, ted bych tedy poprosil o pomoc jak dal:

Co vsechno premerit, pokud bude jine uchyceni brzdoveho kotouce ale jinak vse bude odpovidat (velikost, vzdalenost), je trebas mozno pouzivat kotouc co na tom kole je? (ted jsou tam pistky brembo viz. http://www.motorkari.cz/motobazar/nahra … 88816.html )

Vi nekdo jake vsechno upravy jsou mozne na kole/uchyceni v pripade odchylek, tzn. pokud nektery rozmer nebude odpovidat, je mozno vyvlozkovat/vymenit nejakou cast.

proměr osy možná nebude problém..možná budou stačit jiný ložiska co se týče vzdálenosti vidlí to asi spravý výroba jinejch distancí(viz.soustružník)kotouče to je taky jiná věc..tam máš dvě možnosti..při použití těch co jsou na kolech budeš muset asi vyrobit něco mezi vidle a brzdiče..při použití banditích kotouču asi vyrobit redukce mezi náboj a kotouče...tak jako tak budeš potřebovat šikovnýho soustružníka.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
ross (Člen)
02.06.2010 21:36:11
Offline

Re: Vypletene kola

možná bude snažší dát celej předek jinej a řešit jen brejle

na zadku nevím


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
VikecB12 (Člen)
02.06.2010 21:55:30
Offline

Re: Vypletene kola

Nejjednoduší je koupi Bonevila T100good Ten mě furt lákásmile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
ross (Člen)
02.06.2010 21:58:13
Offline

Re: Vypletene kola

VikecB12 psal:

Nejjednoduší je koupi Bonevila T100good Ten mě furt lákásmile2

tě láká každou chvilku něci jinýho woeheadshakebigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
PFremer (Člen)
03.06.2010 09:37:53
Offline

Re: Vypletene kola

Nevim, zda to bude k něčemu, Ale ...
http://aukro.cz/item1064043088_kola_rafky_talon.html


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
VikecB12 (Člen)
03.06.2010 10:00:43
Offline

Re: Vypletene kola

ross psal:
VikecB12 psal:

Nejjednoduší je koupi Bonevila T100good Ten mě furt lákásmile2

tě láká každou chvilku něci jinýho woeheadshakebigsmile

Houno,boník se mě líbí vodjakživagood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr