Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Dotaz, probrousej Racing destičky kotouč dřív než normální.

zzzmrzlinar (Člen)
19.07.2010 14:53:01
Offline

Dotaz, probrousej Racing destičky kotouč dřív než normální.

Zdar Bando Bandiťácká,

pořídil jsem si na okruh racingový desky a pak mi jeden chytrák povídá, že mi racingový desky hrozně rychle probrousej kotouče.

Jsou to takový ty desky co za studena moc nebrzděj a pořádně začnou brzdit až po zahřátí (zřejmě, ještě je nemám namontovaný,)  takže se mi to moc nezdá, že by měli probrousit kotouč dřív než normální, ale protože nechci kupovat záhy nové kotouče, tak se radši ptám.

Díky za konstruktivní rady, nejlépe těch co vo tom fakt něco věděj.

Jo je to na R1 jebku.

Filous (Člen)
19.07.2010 15:12:20
Offline

Re: Dotaz, probrousej Racing destičky kotouč dřív než normální.

...pičovina, rejsový desky bejvaj mňekčí kvůlivá lepčí účinnosti, za to rychlejc mizej...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
zzzmrzlinar (Člen)
19.07.2010 15:30:41
Offline

Re: Dotaz, probrousej Racing destičky kotouč dřív než normální.

Filous psal:

...pičovina, rejsový desky bejvaj mňekčí kvůlivá lepčí účinnosti, za to rychlejc mizej...

doufal jsem, že přesně todle řekneš, good

Dík

Joey (Člen)
19.07.2010 16:46:25
Offline

Re: Dotaz, probrousej Racing destičky kotouč dřív než normální.

V telce teďka nedávno byl test brzdovejch desek. Nakoupili všechno co měli v krámu a testovali. Většinou dopadli dobře, ale jedny desky jim zmizeli asi po 100km jízdy. Mrkli na to a když to dali na rozbor tak se ukázalo, že soudruzi v číně dělaj desky z lisované trávy bigsmile


Kdo nepadá jezdí pod svoje možnosti =)
zzzmrzlinar (Člen)
19.07.2010 17:07:07
Offline

Re: Dotaz, probrousej Racing destičky kotouč dřív než normální.

Joey psal:

V telce teďka nedávno byl test brzdovejch desek. Nakoupili všechno co měli v krámu a testovali. Většinou dopadli dobře, ale jedny desky jim zmizeli asi po 100km jízdy. Mrkli na to a když to dali na rozbor tak se ukázalo, že soudruzi v číně dělaj desky z lisované trávy bigsmile

šak bych si vědomě čínský desky koupil jedině cocot, pravda vono to asi je dobře zamaskovaný.

no ale kdyby byly z jinýho druhu trávy, co já myslím, tak by nebrzdili asi vůbec, naopak by to byl dobrej rozjezd myslím.

Bedřich (Člen)
20.07.2010 22:32:38
Offline

Re: Dotaz, probrousej Racing destičky kotouč dřív než normální.

hlavně se rasingovky musí zahřát, jináč nemakajbigsmile


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Billy (Člen)
21.07.2010 07:41:42
Offline

Re: Dotaz, probrousej Racing destičky kotouč dřív než normální.

zzzmrzlinar psal:
Joey psal:

V telce teďka nedávno byl test brzdovejch desek. Nakoupili všechno co měli v krámu a testovali. Většinou dopadli dobře, ale jedny desky jim zmizeli asi po 100km jízdy. Mrkli na to a když to dali na rozbor tak se ukázalo, že soudruzi v číně dělaj desky z lisované trávy bigsmile

šak bych si vědomě čínský desky koupil jedině cocot, pravda vono to asi je dobře zamaskovaný.

no ale kdyby byly z jinýho druhu trávy, co já myslím, tak by nebrzdili asi vůbec, naopak by to byl dobrej rozjezd myslím.

Na techto strankach se nerazi to heslo kdo brzdi prohrava ?surprised bigsmile


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Joey (Člen)
24.07.2010 10:37:39
Offline

Re: Dotaz, probrousej Racing destičky kotouč dřív než normální.

A taky kdo nepadá jezdí pod svoje možnosti, viď? bigsmile


Kdo nepadá jezdí pod svoje možnosti =)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr