Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » včerejší jarní Svěcení Motorek

jedla (Člen)
02.04.2007 08:37:09
Offline

včerejší jarní Svěcení Motorek

Zdar.
Určitě jste včera v televiznich novinách zaregistrovali sraz, který se konal v opavě u kostela, kde zároveň proběhlo i jarní posvěcení motorek.
Jelikož se s farářem Mírou osobně znám, řekl jsem si že by nebylo od věci hodit sem pár info o průběhu akce.
Původně se očekávala účast asi 80 motorkářů, ale proto že bylo pěkně, kolem dokola žádné srazy a navíc se to rozkřiklo hodně daleko, dolelo kolem 250 motorek, o mpočtu lidí ani nemluvím. Logicky to znamenalo nedostatek parkovacích míst a naprostý kolaps v centru opavy.Samo že nás za chvíli přijeli zmrdat čerti, že to není nahlášeno, ale vše se vysvětlilo a dokonce nám na následné vyjížďce zajistili volný průjezd městem.
Jináč to bylo moc pěkně ztrávené odpolednegoodgood


Není důležité přežít, ale být rychlejší :)
Dodo (Člen)
02.04.2007 15:37:49
Offline

Re: včerejší jarní Svěcení Motorek

Jo, jo...můžu potvrdit..byl jsem tam taky a musím říct opravdu hodně netradiční motoakce...A to počasíčko...smile1good
Kdyby to včera náhodou někdo neviděl tak koukněte sem(před příspěvkem je jestě nějaká upoutávka!): http://www.nova.cz/tvarchiv/?238d=01.04 … 238v=52968

dodomz (Člen)
02.04.2007 17:13:10
Offline

Re: včerejší jarní Svěcení Motorek

Toz ja tam byl tez a bylo super goodale organizace vyjizdy pokulhavalabad


Člen hnutí za kvadratizaci Velkého kulového !
Dodo (Člen)
02.04.2007 17:22:38
Offline

Re: včerejší jarní Svěcení Motorek

No to jo...to souhlasím, ale myslím si, že to pokulhávání bylo způsobeno tím, že organizátor nepočítal s takovou parádní účastísurprised

dodomz (Člen)
02.04.2007 17:45:15
Offline

Re: včerejší jarní Svěcení Motorek

tu necekal snad nikdobigsmile my cekali tak 60motorek


Člen hnutí za kvadratizaci Velkého kulového !
Dodo (Člen)
02.04.2007 18:41:11
Offline

Re: včerejší jarní Svěcení Motorek

no ja čekal ještě méněbigsmile a pka jsemsurprised

dodomz (Člen)
02.04.2007 19:36:13
Offline

Re: včerejší jarní Svěcení Motorek

te celkem casto potkavam po opavegood a nahoda je blbec ze mame i stejne prezdivkyidontknow


Člen hnutí za kvadratizaci Velkého kulového !
jedla (Člen)
03.04.2007 07:07:44
Offline

Re: včerejší jarní Svěcení Motorek

dodové, má některý z vás červeného banďoura??
Abych se vrátil k té organizaci vyjížďky, myslím že to bylo způsobeno hlavně tím, že to byl první ročník a prostě chyběli zkušenosti a hlavně by na té vyjížďce měl být jeden vodič a né že jel ve předu zrovna ten, koho to napadlo, a taky se to trošku zvrtlo u té Kukačky, kde pár ocasů zastavilo a lidi co jeli víc vzadu si mysleli, že to tak má být, takže hodně jich na místo toho troubení ani nedojelo.
Ale jinak paráda a skvělý počasígoodbeer


Není důležité přežít, ale být rychlejší :)
dodomz (Člen)
03.04.2007 16:06:49
Offline

Re: včerejší jarní Svěcení Motorek

dodo1  hlasi ze ceervene b nema ale bavil sem se s tim majitelem smile1,ja mam cerneho od smidanagood


Člen hnutí za kvadratizaci Velkého kulového !
jedla (Člen)
03.04.2007 18:17:00
Offline

Re: včerejší jarní Svěcení Motorek

a tak to jo, já mám žlutý VTR, ale bojhužel jsem si tě nevšiml,ale nic si z toho nedělej, já tam měl tolik známých a ani jednoho jsem nezahlídl, prostě hrozný šrumecbad


Není důležité přežít, ale být rychlejší :)
dodomz (Člen)
03.04.2007 18:55:39
Offline

Re: včerejší jarní Svěcení Motorek

me to nevadi,to ja sem mel stesti ja sem potkal vsechny i ty co sem nemuselbigsmile


Člen hnutí za kvadratizaci Velkého kulového !
Dodo (Člen)
03.04.2007 21:15:06
Offline

Re: včerejší jarní Svěcení Motorek

Chlopi ja mam modre GSF 600s goodviz. profil...ale pred kostelem jsem byl na starickem skutru CZ175...potreboval jsem ho provetrat a necekal takovou masoakci...DODOMZ popr. JEDLO nekdy se musime nekdy srazit a pokecata dat trebabeer...kdyz mame(jsme meli Bandasky)bigsmile

1.2_Bert (Člen)
03.04.2007 22:01:02
Offline

Re: včerejší jarní Svěcení Motorek

Čau Banditi a Jedlo, taky jsem tam byl, a když asi polovina účastníků odešla do kostela, tak jsem odhadl, že tam bylo 700 moto. Jen v uličce U pošty jich bylo 100.


12.Bandit je dobrá minulost
hans (Člen)
03.04.2007 22:19:57
Offline

Re: včerejší jarní Svěcení Motorek

teda ofigo zprávy hlásili 250 motyk.......
že by 700??? surprised
každopádo to vypadalo na super poježdění good


Sapere Aude
www.gunlex.cz
dodomz (Člen)
04.04.2007 14:18:51
Offline

Re: včerejší jarní Svěcení Motorek

tak na  jedno nebo 2beer by se mohlo zajitgood,a jestli tech motorek bylo 250 nebo 700 to je jedno moc velky rozdil to nenibigsmile


Člen hnutí za kvadratizaci Velkého kulového !
šmidaN (Člen)
04.04.2007 14:32:52
Offline

Re: včerejší jarní Svěcení Motorek

a ja si celou dobu řikal proč ma dodo v profilu S když ma byvale moje N bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile a už tomu rozumím ,,probuh vy jste dva ,,a ještě k tomu dodove a kura ještě k temu z opavy ..tak to je haluz goodgoodgood....at vám to sviští kucííbigsmile

Dodo (Člen)
04.04.2007 14:49:41
Offline

Re: včerejší jarní Svěcení Motorek

To je fakt haluz jak mrakybigsmile Máme stejnou prezdívku, jsme ze stejného města, máme stejnou motorku (téměř) a přitom jsme se ještě osobně neviděli....Ale to brzy napravíme, co DODOMZgoodgoodgoodgoodbeergoodbeergoodbeergood

dodomz (Člen)
04.04.2007 18:59:48
Offline

Re: včerejší jarní Svěcení Motorek

no nejen napravime ale i beerwinebeer ne?


Člen hnutí za kvadratizaci Velkého kulového !
Dodo (Člen)
04.04.2007 19:59:45
Offline

Re: včerejší jarní Svěcení Motorek

no jasan...jen se musime domluvit nejak dopredu...pres tyden urcite ne...byvam pryc protoze studju...a vsechny vikendy taky nejsem doma...Je nejaky navrh??idontknow ...sem s nim....good

dodomz (Člen)
04.04.2007 20:35:16
Offline

Re: včerejší jarní Svěcení Motorek

Nejsi sam kdo este studuje no treba 13 to je pristi patek to mame na 8 u krajevskeho boouling se tridou(az tu tridu uvidis nezachapesgood)tak se stav mame tam nejaka mista navic ta si zvan estli mas cas nebo jindy?good


Člen hnutí za kvadratizaci Velkého kulového !
Dodo (Člen)
05.04.2007 21:56:39
Offline

Re: včerejší jarní Svěcení Motorek

Chlape no pristi patek nevim nevim...jako nic tam nemam ale hned v sobotu jdu kamaradce motorkarce na svatbu...bere si velkeho motkare...Ted jeste vubec nevim co bude v patek a proto to udelame nasledovne...Mam tvoje tel.cislo takze se ti jeste ozvu...nejspis v ten patek 13...a reknu ti jestli prijdu ci ne...at to tu nemusime resitgood Zatim HOJsmile1

dodomz (Člen)
06.04.2007 14:35:50
Offline

Re: včerejší jarní Svěcení Motorek

toz asne asi je to nej-epsigoodheslo znas .....


Člen hnutí za kvadratizaci Velkého kulového !

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr