Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Nehorázný idiot na silnici!

bbandit (Člen)
21.07.2010 21:40:39
Offline

Nehorázný idiot na silnici!

Dnes,jsme si s kamarádem udělali výlet na motorkách směr Rumburk.Jeli jsme pohodovou jízdu, žádné kvalty! Myslel jsem, že když člověk dodržuje rychlosti,tak hrozí menší nebezpečí nehody.Bohužel, má myšlenka mě zklamala. Ve vesnici před odbočkou na Dolní Podluží, jsme si drželi rychlost těsně nad hranici 50km/h, po pár desítech metrů nas dojela dodávka Mitsubishi L200, řidič byl tak nedočkavý a naštvaný, že dodržujeme povolenou rychlost, že mě okamžitě začal předjíždět a nadávat mi přes otevřené okénko a jakmile se dostal za hranici meho Bandita, tak zatáhl ruční brzdu !!!! Zastavil jsem cca půl metru od jeho zadní části.Bohužel se mi pak auto ztratilo,a hlavně jsem se necítil zrovna dobře.Pamatuji si jen kousek SPZ :  4U2 . Auto bylo vínové. Pokud někdo takového HAJZLA potkáte,tak se mu raději vyhněte,nebo pokud máte bojovnou postavu,tak mu upravte obličej. Taková prasata na silnice nepatří! Chápu. že nemusí mít rád motorkáře,nebo je zaujatý proti těm kdo jedou ve vesnici 50km/h, ale co je moc,to je moc.A že mám pochopení pro hodně nedočkavců, ale tohle je moc. Takže bacha na takové individum! headshakeheadshakeheadshakeheadshakeheadshakeheadshakeheadshake


Bandit 650 4ever, nesmrtelný MOTO!!! :)
Kakac (Člen)
21.07.2010 21:46:02
Offline

Re: Nehorázný idiot na silnici!

to víš pussyzůstanepussy


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
Koldan (Člen)
21.07.2010 22:08:55
Offline

Re: Nehorázný idiot na silnici!

mně se nikdy nic podobného nestalo, nikdy mi nikdo nezašlápl brzdu, nevytláčel z cesty atd. asi mám štěstí. Ale manželka když jela s malou v autě dědinou slabou šedesátkou tak se jí lepil na zadek náklaďák a ještě blikal a to máme na autě i samolepku, že tam má dítě, kokot, prostě se mu zdálo, že jela pomalu. Kdybych tam byl, tak ho z toho auta vytáhnu a zaliskám mu ušiska do hlavyfuck


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
bbandit (Člen)
21.07.2010 22:16:47
Offline

Re: Nehorázný idiot na silnici!

Koldan psal:

mně se nikdy nic podobného nestalo, nikdy mi nikdo nezašlápl brzdu, nevytláčel z cesty atd. asi mám štěstí. Ale manželka když jela s malou v autě dědinou slabou šedesátkou tak se jí lepil na zadek náklaďák a ještě blikal a to máme na autě i samolepku, že tam má dítě, kokot, prostě se mu zdálo, že jela pomalu. Kdybych tam byl, tak ho z toho auta vytáhnu a zaliskám mu ušiska do hlavyfuck

Tak přesně tohle znám.Jel jsem autem přes vesnici rychlosti něco přes 50km/h..A po chvíli jsem měl snad par desítek centimetrů od zadního nárazníku obrovskej náklaďák,troubil a blikal.Já chápu, že maj určitej časovej rozpis a ten řidič prostě neřeší vesnice, ale jak se má cejtit ten člověk před ním, když mu na kufr dejchá takový několika tunový hovado?! idontknowidontknow


Bandit 650 4ever, nesmrtelný MOTO!!! :)
jaryn (Člen)
21.07.2010 22:18:05
Offline

Re: Nehorázný idiot na silnici!

bohuzel takovych blbu je u nas dost. Predloni na to jeden dojel. Protekcak. Jeho tatik ted porada na jeho pocest motosrazy...


God Gave me Everything I want
bbandit (Člen)
21.07.2010 22:25:47
Offline

Re: Nehorázný idiot na silnici!

jaryn psal:

bohuzel takovych blbu je u nas dost. Predloni na to jeden dojel. Protekcak. Jeho tatik ted porada na jeho pocest motosrazy...

Dobře dělá.

Nikdo proti takovým pablbům co ohrožujou silniční provoz nic neuděla smile2 Policie nic nezmůže, protože ho těžko při takovým úkonu chytnou,takže jediný co můžeme, je dávat čím dál tím většího majzla. help


Bandit 650 4ever, nesmrtelný MOTO!!! :)
Kožak (Člen)
21.07.2010 22:34:52
Offline

Re: Nehorázný idiot na silnici!

Těmdle vječinou vokážu ať teda jako zastaví dyš se mu něco nezdá ..ale zatim to žádnej neudělal ..tak nevim vo co jim de idontknowsmile1


MRDAT!!!
jaryn (Člen)
21.07.2010 22:40:02
Offline

Re: Nehorázný idiot na silnici!

bbandit psal:
jaryn psal:

bohuzel takovych blbu je u nas dost. Predloni na to jeden dojel. Protekcak. Jeho tatik ted porada na jeho pocest motosrazy...

Dobře děl�¡.

Nikdo proti takov�½m pablbům co ohrožujou silničn�­ provoz nic neuděla smile2 Policie nic nezmůže, protože ho těžko při takov�½m �ºkonu chytnou,takže jedin�½ co můžeme, je d�¡vat č�­m d�¡l t�­m větÅ¡�­ho majzla. help

Ale ne,jsem osel,blbe jsem to napsal. Ten protekcak byl blbecek na motorce,kterej lital po meste na motorce po zadnim,desil takhle s oblibou penzisty na prechodech. Predloni zhasnul v centru mesta kousek od cukrarny... Ale blbu v plechovkach tu najdes taky mraky. To uz jsou snad lepsi penzisti v Matizech. Ti jsou jen pomali,ale ne potmesile zakerni.


God Gave me Everything I want
bbandit (Člen)
21.07.2010 22:41:09
Offline

Re: Nehorázný idiot na silnici!

Kožak psal:

Těmdle vječinou vokážu ať teda jako zastaví dyš se mu něco nezdá ..ale zatim to žádnej neudělal ..tak nevim vo co jim de idontknowsmile1

Mám ten dojedem,že nezastavujou,protože jim dojde, že bys jim zlámal hnátycool


Bandit 650 4ever, nesmrtelný MOTO!!! :)
Inženýrek (Člen)
21.07.2010 23:10:18
Offline

Re: Nehorázný idiot na silnici!

Koldan psal:

mně se nikdy nic podobného nestalo, nikdy mi nikdo nezašlápl brzdu, nevytláčel z cesty atd. asi mám štěstí. Ale manželka když jela s malou v autě dědinou slabou šedesátkou tak se jí lepil na zadek náklaďák a ještě blikal a to máme na autě i samolepku, že tam má dítě, kokot, prostě se mu zdálo, že jela pomalu. Kdybych tam byl, tak ho z toho auta vytáhnu a zaliskám mu ušiska do hlavyfuck

Vytlačování se mi stalo jednou, byl to zkurvenej holanďan, nevim vo co mu šlo píčusoj.
Náhodou to bylo na jedné v mích oblíbených tratí Chrudim - Seč kde to prostě držim pod krkem a když jsem zahlíd jak do mě sráč začal uhejbat, tak jsem jen brnknul ještě víc vo plyn a byl v prdeli. Jet si tu svou kochačku, tak než bych to rozhejbal, tak jsem v pangejtu sem si řikal...


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
kojaksro (Člen)
22.07.2010 07:13:05
Offline

Re: Nehorázný idiot na silnici!

...čím víc pojedeš předpisově, tím víc seš na ráně.bad

...je to na pussy, ale je to taksmokin


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
karlos100 (Člen)
22.07.2010 08:01:29
Offline

Re: Nehorázný idiot na silnici!

kojaksro psal:

...čím víc pojedeš předpisově, tím víc seš na ráně.bad

...je to na pussy, ale je to taksmokin

jo,tak to je pravdagood
..nejvíc krizovek je,když jedeš pomalu a motáš se mezi
plechofkama,který bys normálně jen přelítnul..
Voni se ti prcaj zleva doprava,nečekaně brzděj a vodbočujou..
Lepší je rychle vod takovejch vodjetbigsmile


...a bude hůř!
XJelen (Člen)
22.07.2010 08:37:29
Offline

Re: Nehorázný idiot na silnici!

karlos100 psal:
kojaksro psal:

...čím víc pojedeš předpisově, tím víc seš na ráně.bad

...je to na pussy, ale je to taksmokin

jo,tak to je pravdagood
..nejvíc krizovek je,když jedeš pomalu a motáš se mezi
plechofkama,který bys normálně jen přelítnul..
Voni se ti prcaj zleva doprava,nečekaně brzděj a vodbočujou..
Lepší je rychle vod takovejch vodjetbigsmile

ale ale ale... tak to bude pokutička! bigsmilebigsmilebigsmile
většinou to tak bejvá no redface


Strýcfajtr !!!
Loser (Administrator)
22.07.2010 11:19:55
Offline

Re: Nehorázný idiot na silnici!

najizdeni a vytlacovani (dokonce se me snazil nekdo jednou natlacit pod kamion pri projizdeni dvouproude kolony) jsem zazil uz nekolikrat. Naposledy typek malem sejmul Spidyse jedouciho prede mnou. Sme vjeli do nejake vesnicky, spomalili na 50, pze tam byla uzka cesta a baraky hned v kraji silnice. Kdyz jsme vjizdeli do vesnice, siroko daleko zadny auto (takze nebyl nejak moc duvod kontrolovat zrcatka). Byla tam takova tahlejsi prava, do ktere pres baraky nebylo videt. Ja se tesne pred ni mrknul do zrcatka a za mnou najednou auto a hned me predjizdi. Spidys si ho vubec nevsim (ani se nedivim - vzivote by me nenapadlo, ze to tam nekdo posle), takze ani nijak neuhybal vic na kraj. No a typek to kolem nej prohucel tak 5 cm. Stacilo najet trosku vic doleva a uz se Spidys valel. Ve vedlejsi dedine jsme videli, ze tam ten typek zastavil u nejakyho baraku, tak tam Spidys zastavil a zacal mu cosi picovat. Typek to vubec neresil, poslal ho do prdele a sel domu headshakeidontknow


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
osiris (Člen)
22.07.2010 11:26:32
Offline

Re: Nehorázný idiot na silnici!

...nemáte jezdit 50 bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
kaci (Člen)
22.07.2010 11:54:40
Offline

Re: Nehorázný idiot na silnici!

osiris psal:

...nemáte jezdit 50 bigsmile

Vlastni zkusenost mi rika ze i kdyz se clovek necoura tak na takovy kokoty narazi...
Jel sem si jednoho krasneho dne 120 po useku kde doporucujou jet 40-60 ... pravidelne koukam do zrcatek a na konci jedny roviny , kdyz to skladam do  levy zatacky se mirne ohlidnu doleva a tam oktavka hrozne sem se lek ..... a mel sem co delat aby sme se v ty zatacce nepotkali. Presto ze nemel sanci videt jesli neco jede nebo ne proste mu to bylo jedno. Musel to tam palit slusne .....

Frodo89 (Člen)
22.07.2010 14:37:08
Offline

Re: Nehorázný idiot na silnici!

idontknow

Koldan psal:

mně se nikdy nic podobného nestalo, nikdy mi nikdo nezašlápl brzdu, nevytláčel z cesty atd. asi mám štěstí. Ale manželka když jela s malou v autě dědinou slabou šedesátkou tak se jí lepil na zadek náklaďák a ještě blikal a to máme na autě i samolepku, že tam má dítě, kokot, prostě se mu zdálo, že jela pomalu. Kdybych tam byl, tak ho z toho auta vytáhnu a zaliskám mu ušiska do hlavyfuck

Se divim, protože největši kokoti na silnici jsou Zlíňáci... Ty zkratka v těch plechovkach vážně všude jen zavodi a rvou to všude co to da...
PS: Zlinem na třidě Tomaše Bati se 50km/h važně jezdit neda. a nejen tam...


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
pulmotor (Člen)
22.07.2010 16:06:08
Offline

Re: Nehorázný idiot na silnici!

osiris psal:

...nemáte jezdit 50 bigsmile

Mněsto či vesnice všude mastim 70kmh a neni problém,pokud jseš slušnej spravně vohozenej a máš všechno OK tak to  poldové berougood napišou ti normální kontrolu a mastiš to dálpussy, na kreteny co předjiždej je 70 už moc rychle.Motorkař jedoucí podle předpisů je MRTVOLA.Ale kreteny s malim perem jezdicí po vesnici 150 po zadnim takidontknow Střílet a zapichovat to si pamatujte tyhlety zásady.


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
mr.BSE (Člen)
22.07.2010 16:29:11
Offline

Re: Nehorázný idiot na silnici!

Mě zkoušel vytlačit blbeček v nový fábce (tak rok dva zpátky), když sem ho na rovným úseku mezi polama začal asi ve 110 předjíždět, bylo to studený, takže v klídku.

Když sem byl vedle něho začal se na mě lepit zprava, tak sem začal troubit a brzdit.
Už sem byl na hranici škarpy u cesty. Zařadil sem se pak za něho a vidím jak mě fuck .

Tak sem počkal na úsek před dědinou, kde zpomaloval. V rychlosti sem byl vedlě něho a třisknul mu do zrcatka (důrazně nedoporučuju - bolí malíček jak pussy a málem sem to zahodil bigsmile ). Zrcátko mu blembalo na drátech. V dědine sem zastavil a čekl jestli mě to bude chtít vrátit. Nechtěl, ani se nepodíval a za stáýho blembání zrcátka pokračoval 50kou dál good

Teď už bych se na to asi vysral a byl rád, že se mně nic nestalogood


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Loser (Administrator)
22.07.2010 16:29:37
Offline

Re: Nehorázný idiot na silnici!

Milane: nejak starnes ne? Jak 70 mimo obec? Kde je to Hruskovic povestny heeeeen heeeen heeeeeeeeen??? bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Fresh Man (Člen)
22.07.2010 16:34:25
Offline

Re: Nehorázný idiot na silnici!

Loser psal:

Milane: nejak starnes ne? Jak 70 mimo obec? Kde je to Hruskovic povestny heeeeen heeeen heeeeeeeeen??? bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

přes vobe c pičo ...
bigsmile


Bandit pičo
Loser (Administrator)
22.07.2010 16:47:03
Offline

Re: Nehorázný idiot na silnici!

mr.BSE psal:

Mě zkoušel vytlačit blbeček v nový fábce (tak rok dva zpátky), když sem ho na rovným úseku mezi polama začal asi ve 110 předjíždět, bylo to studený, takže v klídku.

Když sem byl vedle něho začal se na mě lepit zprava, tak sem začal troubit a brzdit.
Už sem byl na hranici škarpy u cesty. Zařadil sem se pak za něho a vidím jak mě fuck .

Tak sem počkal na úsek před dědinou, kde zpomaloval. V rychlosti sem byl vedlě něho a třisknul mu do zrcatka (důrazně nedoporučuju - bolí malíček jak pussy a málem sem to zahodil bigsmile ). Zrcátko mu blembalo na drátech. V dědine sem zastavil a čekl jestli mě to bude chtít vrátit. Nechtěl, ani se nepodíval a za stáýho blembání zrcátka pokračoval 50kou dál good

Teď už bych se na to asi vysral a byl rád, že se mně nic nestalogood

priste hezky slajdrem na bote pres celou delku auta goodbigsmile

boze, jak ja jsem krutyyyyyy bigsmilebigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
hlemejzd999 (Člen)
22.07.2010 19:50:36
Offline

Re: Nehorázný idiot na silnici!

Loser psal:

priste hezky slajdrem na bote pres celou delku auta goodbigsmile

si asi budu muset pořídit jiný boty , páč mám jen cestovní a ty je nemaj ....maj to tam jen zesílený bigsmilebigsmilebigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
bbandit (Člen)
22.07.2010 20:30:28
Offline

Re: Nehorázný idiot na silnici!

mr.BSE psal:

Mě zkoušel vytlačit blbeček v nový fábce (tak rok dva zpátky), když sem ho na rovným úseku mezi polama začal asi ve 110 předjíždět, bylo to studený, takže v klídku.

Když sem byl vedle něho začal se na mě lepit zprava, tak sem začal troubit a brzdit.
Už sem byl na hranici škarpy u cesty. Zařadil sem se pak za něho a vidím jak mě fuck .

Tak sem počkal na úsek před dědinou, kde zpomaloval. V rychlosti sem byl vedlě něho a třisknul mu do zrcatka (důrazně nedoporučuju - bolí malíček jak pussy a málem sem to zahodil bigsmile ). Zrcátko mu blembalo na drátech. V dědine sem zastavil a čekl jestli mě to bude chtít vrátit. Nechtěl, ani se nepodíval a za stáýho blembání zrcátka pokračoval 50kou dál good

Teď už bych se na to asi vysral a byl rád, že se mně nic nestalogood

Tak to máš můj respekt cool . Myslim, že v tu chvíli si musel mít tak rudo před očima, že kdyby zastavil a vylezl, tak už by zpáky horko těžko dolejzal bigsmile .
S těma fuck co na mě trčetli z auta jsem se setkal už tolikrát že ten prst nějak už neřešim.Ty pussy si dycky něco najdou,buď že člověk jede moc pomalu,moc rychle nebo že si vůbec můžu dovolit ho předjet když ma Superba a vedle sebe nějakou buchtu.Prostě škoda mluvit.
Minulý rok jsem jel a v jedné vesnici byl semafor hned za odbočkou,tak jsem skoro zastavil a nechtěl jsem znova řadit ten kousek,tak jsem trosku protočil první kvalt což jsem asi těžko mohl letět jak blátenidontknow.Najednou se objevil asi 2m velkej dědek,přiběhl ke mě ( ja měl červenou) a začal mi nadávat do pussy a fuck, ať prej  jedu do Kosmonos.Nevim jak vám ostatním, ale totálně mě takovej šašak zkazi celej den a jízdu. headshake


Bandit 650 4ever, nesmrtelný MOTO!!! :)
Kožak (Člen)
22.07.2010 21:18:07
Offline

Re: Nehorázný idiot na silnici!

bbandit psal:
mr.BSE psal:

Mě zkoušel vytlačit blbeček v nový fábce (tak rok dva zpátky), když sem ho na rovným úseku mezi polama začal asi ve 110 předjíždět, bylo to studený, takže v klídku.

Když sem byl vedle něho začal se na mě lepit zprava, tak sem začal troubit a brzdit.
Už sem byl na hranici škarpy u cesty. Zařadil sem se pak za něho a vidím jak mě fuck .

Tak sem počkal na úsek před dědinou, kde zpomaloval. V rychlosti sem byl vedlě něho a třisknul mu do zrcatka (důrazně nedoporučuju - bolí malíček jak pussy a málem sem to zahodil bigsmile ). Zrcátko mu blembalo na drátech. V dědine sem zastavil a čekl jestli mě to bude chtít vrátit. Nechtěl, ani se nepodíval a za stáýho blembání zrcátka pokračoval 50kou dál good

Teď už bych se na to asi vysral a byl rád, že se mně nic nestalogood

Tak to máš můj respekt cool . Myslim, že v tu chvíli si musel mít tak rudo před očima, že kdyby zastavil a vylezl, tak už by zpáky horko těžko dolejzal bigsmile .
S těma fuck co na mě trčetli z auta jsem se setkal už tolikrát že ten prst nějak už neřešim.Ty pussy si dycky něco najdou,buď že člověk jede moc pomalu,moc rychle nebo že si vůbec můžu dovolit ho předjet když ma Superba a vedle sebe nějakou buchtu.Prostě škoda mluvit.
Minulý rok jsem jel a v jedné vesnici byl semafor hned za odbočkou,tak jsem skoro zastavil a nechtěl jsem znova řadit ten kousek,tak jsem trosku protočil první kvalt což jsem asi těžko mohl letět jak blátenidontknow.Najednou se objevil asi 2m velkej dědek,přiběhl ke mě ( ja měl červenou) a začal mi nadávat do pussy a fuck, ať prej  jedu do Kosmonos.Nevim jak vám ostatním, ale totálně mě takovej šašak zkazi celej den a jízdu. headshake

Ty sebou nevozíš ...policejní pendrek ?surprisedbigsmile


MRDAT!!!
Luk (Člen)
23.07.2010 07:25:26
Offline

Re: Nehorázný idiot na silnici!

Loser psal:

priste hezky slajdrem na bote pres celou delku auta goodbigsmile

boze, jak ja jsem krutyyyyyy bigsmilebigsmilebigsmile

ty voee, dobrej napadgoodbigsmile


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
Filous (Člen)
23.07.2010 07:36:32
Offline

Re: Nehorázný idiot na silnici!

Luk psal:
Loser psal:

priste hezky slajdrem na bote pres celou delku auta goodbigsmile

boze, jak ja jsem krutyyyyyy bigsmilebigsmilebigsmile

ty voee, dobrej napadgoodbigsmile

...a uš ste to něgdo skoušel v reálu??? ...já jo a uš do toho podruhý nejspíš nepudu, páč to nejni uplně ízy a byl sem rát, že sem si nerozbil hubu...ofšem násletky sem zanechal, to zas jogood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Luk (Člen)
23.07.2010 07:41:36
Offline

Re: Nehorázný idiot na silnici!

no prave proto, ze sem mel pocit , ze bych asi vic skody zpusobil sobe nez jemu sem dycky zustal u fuckbigsmile

...je fakt ze kdyz vystrcis nohu a skrtnes o auto, tudis musis bejt kousek od nej, tak te to k nemu asi trochu strhneidontknow


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
PFremer (Člen)
23.07.2010 10:03:21
Offline

Re: Nehorázný idiot na silnici!

Když je to jenom kokot, co jede jak hovado, tak si zanadávám v helmě. Jak by mě ale ohrozil, tak bych asi i to zrcátko ukop fuck...

Doufám, že se to nestane. bigsmile


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
hlemejzd999 (Člen)
23.07.2010 14:15:50
Offline

Re: Nehorázný idiot na silnici!

nejlepší je takovýho kokota předjet a naprat mu tam vostřikovač bigsmile...naučim to manželku ...močit za jízdy po směru jízdy bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
zu_br (Člen)
23.07.2010 14:50:17
Offline

Re: Nehorázný idiot na silnici!

Tak já se střetnul s pussy jen dvakrát v životě.
Když teda mluvíme o hovadech za volantech a ne o rozkroku sličných slečen :)

Bylo to v době kdy sem si myslel, že sem nesmrtelnej a dělal expresního kurýra v praze na Jawe a když sem jí udělal z přední vidle vrtuli, tak na Bandasce.

Je odpoledne, sem pěkně s bandaskou v první řadě na semaforech, púřemejšlim kam pojedu dál a najednou...........PRÁSK.........!!!!

Za mnou iveko, motorka podemnou a ve mě se vzdouvá vsteklej čert! No - z Iveca vykouk evidentně zkkouřenej dredatej kluk tak kolem osumnácti a jediný co řek je - Ty brzdysou nějaký slabý.....

Nejdřív sem se chtěl vstekat - ale protože podobnejch zkouřenejch znám ze střední hafo a věděl sem že tady nic nepomůže - tak sem akorát zved motku a jel dál.

-----------------

Z toho žádný poučení neplyne.Člověk se nemůže furt koukat do spětnýho zrcátka - dokonce ani an semaforech ne...idontknowheadshake


Mám svýho modráska tak rád, že si aspoŇ DVAKRÁT ZA SEZONU LEHNU NA TEPLOUČKÝ ASFALT A V OBJETÍ PÁR MINUT SETRVÁME :)
mr.BSE (Člen)
23.07.2010 16:58:17
Offline

Re: Nehorázný idiot na silnici!

boha jeho, když je zpukanej, tak nesmi ridit - toho je treba vyuzit a rozmlatit mu hlavu vo kapotu good

Nebo se me jeste libi (jeste sem to nemohl vyzkouset smile2 ) - dat hlavu mezi dvere a triskat s nima goodgood


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Pšán (Člen)
23.07.2010 18:33:24
Offline

Re: Nehorázný idiot na silnici!

mr.BSE psal:

boha jeho, když je zpukanej, tak nesmi ridit - toho je treba vyuzit a rozmlatit mu hlavu vo kapotu good

Nebo se me jeste libi (jeste sem to nemohl vyzkouset smile2 ) - dat hlavu mezi dvere a triskat s nima goodgood

..Vinnie by to ani jinak neudělal..
  http://www.youtube.com/watch?v=f2nLUAG6 … re=related
good


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Ondráš (Člen)
23.07.2010 20:29:43
Offline

Re: Nehorázný idiot na silnici!

zu_br psal:

Bylo to v době kdy sem si myslel, že sem nesmrtelnej a dělal expresního kurýra v praze na Jawe a když sem jí udělal z přední vidle vrtuli, tak na Bandasce.

Je odpoledne, sem pěkně s bandaskou v první řadě na semaforech, púřemejšlim kam pojedu dál a najednou...........PRÁSK.........!!!!

Za mnou iveko, motorka podemnou a ve mě se vzdouvá vsteklej čert! No - z Iveca vykouk evidentně zkkouřenej dredatej kluk tak kolem osumnácti a jediný co řek je - Ty brzdysou nějaký slabý.....

No ty voe... Ta poslední věta je famózní.bigsmilebigsmilebigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
PALOUS (Člen)
23.07.2010 21:24:38
Offline

Re: Nehorázný idiot na silnici!

Je to ještě dyš sem měl B12 tak ně jeden vocas vjel naschvál do protisměru aš ve mě hrklosurpriseddojedu Mariána a poudám moment zachvilku se vrátím.No a tak sem toho blba dojel v Jaroměři na křižovatce a udělal mu do plechofky pár kopanců.myslete si co chcete ale bylo to to jediný správný co mě napadlo a doufám že se mu rozvítilobigsmile


Jebat motorky :-)
mr.BSE (Člen)
23.07.2010 21:26:15
Offline

Re: Nehorázný idiot na silnici!

Pšán psal:
mr.BSE psal:

boha jeho, když je zpukanej, tak nesmi ridit - toho je treba vyuzit a rozmlatit mu hlavu vo kapotu good

Nebo se me jeste libi (jeste sem to nemohl vyzkouset smile2 ) - dat hlavu mezi dvere a triskat s nima goodgood

..Vinnie by to ani jinak neudělal..
  http://www.youtube.com/watch?v=f2nLUAG6 … re=related
good

goodgood


Second Class Citizen
1130 Café Racer
4Fun.cz (Člen)
25.07.2010 19:42:05
Offline

Re: Nehorázný idiot na silnici!


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
Kožak (Člen)
25.07.2010 21:09:34
Offline

Re: Nehorázný idiot na silnici!

4Fun.cz psal:

A nebo to vyřeš takhle  http://www.youtube.com/watch?v=Q6R4Ds18 … re=related   smokin

bigsmilegood


MRDAT!!!
zu_br (Člen)
25.07.2010 21:22:27
Offline

Re: Nehorázný idiot na silnici!

Jasný jasný - z tepla křesla se bezvadně radí já bych udělal tohle a tamto.... Ale když takovýhle chování má člověk jako mesík denně na talíři - a buďme k sobě upřímní - já jako mesík an bandasce kdy sem jezdil  Strašnice Eden - Ruzině Letiště za 12 minut .. stejně prasecky a mnohdy ještě hůř... červená nečervená plná čára.. koleje chodníky.... tak to zas tak moc řešit nejde.....

Jasný - bejt víkendovej jezdec tak to asi řešim jinak ale takhle - to holt člověk bere tak že to k práci patří a hotovo... Jako když do tebe někdo vrazí an ulici - nejdeš mu pak dávat lekce o koordinaci pohybů a volbě správné trajektorie chůze...fuckidontknowcoolevilsmokin


Mám svýho modráska tak rád, že si aspoŇ DVAKRÁT ZA SEZONU LEHNU NA TEPLOUČKÝ ASFALT A V OBJETÍ PÁR MINUT SETRVÁME :)
Kakac (Člen)
25.07.2010 21:31:58
Offline

Re: Nehorázný idiot na silnici!

To sice jo,ale zákon platí pro každýhoidontknow
Když budu mesík tak můžu autem jezdit po chodníkách a přechodech a šrotovat chodce ???
Asik ne .headshake
Neber že jsem nějakej Mirek Dušín ,taky občas v hokně jezdím jak prase,ale někomu schválně hamovat před rypákem headshake
To je prasárna fuckfuck


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
fidoB6 (Člen)
25.07.2010 21:53:15
Offline

Re: Nehorázný idiot na silnici!

Já tudle jel po magistrále, jedu si jak všichni ostatní, na pohodu... Jedu v levym, v prostředku jízdního pruhu, a tu náhle mi vzal zprava hnusnou myškou 5cm od řídítek schnilej 20let starej citroen. Čumim jak puk a jediný v tu chvíli co sem stihnul, bylo toho vola vytroubit. Vytáh z okna hnátu a na mě fuck. A to mi nasralo jak cyp. Řek sem si, že udělam klasickej manévr co dělam, když někdo strašně chvátá...tak sem ho předjel (přitom koukam co je to za debila- nějakej zdredovanej 50letej fotr s ještě hnusnější kurvou ve výslužbě po svym pravoboku, auto plný nějakejch kytek, buď mu takhle kvetlo to schnilý auto nebo to bylo asi 100 rostlin trávy, no mazec). No a jak sem byl přednim, tak du zlehka na brzy, a řikam si "vole, tak se teda trochu opozdíš". Ale co se dělo po tom, to sem nedal. Jen koukam do zrcátek a viděl sem toho auta jen přední sklo a střechu. Ten čurák na  mě začal najíždět takovym stylem, že by mě snad i klidně zabil. Teď sem nevěděl, co sledovat dřív, jestli provoz přede mnou nebo toho debila aby mě nesejmul. A to vám řeknu, to se mi teprv sevřela ass a krve by se ve mě nedořezal. Pak sem se prokličkoval mezi autama a byl sem pryč.
Ale po týdle zkušenosti můžu říct jediný. Buď se na ty kretény totálně vysrat a bejt rád, že mě nesestřelili a nebo mít po ruce cihlu nebo něco těžkýho a jebnout mu to do čelního skla! To je ale scénář pro ty, co sedí doma a čtou to, ale lepší je se fakt na to vyass a zbytečně nepokoušet štěstí


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Kakac (Člen)
25.07.2010 22:05:33
Offline

Re: Nehorázný idiot na silnici!

fidoB6 psal:

Já tudle jel po magistrále, jedu si jak všichni ostatní, na pohodu... Jedu v levym, v prostředku jízdního pruhu, a tu náhle mi vzal zprava hnusnou myškou 5cm od řídítek schnilej 20let starej citroen. Čumim jak puk a jediný v tu chvíli co sem stihnul, bylo toho vola vytroubit. Vytáh z okna hnátu a na mě fuck. A to mi nasralo jak cyp. Řek sem si, že udělam klasickej manévr co dělam, když někdo strašně chvátá...tak sem ho předjel (přitom koukam co je to za debila- nějakej zdredovanej 50letej fotr s ještě hnusnější kurvou ve výslužbě po svym pravoboku, auto plný nějakejch kytek, buď mu takhle kvetlo to schnilý auto nebo to bylo asi 100 rostlin trávy, no mazec). No a jak sem byl přednim, tak du zlehka na brzy, a řikam si "vole, tak se teda trochu opozdíš". Ale co se dělo po tom, to sem nedal. Jen koukam do zrcátek a viděl sem toho auta jen přední sklo a střechu. Ten čurák na  mě začal najíždět takovym stylem, že by mě snad i klidně zabil. Teď sem nevěděl, co sledovat dřív, jestli provoz přede mnou nebo toho debila aby mě nesejmul. A to vám řeknu, to se mi teprv sevřela ass a krve by se ve mě nedořezal. Pak sem se prokličkoval mezi autama a byl sem pryč.
Ale po týdle zkušenosti můžu říct jediný. Buď se na ty kretény totálně vysrat a bejt rád, že mě nesestřelili a nebo mít po ruce cihlu nebo něco těžkýho a jebnout mu to do čelního skla! To je ale scénář pro ty, co sedí doma a čtou to, ale lepší je se fakt na to vyass a zbytečně nepokoušet štěstí

Máš recht doktore good
bigsmile


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
nicola.foxx (Člen)
26.07.2010 10:13:43
Offline

Re: Nehorázný idiot na silnici!

Me tak napada, jestli na takovyhle curaky nevozi pistolku na paintball a prd prd prd na predni sklo par flicku a fon se uklidni a nebo se minimalne posere.
Alle ted se mi to keca. Kdyz neco takovyho potkam v provozu, tak radsi fofrem vod nej prycsick


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Filous (Člen)
26.07.2010 12:29:48
Offline

Re: Nehorázný idiot na silnici!

nicola.foxx psal:

Me tak napada, jestli na takovyhle curaky nevozi pistolku na paintball a prd prd prd na predni sklo par flicku a fon se uklidni a nebo se minimalne posere.
Alle ted se mi to keca. Kdyz neco takovyho potkam v provozu, tak radsi fofrem vod nej prycsick

...chtěl bych tě vidět tasitbigsmile ...to de enem v Metriksubigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
karlos100 (Člen)
26.07.2010 13:45:35
Offline

Re: Nehorázný idiot na silnici!

Filous psal:
nicola.foxx psal:

Me tak napada, jestli na takovyhle curaky nevozi pistolku na paintball a prd prd prd na predni sklo par flicku a fon se uklidni a nebo se minimalne posere.
Alle ted se mi to keca. Kdyz neco takovyho potkam v provozu, tak radsi fofrem vod nej prycsick

...chtěl bych tě vidět tasitbigsmile ...to de enem v Metriksubigsmile

Odpadlíkbigsmilebigsmilebigsmile


...a bude hůř!
Luk (Člen)
26.07.2010 14:09:56
Offline

Re: Nehorázný idiot na silnici!

...byval dobrym policistou...obvinen z vrazdy projizdi krajinou...psanec, ktery lovi psancesmokin

bigsmile


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
Smoula.koumak (Člen)
26.07.2010 14:19:19
Offline

Re: Nehorázný idiot na silnici!

osobně mám nejradši krujze z mišnimpásibl, jak jede po předním, otočí to o 180 a střílíbigsmile


Bandit v lese :-))
Loser (Administrator)
26.07.2010 14:29:39
Offline

Re: Nehorázný idiot na silnici!

nicola.foxx psal:

Me tak napada, jestli na takovyhle curaky nevozi pistolku na paintball a prd prd prd na predni sklo par flicku a fon se uklidni a nebo se minimalne posere.
Alle ted se mi to keca. Kdyz neco takovyho potkam v provozu, tak radsi fofrem vod nej prycsick

lepsi jsou vejce. Ty se pekne rozpatlaji po prednim skle a tasi se lip nez kver goodbigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Loser (Administrator)
26.07.2010 14:52:57
Offline

Re: Nehorázný idiot na silnici!

mr.BSE psal:

boha jeho, když je zpukanej, tak nesmi ridit - toho je treba vyuzit a rozmlatit mu hlavu vo kapotu good

Nebo se me jeste libi (jeste sem to nemohl vyzkouset smile2 ) - dat hlavu mezi dvere a triskat s nima goodgood

no, je mezi nama jeden, kterej uz si to vyzkousel. Sice to nebylo uplne presne jako v tech filmech, ale princip vomlaceni dveri vo hlavu byl stejnej. goodbigsmilebigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
XJelen (Člen)
26.07.2010 14:53:46
Offline

Re: Nehorázný idiot na silnici!

Loser psal:
nicola.foxx psal:

Me tak napada, jestli na takovyhle curaky nevozi pistolku na paintball a prd prd prd na predni sklo par flicku a fon se uklidni a nebo se minimalne posere.
Alle ted se mi to keca. Kdyz neco takovyho potkam v provozu, tak radsi fofrem vod nej prycsick

lepsi jsou vejce. Ty se pekne rozpatlaji po prednim skle a tasi se lip nez kver goodbigsmile

a nebo flusanec vazelíny bigsmile


Strýcfajtr !!!
karlos100 (Člen)
26.07.2010 15:40:03
Offline

Re: Nehorázný idiot na silnici!

XJelen psal:
Loser psal:
nicola.foxx psal:

Me tak napada, jestli na takovyhle curaky nevozi pistolku na paintball a prd prd prd na predni sklo par flicku a fon se uklidni a nebo se minimalne posere.
Alle ted se mi to keca. Kdyz neco takovyho potkam v provozu, tak radsi fofrem vod nej prycsick

lepsi jsou vejce. Ty se pekne rozpatlaji po prednim skle a tasi se lip nez kver goodbigsmile

a nebo flusanec vazelíny bigsmile

a jakoupak to u sebe vozíš vazelínu,broukusurprisedbigsmilebigsmilebigsmile
že ty mi něco tajíšassbigsmilebigsmilebigsmile


...a bude hůř!
Kukii (Člen)
26.07.2010 15:43:58
Offline

Re: Nehorázný idiot na silnici!

karlos100 psal:
XJelen psal:
Loser psal:


lepsi jsou vejce. Ty se pekne rozpatlaji po prednim skle a tasi se lip nez kver goodbigsmile

a nebo flusanec vazelíny bigsmile

a jakoupak to u sebe vozíš vazelínu,broukusurprisedbigsmilebigsmilebigsmile
že ty mi něco tajíšassbigsmilebigsmilebigsmile

surprisedsurprisedbigsmilebigsmilebigsmile


Život je boj-mašina je nej!!!
zu_br (Člen)
26.07.2010 16:14:50
Offline

Re: Nehorázný idiot na silnici!

Ještě než sem začal jezdit na Jawe a pak Na Bandasce, tak mi kámoš řikal, že když mu nějakej pussy udělá na silnici pussyovinu, tak ho dojede a ukopne mu pravý zrcátko....

to je relativně jednoduchý a rychlý řešení...


Mám svýho modráska tak rád, že si aspoŇ DVAKRÁT ZA SEZONU LEHNU NA TEPLOUČKÝ ASFALT A V OBJETÍ PÁR MINUT SETRVÁME :)
Kukii (Člen)
26.07.2010 16:20:21
Offline

Re: Nehorázný idiot na silnici!

zu_br psal:

Ještě než sem začal jezdit na Jawe a pak Na Bandasce, tak mi kámoš řikal, že když mu nějakej pussy udělá na silnici pussyovinu, tak ho dojede a ukopne mu pravý zrcátko....

to je relativně jednoduchý a rychlý řešení...

to sic jo,ale musí to kurevsky bolet a málem ti to urve nohu, to to plato vajec na tankbáglu je lepší, si teda myslim smile1


Život je boj-mašina je nej!!!
XJelen (Člen)
26.07.2010 16:53:09
Offline

Re: Nehorázný idiot na silnici!

karlos100 psal:
XJelen psal:
Loser psal:

lepsi jsou vejce. Ty se pekne rozpatlaji po prednim skle a tasi se lip nez kver goodbigsmile

a nebo flusanec vazelíny bigsmile

a jakoupak to u sebe vozíš vazelínu,broukusurprisedbigsmilebigsmilebigsmile
že ty mi něco tajíšassbigsmilebigsmilebigsmile

součástí výbavy každého nákladního autobilu Praga V3S na šachtě byl kýbl s mazacím tukem A0, který po vhodné aplikaci na přední okno cizího automobilu po rozmatlání stěračem udělal nádherný film, který vydržel i několik týdnůevil pamatuju si jednoho kolegu co drhnul okno technickým benzínem každou šichtu smile1
a neříkej mi brouku, lehce mě tím znervozňuješbigsmile po tý invazi středočechů se mi zdáš takovej jinej help


Strýcfajtr !!!
zu_br (Člen)
26.07.2010 17:38:11
Offline

Re: Nehorázný idiot na silnici!

OK. Takže Kýbl Tuku, plato vajec.... co ještě???? Asi si budu muset prodat esko a koupit B12tku abych to všechno vůbec uvez :)))

Zajímavý bude až se někde v zatáčce vymáznu a cajti mě tam najdou vopsipanýho vajíčkama s kýblem humusu na hlavě a s paintbolovou pistolí v ruce.

Mě šoupnou rovnou do Bohnic :)))))))))


Mám svýho modráska tak rád, že si aspoŇ DVAKRÁT ZA SEZONU LEHNU NA TEPLOUČKÝ ASFALT A V OBJETÍ PÁR MINUT SETRVÁME :)
Banditatom (Člen)
26.07.2010 17:46:00
Offline

Re: Nehorázný idiot na silnici!

furt říkám že je nejlepší ho dojet pochcat mu plechovku a pak...evil nesmí být větší než jásmile1


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
vlada1200 (Člen)
27.07.2010 01:31:09
Offline

Re: Nehorázný idiot na silnici!

PALOUS psal:

Je to ještě dyš sem měl B12 tak ně jeden vocas vjel naschvál do protisměru aš ve mě hrklosurpriseddojedu Mariána a poudám moment zachvilku se vrátím.No a tak sem toho blba dojel v Jaroměři na křižovatce a udělal mu do plechofky pár kopanců.myslete si co chcete ale bylo to to jediný správný co mě napadlo a doufám že se mu rozvítilobigsmile

goodgood bigsmile a mě se tohle ne a ne stát. Vždyť....helma, tmavé plexi, pořádné rukavice, chrániče lokty, kolena...počkám si, až ten debil zastaví (třeba ho budu chvíli i sledovat, aby mě někde nesejmul, aspoň budu víc nasranej) a pak mu to vysvětlím! A kdyby náhodou si pak stěžoval, jako že to ve většině případech tak je, tak....osoba blízká (v případě že by viděl spztku motorky). Nedokáže že jsem to byl já, protože do helmy nevidí.

Jednou jsem takhle za jízdy plácnul pěstí do bočního okýnka a ještě týden mě bolela ruka a bez efektu, tak že na to seru. Pro takové případy je dobré si brát teleskop...dobrá věcgood


Jezdím tak, abych dojel!
karlos100 (Člen)
27.07.2010 07:21:51
Offline

Re: Nehorázný idiot na silnici!

XJelen psal:
karlos100 psal:
XJelen psal:


a nebo flusanec vazelíny bigsmile

a jakoupak to u sebe vozíš vazelínu,broukusurprisedbigsmilebigsmilebigsmile
že ty mi něco tajíšassbigsmilebigsmilebigsmile

součástí výbavy každého nákladního autobilu Praga V3S na šachtě byl kýbl s mazacím tukem A0, který po vhodné aplikaci na přední okno cizího automobilu po rozmatlání stěračem udělal nádherný film, který vydržel i několik týdnůevil pamatuju si jednoho kolegu co drhnul okno technickým benzínem každou šichtu smile1
a neříkej mi brouku, lehce mě tím znervozňuješbigsmile po tý invazi středočechů se mi zdáš takovej jinej help

jo ták,to jo,já už jsem myslel,že začínáš bejt jinej Tybigsmilebigsmilebigsmile
příště neblbni s vazelínouheadshakehelpbigsmile
a středočechy mi ani nepřipomínej,mám kocovinu ještě teďsickbigsmilebigsmilebigsmile


...a bude hůř!
K.a.s.y.m. (Člen)
27.07.2010 07:46:56
Offline

Re: Nehorázný idiot na silnici!

karlos100 psal:
XJelen psal:
karlos100 psal:


a jakoupak to u sebe vozíš vazelínu,broukusurprisedbigsmilebigsmilebigsmile
že ty mi něco tajíšassbigsmilebigsmilebigsmile

součástí výbavy každého nákladního autobilu Praga V3S na šachtě byl kýbl s mazacím tukem A0, který po vhodné aplikaci na přední okno cizího automobilu po rozmatlání stěračem udělal nádherný film, který vydržel i několik týdnůevil pamatuju si jednoho kolegu co drhnul okno technickým benzínem každou šichtu smile1
a neříkej mi brouku, lehce mě tím znervozňuješbigsmile po tý invazi středočechů se mi zdáš takovej jinej help

jo ták,to jo,já už jsem myslel,že začínáš bejt jinej Tybigsmilebigsmilebigsmile
příště neblbni s vazelínouheadshakehelpbigsmile
a středočechy mi ani nepřipomínej,mám kocovinu ještě teďsickbigsmilebigsmilebigsmile

to Jelen:Měl jsi dorazit taky...bylo to Fajný bigsmilebigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
XJelen (Člen)
27.07.2010 09:16:16
Offline

Re: Nehorázný idiot na silnici!

K.a.s.y.m. psal:
karlos100 psal:
XJelen psal:

součástí výbavy každého nákladního autobilu Praga V3S na šachtě byl kýbl s mazacím tukem A0, který po vhodné aplikaci na přední okno cizího automobilu po rozmatlání stěračem udělal nádherný film, který vydržel i několik týdnůevil pamatuju si jednoho kolegu co drhnul okno technickým benzínem každou šichtu smile1
a neříkej mi brouku, lehce mě tím znervozňuješbigsmile po tý invazi středočechů se mi zdáš takovej jinej help

jo ták,to jo,já už jsem myslel,že začínáš bejt jinej Tybigsmilebigsmilebigsmile
příště neblbni s vazelínouheadshakehelpbigsmile
a středočechy mi ani nepřipomínej,mám kocovinu ještě teďsickbigsmilebigsmilebigsmile

to Jelen:Měl jsi dorazit taky...bylo to Fajný bigsmilebigsmilebigsmile

fuck mi stačila ta esemeska od Karla bigsmile ještě že jsem musel pracovat evil byste mě ožrali jak ty dva krušnohorce redface


Strýcfajtr !!!
K.a.s.y.m. (Člen)
27.07.2010 09:43:29
Offline

Re: Nehorázný idiot na silnici!

XJelen psal:
K.a.s.y.m. psal:
karlos100 psal:


jo ták,to jo,já už jsem myslel,že začínáš bejt jinej Tybigsmilebigsmilebigsmile
příště neblbni s vazelínouheadshakehelpbigsmile
a středočechy mi ani nepřipomínej,mám kocovinu ještě teďsickbigsmilebigsmilebigsmile

to Jelen:Měl jsi dorazit taky...bylo to Fajný bigsmilebigsmilebigsmile

fuck mi stačila ta esemeska od Karla bigsmile ještě že jsem musel pracovat evil byste mě ožrali jak ty dva krušnohorce redface

mi je nenutili..chlastali sami a dobrovolně bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
barynek (Člen)
27.07.2010 18:40:34
Offline

Re: Nehorázný idiot na silnici!

vlada1200 psal:
PALOUS psal:

Je to ještě dyš sem měl B12 tak ně jeden vocas vjel naschvál do protisměru aš ve mě hrklosurpriseddojedu Mariána a poudám moment zachvilku se vrátím.No a tak sem toho blba dojel v Jaroměři na křižovatce a udělal mu do plechofky pár kopanců.myslete si co chcete ale bylo to to jediný správný co mě napadlo a doufám že se mu rozvítilobigsmile

goodgood bigsmile a mě se tohle ne a ne stát. Vždyť....helma, tmavé plexi, pořádné rukavice, chrániče lokty, kolena...počkám si, až ten debil zastaví (třeba ho budu chvíli i sledovat, aby mě někde nesejmul, aspoň budu víc nasranej) a pak mu to vysvětlím! A kdyby náhodou si pak stěžoval, jako že to ve většině případech tak je, tak....osoba blízká (v případě že by viděl spztku motorky). Nedokáže že jsem to byl já, protože do helmy nevidí.

Jednou jsem takhle za jízdy plácnul pěstí do bočního okýnka a ještě týden mě bolela ruka a bez efektu, tak že na to seru. Pro takové případy je dobré si brát teleskop...dobrá věcgood

ty bys chtěl zneužít pravomoci veřejného činitele? bigsmile
jednou mi takhle jedna pussy blokovala v HK na Gočárově okruhu celou dobu od Intersparu až ke kruháku na Náchodskou. Jela tam 50km/h (možno jet 70kou) a ještě mi poslala na helmu ostřikovače. Jel jsem s batůžkem, tak jsem se na ní vysral, ukázal fuck a jel pryč, ael celá rodina z toho měla děsnou prdelfuckfuck


Bandit 4EVER!!!
Banditatom (Člen)
27.07.2010 19:04:25
Offline

Re: Nehorázný idiot na silnici!

vlada1200 psal:
PALOUS psal:

Je to ještě dyš sem měl B12 tak ně jeden vocas vjel naschvál do protisměru aš ve mě hrklosurpriseddojedu Mariána a poudám moment zachvilku se vrátím.No a tak sem toho blba dojel v Jaroměři na křižovatce a udělal mu do plechofky pár kopanců.myslete si co chcete ale bylo to to jediný správný co mě napadlo a doufám že se mu rozvítilobigsmile

goodgood bigsmile a mě se tohle ne a ne stát. Vždyť....helma, tmavé plexi, pořádné rukavice, chrániče lokty, kolena...počkám si, až ten debil zastaví (třeba ho budu chvíli i sledovat, aby mě někde nesejmul, aspoň budu víc nasranej) a pak mu to vysvětlím! A kdyby náhodou si pak stěžoval, jako že to ve většině případech tak je, tak....osoba blízká (v případě že by viděl spztku motorky). Nedokáže že jsem to byl já, protože do helmy nevidí.

Jednou jsem takhle za jízdy plácnul pěstí do bočního okýnka a ještě týden mě bolela ruka a bez efektu, tak že na to seru. Pro takové případy je dobré si brát teleskop...dobrá věcgood

to musíš nohou mířit na zrdcátko čeče néé plácat do vokýnkasmokin


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Petr J. (Člen)
27.07.2010 19:55:33
Offline

Re: Nehorázný idiot na silnici!

to Loser: chtěl bych Tě vidět, jak za jízdy tasíš svoje vejce a po někom je házíš....bigsmilebigsmilebigsmile

vlada1200 (Člen)
27.07.2010 22:34:35
Offline

Re: Nehorázný idiot na silnici!

barynek psal:
vlada1200 psal:
PALOUS psal:

Je to ještě dyš sem měl B12 tak ně jeden vocas vjel naschvál do protisměru aš ve mě hrklosurpriseddojedu Mariána a poudám moment zachvilku se vrátím.No a tak sem toho blba dojel v Jaroměři na křižovatce a udělal mu do plechofky pár kopanců.myslete si co chcete ale bylo to to jediný správný co mě napadlo a doufám že se mu rozvítilobigsmile

goodgood bigsmile a mě se tohle ne a ne stát. Vždyť....helma, tmavé plexi, pořádné rukavice, chrániče lokty, kolena...počkám si, až ten debil zastaví (třeba ho budu chvíli i sledovat, aby mě někde nesejmul, aspoň budu víc nasranej) a pak mu to vysvětlím! A kdyby náhodou si pak stěžoval, jako že to ve většině případech tak je, tak....osoba blízká (v případě že by viděl spztku motorky). Nedokáže že jsem to byl já, protože do helmy nevidí.

Jednou jsem takhle za jízdy plácnul pěstí do bočního okýnka a ještě týden mě bolela ruka a bez efektu, tak že na to seru. Pro takové případy je dobré si brát teleskop...dobrá věcgood

ty bys chtěl zneužít pravomoci veřejného činitele? bigsmile
jednou mi takhle jedna pussy blokovala v HK na Gočárově okruhu celou dobu od Intersparu až ke kruháku na Náchodskou. Jela tam 50km/h (možno jet 70kou) a ještě mi poslala na helmu ostřikovače. Jel jsem s batůžkem, tak jsem se na ní vysral, ukázal fuck a jel pryč, ael celá rodina z toho měla děsnou prdelfuckfuck

ty seš zase vůl!!! bigsmile bigsmile na gočárovce je takovýho místa, že se za nějakou bábou srát 50 nemusíš. ten ostřikovač byl proto, aby ses probral!!!! fuckbigsmilebigsmile
kde jsi to viděl, že když je tam 70, aby se muselo jezdit sedmdesát....jestli tě to v autoškole neučili, tak je maximální povolená rychlost!!!! JOUDO KANADSKEJ bigsmilebigsmile


Jezdím tak, abych dojel!
Kakac (Člen)
27.07.2010 22:42:43
Offline

Re: Nehorázný idiot na silnici!

co se tady děje ?????evil
Neurážej předsedu Barynka evilbigsmilebigsmilebigsmile


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
barynek (Člen)
28.07.2010 02:52:13
Offline

Re: Nehorázný idiot na silnici!

2 vlada1200 - jenže když jedou tak, abys nemohl předjet ani v jednom pruhu, tak je to na pussy Navíc kdybych to udělal s paní, tak mi jednu lískne a to radši pojedu za ní a budu držkovat. Zkus to ty s tvojí paní a uvidíme, jakej bude závěrevilbigsmile
Pokud vím, tak je v tý autoškole taky něco o zdržování provozu a ohleduplnosti k ostatním, jenže oni to vám, pánům s terčíkem a uniformou, asi zatajujou, abyste pak mohli stíhat ty šmejdi co jezdí jako hovada bigsmilebigsmilebigsmile

PS: už se těším, až mě zas někde za Týništěm bude stopovat ochcávka s majáčkem a chtít po mně dokladybigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

2 Kakac - danke šéngood


Bandit 4EVER!!!
Zdenek (Člen)
28.07.2010 06:30:51
Offline

Re: Nehorázný idiot na silnici!

Tos neměl dělat, vod tehle doby seš sledovanej, kolem Týniště bez důkladnej kontroly neprojedeš, a Vlada 1200 má manželku vychovanou, ta ho nemlátí. Zdenek.goodbigsmile

fidoB6 (Člen)
28.07.2010 15:51:14
Offline

Re: Nehorázný idiot na silnici!

Zdenek psal:

Tos neměl dělat, vod tehle doby seš sledovanej, kolem Týniště bez důkladnej kontroly neprojedeš, a Vlada 1200 má manželku vychovanou, ta ho nemlátí. Zdenek.goodbigsmile

Jednou tu bylo vlákno, kam každej psal co dělá a kdebigsmile nebylo by od věci to nějak přidat do profilu, aby člověk věděl, kdy se kde na koho obrátit a jak a za kolikbigsmilebigsmilebigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
bbandit (Člen)
28.07.2010 20:07:09
Offline

Re: Nehorázný idiot na silnici!

nicola.foxx psal:

Me tak napada, jestli na takovyhle curaky nevozi pistolku na paintball a prd prd prd na predni sklo par flicku a fon se uklidni a nebo se minimalne posere.
Alle ted se mi to keca. Kdyz neco takovyho potkam v provozu, tak radsi fofrem vod nej prycsick

S tou poslední větou máš pravdu,teď už sedim a říkám si, co všechno bych mu udělal,jenomže v tu chvíli když jsem se videl jak harmonika na jeho zádi se mi sevřel svěrač a jsem rád, že to nedopadlo tak,že se mi hlavně nic nestalo a mám aspoň další zkusenost. Ale zase teď když jedu na moto tak mám v sobě takovej divnej pocit,jako by mi to měl zašlapnout každej,takže hezky řádnej odstup bigsmilebigsmilebigsmile


Bandit 650 4ever, nesmrtelný MOTO!!! :)
vlada1200 (Člen)
28.07.2010 23:28:07
Offline

Re: Nehorázný idiot na silnici!

Zdenek psal:

Tos neměl dělat, vod tehle doby seš sledovanej, kolem Týniště bez důkladnej kontroly neprojedeš, a Vlada 1200 má manželku vychovanou, ta ho nemlátí. Zdenek.goodbigsmile

good on radši utekl do Kanady. bigsmile a jinak máš svatou pravdu good bigsmile


Jezdím tak, abych dojel!
barynek (Člen)
29.07.2010 04:41:03
Offline

Re: Nehorázný idiot na silnici!

vlada1200 psal:
Zdenek psal:

Tos neměl dělat, vod tehle doby seš sledovanej, kolem Týniště bez důkladnej kontroly neprojedeš, a Vlada 1200 má manželku vychovanou, ta ho nemlátí. Zdenek.goodbigsmile

good on radši utekl do Kanady. bigsmile a jinak máš svatou pravdu good bigsmile

však já se brzo vrátim, orgáne (myslim jako policejníbigsmile ), a to budeš koukat. A máš pravdu, utekl jsem před tebou, bo jsem měl hroznej strach z policejní šikany bigsmilebigsmilebigsmilehelp


Bandit 4EVER!!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr