Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Instruktáž Pepa Sršeň

Koldan (Člen)
21.01.2011 20:47:33
Offline

Instruktáž Pepa Sršeň

nikdy není od škody si zopakovat základy:o) I když mně osobně neseděly přejezdy přes horizont, raději je jezdím vpravo, skrz to, že se v protisměru dycky najde nějakej trouba, kerej bude chtít ještě stihnout předjet auto před sebou a bude se řadit právě až před horizontem nebo na něm
http://www.stream.cz/video/408452-motos … by-tarabys


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Broky (Člen)
21.01.2011 21:03:01
Offline

Re: Instruktáž Pepa Sršeň

Koldan psal:

nikdy není od škody si zopakovat základy:o) I když mně osobně neseděly přejezdy přes horizont, raději je jezdím vpravo, skrz to, že se v protisměru dycky najde nějakej trouba, kerej bude chtít ještě stihnout předjet auto před sebou a bude se řadit právě až před horizontem nebo na něm
http://www.stream.cz/video/408452-motos … by-tarabys

věci jsou tam dobrý o tom žádná, ale třeba mi příjde jako blbost jak říká koukat se do zrcátek minimálně, že ten za náma si nás ohlídá....idontknowidontknow


Život je nekonečná jízda!!
BANDIT PIČO!
inkvizitorr (Administrator)
21.01.2011 21:16:21
Offline

Re: Instruktáž Pepa Sršeň

Broky psal:

věci jsou tam dobrý o tom žádná, ale třeba mi příjde jako blbost jak říká koukat se do zrcátek minimálně, že ten za náma si nás ohlídá....idontknowidontknow

to je jeden velikánskej omyl, na bajku seš dycky rychlejší na silnici než všichni okolo a tak zrcátka nepotřebuješ a neni nic nebezpečnějšího než nepředvídatelněj manévr toho kdo se snaží uhnoutbad


doba je temná...
stvrto1 (Člen)
21.01.2011 21:21:15
Offline

Re: Instruktáž Pepa Sršeň

inkvizitorr psal:
Broky psal:

věci jsou tam dobrý o tom žádná, ale třeba mi příjde jako blbost jak říká koukat se do zrcátek minimálně, že ten za náma si nás ohlídá....idontknowidontknow

to je jeden velikánskej omyl, na bajku seš dycky rychlejší na silnici než všichni okolo a tak zrcátka nepotřebuješ a neni nic nebezpečnějšího než nepředvídatelněj manévr toho kdo se snaží uhnoutbad

nepotrebuješ zrkadlá??? si aj najrýchlejší motorkár? bigsmile  zabudol si, že Ťa môže dobiehať iný motorkár bigsmile


Suzuki Bandit 1250SA
inkvizitorr (Administrator)
21.01.2011 21:23:41
Offline

Re: Instruktáž Pepa Sršeň

stvrto1 psal:

nepotrebuješ zrkadlá??? si aj najrýchlejší motorkár? bigsmile  zabudol si, že Ťa môže dobiehať iný motorkár bigsmile

tak hej, to isto, ale keď idem, tak na plné gule a zrkadlá mam v pičibigsmilebigsmilebigsmile


doba je temná...
Koldan (Člen)
21.01.2011 21:35:43
Offline

Re: Instruktáž Pepa Sršeň

taky su klidnější dyž mám aspoň malej přehled nat tím, co sa děje za mnů, obzvláště v dnešní dobjě, gdy se kdejaký debil ve Filcce snaží dokázat, že je rychlejší než vy a že vám při vaší kochací jízdě přetočením motoru natrhne prdelfuck


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Pšán (Člen)
22.01.2011 03:47:47
Offline

Re: Instruktáž Pepa Sršeň

..asi jsem jeden z těch mála modelů,co ho na motorcajklu sejmul avtomobil na čtyřproudovce a to tak,že jsem z kozy vystoupil cca v kilu..
..politováníhodnácie přišla na to,že to byla má vina,tudíž jsem reinkognoval kozu za své..
..od té doby čučím do špíglů jako by mi za to platili..
..prostě jedu na motorcakjklu a nevěřím ničemu a nikomu..smile2


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Marián (Člen)
22.01.2011 11:06:23
Offline

Re: Instruktáž Pepa Sršeň

tak na okruhu nekoukat vubec,tam si te musi precist ten vzadu vo tom zadna,ale na silnici mam tendenci do nich koukat a rad vim,co se za mnou deje.
nesmi se to ale prehanet,pac kouknout se dozadu pred zatackou a pak zapomenout zatocit,to taky neni zadna prdelsmile1


...sam mezi jebkarema...
Martin10.2 (Nový člen)
22.01.2011 11:18:13
Offline

Re: Instruktáž Pepa Sršeň

pěkný video.good Co tam povidal o těch zrcátkách tak na tom něco je. Možná to ale mohl formulovat trochu jinak a né tam natvrdo říct "do zrcátek koukat minimálně"bigsmile

osiris (Člen)
22.01.2011 11:58:21
Offline

Re: Instruktáž Pepa Sršeň

...nekoukal jsem na video, takže jen k tomu co jsem se tady teď dočet... ...na okruhu ano, tam je to bez debat, ale jestli někdo svéprávnej prohlásí, že na silnici v běžným provozu nekoukat do zrcátek, tak je blb


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
hlemejzd999 (Člen)
22.01.2011 12:04:59
Offline

Re: Instruktáž Pepa Sršeň

osiris psal:

...nekoukal jsem na video, takže jen k tomu co jsem se tady teď dočet... ...na okruhu ano, tam je to bez debat, ale jestli někdo svéprávnej prohlásí, že na silnici v běžným provozu nekoukat do zrcátek, tak je blb

no on to v tom videu několikrát  říkal ,no ....


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
hlemejzd999 (Člen)
22.01.2011 12:09:22
Offline

Re: Instruktáž Pepa Sršeň

ale zas na druhou stranu mi připoměl , že nemám brzdit v zatáčce bigsmile... sem si díky tomu jednou málem ustlal , že sem se lek a zabrzdil - moto se narovnala a já se už jen modlil bigsmile....


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
hlemejzd999 (Člen)
22.01.2011 12:11:36
Offline

Re: Instruktáž Pepa Sršeň

hlemejzd999 psal:

ale zas na druhou stranu mi připoměl , že nemám brzdit v zatáčce bigsmile... sem si díky tomu jednou málem ustlal , že sem se lek a zabrzdil - moto se narovnala a já se už jen modlil bigsmile....

ale to sem kurva brzdil  bigsmile... i všema buňkama v těle bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
barynek (Člen)
22.01.2011 12:12:11
Offline

Re: Instruktáž Pepa Sršeň

hlemejzd999 psal:
osiris psal:

...nekoukal jsem na video, takže jen k tomu co jsem se tady teď dočet... ...na okruhu ano, tam je to bez debat, ale jestli někdo svéprávnej prohlásí, že na silnici v běžným provozu nekoukat do zrcátek, tak je blb

no on to v tom videu několikrát  říkal ,no ....

z čehož dle logiky Osiho věci vyplývá, že sršeň je blbsmile1


Bandit 4EVER!!!
Banditatom (Člen)
22.01.2011 12:19:46
Offline

Re: Instruktáž Pepa Sršeň

barynek psal:
hlemejzd999 psal:
osiris psal:

...nekoukal jsem na video, takže jen k tomu co jsem se tady teď dočet... ...na okruhu ano, tam je to bez debat, ale jestli někdo svéprávnej prohlásí, že na silnici v běžným provozu nekoukat do zrcátek, tak je blb

no on to v tom videu několikrát  říkal ,no ....

z čehož dle logiky Osiho věci vyplývá, že sršeň je blbsmile1

bigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
hlemejzd999 (Člen)
22.01.2011 12:20:44
Offline

Re: Instruktáž Pepa Sršeň

barynek psal:
hlemejzd999 psal:
osiris psal:

...nekoukal jsem na video, takže jen k tomu co jsem se tady teď dočet... ...na okruhu ano, tam je to bez debat, ale jestli někdo svéprávnej prohlásí, že na silnici v běžným provozu nekoukat do zrcátek, tak je blb

no on to v tom videu několikrát  říkal ,no ....

z čehož dle logiky Osiho věci vyplývá, že sršeň je blbsmile1

no asi jo bigsmile..já ho neznám ........bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
osiris (Člen)
22.01.2011 12:24:02
Offline

Re: Instruktáž Pepa Sršeň

barynek psal:
hlemejzd999 psal:
osiris psal:

...nekoukal jsem na video, takže jen k tomu co jsem se tady teď dočet... ...na okruhu ano, tam je to bez debat, ale jestli někdo svéprávnej prohlásí, že na silnici v běžným provozu nekoukat do zrcátek, tak je blb

no on to v tom videu několikrát  říkal ,no ....

z čehož dle logiky Osiho věci vyplývá, že sršeň je blbsmile1

...a tedy nejen on ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
hlemejzd999 (Člen)
22.01.2011 12:24:37
Offline

Re: Instruktáž Pepa Sršeň

hlemejzd999 psal:
barynek psal:
hlemejzd999 psal:


no on to v tom videu několikrát  říkal ,no ....

z čehož dle logiky Osiho věci vyplývá, že sršeň je blbsmile1

no asi jo bigsmile..já ho neznám ........bigsmile

třeba jak radí držet se na horizontu víc při prostředku surprised...to by mě každej už několikrát urazil hlavu bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Zdenda (Člen)
22.01.2011 12:24:52
Offline

Re: Instruktáž Pepa Sršeň

osiris psal:

...nekoukal jsem na video, takže jen k tomu co jsem se tady teď dočet... ...na okruhu ano, tam je to bez debat, ale jestli někdo svéprávnej prohlásí, že na silnici v běžným provozu nekoukat do zrcátek, tak je blb

Přesně tak, nehledě na to, že v normálnim provozu když jedu normálně, tak lecjaký auto s trochu slušnějšim motorem mě může a taky sem tam předjede o nadupanejch kárách, kterejch je už taky dost ani nemluvim. Navíc mě sem tam dojedou supersportaři a kdybych se nepodíval do zrcátka když sem onehdy chtěl předjíždět, tak jsem jednoho sejmul. Možná, že když někdo lítá na sportu na plný kule, tak je asi nepotřebuje, nevím no.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
hlemejzd999 (Člen)
22.01.2011 12:26:31
Offline

Re: Instruktáž Pepa Sršeň

hlemejzd999 psal:
hlemejzd999 psal:
barynek psal:


z čehož dle logiky Osiho věci vyplývá, že sršeň je blbsmile1

no asi jo bigsmile..já ho neznám ........bigsmile

třeba jak radí držet se na horizontu víc při prostředku surprised...to by mě každej už několikrát urazil hlavu bigsmile

alejako jinak  neříkám nic ...ten toho víc nacouval na motorce ,než já najezdil popředu ,takže peace Sršeň goodbigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
hlemejzd999 (Člen)
22.01.2011 12:32:16
Offline

Re: Instruktáž Pepa Sršeň

Zdenda psal:
osiris psal:

...nekoukal jsem na video, takže jen k tomu co jsem se tady teď dočet... ...na okruhu ano, tam je to bez debat, ale jestli někdo svéprávnej prohlásí, že na silnici v běžným provozu nekoukat do zrcátek, tak je blb

Přesně tak, nehledě na to, že v normálnim provozu když jedu normálně, tak lecjaký auto s trochu slušnějšim motorem mě může a taky sem tam předjede o nadupanejch kárách, kterejch je už taky dost ani nemluvim. Navíc mě sem tam dojedou supersportaři a kdybych se nepodíval do zrcátka když sem onehdy chtěl předjíždět, tak jsem jednoho sejmul. Možná, že když někdo lítá na sportu na plný kule, tak je asi nepotřebuje, nevím no.

mě takhle předjel jeden na choperu bigsmile...sem se ho lek,až jsem se málem zesral bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Hanz (Člen)
22.01.2011 12:38:24
Offline

Re: Instruktáž Pepa Sršeň

...tak co sem slyšel já v tom videu, tak neříkal nekoukat do zrcátek, ale koukat do nich minimálně(před předjetím apod.) a raději se věnovat tomu co se děje vpředu(před předjetím apod.).......


WD club member...
hlemejzd999 (Člen)
22.01.2011 12:40:33
Offline

Re: Instruktáž Pepa Sršeň

Hanz psal:

...tak co sem slyšel já v tom videu, tak neříkal nekoukat do zrcátek, ale koukat do nich minimálně(před předjetím apod.) a raději se věnovat tomu co se děje vpředu(před předjetím apod.).......

má pravdu ten chlapec good


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
jardagsf (Člen)
22.01.2011 14:57:05
Offline

Re: Instruktáž Pepa Sršeň

hele Osi - nebylo tam to letiste kde nejakej autobus mel letecky den?
jo kdyby jsi necumel do zrcadel.............surprisedbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile
jardagsf zase si koledujici.....bigsmile


MOTO KOZZI GRISO
Broky (Člen)
22.01.2011 17:50:57
Offline

Re: Instruktáž Pepa Sršeň

Ale je prdel si pustit se Sršněm ten Besip a pak ty dvě videa na úvodní stránce z té Šumavy.bigsmilebigsmilebigsmilegoodgoodgood


Život je nekonečná jízda!!
BANDIT PIČO!
XJelen (Člen)
22.01.2011 19:14:11
Offline

Re: Instruktáž Pepa Sršeň

Já do zrcátek koukám docela rád, když nemá rohy stažený černý plégo mám tu jeho rozřehtanou hubu přes celý zrcátko bigsmilebigsmilebigsmile


Strýcfajtr !!!
John (Člen)
22.01.2011 20:03:22
Offline

Re: Instruktáž Pepa Sršeň

Tak sem to zkouk celý a nemám s tím žádný problém v podstatě je to O.K.
Je fakt že tam mluvil o minimálním koukání do zrcátek, ale kromně předjíždění nebo změny směru, jinak je fakt že je dobrý se tam občas mrknout i mimo tyto manévry jen tak pro kontrolu situace.Kur.. sem zase chytrej po několikabeerbigsmile

barynek (Člen)
22.01.2011 20:45:13
Offline

Re: Instruktáž Pepa Sršeň

sice jsem to video taky neviděl, ale koukám do zrcadel před předjetím, když hledám někoho za sebou apod. Že bych do nich civěl pořád - ani náhodou. Ale at si každej jezdí a kouká do zrcátek jak chce, je to jeho boj...
Já už po minuloym roku stejně ani nevím, jak se na bandě jezdí, takže se to bud umušet znova naučit, i s těma zrcátkama bigsmile


Bandit 4EVER!!!
osiris (Člen)
22.01.2011 22:07:59
Offline

Re: Instruktáž Pepa Sršeň

jardojgsf: wole jeden bigsmile ...ale nevím, jak říkám, nekoukal jsem na to video


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Fresh Man (Člen)
22.01.2011 22:20:48
Offline

Re: Instruktáž Pepa Sršeň

já se do mirorů koukám páč sem krásnej a sluší mi to good


Bandit pičo
Koldan (Člen)
22.01.2011 23:51:32
Offline

Re: Instruktáž Pepa Sršeň

Fresh Man psal:

já se do mirorů koukám páč sem krásnej a sluší mi to good

máš rechtgood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
barynek (Člen)
23.01.2011 17:02:02
Offline

Re: Instruktáž Pepa Sršeň

Koldan psal:
Fresh Man psal:

já se do mirorů koukám páč sem krásnej a sluší mi to good

máš rechtgood

ty se tam nemužeš vejít, když jsi v objemovce, ni? idontknowbigsmile


Bandit 4EVER!!!
snowflake600 (Člen)
23.01.2011 22:44:36
Offline

Re: Instruktáž Pepa Sršeň

hlemejzd999 psal:
hlemejzd999 psal:

ale zas na druhou stranu mi připoměl , že nemám brzdit v zatáčce bigsmile... sem si díky tomu jednou málem ustlal , že sem se lek a zabrzdil - moto se narovnala a já se už jen modlil bigsmile....

ale to sem kurva brzdil  bigsmile... i všema buňkama v těle bigsmile

znám :D když se mi nebezpečně začala přibližovat k plexi ten brutální zadní nárazník kamionu, tak si myslím, že i mašina se zpotila tak, jak já..

Koldan (Člen)
26.01.2011 19:42:36
Offline

Re: Instruktáž Pepa Sršeň

barynek psal:
Koldan psal:
Fresh Man psal:

já se do mirorů koukám páč sem krásnej a sluší mi to good

máš rechtgood

ty se tam nemužeš vejít, když jsi v objemovce, ni? idontknowbigsmile

mám je velkýevil


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr