Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Tak ja si ho kurwa necham :o)

JirkaMDS (Člen)
18.04.2007 01:38:53
Offline

Tak ja si ho kurwa necham :o)

Tak se to nejak seslo a na popud manzelky si bandoura necham, ackoliv vim, ze na nej nebudu mit asi uz moc casu, ale jak rekla zena, chleba nezere, jen natural a olej bigsmilebigsmile.
Dneska jsem si ho po lonske zkusenosti alespon havarijne pojistil a muzu jen doporucit cena: 4800,- na rokgoodgood
je v tom zivel,havarie,odcizeni,vandalismus. od 31.10. do 1.4. je to pojistene na vandalismus a kradez, amortizace se pri havarijni pojistce nepocita, jen z povinneho ruceni...
tak se doufam s nekterymi z vas nekde na srazu uvidim, alespon na jeden pojedu urcite goodgood


motorka:BANDIT 600N, ten je prodaný, teď mám Honda CBR 1000RR, rok 2007, město Jablonec nad Nisou
Jarken (Člen)
18.04.2007 06:59:34
Offline

Re: Tak ja si ho kurwa necham :o)

Kde jsi to himlhergot pojistil surprised?Mne Kooperativa na jebku spočítala totéž na nějakých 14,5 litrů smile2!

Póla, héélp, hééélp, nejde to kapečku levněji??


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
Zdenda (Člen)
18.04.2007 08:01:26
Offline

Re: Tak ja si ho kurwa necham :o)

Jirka: no vidíš to, to bude teď pěkná společnost v garážigood


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Bedřich (Člen)
18.04.2007 08:03:26
Offline

Re: Tak ja si ho kurwa necham :o)

Jarken : to bude tou jebkoubigsmilebigsmile

Jirka:good

... kde že jsi to pojistil? Já jsem se pod pět nedostal...


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Filous (Člen)
18.04.2007 08:07:18
Offline

Re: Tak ja si ho kurwa necham :o)

...tag to gratuluju, páč to se nepovede každýmu mít f garáži pjekný auto i pjeknou motorku good ...jo a navíc k tomu jako bonus máš doma nejspíš vopravdu rozumnou ženckou good


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
luboss (Člen)
18.04.2007 08:08:56
Offline

Re: Tak ja si ho kurwa necham :o)

bandita jsem u koop mel taky pojistenyho pod 5tis, tusim 4.730,- ale jebku vstroma mi napocitali taky na 11tis idontknow

ale neda se nic platny, pro ten klid v dusi ... kdyz odchazis od motorky, kdyz prichazis ke garazi ...


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
vorel (Člen)
18.04.2007 09:02:29
Offline

Re: Tak ja si ho kurwa necham :o)

jarken, vogo, havarijni musi byt sezonni, spoluucast 10, jeden ridic a navymejsleny zabezpeceni elektronicky i mechanicky
vod kvetna to snad ma jit lehce nahoru, rikala jedna pani


řikám si hurikán
jirka silver (Člen)
18.04.2007 09:11:53
Offline

Re: Tak ja si ho kurwa necham :o)

Když Ti to manželka schvalujegoodProdat to za pár peněz když si jí dostal do cajku,bylo by ti to líto.
Auto,moto,baba,práce joooooooooooooooooo.


Najdete nás na každém kilometru
bobule (Člen)
18.04.2007 16:34:22
Offline

Re: Tak ja si ho kurwa necham :o)

JirkaMDS: konečně s tbe vypadlo něco moudrýhobigsmile


to jebu

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr