Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » SV 1000 S

Paladin86 (Člen)
04.03.2011 11:55:17
Offline

SV 1000 S

Chtěl jsem se zeptat jestli jste někdo nebyl kouknout na tohle SV, popřípadě zkušenosti s firmou MotoTrade. Díky moc! smile1

http://www.tipmoto.com/motorky/suzuki/1 … 000-s.html

nicola.foxx (Člen)
04.03.2011 12:04:10
Offline

Re: SV 1000 S

Zkušenosti s nima nemam.
Motka vypada celkem dobre, ale zarazi me, ze tam nejni klin pod motorem.
U modelu se stribrnym ramem byl na kazdym eSku. U tohodle cernyho ramu si nejsem jistej. Se mrkni na ostatni inzeraty z cernym ramem. Ale mam za to, ze SV1000 byl na vsech a na 650 priplatkove nebo jinak.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
škardík (Člen)
04.03.2011 12:08:41
Offline

Re: SV 1000 S

Dle mě to má málo vejfuckůbadbigsmile


viz avatar:)
Paladin86 (Člen)
04.03.2011 12:09:05
Offline

Re: SV 1000 S

nicola.foxx psal:

Zkušenosti s nima nemam.
Motka vypada celkem dobre, ale zarazi me, ze tam nejni klin pod motorem.
U modelu se stribrnym ramem byl na kazdym eSku. U tohodle cernyho ramu si nejsem jistej. Se mrkni na ostatni inzeraty z cernym ramem. Ale mam za to, ze SV1000 byl na vsech a na 650 priplatkove nebo jinak.

Přesně jak řikáš. Taky si myslim že by tam měl bejt...

spidys (Člen)
04.03.2011 12:33:46
Offline

Re: SV 1000 S

škardík psal:

Dle mě to má málo vejfuckůbadbigsmile

Taky mám za to že litrový SV má na každej hrnek jeden lauf evil


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
fidoB6 (Člen)
04.03.2011 12:52:42
Offline

Re: SV 1000 S

lacino opravená bouračkabigsmilebigsmilebigsmilebigsmileevil


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Paladin86 (Člen)
04.03.2011 15:20:43
Offline

Re: SV 1000 S

spidys psal:
škardík psal:

Dle mě to má málo vejfuckůbadbigsmile

Taky mám za to že litrový SV má na každej hrnek jeden lauf evil

To má na 100% na každej straně lauf... zase je o tolik levnější že za ten rozdíl v pohodě koupíš ladáky i se svodama. Jde mi o to jestli jste jí někdo neviděl. Protože mě sice ta cena zaráží ale zase co jsem čet tak všichni na ten bazar pějou chválu! good

Sandman (Člen)
04.03.2011 15:51:43
Offline

Re: SV 1000 S

Nějak mi to smrdí. Už jak jsem tu motorku vidě, říkal jsem si, že tomu něco chybí.Origo to má mít navíc klín a dvouválec motor. Navíc ta cena za danou značku mi přijde až příliš výhodná. Chtělo by to vidět. Každopádně bych si na to dal fakt bachaidontknow


Motorkář je týpek tvrdej, na plechovky z výšky mrdej.
Banditatom (Člen)
04.03.2011 16:35:47
Offline

Re: SV 1000 S

Sandman psal:

Nějak mi to smrdí. Už jak jsem tu motorku vidě, říkal jsem si, že tomu něco chybí.Origo to má mít navíc klín a dvouválec motor. Navíc ta cena za danou značku mi přijde až příliš výhodná. Chtělo by to vidět. Každopádně bych si na to dal fakt bachaidontknow

četl jsis to po soběsurprisedbigsmilebigsmilebigsmile

skouknoutgood možná ji bejvalej majitel někde poslal po asfaltu a nechtělo se mu do toho vrážet many. Víš kolik takovejch motorek jezdí po lužích a hajích českýchsmile1. Pokud je po technické stránce ok proč néé ale nějak nevím nebyli ty SV v té modré krapec světlejšíidontknowhelp a to S na nádrži mě taky nějak štrimuje idontknow


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
kazan (Člen)
04.03.2011 17:25:52
Offline

Re: SV 1000 S


Nedovol,aby tě strach z prohry vyřadil ze hry!!
Brkos (Člen)
04.03.2011 20:15:41
Offline

Re: SV 1000 S

Tyhle SV s černym rámem by měly mít tušim 91kw a ne 88kw. Ale to je asi detail...Jinak ten klín tam má určitě bejt. Má to staženýho svody do jednoho vincka no (mě osobně se to nelíbí) a má jinej držák...kdyby k tomu byly origo díly...za 100 ti prodám to mojegoodbigsmile

Paladin86 (Člen)
04.03.2011 22:04:31
Offline

Re: SV 1000 S

Brkos psal:

Tyhle SV s černym rámem by měly mít tušim 91kw a ne 88kw. Ale to je asi detail...Jinak ten klín tam má určitě bejt. Má to staženýho svody do jednoho vincka no (mě osobně se to nelíbí) a má jinej držák...kdyby k tomu byly origo díly...za 100 ti prodám to mojegoodbigsmile

Jaký máš? smile1

Brkos (Člen)
04.03.2011 22:14:23
Offline

Re: SV 1000 S

Paladin86 psal:
Brkos psal:

Tyhle SV s černym rámem by měly mít tušim 91kw a ne 88kw. Ale to je asi detail...Jinak ten klín tam má určitě bejt. Má to staženýho svody do jednoho vincka no (mě osobně se to nelíbí) a má jinej držák...kdyby k tomu byly origo díly...za 100 ti prodám to mojegoodbigsmile

Jaký máš? smile1

Stříbrný. Do provozu 2005. Najeto poctivých 18tisíc. Titanový yoshi zvedlý pod sedlo, kryt sedla spolujezdce, gipro, vyhřejvaný hefty, radiální pumpa gsxr, pancíře, blatníček... Tohle je když jsem to koupil, ještě bez doplňků http://fotoalba.centrum.cz/original.php … mp;psize=1 jinak veškerý origo díly k motorce... a teď nová řetězovka...

Paladin86 (Člen)
04.03.2011 23:29:06
Offline

Re: SV 1000 S

Brkos psal:
Paladin86 psal:
Brkos psal:

Tyhle SV s černym rámem by měly mít tušim 91kw a ne 88kw. Ale to je asi detail...Jinak ten klín tam má určitě bejt. Má to staženýho svody do jednoho vincka no (mě osobně se to nelíbí) a má jinej držák...kdyby k tomu byly origo díly...za 100 ti prodám to mojegoodbigsmile

Jaký máš? smile1

Stříbrný. Do provozu 2005. Najeto poctivých 18tisíc. Titanový yoshi zvedlý pod sedlo, kryt sedla spolujezdce, gipro, vyhřejvaný hefty, radiální pumpa gsxr, pancíře, blatníček... Tohle je když jsem to koupil, ještě bez doplňků http://fotoalba.centrum.cz/original.php … mp;psize=1 jinak veškerý origo díly k motorce... a teď nová řetězovka...

Moc pěkná! škoda že jí máš jako jednomístnou...

Sobull (Člen)
05.03.2011 11:09:35
Offline

Re: SV 1000 S

Brkos psal:

Má to staženýho svody do jednoho vincka

Mě se to teda zdá jako nastříkanej originálbad

Paladin86 (Člen)
05.03.2011 13:22:36
Offline

Re: SV 1000 S

Byl jsem se na tu mašinu kouknout! Je to děs a hrůza... stříkaná ve stodole, špatně svařená. Hlavně že v bazaru tvrdili že to nepadlo. Tak pro klid duše jsme to viděli a může se vybírat dál... good

Brkos (Člen)
05.03.2011 17:29:23
Offline

Re: SV 1000 S

Paladin86 psal:
Brkos psal:
Paladin86 psal:


Jaký máš? smile1

Stříbrný. Do provozu 2005. Najeto poctivých 18tisíc. Titanový yoshi zvedlý pod sedlo, kryt sedla spolujezdce, gipro, vyhřejvaný hefty, radiální pumpa gsxr, pancíře, blatníček... Tohle je když jsem to koupil, ještě bez doplňků http://fotoalba.centrum.cz/original.php … mp;psize=1 jinak veškerý origo díly k motorce... a teď nová řetězovka...

Moc pěkná! škoda že jí máš jako jednomístnou...

Jak jsem psal, vše k tomu. stupačky, origo svody i koncovky, madlo spolujezdce...Uplně všechno..Takže si tam ty stupačky můžeš dát. Jezdili jsme na tom taky ve dvou, ale pak jsem nikoho už nevozil...

Paladin86 (Člen)
05.03.2011 22:16:36
Offline

Re: SV 1000 S

Brkos psal:
Paladin86 psal:
Brkos psal:


Stříbrný. Do provozu 2005. Najeto poctivých 18tisíc. Titanový yoshi zvedlý pod sedlo, kryt sedla spolujezdce, gipro, vyhřejvaný hefty, radiální pumpa gsxr, pancíře, blatníček... Tohle je když jsem to koupil, ještě bez doplňků http://fotoalba.centrum.cz/original.php … mp;psize=1 jinak veškerý origo díly k motorce... a teď nová řetězovka...

Moc pěkná! škoda že jí máš jako jednomístnou...

Jak jsem psal, vše k tomu. stupačky, origo svody i koncovky, madlo spolujezdce...Uplně všechno..Takže si tam ty stupačky můžeš dát. Jezdili jsme na tom taky ve dvou, ale pak jsem nikoho už nevozil...

To je škoda to předělávat zpátky! ty vejfuky jsou nádherný! On z toho bude mít radost někdo kdo nevozí batůžky! good

Brkos (Člen)
06.03.2011 11:55:40
Offline

Re: SV 1000 S

Paladin86 psal:
Brkos psal:
Paladin86 psal:


Moc pěkná! škoda že jí máš jako jednomístnou...

Jak jsem psal, vše k tomu. stupačky, origo svody i koncovky, madlo spolujezdce...Uplně všechno..Takže si tam ty stupačky můžeš dát. Jezdili jsme na tom taky ve dvou, ale pak jsem nikoho už nevozil...

To je škoda to předělávat zpátky! ty vejfuky jsou nádherný! On z toho bude mít radost někdo kdo nevozí batůžky! good

Špatněs to pochopil...Vejfuky zůstanou nahoře...

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/2222_20082010095.jpg

good

Zdenda (Člen)
06.03.2011 12:53:38
Offline

Re: SV 1000 S

Krásná motorka... škoda prodávat.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Brkos (Člen)
06.03.2011 13:17:43
Offline

Re: SV 1000 S

Zdenda psal:

Krásná motorka... škoda prodávat.

Taky proto je za 100. Pod tu cenu nejdu ani o tisíc, to si jí radši nechám...

Paladin86 (Člen)
06.03.2011 20:50:54
Offline

Re: SV 1000 S

Brkos psal:
Paladin86 psal:
Brkos psal:


Jak jsem psal, vše k tomu. stupačky, origo svody i koncovky, madlo spolujezdce...Uplně všechno..Takže si tam ty stupačky můžeš dát. Jezdili jsme na tom taky ve dvou, ale pak jsem nikoho už nevozil...

To je škoda to předělávat zpátky! ty vejfuky jsou nádherný! On z toho bude mít radost někdo kdo nevozí batůžky! good

Špatněs to pochopil...Vejfuky zůstanou nahoře... http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 010095.jpg good

jo aha... škoda... kámoš včera už koupil. Ale taky moc pěknou mašinu... Jak nová! good

Zdenda (Člen)
06.03.2011 22:14:03
Offline

Re: SV 1000 S

Brkos psal:
Zdenda psal:

Krásná motorka... škoda prodávat.

Taky proto je za 100. Pod tu cenu nejdu ani o tisíc, to si jí radši nechám...

Mít nepotřebný kilo tak ji berugood


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Brkos (Člen)
06.03.2011 22:16:20
Offline

Re: SV 1000 S

Zdenda psal:
Brkos psal:
Zdenda psal:

Krásná motorka... škoda prodávat.

Taky proto je za 100. Pod tu cenu nejdu ani o tisíc, to si jí radši nechám...

Mít nepotřebný kilo tak ji berugood

To mě těšígood Kdybys o někom věděl, tak dej vědět.good

Sandman (Člen)
12.03.2011 22:41:21
Offline

Re: SV 1000 S

Banditatom psal:
Sandman psal:

Nějak mi to smrdí. Už jak jsem tu motorku vidě, říkal jsem si, že tomu něco chybí.Origo to má mít navíc klín a dvouválec motor. Navíc ta cena za danou značku mi přijde až příliš výhodná. Chtělo by to vidět. Každopádně bych si na to dal fakt bachaidontknow

četl jsis to po soběsurprisedbigsmilebigsmilebigsmile

skouknoutgood možná ji bejvalej majitel někde poslal po asfaltu a nechtělo se mu do toho vrážet many. Víš kolik takovejch motorek jezdí po lužích a hajích českýchsmile1. Pokud je po technické stránce ok proč néé ale nějak nevím nebyli ty SV v té modré krapec světlejšíidontknowhelp a to S na nádrži mě taky nějak štrimuje idontknow

To jsem nevěděl, že SV je čtyřválecbigsmilesmokin

Raději ani nechcu vědět, abych se začal bát, co jsem to loni koupilevil


Motorkář je týpek tvrdej, na plechovky z výšky mrdej.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr