Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Kua....Motka se nepučuje!!!!!!!!

Cvrček (Člen)
19.04.2007 21:16:06
Offline

Kua....Motka se nepučuje!!!!!!!!

Tak jsem předevčírem jsem bezhlavě půjčil motorku strejdovi a za půl hodiny mi volal.že to někde položil a abych pro něho přijel.Tak jsem vynervovaný sedl do škodárny,zapřáhl vozík a zajel pro něho.Motorka v nepojízdném stavu.Ohlé řídítka,držáky světla slísované,odřená nádrž a rám,prasklý podsedlový plast,trošku zohlé vidle a skroucený rám...podsedový,rozbité blinkdy,odřený kryt motoru(levá strana),ve světle narvaná hlína a světlo ve stavu ubohém.sice nerozbité,ale fejst podřené.Taky fejst podřený plexi štítek a posunuté budíky"ještě že jsem tam ten štítek dal,jinak by byly v... aji ty pěkně dočervena nastříkané budíky".(v rozmezí měsíc spátky jsem na ní vyměnil středový tlumič"od KOVALA-díkymockrát..byl jsem s ním moc spokolený smile2",obě dvě gumy..(přední/zadní).Tak jsem to zavezl nejdřív...jen tak (z návrhu Tatky a strejdy)do Suziki v paskově a zeptal jsem se kolik....marná šance...cena opravy 65t.To jsem mohl čekat.No tak jsem nelenil a brnknul kámošovi,co spravuje motorky.(taktéž mi pomáhal v koupi motorky).Ze strejdou jsme se nejdříve dohodli na tom,že ode mě vrak odkoupí za cenu,za kterou jsem jí koupil.A že si tu mojí bandasku u toho mého kámoše nechá spravit a já si koupím "novou".kámoš za opravu bude chtít 25t,Prý se to pokusí za měsíc spravit.do původního stavu.Tedko jsem mu psal a už ani fotka nebude...protože už to má vše rozebráno v krabicích. Majte sa a nepučujte...ani zkušenému jezdci!! bad

Newada (Člen)
19.04.2007 21:23:57
Offline

Re: Kua....Motka se nepučuje!!!!!!!!

Jojo, stále jsme nepoučitelní, si myslím že už to víckrát neuděláš. good
Ale přiznám se taky jsem to udělal,  půjčil jsem moto fotrovi, ale nejdřív musel přinést výpis z banky, částka byla dostačující, tak moh vyjet. bigsmile


jak dlouho ještě?
Zadek (Člen)
19.04.2007 21:33:25
Offline

Re: Kua....Motka se nepučuje!!!!!!!!

idontknowTy jo na mě furt louďí tchánabych mu půjčil motku...a půjčil!Naštěstí se nic nestalo,ale už nepůjčím!!!idontknow

čuspussy


Nachystej mi uzenáče,na vánoce jsem zpátky....
hans (Člen)
19.04.2007 21:33:53
Offline

Re: Kua....Motka se nepučuje!!!!!!!!

a kua.....bad


Sapere Aude
www.gunlex.cz
PALOUS (Člen)
19.04.2007 21:36:35
Offline

Re: Kua....Motka se nepučuje!!!!!!!!

Newada psal:

Jojo, stále jsme nepoučitelní, si myslím že už to víckrát neuděláš. good
Ale přiznám se taky jsem to udělal,  půjčil jsem moto fotrovi, ale nejdřív musel přinést výpis z banky, částka byla dostačující, tak moh vyjet. bigsmile

Pěkně kydáš woe ty bys pučil aj kartáček na zuby aj s baboubigsmiletaky se válím f kvartýru nějakýho závady a ani se nebojí že nevyhoříbigsmile
A jinak strejc je férovej aspoň že tak ale příště už to Cvrku neuděláš že?


Jebat motorky :-)
Newada (Člen)
19.04.2007 21:42:52
Offline

Re: Kua....Motka se nepučuje!!!!!!!!

Woe Palous na kartáček mi nešahej.fuck


jak dlouho ještě?
Cvrček (Člen)
19.04.2007 22:59:14
Offline

Re: Kua....Motka se nepučuje!!!!!!!!

PALOUS psal:

A jinak strejc je férovej aspoň že tak ale příště už to Cvrku neuděláš že?

Jasan že neudělám!!!Nejsem blbejidontknow
idontknowsmile1 myslímbigsmile

Loser (Administrator)
20.04.2007 01:33:24
Offline

Re: Kua....Motka se nepučuje!!!!!!!!

jsem se ted na jare od tatika dozvedel, ze mi ji na podzim polozil (nastesti jen pri rozjezdu) a mamlehce prdlou podsedlovku. kdyz sem se ho ptal, proc mi to nerekl driv, tak prej mi nechtel kazit vanoce :)
tak ted to mame 1:1 .... jsem mu za mlada rozsekal auto

Nastesti to neni videt a na funkci tech tri valcu to vliv nema :)


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Billy (Člen)
20.04.2007 07:21:00
Offline

Re: Kua....Motka se nepučuje!!!!!!!!

Taky bych to nepucil, pak te to kamos rozemele  a nebo nejakej znamej, bohuzel se to stalo a mas to dobry ze mas strejdu feroviho chlapa good


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Gumish (Člen)
20.04.2007 12:16:47
Offline

Re: Kua....Motka se nepučuje!!!!!!!!

No po me stale bratr loudi, abych mu ji pujcil. Dokonce si naplanoval i vylet se svou mladou do Polska. Tatovi to samozrejme pujcim. Udelal pro mne v zivote vic, nez je cena motorky, a taky vim,ze kdyby to rozbil, tak me to vrati, ale tomu bratrovi to pujcovat teda nechci. Uplne vidim jak machruje pred svou slecnou a nekde to polozi .. a to by byl maler, protoze nema ani vindruidontknow


..co můžeš udělat dnes, odlož na pozítří a zítra máš volno
Zdenda (Člen)
20.04.2007 13:12:19
Offline

Re: Kua....Motka se nepučuje!!!!!!!!

Bez havarijky ani ránuidontknow
Buď rád, že to jsou jenom plechygood


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Baltazar (Člen)
20.04.2007 13:49:16
Offline

Re: Kua....Motka se nepučuje!!!!!!!!

Hlavně jestli je strejc celej a pak citace: Kelly 01 - je to mu v podstatě prd.


The father of the little princess of the dawn
Petr J. (Člen)
20.04.2007 14:02:38
Offline

Re: Kua....Motka se nepučuje!!!!!!!!

to Baltaz: hovno tomu je....bigsmile

xrohy (Člen)
20.04.2007 14:07:58
Offline

Re: Kua....Motka se nepučuje!!!!!!!!

No taky se mi stalo neco podobnýho. Koupil jsem motku,
přivezl ji vecer a druhej den lesticka v práci celý den.
Půjčil jsem to kamošovi a 100m přední brzda, prach a zem.
Naštěstí v malý rychlosti ze to pobral padák a jeho noha, ale
na nepoškrábánym Banditu už první malá jizvasmile2

Takže NEPUČOVAT!!!! fuckfuckfuckfuckfuck


Čaroděj Dobroděj 8-)
Koldan (Člen)
20.04.2007 14:25:27
Offline

Re: Kua....Motka se nepučuje!!!!!!!!

kámoš po mě neustále somroval pučení jak předchozí mašiny tak béčka,jenže sem neoblomnej. Nemusí být viníkem té nehody a těžko se to potom bude domlůvat,třeba už jen taký blbý pes (sorry Dogu a Husky) co přeběhne přes cestu,nebo mu něgdo nedá přednost a ten dotyčnej třeba zrovna nebude pojištěnej atd. Dohaduj se potom s někým, kdo třeba za to ani nemohl,že chceš love,nebo že nechceš bouranou mašinu a ať ji od Tebe odkoupí celoubad


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
sonyk (Člen)
20.04.2007 14:26:33
Offline

Re: Kua....Motka se nepučuje!!!!!!!!

prijel sem na svem bandourovi kterej urcite neni vystavni kousek ma nejake ty skrabance a aneni tam origo svetlo(kdyby nekdo mel na prodej nebo vymenu za ty moje dve voci co tam mam dohodli by jsme se ale za love co sem to koupil se to da)a tatka (nevlastni) ze se sveze.udelal toho pro me dost tak sem mu to pucil.otec vyskocil z liazky v monterkach nased a slysim hen hen hen hen hen.asi 3000 otacek a prijel hned zpatky ze to nejede.povidam neni simson toc to.tak se svezl znova a uz jak to ma byt.prijel zpatky ja motku zamknul a sel do prace a otec mi vola pod ven.vylezu a on nemam telefon.poceste mu z monterkove bluzi vypadl mobil 3 dny starej tusim nejaka novejsi nokie ne N70 ale neco takoveho heh a uz sem nenaskli nekdo ze vsi ma niovej mobilsmile1 a ted to chce pucit strejc jenze ten jezdi jak prase a tomu to nepucim.otec by me to zaplatil


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
bobule (Člen)
20.04.2007 15:34:41
Offline

Re: Kua....Motka se nepučuje!!!!!!!!

jak řiká Palous, radši pučit ženskou než motykubigsmile


to jebu
Pšán (Člen)
20.04.2007 16:01:45
Offline

Re: Kua....Motka se nepučuje!!!!!!!!

To Koldan:
..od tebe jsem čekal jiný příspěvěk..
..něco jako starého Nortona pilot a tvůj banďoursmile1


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Koldan (Člen)
20.04.2007 21:16:09
Offline

Re: Kua....Motka se nepučuje!!!!!!!!

jo myslíš tatův stundrajderský kósek,jo? no tag vzhledem k tomu,co sem předtím vyváděl já s jeho mašinama,tag mlčím.krom jinýho zaplatil a pomohl dát do kupy,tagže pučuju dálbigsmilegood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
osiris (Člen)
20.04.2007 21:20:34
Offline

Re: Kua....Motka se nepučuje!!!!!!!!

...co tadyk woe večer děláš? surprised je ti těžko z kremrolí? bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Koldan (Člen)
20.04.2007 21:54:57
Offline

Re: Kua....Motka se nepučuje!!!!!!!!

ne e,su sám doma,nikdo se mnůnechtěl jít na pivo,šmejdi,prej proto,že zítra pijeme vod dvůch hodinsmile2


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Borák (Člen)
20.04.2007 22:19:02
Offline

Re: Kua....Motka se nepučuje!!!!!!!!

kuwa Koldan koukám ,že jarmark u vás je dost náročná záležitost bigsmilegood


...nikdo nevojebe Ježíše...
osiris (Člen)
20.04.2007 22:23:22
Offline

Re: Kua....Motka se nepučuje!!!!!!!!

...hele je tady líh (po tajný výpravě do babiččiny špajzky pro frankovku), jsem tady já s modrým portugalem, tak wine na zdraví chuděro vopuštěnej bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Borák (Člen)
20.04.2007 22:28:26
Offline

Re: Kua....Motka se nepučuje!!!!!!!!

se k vám přidám...
ale víno už sem dopil
jedu ted kořku
bigsmile


...nikdo nevojebe Ježíše...
david (Člen)
21.04.2007 03:42:30
Offline

Re: Kua....Motka se nepučuje!!!!!!!!

chybama se clovek uci...badbad


livet är en kamp...
Zdenák (Člen)
23.04.2007 18:26:47
Offline

Re: Kua....Motka se nepučuje!!!!!!!!

Tak já to mám s opačného soudku....
Půjčil jsem si od bráchy CB 500 ale s plnou kapotáží od FIVESTARu a vyjel jsem jen na zahradu.... bylo to fajn dokud jsem se nevracel a nepřibrzdil si přední pak už jen na bok a pár plastíku to nějak nezvládlo.... dalo se to do kupy... bigsmile jen mě mrzí, že motorka byla v tu chvíli pro něj duležitější než můj částečně vyražený dech.... bigsmile na ten pohled nezapomenu.....


*** Co mi není rovno, po tom je mi ho*no ***

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr