Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Cajti na motosrazu

redik27 (Člen)
13.05.2011 10:32:43
Offline

Cajti na motosrazu


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
Rostyk (Člen)
13.05.2011 11:02:29
Offline

Re: Cajti na motosrazu

Tak pro mě to jsou normální kluci na mašinách,tak proč ne...good


Dohnat a předehnat
Zdenda (Člen)
13.05.2011 12:15:20
Offline

Re: Cajti na motosrazu

I mezi nima můžou bejt kluci na pohodu a takovýhle setkání bych klidně uvítal, proč ne.good


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
marek2.4 (Člen)
13.05.2011 12:46:36
Offline

Re: Cajti na motosrazu

Zapomeň nato fuck fuck fuck vlastní skušenot a nikdy více ass S policajtem na normálním srazu pokecáš,ale na jejich srazu sou něco víc.A druhej den odjíždíš se strachem aby tě nevyhmátli sick sick

Zdenda (Člen)
13.05.2011 13:14:41
Offline

Re: Cajti na motosrazu

Nevim, zdejší posádka R36 je celkem na pohodu, sem tam se provokujem, víme o sobě... přijdou mi normální. Myslim, že když se mezi nima nenajdou kokoti, kteří to žerou za každou cenu, může bejt to setkání normální.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
fidoB6 (Člen)
13.05.2011 13:18:45
Offline

Re: Cajti na motosrazu

když vim,že maj uniformu,tak se k nim nechovam jak hovadu a nic mi nemůže hrozit.sou to lidi jako jiní...na druhou stranu i u jinejch lidí se najdou trotli ještě možná větší než nejtupější cajt...


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
marek2.4 (Člen)
13.05.2011 14:44:28
Offline

Re: Cajti na motosrazu

Když machrujou se stavbama motorek bad za který by ti sebrali i zubní kartu a na dotaz jak je to s papírama si významně poklepe na průkaz tak pussy pussy pussy kde to sme idontknow Pak tě zastaví a mrdaj tě za blinkry že sou bíly aniž by se podívali na homologaci fuck Kdopak jim sponzoroval benzín na ty sprinty????Musel bys tam být.nechal sem se ukecat a celý večer sem si tam připadal jak pussy

mr.BSE (Člen)
13.05.2011 16:05:42
Offline

Re: Cajti na motosrazu

marek2.4 psal:

Když machrujou se stavbama motorek bad za který by ti sebrali i zubní kartu a na dotaz jak je to s papírama si významně poklepe na průkaz tak pussy pussy pussy kde to sme idontknow Pak tě zastaví a mrdaj tě za blinkry že sou bíly aniž by se podívali na homologaci fuck Kdopak jim sponzoroval benzín na ty sprinty????Musel bys tam být.nechal sem se ukecat a celý večer sem si tam připadal jak pussy

jj, taky mam takovyho kamosa. Na disco autem, tam da 5 piv a 3 panaky a zvesela jede domu. A taky to "obhajuje" klepanim si na odznak sick


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Banditatom (Člen)
13.05.2011 18:02:05
Offline

Re: Cajti na motosrazu

jsou dva druhy lidí normální a tukani tak samo to platí u policajtůgood mám spoustu dobrých a spoustu špatných zkušenosti s policemany...

jinač by mě celkem zajímalo jak ten pašák upalujesmokin


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Filous (Člen)
13.05.2011 18:04:42
Offline

Re: Cajti na motosrazu

Banditatom psal:

jsou dva druhy lidí normální a tukani tak samo to platí u policajtůgood mám spoustu dobrých a spoustu špatných zkušenosti s policemany...

jinač by mě celkem zajímalo jak ten pašák upalujesmokin

...jezděj s nim k nám na firmu do restauračky na sváču, tag se jich příště voptamcool ...maj ho v modrý metle a vokupujou s nim D11tku...cool


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Zdenda (Člen)
13.05.2011 20:16:19
Offline

Re: Cajti na motosrazu

Tady taky tmavě modrá metla a tmavý vokna. Ale bohužel respektive bohudík to auto je nepřehlédnutelný. A jak to jede? 3,6 atmosféra 300 koní bez omezovače, lítá to kolem 280 z kopce i 3 kila. Auto se mi líbí velice moc, ale už se nevyrábísmile2


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Zdenda (Člen)
13.05.2011 20:18:30
Offline

Re: Cajti na motosrazu

A co se týká kritiky fízlů, beru cokoliv, to klepání na průkaz to bych blil a možná by mě to tak nasralo, že bych si to natočil. Ale vyčítat jim, kdo jim platí benzin. Jéžiš to nás jako daňový poplatníky tohle hrozně zatížíidontknow


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
richie (Člen)
14.05.2011 09:35:50
Offline

Re: Cajti na motosrazu

V Jedasích taky byli, škoda že jenom feldou smile2 .... ani sprint nejeli smile2


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
Sandman (Člen)
16.05.2011 01:41:09
Offline

Re: Cajti na motosrazu

Ten folsvágn pasák byl fajn.Dal bych si s ním sprinta. Jen tak nanečisto. Hodilo by se mi vědět, jaké mám v reálu šancesurprisedbigsmile


Motorkář je týpek tvrdej, na plechovky z výšky mrdej.
fidoB6 (Člen)
16.05.2011 09:56:21
Offline

Re: Cajti na motosrazu

Sandman psal:

Ten folsvágn pasák byl fajn.Dal bych si s ním sprinta. Jen tak nanečisto. Hodilo by se mi vědět, jaké mám v reálu šancesurprisedbigsmile

v reálu?...žádnýbigsmilebigsmilebigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Sandman (Člen)
16.05.2011 22:49:09
Offline

Re: Cajti na motosrazu

fidoB6 psal:
Sandman psal:

Ten folsvágn pasák byl fajn.Dal bych si s ním sprinta. Jen tak nanečisto. Hodilo by se mi vědět, jaké mám v reálu šancesurprisedbigsmile

v reálu?...žádnýbigsmilebigsmilebigsmile

Tak je to jasné. Prodám cestovní jebku, přejdu na KTM jebku. Apoň v lese a na poli budu mít navrchsmile1


Motorkář je týpek tvrdej, na plechovky z výšky mrdej.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr