Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Tesneni vyfuku B12 (mezi sberačem potrubí a mezisvodem)

gigavolt (Člen)
03.06.2011 19:05:40
Offline

Tesneni vyfuku B12 (mezi sberačem potrubí a mezisvodem)

zdravim tak jsem si konecne koupil plnotucnou bandasku smile1 1200S r.v. 2002 ale chybí mi tam tesneni mezi sberacem vyfukoveho potrubi a mezisvodem..... na netu jsem koukal ze je to takovej krouzek..... predpokladam ze je azbestovej......nebo tak neco.....  origo stoji 649kc...... tak se chci zteptat jestli to uz nekdo neresil.....podle me jde jen o rozmery toho krouzku a muze tam bejt jakejkoliv.......kdyz budu muset tak koupim origo ale moc se mi nechce.... je to palba za hovno smile1


konečně plnotučná bandaska :-)
Michal Dk (Člen)
03.06.2011 19:12:51
Offline

Re: Tesneni vyfuku B12 (mezi sberačem potrubí a mezisvodem)

Je to drátěnej lisovanej kroužek.Na Guzzi mě ho nahradil hliníkovým kroužkem s osazením od soustružníka.Vnitřní průměr přesně na sběrač svodů a venkovní prům.přesně do mezisvodu s přesahem na konci.Stáhnout a drží to taky.

Banditatom (Člen)
04.06.2011 11:46:29
Offline

Re: Tesneni vyfuku B12 (mezi sberačem potrubí a mezisvodem)

užíj si togoodbigsmile

levná varianta: azbestové vlákno a koupit nějakej těsnící sráč( myšleno nějaký tmel) na výfuky a pomazat to ( cca 100kč celé svody) funguje togood

dražší varianta: pokud máš trpělivost tak umím ty kroužky cca 70-120kč kussmokin na gsx jsem si je fsal do richtikugood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
gigavolt (Člen)
04.06.2011 17:55:19
Offline

Re: Tesneni vyfuku B12 (mezi sberačem potrubí a mezisvodem)

moc vam dekuju chlapy smile1......... jak to myslis jestli mam trpelivost ?smile1 ty vis o nejaky náhrade? bigsmile


konečně plnotučná bandaska :-)
mr.BSE (Člen)
04.06.2011 17:59:01
Offline

Re: Tesneni vyfuku B12 (mezi sberačem potrubí a mezisvodem)

já sem tam před třema sezonama namotal silikonovou hadicku (konce do sebe = krouzek) a krom jednoho "vyprdnuti" ven, to je naprosto zupa good


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Banditatom (Člen)
04.06.2011 17:59:43
Offline

Re: Tesneni vyfuku B12 (mezi sberačem potrubí a mezisvodem)

gigavolt psal:

moc vam dekuju chlapy smile1......... jak to myslis jestli mam trpelivost ?smile1 ty vis o nejaky náhrade? bigsmile

...tak něják je to to samé jak originál jen za jinnou cenu ale bohužel né všechny rozměry mají skladem musí hold nějaké objednat proto myšleno trpělivost... u mě to trvalo měsíc ale zasejc všechny 4ks za 540kč se dá nésmokin


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr