Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Cikán na moto

gerrik (Člen)
03.06.2011 16:54:04
Offline

Cikán na moto

Dneska jsem málem autem přejel cikána na moto surprised Normálně frajer, vídám je, jsou to bohatší cigini (podle aut) a normálně na nějakým novým intrudru bo co. Vyjížděl od domu, nerozhlíd se. Já vyjel ze zatáčky, on mně zahlíd, lek se, málem z toho upad bigsmile  To mně poser, už i na motkách jezdí sick

Fresh Man (Člen)
03.06.2011 16:56:31
Offline

Re: Cikán na moto

gerrik psal:

Dneska jsem málem autem přejel cikána na moto surprised Normálně frajer, vídám je, jsou to bohatší cigini (podle aut) a normálně na nějakým novým intrudru bo co. Vyjížděl od domu, nerozhlíd se. Já vyjel ze zatáčky, on mně zahlíd, lek se, málem z toho upad bigsmile  To mně poser, už i na motkách jezdí sick

proc malemidontknow bad


Bandit pičo
hlemejzd999 (Člen)
03.06.2011 16:57:31
Offline

Re: Cikán na moto

Fresh Man psal:
gerrik psal:

Dneska jsem málem autem přejel cikána na moto surprised Normálně frajer, vídám je, jsou to bohatší cigini (podle aut) a normálně na nějakým novým intrudru bo co. Vyjížděl od domu, nerozhlíd se. Já vyjel ze zatáčky, on mně zahlíd, lek se, málem z toho upad bigsmile  To mně poser, už i na motkách jezdí sick

proc malemidontknow bad

nestich to , no....


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
zzzmrzlinar (Člen)
03.06.2011 17:09:15
Offline

Re: Cikán na moto

hoši, že tady nadáváme na líný svinský kofoly je jedna věc, ale že by cigán nemoh jet na motorce kvůli tomu, že je cigán tak to zas ne.

mr.BSE (Člen)
03.06.2011 17:14:39
Offline

Re: Cikán na moto

zzzmrzlinar psal:

hoši, že tady nadáváme na líný svinský kofoly je jedna věc, ale že by cigán nemoh jet na motorce kvůli tomu, že je cigán tak to zas ne.

ne, ne a ne!


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Fresh Man (Člen)
03.06.2011 17:19:42
Offline

Re: Cikán na moto

zzzmrzlinar psal:

hoši, že tady nadáváme na líný svinský kofoly je jedna věc, ale že by cigán nemoh jet na motorce kvůli tomu, že je cigán tak to zas ne.

morky se maj drzet krompace


Bandit pičo
Chicko (Člen)
03.06.2011 17:38:08
Offline

Re: Cikán na moto

nechci nic rikat, ale myslim ze nedaleko nekdo brecel ze tam mel novyho intrudra a uz tam nejni :D


Radši žádat o odpuštění než o povolení ....
Góťa (Člen)
03.06.2011 17:50:49
Offline

Re: Cikán na moto

No, když unás už maj některý pitbuly a mikiny Lonsdale, tak se motyce nedivím....... headshake


.... vono to ňák dopadne ....
gerrik (Člen)
03.06.2011 17:51:48
Offline

Re: Cikán na moto

Já se spíše musel tlemit jak se lekl když viděl auto bigsmile

pulmotor (Člen)
03.06.2011 19:54:34
Offline

Re: Cikán na moto

Nemáš náhodou stříbrnou oktávku s polepamapussypak je ten šok pochopitelnej,
leknul se!!!!!ješté nezařadil dvojku a už ho majisurprisedsurprisedgoodgood


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
nety (Člen)
03.06.2011 20:58:12
Offline

Re: Cikán na moto

Góťa psal:

No, když unás už maj některý pitbuly a mikiny Lonsdale, tak se motyce nedivím....... headshake

no ty pičo, to musí bejt brutus pozér, asi se stydí za to, co je. To jsem už pak taky asi negrojd - nosim thor steiner a v posteli stafbulla bigsmile


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
barynek (Člen)
04.06.2011 11:49:28
Offline

Re: Cikán na moto

nety psal:
Góťa psal:

No, když unás už maj některý pitbuly a mikiny Lonsdale, tak se motyce nedivím....... headshake

no ty pičo, to musí bejt brutus pozér, asi se stydí za to, co je. To jsem už pak taky asi negrojd - nosim thor steiner a v posteli stafbulla bigsmile

no když jsem viděl jak se tuhle Richi v Blovicích rozběhl místo ke mně za kamarádem hnědočechem, tak na tom asi něco bude bigsmilebigsmile


Bandit 4EVER!!!
Zdenda (Člen)
04.06.2011 11:56:18
Offline

Re: Cikán na moto

U nás teda jeden vargoš jezdí, je to týpek co ho znám, jede ve fetu, těžkej king, samosebou desetlet starý hustohustý GSXR s gumama na plátno a vykuchanou rourou a v bílim tílku, kraťasech na plný koule po městě. Jeho kámoš to samý. Za mě říkám, že zaplať pánbůh, že těch černejch cikánskejch tlam jezí minimum.fuck


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
libac22 (Člen)
04.06.2011 14:33:38
Offline

Re: Cikán na moto

Zdenda psal:

U nás teda jeden vargoš jezdí, je to týpek co ho znám, jede ve fetu, těžkej king, samosebou desetlet starý hustohustý GSXR s gumama na plátno a vykuchanou rourou a v bílim tílku, kraťasech na plný koule po městě. Jeho kámoš to samý. Za mě říkám, že zaplať pánbůh, že těch černejch cikánskejch tlam jezí minimum.fuck

ty voe to musí bejt pohled surprised a ten nádhernej kontrast sick bigsmile


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!
hlemejzd999 (Člen)
04.06.2011 15:15:06
Offline

Re: Cikán na moto

mr.BSE psal:
zzzmrzlinar psal:

hoši, že tady nadáváme na líný svinský kofoly je jedna věc, ale že by cigán nemoh jet na motorce kvůli tomu, že je cigán tak to zas ne.

ne, ne a ne!

prostě ne ....to je příroda - to se nedá změnit ...


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Lihy (Člen)
04.06.2011 15:19:01
Offline

Re: Cikán na moto

zzzmrzlinar psal:

hoši, že tady nadáváme na líný svinský kofoly je jedna věc, ale že by cigán nemoh jet na motorce kvůli tomu, že je cigán tak to zas ne.

asi tak... je mi uplně u prdele kdo na tom jede... jestli si na ní vydělal tak proč by nemohl jezdit na motorce?

Lihy (Člen)
04.06.2011 15:23:10
Offline

Re: Cikán na moto

Zdenda psal:

U nás teda jeden vargoš jezdí, je to týpek co ho znám, jede ve fetu, těžkej king, samosebou desetlet starý hustohustý GSXR s gumama na plátno a vykuchanou rourou a v bílim tílku, kraťasech na plný koule po městě. Jeho kámoš to samý. Za mě říkám, že zaplať pánbůh, že těch černejch cikánskejch tlam jezí minimum.fuck

podobnejch exotů jezdí fůra, akorát sem přs helmu nikdy nepoznal jestli je to cigoš, větnamec, nebo indián...vogo jasný že bílej to nebyl bo to nejsou žádný zloději smažky a debilové, to dá rozum...i když pokud by to byl taxikář, tak mohl bejt i bílej to je faktidontknow 
bigsmilebigsmilebigsmilesmokin

Zdenda (Člen)
04.06.2011 19:25:48
Offline

Re: Cikán na moto

Hele mě je uplni u piči, jestli je někdo modrej, žlutej nebo růžovej, když nedělá bordel a je slušnej. S 99% cigošů mam hodně špatný zkušenosti a s 1% cigošů jsem dobrý kámoši, bo jsou kupříkladu čistější třeba jak já. Nicméně tady se bavim zrovna o cigošovi, kterej dýluje, pase, jezdí jak piča a navíc ještě jezdí vožralej a zfetovanej tak tady ze sebe nedělej lidumila alias Kocáb s Džamilou. Moc dobře víš, na koho to je mířený, na jakou sortu lidí, tak to hovno nerozmazávej. Jo jinak ta narážka na taxikáře to máš recht, já sem vůbec zmrd čeče, taxikář, motorkář, mám bojový plemeno psa, mezi rybářema jsem oblíbenej taky jak vosina v prdeli, bo ryby pouštim a tím pádem jsem škodná, no ještě pár věcí by se našlo. smokin


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
MaraKM (Člen)
04.06.2011 19:34:32
Offline

Re: Cikán na moto

Zdenda: Zbrojní průkaz a pistole u pasu? idontknow

Mám zbroják od 16 a 2x mě stavěli cajti, když jsem jel s malorážkou přes ranemo na pinckovi na střelnici smile1 (míval jsem to po cestě max 5km, proto to víckrát asi nestihnuli)


Nic lidského mi není cizí
Zdenda (Člen)
04.06.2011 19:45:04
Offline

Re: Cikán na moto

Kurva to jediný mi ještě chybí! Ale zbraní má muj tatík dost a já střílim rád. Pak budu teprv nepřítel státu!


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
mr.BSE (Člen)
05.06.2011 10:51:41
Offline

Re: Cikán na moto

Se divam, Zdendo, ty ses ale hroznej smejd! Este kdybys tak jezdil na kole... bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Banditatom (Člen)
05.06.2011 10:53:14
Offline

Re: Cikán na moto

víte jak je dneska drahý střelivo kdo to má porad na tu havět kupovatevilbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
nety (Člen)
05.06.2011 11:32:32
Offline

Re: Cikán na moto

Zdenda psal:

Hele mě je uplni u piči, jestli je někdo modrej, žlutej nebo růžovej, když nedělá bordel a je slušnej. S 99% cigošů mam hodně špatný zkušenosti a s 1% cigošů jsem dobrý kámoši, bo jsou kupříkladu čistější třeba jak já. Nicméně tady se bavim zrovna o cigošovi, kterej dýluje, pase, jezdí jak piča a navíc ještě jezdí vožralej a zfetovanej tak tady ze sebe nedělej lidumila alias Kocáb s Džamilou. Moc dobře víš, na koho to je mířený, na jakou sortu lidí, tak to hovno nerozmazávej. Jo jinak ta narážka na taxikáře to máš recht, já sem vůbec zmrd čeče, taxikář, motorkář, mám bojový plemeno psa, mezi rybářema jsem oblíbenej taky jak vosina v prdeli, bo ryby pouštim a tím pádem jsem škodná, no ještě pár věcí by se našlo. smokin

co máš za bojový plemeno, taky který se všeho bojí?bigsmile


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
MaraKM (Člen)
05.06.2011 15:38:31
Offline

Re: Cikán na moto

Banditatom psal:

víte jak je dneska drahý střelivo kdo to má porad na tu havět kupovatevilbigsmile

Tak vono to máš celkem jedno jestli to za odpoledne projedeš nebo prostřílíš evil


Nic lidského mi není cizí
MiKu (Člen)
10.06.2011 07:01:59
Offline

Re: Cikán na moto

Nebyl to tenhle

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/276_854_v.jpg


?

PFremer (Člen)
10.06.2011 09:14:09
Offline

Re: Cikán na moto

To sou ale prdelebigsmilegoodpussy


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr