Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » kloubový adaptér zrcátka

lan (Člen)
26.06.2011 21:04:02
Offline

kloubový adaptér zrcátka

bych potřeboval na skůtra, ať mohu zrcátka sklopit, když parkuji u stěny nebo pro  snadnější projití úzkými dveřmi. Existuje něco takového? idontknowNechci kupovat nové zrcátka s kloubem a adaptéry, které jsem našel, jsou bez kloubu. Prostě zrcátko má M10 a je kolmo seshora zašroubováno přes kastli do matice řídítek a kontramatkou zajištěno proti pohybu a já bych potřeboval něco mezi to s kloubem........help

Banditatom (Člen)
26.06.2011 21:36:44
Offline

Re: kloubový adaptér zrcátka

jedny takový zrcátka se mě válej doma... teda né mě paňmáměsmile1 jsou na takovém kloubu co se s ním vehementuje


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
lan (Člen)
27.06.2011 21:40:16
Offline

Re: kloubový adaptér zrcátka

Banditatom psal:

jedny takový zrcátka se mě válej doma... teda né mě paňmáměsmile1 jsou na takovém kloubu co se s ním vehementuje

já měl představu, že seženu někde nějaký klouby a namontuji tam původní zrcátka, ale nikde nic nenísmile2, jenom pevné adaptéry, tak i tohle řešení by se mi zamlouvalo....jestli je můžeš postrádat, co za ně a odkud jsi, že bych se zastavil a zkouknul je, jestli by šly aplikovat..........smile1

Banditatom (Člen)
27.06.2011 21:45:15
Offline

Re: kloubový adaptér zrcátka

tak paňmáma říkala že prej za 200kč ti je pustí a jsem voe krajan teda skoro sousedbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
buboun007 (Člen)
27.06.2011 21:50:12
Offline

Re: kloubový adaptér zrcátka

chlapi, když už jsme u těch zrcátek, na B6 98 shánim ten šroub co drží zrcátko, předhozí majitel zkurvil ten malej závit, co přitahuje tu pružinu...je nějaká šance sehnat, vyrobit nebo koupit nový zrcátko? dík za rady

lan (Člen)
28.06.2011 16:05:51
Offline

Re: kloubový adaptér zrcátka

Banditatom psal:

tak paňmáma říkala že prej za 200kč ti je pustí a jsem voe krajan teda skoro sousedbigsmile

hoď mi kontakt na meila, ať se domluvíme..........

hlemejzd999 (Člen)
28.06.2011 17:14:37
Offline

Re: kloubový adaptér zrcátka

buboun007 psal:

chlapi, když už jsme u těch zrcátek, na B6 98 shánim ten šroub co drží zrcátko, předhozí majitel zkurvil ten malej závit, co přitahuje tu pružinu...je nějaká šance sehnat, vyrobit nebo koupit nový zrcátko? dík za rady

neska sem si nechal v práci vytočit přesně ten samej na soustruhu good....takže za mně :najdi soustružníka ...


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Fik-B6S (Člen)
28.06.2011 18:26:41
Offline

Re: kloubový adaptér zrcátka

Tome nevokrádej mi rodinu myslím že tak za kilčo by to bylo OK bigsmile a nebo přilož a o rozdíl se šábnem...bigsmilebigsmilebigsmile


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Banditatom (Člen)
28.06.2011 18:40:12
Offline

Re: kloubový adaptér zrcátka

Fik-B6S psal:

Tome nevokrádej mi rodinu myslím že tak za kilčo by to bylo OK bigsmile a nebo přilož a o rozdíl se šábnem...bigsmilebigsmilebigsmile

ok tak za 1000kč bigsmile 200kč jsou tvojebigsmilebigsmilebigsmile

jinač tel mám v profilusmokin


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
lan (Člen)
28.06.2011 22:11:40
Offline

Re: kloubový adaptér zrcátka

Banditatom psal:
Fik-B6S psal:

Tome nevokrádej mi rodinu myslím že tak za kilčo by to bylo OK bigsmile a nebo přilož a o rozdíl se šábnem...bigsmilebigsmilebigsmile

ok tak za 1000kč bigsmile 200kč jsou tvojebigsmilebigsmilebigsmile

jinač tel mám v profilusmokin

zítra se ti ozvu, uvidím jestli budou pasovat......idontknow

lan (Člen)
28.06.2011 22:13:40
Offline

Re: kloubový adaptér zrcátka

Fik-B6S psal:

Tome nevokrádej mi rodinu myslím že tak za kilčo by to bylo OK bigsmile a nebo přilož a o rozdíl se šábnem...bigsmilebigsmilebigsmile

nelez mi do kšeftu nebo ti to doma vosolím až se vrátí z jihu........smile1

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr