Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Je tady někdo na pokec? :o)

klara (Člen)
01.05.2007 21:50:33
Offline

Je tady někdo na pokec? :o)

...tak ňák se mi teď nic nechce, sem líná na všechno a naštvaná, že nemůžu jet na sraz. Hmmm....naštvaná je ještě dost slabý slovo vzhledem ke skutečnýmu rozpoložení.....
Tak moc jsem se těšila na Jedovnici, že se zase uvidíme a pokecáme a vyřádíme se ve všech směrech.... no jo.... mam smůlu.smile2 Budu si s Váma užívat aspoň v myšlenkách a na dalším srazu ROZHODNĚ chybět nebudu! smile1
Je tady teď někdo na povídání?helpbigsmile

Billy (Člen)
01.05.2007 22:11:12
Offline

Re: Je tady někdo na pokec? :o)

Akorat pudu chrnet smile1


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Dajda (Člen)
01.05.2007 22:18:09
Offline

Re: Je tady někdo na pokec? :o)

je..bigsmile

klara (Člen)
01.05.2007 22:24:09
Offline

Re: Je tady někdo na pokec? :o)

No výborně, už jsem myslela, že to dneska fakt nedopadne...
Nemáte někdo nějakej veselej odkaz?bigsmilebigsmilebigsmile

Dajda (Člen)
01.05.2007 22:28:09
Offline

Re: Je tady někdo na pokec? :o)

klara psal:

No výborně, už jsem myslela, že to dneska fakt nedopadne...
Nemáte někdo nějakej veselej odkaz?bigsmilebigsmilebigsmile

..nuda je potvora..smile2...copak,ze nejedes na Jedovnice?
surprised

klara (Člen)
01.05.2007 22:38:29
Offline

Re: Je tady někdo na pokec? :o)

Nejedu z několika důvodů a všechny jsou na ..... .smile2
- pořád nemam v kupě Cébrošku,zrovna je na polepech, letos sem se na ní svezla jen během převozu z lakování na polepy.
8.5. bude polepená, potom ještě jednou přelakování nádrže a bude kočička nádherná. Jenže do tý doby možná ZEŠÍLIM, protože už mám takovej absťák, že se to nedá popsat...
- jsem mimo Čechy a v neděli navečer tady mam ještě nějaký obchodní jednání, snažila jsem se to posunout na dřív, ale pro druhou stranu to bylo nemožný. Takže nejdřív jsem si plánovala, že do Jedovnice dorazim autem, ale teď uý je to v řiti totálně, protože v ČR budu nejdřív v pondělí večer, takže to nemá cenu. AAAAAAAACH JOOOOOOO!!!!!! Tak sem se těšila!

Dajda (Člen)
01.05.2007 22:38:38
Offline

Re: Je tady někdo na pokec? :o)

Mno...pokec asi zadnej se zda,jdu spat a co se nekdy projet?..nemas to daleko...

PALOUS (Člen)
01.05.2007 22:41:25
Offline

Re: Je tady někdo na pokec? :o)

Tak louskej stránky vono to tak hrozný nebude.Už vidím těch 81 přihlášenejch když bude chcátsmile2mám z toho taky luftasmile2
http://www.jackie.cz/


Jebat motorky :-)
nety (Člen)
01.05.2007 22:41:36
Offline

Re: Je tady někdo na pokec? :o)

Sem na tom stejne jak klara... taky se nemůžu zúčastnit, páč mi do toho vlezla výluka.. práce zkur..no jo, ale nějak se vydělávat musí...


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
klara (Člen)
01.05.2007 22:42:29
Offline

Re: Je tady někdo na pokec? :o)

Jasně, to neni problém, jaký jsou Tvoje oblíbený trasy?

klara (Člen)
01.05.2007 22:46:22
Offline

Re: Je tady někdo na pokec? :o)

Palous - a vono má bejt hnusně, jo? Tady je každej den 29-30 stupňů, nebe totálně vymetený, nádhera... Všichni NORMÁLNÍ lidi na motorkách, mentoši (jako já) seděj doma na prdeli, protože bourali.smile2bigsmile

klara (Člen)
01.05.2007 22:48:30
Offline

Re: Je tady někdo na pokec? :o)

nety - hm... a nemůžeš to přehodit na někoho jinýho? Sraz bude určo SUPER!

Dajda (Člen)
01.05.2007 22:48:49
Offline

Re: Je tady někdo na pokec? :o)

klara psal:

Jasně, to neni problém, jaký jsou Tvoje oblíbený trasy?

bigsmile..mno,rad jezdim Hronov..Petrovice...Adr...Trutnov..smer Dvur Kr...Choustnikovo Hradiste...Č.Skalice a dombigsmile..anebo Nove Mesto...Dobruska...Solnice..Destne v Orlickych horach..kolem vetrne elektrarny(ted nevim,jak se to tam jmenuje)...Dobrosov..Nachod a dom..Co ty na to?

Dajda (Člen)
01.05.2007 22:51:02
Offline

Re: Je tady někdo na pokec? :o)

..a ze jsi bourala..se stane kazdymu ne...bud rada,ze jsi cela...jak se to stalo jestli muzu vedet?

PALOUS (Člen)
01.05.2007 22:52:08
Offline

Re: Je tady někdo na pokec? :o)

Tak abych to upřesnil,radši buď tam co seš páč tady je kosa a má bejt ještě hůřbada vůbec ještě to máš placenýsurprisedsakra to se někdo mábigsmile


Jebat motorky :-)
klara (Člen)
01.05.2007 22:56:28
Offline

Re: Je tady někdo na pokec? :o)

Jo, obě trasy jsou okay, Deštný atd. je nádherný na svezení, takže proč ne. :o) Třeba nás pojede i víc...bigsmile
Jak budu mít kočičku v pořádku, dám vědět, ještě potřebuju přední gumu, protože moje už je totálně na odpis, ale Jéňa mi slíbil, že se mi po nějaký podívá, takže to bude rychlovka.good Taaaaakžeeee.....Těšim se!bigsmilegood

Dajda (Člen)
01.05.2007 22:58:40
Offline

Re: Je tady někdo na pokec? :o)

klara psal:

Jo, obě trasy jsou okay, Deštný atd. je nádherný na svezení, takže proč ne. :o) Třeba nás pojede i víc...bigsmile
Jak budu mít kočičku v pořádku, dám vědět, ještě potřebuju přední gumu, protože moje už je totálně na odpis, ale Jéňa mi slíbil, že se mi po nějaký podívá, takže to bude rychlovka.good Taaaaakžeeee.....Těšim se!bigsmilegood

...budu se těšitismile1..daj potom vědět,az bude motka v cajkugood

yello (Člen)
01.05.2007 23:02:33
Offline

Re: Je tady někdo na pokec? :o)

PALOUS psal:

Tak abych to upřesnil,radši buď tam co seš páč tady je kosa a má bejt ještě hůřbada vůbec ještě to máš placenýsurprisedsakra to se někdo mábigsmile

Taky sem dneska v poledne vejral na predpoved v CZsurprised V noci i -2surprisedsick  Prvniho kvetna!!!  ...uz jsem si asi odvykl..idontknow
Ted je 23:04 a jeste je furt 18,6°C......pres den fajn,ale v noci uz mi zacina byt fakt horko..


...che palle !!!
klara (Člen)
01.05.2007 23:02:48
Offline

Re: Je tady někdo na pokec? :o)

Palous - aha, já myslela, že je v Čechách taky hezky... tak to tady musim ještě nachytat ňákej bronz....bigsmilebigsmilebigsmile
Hele, jesli bude zima, prosim Tě, kdyby se chtěl Jéňa uložit k spánku zase někde pod stromem,mrkněte včas POD KTERÝM, jo?!!! bigsmilebigsmilebigsmile Myslim, že nejlepší anděl strážnej bude osiho Monča.smile1

klara (Člen)
01.05.2007 23:12:58
Offline

Re: Je tady někdo na pokec? :o)

dajda - jak se to stalo? Byla jsem netrpělivá a předjížděla kolonu stojících aut. Jeden pan řidič měl hozenej blinkr do leva, ale čekal. Pak si to rozmyslel a rozjel se, už se nepodíval do zrcátka, že má vedle zadku svýho Transportéra motorku. Takže.....Cébroška to dostala ze všech stran, nejdřív na čumák, pak jela po boku auta a pak spadla jak na pravej bok tak na levej. Já z ní vyplachtila hned po nárazu a hodila placáka na asfalt, takže to nebylo tak hrozný. Byla jsem jen vomlácená, né vodřená.good

klara (Člen)
01.05.2007 23:17:23
Offline

Re: Je tady někdo na pokec? :o)

yello - a taky se chystáš dorazit? Skoro by to chtělo zimní oblečení a zásoby Actimelu....bigsmilebigsmilebigsmile

klara (Člen)
01.05.2007 23:22:21
Offline

Re: Je tady někdo na pokec? :o)

Jéééé...Vy už tady všichni chrupkáte.... no jo, já u toho ještě koukám jinam a trvá mi, než odepíšu.... takže Vy už jste to stihli mezi tim zabalit...bigsmilebigsmilebigsmile Tak já jdu taky....bigsmilebigsmilebigsmile Dobrou a páčko...bigsmilegood

yello (Člen)
01.05.2007 23:26:51
Offline

Re: Je tady někdo na pokec? :o)

klara psal:

yello - a taky se chystáš dorazit? Skoro by to chtělo zimní oblečení a zásoby Actimelu....bigsmilebigsmilebigsmile

...ne,na tenhle sraz bohuzel neprijedu.Snad na nejakej pozdne-letni..


...che palle !!!
Dajda (Člen)
01.05.2007 23:30:47
Offline

Re: Je tady někdo na pokec? :o)

klara psal:

dajda - jak se to stalo? Byla jsem netrpělivá a předjížděla kolonu stojících aut. Jeden pan řidič měl hozenej blinkr do leva, ale čekal. Pak si to rozmyslel a rozjel se, už se nepodíval do zrcátka, že má vedle zadku svýho Transportéra motorku. Takže.....Cébroška to dostala ze všech stran, nejdřív na čumák, pak jela po boku auta a pak spadla jak na pravej bok tak na levej. Já z ní vyplachtila hned po nárazu a hodila placáka na asfalt, takže to nebylo tak hrozný. Byla jsem jen vomlácená, né vodřená.good

...surprisedsurprised..tag to jsi mela veeelky stesti,ze to taghle dopadlo,motka bude f cajku a brzo se zas povozis,ale vopatrne...jsem se taky rozsekal pred deseti lety na pinckovi,čelňák do pažouta,300metru vod baraku do souseda..malem jsem prisel vo nohu,trochu vic rozsekany koleno,4 voperace vod tý doby,ale chuti mi to neubralo,jen jsem trochu vic vobezretnej,i kdyz se vopcas pristihnu,ze ne furt...

osiris (Člen)
02.05.2007 00:21:46
Offline

Re: Je tady někdo na pokec? :o)

...no jasne, monicek nas srovna do late kdyz budem zlobit moc bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
nety (Člen)
02.05.2007 04:39:26
Offline

Re: Je tady někdo na pokec? :o)

Kdyby to jen trochu šlo, tak to udělam, ale musim tam bejt já...bad Škoda, těšil sem se na vás všechnysmile2


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
klara (Člen)
02.05.2007 17:50:05
Offline

Re: Je tady někdo na pokec? :o)

dajda - ble, nemam tyhle story moc ráda... časem to asi potká každýho, někdo má větší, někdo menší štěstí....já jen doufám, že svoje už mám za sebou.good
osi - ještě že tu Monču máme! Jedinej spolehlivej tvor. Po Tvejch rumovejch uličkách je takovejch fakt málo...bigsmilebigsmilebigsmile Mňam...fakt mne to taaaaak s.../mrzí, že tam nebudu s Váma, ach joooooo!!!!!!!!!smile2
Takže se uvidíme i s yello a všema, co musej místo srazu pracovat na příštím setkání! good
Páčko všem, těšim se na fotečky!bigsmilebigsmilebigsmile

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr