Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » B6 r.v. 2000 padající otáčky při jízdě

Beery (Člen)
13.09.2011 14:28:50
Offline

B6 r.v. 2000 padající otáčky při jízdě

Zdravím všechny, na B6 se vyskytnul problém. Při jízdě pravidelně při 7500 otáčkách  najednou spadnou otáčky, jako když člověk otočí klíčkem (světla nezhasnou, takže se nevypíná celá elektrika), pak následuje rána z vejfuku a zas motor naskočí. Karburátory byly vyčištěny a seřízeny, vyměněn snímač otáček, ale stále nic.
Neví někdo, co by to mohlo způsobovat? Nesetkal se s tím někdo z vás?
Díky za případnou radu.


Nevim, viď, takhle z hlavy!
Ondráš (Člen)
13.09.2011 14:52:48
Offline

Re: B6 r.v. 2000 padající otáčky při jízdě

A to červené tlačítko na chcípání jsi kontroloval?


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Beery (Člen)
13.09.2011 21:41:38
Offline

Re: B6 r.v. 2000 padající otáčky při jízdě

Ne, nekontroloval. Díky za tip. Bude to nejspíš nějaká kravinka, ale zjistit jaká. Stává se to pořád jen při 7500 otáčkách.


Nevim, viď, takhle z hlavy!
Smuťa (Nový člen)
02.10.2011 17:29:00
Offline

Re: B6 r.v. 2000 padající otáčky při jízdě

Zdravím Vás,stává se mi něco podobného,při 6000 mi najednou vyskočí otáčky na 7500,jindy zase spadnou ze 7000 na 6000 a jednou mi úplně zhasla motorka.Občas při nastartování mi vylatí buď 15A pojistka nebo hlavní.Nemohli v servisu přijít co s tím je.Najde se tady nějaký odborník,který by si věděl rady.Nebo to může být pouze problém u chcípáku?Díky za každou radu.Smuťa

Inženýrek (Člen)
02.10.2011 19:06:11
Offline

Re: B6 r.v. 2000 padající otáčky při jízdě

Beery psal:

Zdravím všechny, na B6 se vyskytnul problém. Při jízdě pravidelně při 7500 otáčkách  najednou spadnou otáčky, jako když člověk otočí klíčkem (světla nezhasnou, takže se nevypíná celá elektrika), pak následuje rána z vejfuku a zas motor naskočí. Karburátory byly vyčištěny a seřízeny, vyměněn snímač otáček, ale stále nic.
Neví někdo, co by to mohlo způsobovat? Nesetkal se s tím někdo z vás?
Díky za případnou radu.

Nevím, jestli už jsi to vyřešil, ale tipuju, že to na 99% dělá spínač stojánku. Dělalo mi to přesně to samé. Taky při 7500, ale ne pokaždý, takže jsem závadu hledal dost dlouho. Zkus si za jízdy trochu sklopit stojan a dát ho zpět a uvidíš, že ti to dělá to samý. Chyba byla ve špatnym jezdci ve spínači.


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Beery (Člen)
02.10.2011 19:20:01
Offline

Re: B6 r.v. 2000 padající otáčky při jízdě

Inženýrek psal:
Beery psal:

Zdravím všechny, na B6 se vyskytnul problém. Při jízdě pravidelně při 7500 otáčkách  najednou spadnou otáčky, jako když člověk otočí klíčkem (světla nezhasnou, takže se nevypíná celá elektrika), pak následuje rána z vejfuku a zas motor naskočí. Karburátory byly vyčištěny a seřízeny, vyměněn snímač otáček, ale stále nic.
Neví někdo, co by to mohlo způsobovat? Nesetkal se s tím někdo z vás?
Díky za případnou radu.

Nevím, jestli už jsi to vyřešil, ale tipuju, že to na 99% dělá spínač stojánku. Dělalo mi to přesně to samé. Taky při 7500, ale ne pokaždý, takže jsem závadu hledal dost dlouho. Zkus si za jízdy trochu sklopit stojan a dát ho zpět a uvidíš, že ti to dělá to samý. Chyba byla ve špatnym jezdci ve spínači.

Příčina ještě nebyla odhalena bad Zkusim ještě teda spínač na stojánku. Je fakt, že otáčky padají jen při jízdě, při stání na volnoběh a zvýšení otáček je vše ok.
Díky za tip.


Nevim, viď, takhle z hlavy!
Smuťa (Nový člen)
03.10.2011 11:50:57
Offline

Re: B6 r.v. 2000 padající otáčky při jízdě

Poradí mi někdo?Díky.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr