Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » prokluzuje spojka B12, lze seřídit nebo mě čeká výměna

zzzmrzlinar (Člen)
02.05.2010 21:27:05
Offline

prokluzuje spojka B12, lze seřídit nebo mě čeká výměna

čau Borci, zvláště vy technicky zdatní, mám dotaz.

měl jsem teď B12 (98) u lakýry a mimo jiné mi taky vyměňoval spojkovou kapalinu a když mi to předával tak povídá, že to víčko je dost ubroušený vod přechozího pádu a ať si pak překontroluju jestli to vůbec těsní.

No a co čert nechtěl, když dám full gas tak někdy v 6-7 tisících vobčas začne klouzat spojka.

Takže dotaz je asi následující - může to bejt třeba tím, že ta kapalina fakt uniká, nebo mě prostě a jednoduše čeká výměna lamel? Kapalina je lehce nad ryskou, a žádnej velkej únik jsem nezaznamenal a jestli je to. co brzdovka, tak bych si snd všiml že mi to vožralo lak a vostatní. Před to výměnou spojkovky to neklouzalo, ale podotýkám, že předtím jsem na tom jel jen jednou a ono to neklouzne pokaždý.

Na B6 jsem jednou kvůli prokluzování šteloval spojku lankem, podle návodu tady a pomohlo to, ale předpokládám, že na B12 nic štelovat nejde. ???

pro info, Bandit má podle budíků najeto 45 (čert ví kolik reálně) nevím jestli byla spojka někdy měněná a motor má zřejmě zvyšovanej výkon.

Filous (Člen)
02.05.2010 21:32:50
Offline

Re: prokluzuje spojka B12, lze seřídit nebo mě čeká výměna

...u B12 nic štelovat vopravdu nejde a kapalina jako taková nemá na funkci spojky vlif, tagže esi začíná prokluzovat, tag se s tebou loučí...esi můžu doporučit, vyměň lamely rači dříf neš pozdějc, bo dyš spálíš i plechy, bude to zas vo dost dražší...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
pavel dolínek (Člen)
02.05.2010 21:35:19
Offline

Re: prokluzuje spojka B12, lze seřídit nebo mě čeká výměna

a dej tam origo a novy pruziny


"una storia italiana"
Filous (Člen)
02.05.2010 22:22:31
Offline

Re: prokluzuje spojka B12, lze seřídit nebo mě čeká výměna

pavel dolínek psal:

a dej tam origo a novy pruziny

...origo nebo TourMax...pružiny sou jasnýgood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
03.05.2010 07:12:12
Offline

Re: prokluzuje spojka B12, lze seřídit nebo mě čeká výměna

Filous psal:
pavel dolínek psal:

a dej tam origo a novy pruziny

...origo nebo TourMax...pružiny sou jasnýgood

jo z týhle chyby jsem se taky poučil...dáš novou a klouže stejně.smile2


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
huskyb12 (Administrator)
03.05.2010 08:43:32
Offline

Re: prokluzuje spojka B12, lze seřídit nebo mě čeká výměna

to je první generace kontroly trakce, nevopravuj to ! :)))


ale di, Ty brepto ...
zzzmrzlinar (Člen)
03.05.2010 10:14:31
Offline

Re: prokluzuje spojka B12, lze seřídit nebo mě čeká výměna

Filous psal:

...u B12 nic štelovat vopravdu nejde a kapalina jako taková nemá na funkci spojky vlif, tagže esi začíná prokluzovat, tag se s tebou loučí...esi můžu doporučit, vyměň lamely rači dříf neš pozdějc, bo dyš spálíš i plechy, bude to zas vo dost dražší...

a sakra, eště plechy že bych vodkouřil tak to radši ne, tak jsem hed volal Kojakovi a objednal Toumax lamely a jakýsi prý talíř s pružinama vod EBC (jediní prý to mají).

díky

eště mám jeden dotaz. Jak složitá je výměna? kámoš vod kterýho jsem to koupil mi tvrdí, že je to jednoduchý a že mi to vymění. Ne, že bych mu nevěřil, ale vyloženě mechoš to není, tak aby se něco neposralo.

K.a.s.y.m. (Člen)
03.05.2010 10:19:34
Offline

Re: prokluzuje spojka B12, lze seřídit nebo mě čeká výměna

zzzmrzlinar psal:
Filous psal:

...u B12 nic štelovat vopravdu nejde a kapalina jako taková nemá na funkci spojky vlif, tagže esi začíná prokluzovat, tag se s tebou loučí...esi můžu doporučit, vyměň lamely rači dříf neš pozdějc, bo dyš spálíš i plechy, bude to zas vo dost dražší...

a sakra, eště plechy že bych vodkouřil tak to radši ne, tak jsem hed volal Kojakovi a objednal Toumax lamely a jakýsi prý talíř s pružinama vod EBC (jediní prý to mají).

díky

eště mám jeden dotaz. Jak složitá je výměna? kámoš vod kterýho jsem to koupil mi tvrdí, že je to jednoduchý a že mi to vymění. Ne, že bych mu nevěřil, ale vyloženě mechoš to není, tak aby se něco neposralo.

na pravý straně sundáš to velký víko a pod nim je spojka..vyšroubuješ šrouby co jsou ve spojce a celý to postupně vytaháš ven...vyměníš lamely s obloženim a celý to postupně složíš zpátky zašroubuješ šrouby spojky a je to...pak jen dát zpět víko..buď na nový těstnění nebo na silikon...jo a výrobce doporučuje nový lamely napřed namočit na pár hodin do voleje co je v motoru..jestli to uděláš to nechám na vás..já to po smontování nadláb nechal ohřát a jel na tom až druhej den,ale dalo by se asi i hned.ani volej nemusíš vypouštět když to budeš dělat na bočáku..nemělo by nic vytéct..max. pár kapek.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
03.05.2010 10:39:56
Offline

Re: prokluzuje spojka B12, lze seřídit nebo mě čeká výměna

K.a.s.y.m. psal:
zzzmrzlinar psal:
Filous psal:

...u B12 nic štelovat vopravdu nejde a kapalina jako taková nemá na funkci spojky vlif, tagže esi začíná prokluzovat, tag se s tebou loučí...esi můžu doporučit, vyměň lamely rači dříf neš pozdějc, bo dyš spálíš i plechy, bude to zas vo dost dražší...

a sakra, eště plechy že bych vodkouřil tak to radši ne, tak jsem hed volal Kojakovi a objednal Toumax lamely a jakýsi prý talíř s pružinama vod EBC (jediní prý to mají).

díky

eště mám jeden dotaz. Jak složitá je výměna? kámoš vod kterýho jsem to koupil mi tvrdí, že je to jednoduchý a že mi to vymění. Ne, že bych mu nevěřil, ale vyloženě mechoš to není, tak aby se něco neposralo.

na pravý straně sundáš to velký víko a pod nim je spojka..vyšroubuješ šrouby co jsou ve spojce a celý to postupně vytaháš ven...vyměníš lamely s obloženim a celý to postupně složíš zpátky zašroubuješ šrouby spojky a je to...pak jen dát zpět víko..buď na nový těstnění nebo na silikon...jo a výrobce doporučuje nový lamely napřed namočit na pár hodin do voleje co je v motoru..jestli to uděláš to nechám na vás..já to po smontování nadláb nechal ohřát a jel na tom až druhej den,ale dalo by se asi i hned.ani volej nemusíš vypouštět když to budeš dělat na bočáku..nemělo by nic vytéct..max. pár kapek.

...jen upřesnim, že tam na B12 nejsou šrouby s pružinama jako na B6, ale jedna centrální matice na hřídeli a pod ní dvje talířový pružiny, kerý držej tři čtyrky šroupky...a jináč na tom fuck nic nejni, jen pro povolení a utažení tý matice je dobrý mít přípravek, bez něj je to vopruz...jo a bacha při nasazování koše, ať si nerozlomíš náhon čerpadla, kerej je za vnějšim košem...joa taky bacha na správný vosazení pružin pot první lamelou a taky je první lamela jiná...prostě chce to bejt pozornej a mít aspoň ňáký skušenosti a něco vo tom vjedět, bo pár úskalí tam je...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
zzzmrzlinar (Člen)
04.05.2010 09:53:32
Offline

Re: prokluzuje spojka B12, lze seřídit nebo mě čeká výměna

dík,

předal jsem to borcovi tak to snad zvládne, budu asistovat, tak se snad taky něco konečně naučím

Koldan (Člen)
04.05.2010 14:57:12
Offline

Re: prokluzuje spojka B12, lze seřídit nebo mě čeká výměna

seš si jistej, že to bylo klouznutím spojky? surprised


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
hans (Člen)
04.05.2010 16:05:05
Offline

Re: prokluzuje spojka B12, lze seřídit nebo mě čeká výměna

Koldan psal:

seš si jistej, že to bylo klouznutím spojky? surprised

jo, jestli vono ti neklouzlo kolo kdyžs přidals ceres...smokin


Sapere Aude
www.gunlex.cz
XJelen (Člen)
29.06.2011 22:26:39
Offline

Re: prokluzuje spojka B12, lze seřídit nebo mě čeká výměna

Filous psal:

...joa taky bacha na správný vosazení pružin pot první lamelou a taky je první lamela jiná...

rozumim tomu dobře že ta jedna menší jde jako první do koše právě k těm pružinovejm kroužkům? ostatní by měli bejt stejný, ačkoliv jsou na některých rozdílný značky...


Strýcfajtr !!!
Filous (Člen)
29.06.2011 23:01:59
Offline

Re: prokluzuje spojka B12, lze seřídit nebo mě čeká výměna

XJelen psal:
Filous psal:

...joa taky bacha na správný vosazení pružin pot první lamelou a taky je první lamela jiná...

rozumim tomu dobře že ta jedna menší jde jako první do koše právě k těm pružinovejm kroužkům? ostatní by měli bejt stejný, ačkoliv jsou na některých rozdílný značky...

...rozumíš tomu dobřegood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
XJelen (Člen)
30.06.2011 08:19:13
Offline

Re: prokluzuje spojka B12, lze seřídit nebo mě čeká výměna

Filous psal:
XJelen psal:
Filous psal:

...joa taky bacha na správný vosazení pružin pot první lamelou a taky je první lamela jiná...

rozumim tomu dobře že ta jedna menší jde jako první do koše právě k těm pružinovejm kroužkům? ostatní by měli bejt stejný, ačkoliv jsou na některých rozdílný značky...

...rozumíš tomu dobřegood

senkjů velice, dneska večer to poskládám, nechal jsem je koupat v oleji. Pani de na koncík Michala Davida, tak budem s Františkem v garage good


Strýcfajtr !!!
karlos100 (Člen)
30.06.2011 08:32:44
Offline

Re: prokluzuje spojka B12, lze seřídit nebo mě čeká výměna

XJelen psal:
Filous psal:
XJelen psal:


rozumim tomu dobře že ta jedna menší jde jako první do koše právě k těm pružinovejm kroužkům? ostatní by měli bejt stejný, ačkoliv jsou na některých rozdílný značky...

...rozumíš tomu dobřegood

senkjů velice, dneska večer to poskládám, nechal jsem je koupat v oleji. Pani de na koncík Michala Davida, tak budem s Františkem v garage good

Myslíš,že malej už dokáže udržet ráčnu???surprisedbigsmilebigsmilebigsmile


...a bude hůř!
XJelen (Člen)
30.06.2011 08:40:01
Offline

Re: prokluzuje spojka B12, lze seřídit nebo mě čeká výměna

karlos100 psal:
XJelen psal:
Filous psal:


...rozumíš tomu dobřegood

senkjů velice, dneska večer to poskládám, nechal jsem je koupat v oleji. Pani de na koncík Michala Davida, tak budem s Františkem v garage good

Myslíš,že malej už dokáže udržet ráčnu???surprisedbigsmilebigsmilebigsmile

to ne... ale bude mi číst utahovací momenty z manuálu goodbigsmile


Strýcfajtr !!!
Filous (Člen)
30.06.2011 09:03:44
Offline

Re: prokluzuje spojka B12, lze seřídit nebo mě čeká výměna

XJelen psal:
Filous psal:
XJelen psal:


rozumim tomu dobře že ta jedna menší jde jako první do koše právě k těm pružinovejm kroužkům? ostatní by měli bejt stejný, ačkoliv jsou na některých rozdílný značky...

...rozumíš tomu dobřegood

senkjů velice, dneska večer to poskládám, nechal jsem je koupat v oleji. Pani de na koncík Michala Davida, tak budem s Františkem v garage good

...pani se eště neprobrala z laktační psychózy, že de křepčit na halekání toho komedijanta???surprisedidontknowbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
XJelen (Člen)
30.06.2011 09:48:15
Offline

Re: prokluzuje spojka B12, lze seřídit nebo mě čeká výměna

Filous psal:
XJelen psal:
Filous psal:

...rozumíš tomu dobřegood

senkjů velice, dneska večer to poskládám, nechal jsem je koupat v oleji. Pani de na koncík Michala Davida, tak budem s Františkem v garage good

...pani se eště neprobrala z laktační psychózy, že de křepčit na halekání toho komedijanta???surprisedidontknowbigsmile

nejspíš bigsmile hele já se překonal alespoň v tom, že jsem ty lístky byl koupit bigsmile a to sem šel radši v přestrojení, aby mě nikdo nepoznal bigsmile hlavně aby se v ní neprobudili vzpomínky a nezačala tam s ostatníma cvičit poupata bigsmilebigsmilebigsmile


Strýcfajtr !!!
karlos100 (Člen)
30.06.2011 10:11:19
Offline

Re: prokluzuje spojka B12, lze seřídit nebo mě čeká výměna

XJelen psal:
Filous psal:
XJelen psal:


senkjů velice, dneska večer to poskládám, nechal jsem je koupat v oleji. Pani de na koncík Michala Davida, tak budem s Františkem v garage good

...pani se eště neprobrala z laktační psychózy, že de křepčit na halekání toho komedijanta???surprisedidontknowbigsmile

nejspíš bigsmile hele já se překonal alespoň v tom, že jsem ty lístky byl koupit bigsmile a to sem šel radši v přestrojení, aby mě nikdo nepoznal bigsmile hlavně aby se v ní neprobudili vzpomínky a nezačala tam s ostatníma cvičit poupata bigsmilebigsmilebigsmile

taky jsem chtěl zarejpat,ale je to holt na vkusu každého soudruhabigsmile
ještě že tam nemusíš s níbigsmilebigsmilebigsmile


...a bude hůř!
Kelly01 (Člen)
30.06.2011 11:31:03
Offline

Re: prokluzuje spojka B12, lze seřídit nebo mě čeká výměna

Hustohustá bajkerkasmokin


God Save The Queen!
K.a.s.y.m. (Člen)
30.06.2011 12:08:40
Offline

Re: prokluzuje spojka B12, lze seřídit nebo mě čeká výměna

XJelen psal:
Filous psal:
XJelen psal:


senkjů velice, dneska večer to poskládám, nechal jsem je koupat v oleji. Pani de na koncík Michala Davida, tak budem s Františkem v garage good

...pani se eště neprobrala z laktační psychózy, že de křepčit na halekání toho komedijanta???surprisedidontknowbigsmile

nejspíš bigsmile hele já se překonal alespoň v tom, že jsem ty lístky byl koupit bigsmile a to sem šel radši v přestrojení, aby mě nikdo nepoznal bigsmile hlavně aby se v ní neprobudili vzpomínky a nezačala tam s ostatníma cvičit poupata bigsmilebigsmilebigsmile

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
XJelen (Člen)
01.07.2011 18:34:25
Offline

Re: prokluzuje spojka B12, lze seřídit nebo mě čeká výměna

Filous psal:
XJelen psal:
Filous psal:

...joa taky bacha na správný vosazení pružin pot první lamelou a taky je první lamela jiná...

rozumim tomu dobře že ta jedna menší jde jako první do koše právě k těm pružinovejm kroužkům? ostatní by měli bejt stejný, ačkoliv jsou na některých rozdílný značky...

...rozumíš tomu dobřegood

Tak čoveče, František vyčet v tom manuálu, že sou tam tři druhy lamel a dva druhy plechů. Lamela numero jedna má jinej vnitřní průměr (ta je patrná už na ohled) a pak jsou numero dvě a tři stejný průměrem ale lišej se počtem segmentů. Ty se štyryceti by měli bejt hned za tou první a pak ty se štyryceti vosmi. A plechy jsou 1,6mm a štyry kusy 2mm a ty by měli bejt na pozici 3-7 od přítlačáku. Jelikož mi to mladej nadiktoval až gdyž sem to měl složený a chtěl sem po něm utahovací moment na tu středovou matici, tak už se mi to nechtělo rozhazovat, protože mi moje šachťácký technický vzdělání říká, že se prd děje. Navíc dneska malá probefárt nevykazovala nijakých nestandardních jevů good


Strýcfajtr !!!
Kelly01 (Člen)
01.07.2011 19:26:58
Offline

Re: prokluzuje spojka B12, lze seřídit nebo mě čeká výměna

Plechy maj jedinej význam a to ten aby byla dosáhnuta určitá výška kvůli talířovkám,
takže v každé motyce to může být jinak..
A poskládání lamel, kromě té jedné vliv na funkci nemá..
A jen ve zvědavosti, kde to vyčetsurprised


God Save The Queen!
XJelen (Člen)
01.07.2011 20:04:53
Offline

Re: prokluzuje spojka B12, lze seřídit nebo mě čeká výměna

Kelly01 psal:

...A jen ve zvědavosti, kde to vyčetsurprised

http://www.suzukibandit.cz/download.php?soubor=3
čaptr Engine pejdž 3.35 a 3.36


Strýcfajtr !!!
Kelly01 (Člen)
02.07.2011 10:04:59
Offline

Re: prokluzuje spojka B12, lze seřídit nebo mě čeká výměna

15 let to skládám blběbigsmile


God Save The Queen!
XJelen (Člen)
02.07.2011 10:15:11
Offline

Re: prokluzuje spojka B12, lze seřídit nebo mě čeká výměna

Kelly01 psal:

15 let to skládám blběbigsmile

tak tos mě uklidnils goodgoodgoodbigsmile


Strýcfajtr !!!
Kelly01 (Člen)
02.07.2011 17:31:37
Offline

Re: prokluzuje spojka B12, lze seřídit nebo mě čeká výměna

Mám v garáži komplet spojku(lamely a pružiny) co jsem sundal v 60000km, jak bude čas na to z prdele juknu, akorát mne zajímá jestli druhovýroba taky mění počty korkůsurprised

Já dával origo plechy a lamely s tím že kvůli výšce jsem musel jeden 1,6 vyměnit za 2mm, ale 100% jsem řešil jen správné umístění té tenké lamelybigsmile


God Save The Queen!
Filous (Člen)
02.07.2011 18:24:31
Offline

Re: prokluzuje spojka B12, lze seřídit nebo mě čeká výměna

...umístění užší lamely je jasný, ta nejde přehodit, ale že sou tam lamely s různejma počtama "korků" sem nigdy neřešil...umístění silnejch plechů sem dycky dával tag jag je v manuálu...a třeba Berta má silný plechy tři...ani sem to neměřil, prostě sem ho tam vrazil, aby byla vyšší...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kelly01 (Člen)
02.07.2011 19:43:31
Offline

Re: prokluzuje spojka B12, lze seřídit nebo mě čeká výměna

Odvádíš nekvalitní prácibigsmile


God Save The Queen!
Filous (Člen)
02.07.2011 21:37:01
Offline

Re: prokluzuje spojka B12, lze seřídit nebo mě čeká výměna

Kelly01 psal:

Odvádíš nekvalitní prácibigsmile

...seru na tobigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
XJelen (Člen)
03.07.2011 08:54:27
Offline

Re: prokluzuje spojka B12, lze seřídit nebo mě čeká výměna

Filous psal:
Kelly01 psal:

Odvádíš nekvalitní prácibigsmile

...seru na tobigsmile

tak to sem klidnej! good bigsmilebigsmile


Strýcfajtr !!!
Rostyk (Člen)
29.09.2011 20:45:24
Offline

Re: prokluzuje spojka B12, lze seřídit nebo mě čeká výměna

Hoši dotaz,odešla mi spojka,už ji mám rozdělanou,lamely objednám,píšete že se mají vyměnit i pružiny.To jako těch 6 za košem? Jestli jo,tak jak je vyndám?


Dohnat a předehnat
XJelen (Člen)
29.09.2011 21:42:59
Offline

Re: prokluzuje spojka B12, lze seřídit nebo mě čeká výměna

Rostyk psal:

Hoši dotaz,odešla mi spojka,už ji mám rozdělanou,lamely objednám,píšete že se mají vyměnit i pružiny.To jako těch 6 za košem? Jestli jo,tak jak je vyndám?

pružiny u dvandy jsou ty dvě talířovky vepředu, jiný sem tam nenašel...při první výměně by měly bejt ještě ok ale stačí juknout do manuálu a změřit


Strýcfajtr !!!
Filous (Člen)
30.09.2011 08:26:41
Offline

Re: prokluzuje spojka B12, lze seřídit nebo mě čeká výměna

Rostyk psal:

Hoši dotaz,odešla mi spojka,už ji mám rozdělanou,lamely objednám,píšete že se mají vyměnit i pružiny.To jako těch 6 za košem? Jestli jo,tak jak je vyndám?

...nic nevyndavej, jag píše Jelen, u B12 sou talířový pružiny pod centrální maticej...dyšs to rozebírals, tags tam měls takový velký podlošky, tag to sou voni...a já se přiznam, že je rači měnim dycky, páč kulomet je jistota a esi nemáš motorku vod novoty a nevíš co a jak, tak bych to vůbec neřešil a rovnou tam fláknul nový...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Rostyk (Člen)
30.09.2011 10:47:24
Offline

Re: prokluzuje spojka B12, lze seřídit nebo mě čeká výměna

Super,dík.Já je bral jako talířový podložky. Volám Kojakovi help


Dohnat a předehnat
Miras (Člen)
30.09.2011 21:13:13
Offline

Re: prokluzuje spojka B12, lze seřídit nebo mě čeká výměna

Po přečtení prvního příspěvku ....  není možný, že po výměně kapaliny ve spojce, když se dá vyšší hladina, začne klouzat spojka z důvodů nevracení se spojky právě kvůli vyšší hladině?

XJelen (Člen)
01.10.2011 09:14:26
Offline

Re: prokluzuje spojka B12, lze seřídit nebo mě čeká výměna

musel bys to mít asi úplně ful a musela by se ohřát, což u spojky asi moc nejde. Nicméně letošní zkušenost s Tuonem, kdy ta svině fungovala jeno než se ohřála, po deseti minutách jízdy spojka klouzala. Přikládali jsme to spojkovýmu vedení těsně vedle motoru, že se to jako ohřeje a konec. Sice to bylo ohřevem kapaliny od motoru, ale problém byl ve štelovacím kolíčku po výměně páčky, takže spojka makala na samý hranici prokluzu a když se trochu ohřálo, tak klouzala. po doštelování vše ok.


Strýcfajtr !!!
kojaksro (Člen)
01.10.2011 09:25:26
Offline

Re: prokluzuje spojka B12, lze seřídit nebo mě čeká výměna

Rostyk psal:

Super,dík.Já je bral jako talířový podložky. Volám Kojakovi help

....oni to jsou, dvě talířové přítlačné pružiny, v úterý to máš domasmokin


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
kojaksro (Člen)
01.10.2011 09:27:01
Offline

Re: prokluzuje spojka B12, lze seřídit nebo mě čeká výměna

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1887_csk902.jpg

.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Rostyk (Člen)
04.10.2011 19:09:33
Offline

Re: prokluzuje spojka B12, lze seřídit nebo mě čeká výměna

Peníze poslány,dík.Jinak jsem byl ještě jednou v garáži a zkusil vyndat ty kroužky pod první lamelou,a potom tam ta nová  lamela sedne a nevadí že má stejný průměr jako ostatní.....


Dohnat a předehnat
XJelen (Člen)
05.10.2011 11:54:39
Offline

Re: prokluzuje spojka B12, lze seřídit nebo mě čeká výměna

Rostyk psal:

Peníze poslány,dík.Jinak jsem byl ještě jednou v garáži a zkusil vyndat ty kroužky pod první lamelou,a potom tam ta nová  lamela sedne a nevadí že má stejný průměr jako ostatní.....

počkej počkej, jednu bys měl mít jinou - s větším vnitřním průměrem, právě kvůli těm kroužkům help


Strýcfajtr !!!
Rostyk (Člen)
05.10.2011 15:01:11
Offline

Re: prokluzuje spojka B12, lze seřídit nebo mě čeká výměna

XJelen psal:
Rostyk psal:

Peníze poslány,dík.Jinak jsem byl ještě jednou v garáži a zkusil vyndat ty kroužky pod první lamelou,a potom tam ta nová  lamela sedne a nevadí že má stejný průměr jako ostatní.....

počkej počkej, jednu bys měl mít jinou - s větším vnitřním průměrem, právě kvůli těm kroužkům help

To jsem právě včera řešil s Kojakem....volal i do firmy co mu posílala ty lamely a prý to poslali správně,všechny mají stejný průměr a dvě jsou z jiného matroše a to jsou právě ty první a poslední , z čehož mi vyplívá že když pod tu první nedám ty kroužky tak tam bude pasovat????? Taky jsem byl z toho jelen tak jsem mu hned volal....


Dohnat a předehnat
MaraKM (Člen)
05.10.2011 15:19:38
Offline

Re: prokluzuje spojka B12, lze seřídit nebo mě čeká výměna

Rostyk psal:
X[b psal:

Jelen[/b]]počkej počkej, jednu bys měl mít jinou - s větším vnitřním průměrem, právě kvůli těm kroužkům help

To jsem právě včera řešil s Kojakem....volal i do firmy co mu posílala ty lamely a prý to poslali správně,všechny mají stejný průměr a dvě jsou z jiného matroše a to jsou právě ty první a poslední , z čehož mi vyplívá že když pod tu první nedám ty kroužky tak tam bude pasovat????? Taky jsem byl z toho jelen tak jsem mu hned volal....

bigsmile bigsmile good


Nic lidského mi není cizí
Rostyk (Člen)
05.10.2011 15:45:36
Offline

Re: prokluzuje spojka B12, lze seřídit nebo mě čeká výměna

MaraKM psal:
Rostyk psal:
X[b psal:

Jelen[/b]]počkej počkej, jednu bys měl mít jinou - s větším vnitřním průměrem, právě kvůli těm kroužkům help

To jsem právě včera řešil s Kojakem....volal i do firmy co mu posílala ty lamely a prý to poslali správně,všechny mají stejný průměr a dvě jsou z jiného matroše a to jsou právě ty první a poslední , z čehož mi vyplívá že když pod tu první nedám ty kroužky tak tam bude pasovat????? Taky jsem byl z toho jelen tak jsem mu hned volal....

bigsmile bigsmile good

Ty vole co se směješ????bigsmile Víš jaké to je ,když něco měníš a dáváš tam zpět něco co není stejné jak to cos vyndal....headshake


Dohnat a předehnat
kojaksro (Člen)
05.10.2011 15:49:29
Offline

Re: prokluzuje spojka B12, lze seřídit nebo mě čeká výměna

....třeba ty co měl Jelen od FCC, tak ty byly z jinejma. Spíše mě překvapuje, že to jako Tourmax (origo lamela) má jináčidontknow


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Rostyk (Člen)
05.10.2011 15:52:38
Offline

Re: prokluzuje spojka B12, lze seřídit nebo mě čeká výměna

Lamely plavou v oleji,zítra je nasadím tak se ozvu co se dělogood


Dohnat a předehnat
XJelen (Člen)
05.10.2011 16:23:29
Offline

Re: prokluzuje spojka B12, lze seřídit nebo mě čeká výměna

kojaksro psal:

....třeba ty co měl Jelen od FCC, tak ty byly z jinejma. Spíše mě překvapuje, že to jako Tourmax (origo lamela) má jináčidontknow

právě, že i service manual uvádí tu první jinou a kroužky, teda voni tam toho píšou víc, ale předpokládal bych, že by měli všichni výropci alespoň držet stejnou sestavu jako puntikatý inženýři v Hamamatsu...


Strýcfajtr !!!
Filous (Člen)
05.10.2011 16:50:09
Offline

Re: prokluzuje spojka B12, lze seřídit nebo mě čeká výměna

...taky mi to příde divný a eště sem to neviděl...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Rostyk (Člen)
05.10.2011 17:53:12
Offline

Re: prokluzuje spojka B12, lze seřídit nebo mě čeká výměna

Tak to je výborné,mám je tam teda dát??????


Dohnat a předehnat
Mour (Člen)
05.10.2011 18:47:08
Offline

Re: prokluzuje spojka B12, lze seřídit nebo mě čeká výměna

Rostyk psal:
MaraKM psal:
Rostyk psal:


To jsem právě včera řešil s Kojakem....volal i do firmy co mu posílala ty lamely a prý to poslali správně,všechny mají stejný průměr a dvě jsou z jiného matroše a to jsou právě ty první a poslední , z čehož mi vyplívá že když pod tu první nedám ty kroužky tak tam bude pasovat????? Taky jsem byl z toho jelen tak jsem mu hned volal....

bigsmile bigsmile good

Ty vole co se směješ????bigsmile Víš jaké to je ,když něco měníš a dáváš tam zpět něco co není stejné jak to cos vyndal....headshake

Rostyk: Von se směje jak si vodepisoval Jelenovi, že seš z toho jelen bigsmilebigsmile

kojaksro (Člen)
05.10.2011 19:25:59
Offline

Re: prokluzuje spojka B12, lze seřídit nebo mě čeká výměna

Rostyk psal:

Tak to je výborné,mám je tam teda dát??????

....Rostyku, jak jsem říkal, konzultoval jsem to z klukama z DK, podle čísla to sedí, dle popisu taky. Estli se ti to tam nechce, dávat pošlu ti jiné EBC, Vesrah nebo si je vem ze suzy. Jestli jsi je naložil, nevadí smokin


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
MaraKM (Člen)
05.10.2011 20:29:08
Offline

Re: prokluzuje spojka B12, lze seřídit nebo mě čeká výměna

Mour psal:
Rostyk psal:

Ty vole co se směješ????bigsmile Víš jaké to je ,když něco měníš a dáváš tam zpět něco co není stejné jak to cos vyndal....headshake

Rostyk: Von se směje jak si vodepisoval Jelenovi, že seš z toho jelen bigsmilebigsmile

Tak tak pravdu díš... smile1 tak nějak mi to přišlo "zajímavý"


Nic lidského mi není cizí
Rostyk (Člen)
05.10.2011 21:33:10
Offline

Re: prokluzuje spojka B12, lze seřídit nebo mě čeká výměna

Mour psal:
Rostyk psal:
MaraKM psal:


bigsmile bigsmile good

Ty vole co se směješ????bigsmile Víš jaké to je ,když něco měníš a dáváš tam zpět něco co není stejné jak to cos vyndal....headshake

Rostyk: Von se směje jak si vodepisoval Jelenovi, že seš z toho jelen bigsmilebigsmile

Ty vogo jsem si nevšim...good Jinak Kojak,myslím že jestli je jadna lamela užší a vyplněna podložkama a druhá celá bez podložek tak princip bude stejný......Takže to seru a dám to tam,zítra mám volno a chci se ještě svézt dokud je ještě počasí jakž takžcool


Dohnat a předehnat
Rostyk (Člen)
06.10.2011 11:43:57
Offline

Re: prokluzuje spojka B12, lze seřídit nebo mě čeká výměna

pussypussypussypussypussypussypussypussyříkejte mi největší čurák,ráno letím do garáže dát dohromady tu spojku.Ještě si říkám hlavně kurva pomalu ať mi něco nespadne do motoru ,když to mám na bočáku.Samo že nejdřív mi tam spadnul ten malý šroubek co jsou dva v takové mističce.Říkám klid,našel jsem druhý,dám dohromady spojku ,vyleju olej a on půjde ven.Dám dohromady spojku a když sundávám šrouby na uchycení víka a dávám je na víko,tak mi tam spadnou dva ty šroubypussypussypussyCo teď,zkusím zmagnetovat šroubovák jestli je náhodou nevytáhnu.Když se to nepodaří tak budu muset sundat asi spodní víko ,že?Kurva v práci se mi tohle nikdy nestalo a teď doma u vlastní motorky......sick


Dohnat a předehnat
Libor nx (Člen)
06.10.2011 11:53:17
Offline

Re: prokluzuje spojka B12, lze seřídit nebo mě čeká výměna

Rostyk psal:

pussypussypussypussypussypussypussypussyříkejte mi největší čurák,ráno letím do garáže dát dohromady tu spojku.Ještě si říkám hlavně kurva pomalu ať mi něco nespadne do motoru ,když to mám na bočáku.Samo že nejdřív mi tam spadnul ten malý šroubek co jsou dva v takové mističce.Říkám klid,našel jsem druhý,dám dohromady spojku ,vyleju olej a on půjde ven.Dám dohromady spojku a když sundávám šrouby na uchycení víka a dávám je na víko,tak mi tam spadnou dva ty šroubypussypussypussyCo teď,zkusím zmagnetovat šroubovák jestli je náhodou nevytáhnu.Když se to nepodaří tak budu muset sundat asi spodní víko ,že?Kurva v práci se mi tohle nikdy nestalo a teď doma u vlastní motorky......sick

jak se to sere tak se to sere.taky se mi to stalo x-krát a nejsem schopnej si koupit magnetidontknowhelp

Rostyk (Člen)
06.10.2011 11:59:31
Offline

Re: prokluzuje spojka B12, lze seřídit nebo mě čeká výměna

Ani nemluv,doma vypouštím páru a zkusím se jít znova nasrat......Doufám že to vytáhnu aniž bych to musel celé rozdělat......


Dohnat a předehnat
Filous (Člen)
06.10.2011 13:11:19
Offline

Re: prokluzuje spojka B12, lze seřídit nebo mě čeká výměna

...mazej do baukrámu pro teleskopickej magnet a modli se...ofšem bójim se, že budeš mít problémsmile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Rostyk (Člen)
06.10.2011 15:05:06
Offline

Re: prokluzuje spojka B12, lze seřídit nebo mě čeká výměna

Tak naštěstí se povedlo,spojku jsem rozdělal ,vylil olej a zmagnetovaným šroubovákem jsem vyndal všechny 3 šrouby,naštěstí.Seru na to a jdu na beer


Dohnat a předehnat
Rostyk (Člen)
11.10.2011 14:07:24
Offline

Re: prokluzuje spojka B12, lze seřídit nebo mě čeká výměna

Tak spojka je v kupěbigsmile.Proběhla tonážní zkouška a pracuje normálně i s tou první stejnou lamelou....good


Dohnat a předehnat
MaraKM (Člen)
12.10.2011 11:15:57
Offline

Re: prokluzuje spojka B12, lze seřídit nebo mě čeká výměna

... a přece se točí.... good


Nic lidského mi není cizí
Rostyk (Člen)
12.10.2011 11:40:19
Offline

Re: prokluzuje spojka B12, lze seřídit nebo mě čeká výměna

MaraKM psal:

... a přece se točí.... good

Si piš bigsmile


Dohnat a předehnat

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr