Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Nabourali Vás ???

zdenek 1 (Člen)
25.10.2011 10:39:50
Offline

Nabourali Vás ???

Čaute známí i neznámi. Potřeboval bych radu ohledně této firmy Nabourali Vás.Naboural mě ožralec a odvezli mne do špitálu s otřesem mozku a nějakými modřinami,ale jak to tak chodí hned se mi ozvala tato firma že mi propůjčí po dobu 14dnů své auto a že jim mám podepsat nějaké papíry,že za mě všechno vyřídí ohledně vymáhání škody za rozbité auto,bolestné atd.atd. (bude to asi totálka)a takové ty řeči.Tak se chci zeptat,jestli s nimi máte někdo nějaké zkušenosti???
A druhá otázka zní co je lepší,nechat si prachy které mi nabídnou a auto pak prodat popřípadě jestli půjde opravit,nebo že prý to auto nějak dávají do dražby a pak doplatí zbylou hodnotu auta,podle toho na kolik asi to auto ocení???Nebo se na ně vyprdnout a zajít si na tu pojišťovnu sám?
Díky za rady! Možná to spíše bude dotaz na Pólu help


když to jede,je to OK
Filous (Člen)
25.10.2011 10:48:06
Offline

Re: Nabourali Vás ???

...já si myslim, že to budou ňáký zmrdisurprised...vlastně né, budou to megazmrdifuck ...mam dost alergiji na tydle supy, výhodný to bude hlavně pro ně, ty si jen prostředek pro zvýšení jejich výdělkusick


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Borák (Člen)
25.10.2011 10:52:47
Offline

Re: Nabourali Vás ???

ruce pryč vod nich
jak říkal filous
drahý a šmejdi


...nikdo nevojebe Ježíše...
zdenek 1 (Člen)
25.10.2011 11:09:14
Offline

Re: Nabourali Vás ???

No otázka pro koho drahý,mi jako po poškozenému nemají co vzít,spíš mě zajímá jestli všechno co slibujou splní? To že budou chtít zedřít z kůže toho idiota,co mě,ženu a moje děcko málem zabil (pomalu 2promile v krvi) rozbil mi auto za které jsem dal 200 000tisíc mě teda už vůbec nesere....


když to jede,je to OK
osiris (Člen)
25.10.2011 11:20:25
Offline

Re: Nabourali Vás ???

...myslím, že takovejch firem je víc, sedřou viníka, nebo spíš jeho pojišťovnu z peněz za věci, který si sám poškozenej občan netroufne jako jedinec proti molochu vymáhat, nebo o nich ani neví (různý ušlý píčoviny, bolestný atd.), otázka pro tebe zůstává vybrat ty správný a korektní a obezřetně s rozmyslem číst co podepisuješ, např. aby když nevymůžou taxu za půjčovný náhr. vozidla nechtěli pak částku uhradit po tobě apod.


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Póla (Člen)
25.10.2011 11:29:50
Offline

Re: Nabourali Vás ???

Osi to napsal správně....
Máš dvě možnosti - vše si vyřídit sám a nechat si 100% z vyplaceného plnění.
                           - nebo si najmout firmu.  Vyřídí většinu věcí za tebe a vezme si za to % z vyplaceného plnění. Z doslechu vím cca o 30-40%...

Nutní říci, že některé věci za tebe stejně nikdo nevyřídí a po doktorech budeš lítat sám a vyřizovat vypsání formuláře pro bolestné. Stejně tak ušlý příjem u zaměstnavatele.

Nemám zkušenosti  s žádnou z těchto firem.

Pokud jsi jako poškozený a je to tutový, tak spíše doporučím se obrátit na právníka, protože jeho služby se budou plnit z povinného ručení viníka.
To ti můžu dát kontakt na www.mgrmotorkarka.cz
Inkviz ti může poreferovat.....

Když budeš potřebovat něco pořešit, tak se ozvi. Co půjde ti pomůžu....

Jinak s vrakem to je jak píšeš. Pojišťovna ho dá do aukce a vydraží ho za nějáký peníz. Ty máš potom na výběr - nechat si vrak a dostat od pojišťovny vyplacenu obvyklou cenu - hodnota vraku.
Nebo - prodat vrak vítězi dražby a od pojišťovny dostat vyplacenu obvyklou cenu -hodnota vraku.

No každopádně jsi živý ty i rodinka...vše ostatní se pořeší.
A osobně si myslím, že to můžeš zvládnout i sám....jde jen o čas, nervy, trpělivost a vytrvalost.

Email na mě máš.....

zdenek 1 (Člen)
25.10.2011 13:12:54
Offline

Re: Nabourali Vás ???

Díky za všechny rady!


když to jede,je to OK
zdenek 1 (Člen)
25.10.2011 14:08:37
Offline

Re: Nabourali Vás ???

No a ještě mě napadla jedná věc,co s pojistkou? Kdy a jak ji můžu zrušit abych  ji neplatil  zbytečně ?


když to jede,je to OK
Póla (Člen)
25.10.2011 14:28:51
Offline

Re: Nabourali Vás ???

Pokud je vozidlo nepojízdné, tak dej značku do depozita.
Pojistka se ukončí k datu uložení značky i zpětně.
A potom máš čas na dořešení pojistné události. Zda prodáš, nebo zda opravíš....

Depozito za tebe vyřídí i manželka na základě plné moci....

zdenek 1 (Člen)
25.10.2011 14:35:06
Offline

Re: Nabourali Vás ???

Póla psal:

Pokud je vozidlo nepojízdné, tak dej značku do depozita.
Pojistka se ukončí k datu uložení značky i zpětně.
A potom máš čas na dořešení pojistné události. Zda prodáš, nebo zda opravíš....

Depozito za tebe vyřídí i manželka na základě plné moci....

Á to mě nenapadlo....to furt říkám že jsi jednička...goodbigsmile


když to jede,je to OK
Póla (Člen)
25.10.2011 15:59:00
Offline

Re: Nabourali Vás ???

nech na hlavě ......takových by tu bylo smile1

yebat (Člen)
25.10.2011 17:45:06
Offline

Re: Nabourali Vás ???

kurvové... Kdyz sme bourali s kamosem, tak bylo zajimavy, ze odtahovka tam byla jeste driv nez policajti a sanitka... Nahoda... A co vim od bejvalejch hasicu, s kterejma delam vejskovy prace, tak nejvetsi supi jsou havrani... Ty jsou schopny se o mrtvolu porvat...

huskyb12 (Administrator)
25.10.2011 19:26:25
Offline

Re: Nabourali Vás ???

ser na ně, sou to zmrdi, neznám jedinou asistenčku, co by nehrála hlavně pro sebe ...
u totálky Ti stejně nehelfnou ...
dej ty značky do depozitu, esli myslíš, že to za to stojí a až se sebereš, reš to sám ...
právník je velmi dobrej nápad, hlavně esli byl panáček vožralej !


ale di, Ty brepto ...
Banditatom (Člen)
25.10.2011 20:34:25
Offline

Re: Nabourali Vás ???

no ty pussysurprised  hlavně, že jste cajkgood von něaký otřes mozku se dá rozhebatgood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
zdenek 1 (Člen)
26.10.2011 09:12:25
Offline

Re: Nabourali Vás ???

My se hebem,ale auto ne idontknow ještě že to byla octáva,kdybych je fáčkem nebo filetou,nevím jak by to dopadlo....


když to jede,je to OK
barynek (Člen)
26.10.2011 15:35:19
Offline

Re: Nabourali Vás ???

Banditatom psal:

no ty pussysurprised  hlavně, že jste cajkgood von něaký otřes mozku se dá rozhebatgood

jak říká kolega, hlavně že jsi s rodinou živej!good


Bandit 4EVER!!!
Frodo89 (Člen)
26.10.2011 18:47:55
Offline

Re: Nabourali Vás ???

Hlavně že jsi celej i celá rodina...

Jak tu bylo tisickrát řečeno... Dal by značky do depozitu - 100,-Kč poplatek
Pak s protokolem o nehodě na pojištovnu vynika... "tak trošku blbečka lituji" chudák... Vše co ti zaplati pojištovna pak po něm bude vymahat smile1


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
Bodlinka (Člen)
27.10.2011 11:10:34
Offline

Re: Nabourali Vás ???

Frodo89 psal:

... "tak trošku blbečka lituji" chudák... Vše co ti zaplati pojištovna pak po něm bude vymahat smile1

Sednou vožralej za volant je stejné jako hrát ruskou ruletu s bouchačkou v ruce... buď to výjde nebo ne sicksicksick
Jen ať platí a děkuje všem svatým, že jsou všichni v pořádku, příště si to snad rozmyslí...


_____________________________________________
Když chci, tak se neptám jestli můžu…...
zdenek 1 (Člen)
27.10.2011 11:24:50
Offline

Re: Nabourali Vás ???

Jako taky jsem člověk a je mi ho celkem líto,ale jak píše bodlinka,zahrál si ruletu a nevyšlo! Nadruhou stranu když si pomyslím,že mi mohl zabít holku tak ho zase litovat přestávám....


když to jede,je to OK
Petr (Člen)
27.10.2011 22:31:45
Offline

Re: Nabourali Vás ???

ten se dlouho nezasměje, pojištovna to bude chtít z5 jak už tu bylo zmíněno. určitě ho nelituji a 2 promile je fakt kotel, to na zbytkáč neuhraje (ne před zakonem, ale k tomu já mám ohledy, kolikrát sem se vracel dopoledne domu z akce a nebyl sem ve své koži..surprised)


tož tak..
Smoula.koumak (Člen)
30.10.2011 21:31:20
Offline

Re: Nabourali Vás ???

Já bych to teda nechal někoho vyřídit za mě...

Občas mi rukama projdou nějaký těžký nehody a sám bojovat proti pojišťovnám se prostě nevyplácí, prostě málokdo z nás ví, co všehno může žádat, jak to znich vymáhat atd.  Snad žádná pojišťovna Vám dobrovolně nedá všechno, na co máte nárok, ochotně chodí do soudních sporů, i když to většinou prohrávají. I tak se jim to vyplácí, protože většina jednotlivců to nedotáhne do konce...

Je pravda, že ty firmy a různý asistenční služby to zadarmo nedělají a taky to nedělají kvůli vám, ale každopádně to dělají většinou dobře. Obvykle jsou nějak propojení nebo mají komplexní služby, takže třeba zařídí opravu, půjčí náhradní auto atd., je taky pravda, že si pak dělají faktury mezi sebou tak, aby to šlo pojišťovně co nejlépe vyúčtovat (ne nezákonně), ale na druhou stranu, vám to může být úplně jedno, hlavně že je opravený auto, mezitím bylo čím jezdit a vy nic neplatili a bylo to relativně bez starostí...  Pak je živí většinou právě to, že vám půjčují auto, opravují vaše auto atd. a účtují to pojišťovně. Pokud jde o hotovostní plnění, tak  jsem ještě neviděl, že by chtěli víc jak 10 procent (v těch běžných věcech, jako jsou pojistná plnění).

Pak je taky pravda, že kdo v tom umí sám dobře chodit, tak může na takové nehodě i sám vydělat, když si zajistí opravu výhodně sám a pak vytáhne sám z pojišťovny vše co může, ale...


Bandit v lese :-))

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr