Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » hry PS2

losmiros (Člen)
04.11.2011 21:18:08
Offline

hry PS2

zdar
je to sice trochu mimo diskuzi, ale kdyz uz mame tu zimu za dverma...
da se stahnout z netu nejaky hry na PS2? a co to je za format? nevi nekdo, eslik je to taky iso nebo co...
popripade eslik ma doma nekdo decka ktery to smazi tak zadam o radu.
shanim MOH europien assault a jeste neco, na to se musim zeptat (tusim ghost of war)

dik uz jsem z toho vypadl, me studentske leta jsou davno prycsmile1


on the road
Fulltank (Člen)
04.11.2011 21:28:29
Offline

Re: hry PS2

vypalit jde, ale musis mit nejakej chip v ps jinak to nenacte :(

Jinak stahoval sem to kdybysi na thepiratebay.org a nebo na podobnychm torrentech..

losmiros (Člen)
04.11.2011 21:29:24
Offline

Re: hry PS2

ahaidontknow
a jak to poznam eslik ten chip tam je? no
dik za odpoved


on the road
Hanz (Člen)
04.11.2011 22:04:45
Offline

Re: hry PS2

...jak už psal fulltank, musíš mít konzoli chipnutou nebo musíš před každou vypálenou hrou natáhnout do systému z CDčka nějaký program, který jakože simuluje ten čip....bohužel už je to dávno a nepamatuju si název toho programu......jinak her ke stažení z netu jsou mraky, jsou to většinou isa a podobný image nebo jen soubory, který se fláknou na cdčko....natahovat ten program před každou hrou už mě štvalo, tak sem si ho kdysi nechal čipnout a jelo vše vypálené bez problémů, stálo mě to kdysi kolem 7stovek, dneska to už snad bude za pár korun......nejjednodušší jak zjistit jestli je čiplé to tvoje je, že zkusíš vložit vypálené cd s hrou a pokud nenačte, tak čiplé pravděpodobně není, nebo ještě mají čipy své čísla a jména, takže by se snad dalo mrknout do sytému konzole na číslo čipu a vyhledat, vygooglit jestli je to čip nebo sériovka.....jestli se v něčem pletu, tak ať mě někdo opraví, je to už pár let co sem ps2 měl, třeba jde dnes vše jinak....


WD club member...
Frodo89 (Člen)
05.11.2011 01:11:45
Offline

Re: hry PS2

Jak tu píšou... Je zapotřeby bud čipnout konzoly "strácíš už nejspíš propadlou záruku" Nebo si koupit to bootovaci CD... Zkoušel jsem to Bootovaci CD sehnat vypalené ale stim to nefunguje...

PS: Rád by si zkusil zahrát na své PS2: Tourist Tropy a Grant Turismo 4
Klasické konzolové andventure už mě nebavi "Final Fantasy"

PS: Dnes už by tu PS2 ani nejspíš nenechal čipovat ale tu hru si sehnal v originale... když se cena pohybuje okolo 300,-Kč za kus

V Dnešní době tu konzoly použivám spíš namisto DVD přehravače


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
losmiros (Člen)
06.11.2011 18:24:36
Offline

Re: hry PS2

ok diky kluci
nejak to promyslim co bude lepci...
nejak jak jste psali jsem si myslel ze to tak bude
ja smazim na komplu a to mam pro bratranca malyho, tak jsem se v konzolach neorientoval vubec

jeste jednou dik


on the road
PFremer (Člen)
07.11.2011 07:42:31
Offline

Re: hry PS2

Hele, zkus hledat hry na aukru, mám xbox360 a hry tam koupim vždy tak o 50-75% levněji ...


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr