Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Osoba blízká ?

yebat (Člen)
09.09.2011 13:33:48
Offline

Osoba blízká ?

Víte někdo jak to teď je? přišel mi pozdrav od ředitele krajskýho oddělení v jihlavě... je to cca 14 dní co jsel byl v doupěti a teď to na mě čeká na poště... ještě nevim za co přesně... jestli rychlost,, předjíždění, nebo něco jinýho... Akorát bych teda rád věděl, jak je to s tou osobou blízkou... páč se to teď někdy mělo rušit, tak jestli už je to schválený, a popřípadě, od kdy to nabejvá platnosti? ...helphelppussypussy

Tom jr. (Člen)
09.09.2011 14:07:47
Offline

Re: Osoba blízká ?

yebat psal:

Víte někdo jak to teď je? přišel mi pozdrav od ředitele krajskýho oddělení v jihlavě... je to cca 14 dní co jsel byl v doupěti a teď to na mě čeká na poště... ještě nevim za co přesně... jestli rychlost,, předjíždění, nebo něco jinýho... Akorát bych teda rád věděl, jak je to s tou osobou blízkou... páč se to teď někdy mělo rušit, tak jestli už je to schválený, a popřípadě, od kdy to nabejvá platnosti? ...helphelppussypussy

co ja vim tak to zruseni osoby blizky by melo zacit platit az nekdy 2013 ... ale ruku vo vohne za to nedam

čočkin (Člen)
09.09.2011 14:20:25
Offline

Re: Osoba blízká ?

ted nekdy to schvalovali, myslim že to ještě musí podepsat prezident a mělo by to platit už snad od 1.1.2012 smile2bad


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
VikecB12 (Člen)
10.09.2011 14:58:20
Offline

Re: Osoba blízká ?

Ale co jančíte,nic se nemění,nemusíš nadále nic říkat,jenom provozovatel zaplatí pokutu,ale žádný body,takže budou fšichni spokojení. Stát vybere love a nám zůstanou papírygood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
yebat (Člen)
10.09.2011 15:54:50
Offline

Re: Osoba blízká ?

no jo, ale i ta pokuta muze bejt dost mastna... :D ja jsem si po rozbaleni obalky vcera pekne oddych... Bylo to oznameni o odlozeni pripadu z duvodu neznameho pachatele... (vykradli nam panelak, mlady vzali boty a v kolarne nejaky picoviny... ) takze jsem vcera zbytecne plasil... Mimochodem boty jsem si dopatral sam, kdyz to nedokazala policie... Za chvili si pro ne jdu, a pak uz mi bude zbejvat jenom potkat tu ultrapicu co je slohla a upravit mu ksicht... Dost premejslim i nad tim, ze ho pak pujdu udat... Skoda je dohromady pres 5000 a ten smejd jeste nedavno sedel... Tak bych ho pekne poslal zpatky... :)

snowflake600 (Člen)
10.09.2011 16:31:42
Offline

Re: Osoba blízká ?

yebat psal:

no jo, ale i ta pokuta muze bejt dost mastna... :D ja jsem si po rozbaleni obalky vcera pekne oddych... Bylo to oznameni o odlozeni pripadu z duvodu neznameho pachatele... (vykradli nam panelak, mlady vzali boty a v kolarne nejaky picoviny... ) takze jsem vcera zbytecne plasil... Mimochodem boty jsem si dopatral sam, kdyz to nedokazala policie... Za chvili si pro ne jdu, a pak uz mi bude zbejvat jenom potkat tu ultrapicu co je slohla a upravit mu ksicht... Dost premejslim i nad tim, ze ho pak pujdu udat... Skoda je dohromady pres 5000 a ten smejd jeste nedavno sedel... Tak bych ho pekne poslal zpatky... :)

tak se na ně musí bigsmile
od doby, co sme připojistili sklep a zaplaťsatan ho někdo vybral si na novýho horáka nestěžuju :D a navíc, že mi dali to, co sem napsal do papírů, že vod nich chci, to sem nečekal ani ve snu goodgood

PALOUS (Člen)
29.02.2012 18:58:11
Offline

Re: Osoba blízká ?

Máte  někdo zkušenost se zaparkovaným autem v zákazu a teď přišel pozdrav na podání vysvětlení?Byl to zákaz zastavení ten přenosnej a já vůl to tam dal jako první a za mnou se chytlo dalších asi 50-70 autbigsmile.Fotku asi maj je dobrý zatoukat a nebo zacálovat a jít pryč,de vo to že tam nebyla na autě ani zmínka vo tom,že tam nemám co dělat,důvod mě byl jasnej to by se z toho ass vypsat to všembigsmile


Jebat motorky :-)
Kim (Člen)
29.02.2012 20:31:03
Offline

Re: Osoba blízká ?

PALOUS psal:

Máte  někdo zkušenost se zaparkovaným autem v zákazu a teď přišel pozdrav na podání vysvětlení?Byl to zákaz zastavení ten přenosnej a já vůl to tam dal jako první a za mnou se chytlo dalších asi 50-70 autbigsmile.Fotku asi maj je dobrý zatoukat a nebo zacálovat a jít pryč,de vo to že tam nebyla na autě ani zmínka vo tom,že tam nemám co dělat,důvod mě byl jasnej to by se z toho ass vypsat to všembigsmile

hm,to je špatný...za takovej přestupek je sazba 20000,-...a to za blbost,žes tu značku nedal jinambigsmilebigsmilebigsmile


...kdo lže ten krade,kdo krade může i zabít...
jardagsf (Člen)
29.02.2012 20:39:52
Offline

Re: Osoba blízká ?

prijdes - pouci te - poslechnes si to - podle toho vypovidas smile1
otazka : kdo to ridil a tam zaparkoval?
odpoved: odmitam vypovidat podle tam toho bodu z pouceni ( je to : svou vypovedi bych ohrozil sebe nebo osobu blizkou jejiz ujmu bych pocitoval blablabla)
pokud maji vypoved a dukazy ze jsi tam to auto zaparkoval (foto , sved vypoved , atd)
Jeste trochu  jinak - maji dokazat ze jsi ten prestupek spachal - pokud se sam neprasknes........
a vyser se na parkovani v zakazu a bez na ryby bigsmile bigsmile


MOTO KOZZI GRISO
Banditatom (Člen)
29.02.2012 20:44:48
Offline

Re: Osoba blízká ?

PALOUS psal:

Máte  někdo zkušenost se zaparkovaným autem v zákazu a teď přišel pozdrav na podání vysvětlení?Byl to zákaz zastavení ten přenosnej a já vůl to tam dal jako první a za mnou se chytlo dalších asi 50-70 autbigsmile.Fotku asi maj je dobrý zatoukat a nebo zacálovat a jít pryč,de vo to že tam nebyla na autě ani zmínka vo tom,že tam nemám co dělat,důvod mě byl jasnej to by se z toho ass vypsat to všembigsmile

vogo kdybys měl kouzelnou cedulku neřešil bys tobigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
PALOUS (Člen)
29.02.2012 21:05:38
Offline

Re: Osoba blízká ?

jardagsf psal:

prijdes - pouci te - poslechnes si to - podle toho vypovidas smile1
otazka : kdo to ridil a tam zaparkoval?
odpoved: odmitam vypovidat podle tam toho bodu z pouceni ( je to : svou vypovedi bych ohrozil sebe nebo osobu blizkou jejiz ujmu bych pocitoval blablabla)
pokud maji vypoved a dukazy ze jsi tam to auto zaparkoval (foto , sved vypoved , atd)
Jeste trochu  jinak - maji dokazat ze jsi ten prestupek spachal - pokud se sam neprasknes........
a vyser se na parkovani v zakazu a bez na ryby bigsmile bigsmile

fotku že sem to tam dal já nemaj,de vo to že to auto je na tu mojí rouru a teď mě f tom chce vymáchatsmile2nechcete ji někdo?platí hypotékubigsmilepak uš jedině Srstka s Kubiškou


Jebat motorky :-)
Lachtan (Člen)
29.02.2012 21:34:12
Offline

Re: Osoba blízká ?

hale, třeba to nebude tak horký, u nás f čurákově chodim na měšťáky kulivá parkování dost často. vdycky tam sedí ta samá buchta, vdycky dělám neviňátko že sem přijel v noci a prostě nikde jinde než na tom chodníku sem zaparkovat nemoch a vono to tak vážně je a vdycky mi řekne "dneska to s váma vyřešim domluvou, ale příště bych vám mohla až 2 tisíce..." pokaždý poděkuju, jaký se mnou má pochopení a nikdy nic. dokonce kvulivá tomu že nás takhle stojívá víc zavedli značku zákaz zastavení mimo 18-8h. musim za mě říct, že dyž tam nenastoupíš s tim že je máš ouplně u věnce, je s nima řeč. a ještě nikdy nečekám na datum toho předvolání a chodim tam druhej den ráno. tag zlom vazgood


Lepší první v pekle, než druhej v nebi...
Smoula.koumak (Člen)
29.02.2012 21:38:44
Offline

Re: Osoba blízká ?

jestli tam nebyla s tebou a neusvědčila tě přímo, tak třeba řekni, že jsi tam ten den tím autem přijel, ale neřídil ho, řídila ho jiná osoba blízká a proto dál nebudeš vypovídat.


Bandit v lese :-))
PALOUS (Člen)
29.02.2012 21:51:42
Offline

Re: Osoba blízká ?

Lachtan psal:

hale, třeba to nebude tak horký, u nás f čurákově chodim na měšťáky kulivá parkování dost často. vdycky tam sedí ta samá buchta, vdycky dělám neviňátko že sem přijel v noci a prostě nikde jinde než na tom chodníku sem zaparkovat nemoch a vono to tak vážně je a vdycky mi řekne "dneska to s váma vyřešim domluvou, ale příště bych vám mohla až 2 tisíce..." pokaždý poděkuju, jaký se mnou má pochopení a nikdy nic. dokonce kvulivá tomu že nás takhle stojívá víc zavedli značku zákaz zastavení mimo 18-8h. musim za mě říct, že dyž tam nenastoupíš s tim že je máš ouplně u věnce, je s nima řeč. a ještě nikdy nečekám na datum toho předvolání a chodim tam druhej den ráno. tag zlom vazgood

tak mi bylo jedním človíčkem poradíno že to tak mám taky udělat,než abych poslouchal doma ty žvásty tak se tam pudu zejtra napráskat sám a jebu na togoodholt ji zkrátím příjem páč budu mět možná výdajbigsmile


Jebat motorky :-)
PALOUS (Člen)
29.02.2012 21:55:27
Offline

Re: Osoba blízká ?

PALOUS psal:
Lachtan psal:

hale, třeba to nebude tak horký, u nás f čurákově chodim na měšťáky kulivá parkování dost často. vdycky tam sedí ta samá buchta, vdycky dělám neviňátko že sem přijel v noci a prostě nikde jinde než na tom chodníku sem zaparkovat nemoch a vono to tak vážně je a vdycky mi řekne "dneska to s váma vyřešim domluvou, ale příště bych vám mohla až 2 tisíce..." pokaždý poděkuju, jaký se mnou má pochopení a nikdy nic. dokonce kvulivá tomu že nás takhle stojívá víc zavedli značku zákaz zastavení mimo 18-8h. musim za mě říct, že dyž tam nenastoupíš s tim že je máš ouplně u věnce, je s nima řeč. a ještě nikdy nečekám na datum toho předvolání a chodim tam druhej den ráno. tag zlom vazgood

tak mi bylo jedním človíčkem poradíno že to tak mám taky udělat,než abych poslouchal doma ty žvásty tak se tam pudu zejtra napráskat sám a jebu na togoodholt ji zkrátím příjem páč budu mět možná výdajbigsmile

ještě mě napadá stavit se za Zdenkem z Dobrušky jesi je tam nezná Zdendo co?bigsmile


Jebat motorky :-)
Lajoš (Člen)
29.02.2012 23:42:27
Offline

Re: Osoba blízká ?

Nejhorší smrt je z vyděšení.coolPříjdeš slušně pozdravíš a zeptáš se proč Tě předvolali.Oni jsou povinní ti předložit veškeré důkazy,které proti tobě mají.Pokud nemají foto odmítni výpovídat s odvoláním na osobu blízkou.Oni to s tebou sepíšou a jdeš domů.Vždyť jsi nikoho nezabil,aby vyšetřovali a utráceli prachy.smokin


I pád na hubu je pohyb vpřed.
Rum-cajs (Člen)
01.03.2012 08:19:56
Offline

Re: Osoba blízká ?

PALOUS psal:

Máte  někdo zkušenost se zaparkovaným autem v zákazu a teď přišel pozdrav na podání vysvětlení?Byl to zákaz zastavení ten přenosnej a já vůl to tam dal jako první a za mnou se chytlo dalších asi 50-70 autbigsmile.Fotku asi maj je dobrý zatoukat a nebo zacálovat a jít pryč,de vo to že tam nebyla na autě ani zmínka vo tom,že tam nemám co dělat,důvod mě byl jasnej to by se z toho ass vypsat to všembigsmile

nezatloukat, necalovat!  poslat faxem (nemaji-li, tak dojit osobne a vyjadrit se) na cislo z "vyzvy k podani vysvetleni a sepsani zapisu o podani vysvetleni " (sic!) vyjadreni ve smyslu ze vis kdo uvedeny den vozidlo pouzival a ze ve smyslu § 11 odst. 4 zákona č. 553/1991 Sb odepiras podat vysvetleni

hlemejzd999 (Člen)
01.03.2012 10:49:42
Offline

Re: Osoba blízká ?

no řekněte - můžem mít takový problémy tady u nás na vesnici ?bigsmilebigsmilebigsmile
tady nefunguje veřejný osvětlení, natož nějaký kamery idontknow
...yebat šecky města bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Mour (Člen)
01.03.2012 11:22:41
Offline

Re: Osoba blízká ?

hlemejzd999 psal:

no řekněte - můžem mít takový problémy tady u nás na vesnici ?bigsmilebigsmilebigsmile
tady nefunguje veřejný osvětlení, natož nějaký kamery idontknow
...yebat šecky města bigsmile

Tý jó, tak to sem přes Vaší ves jezdil na Jawa sraz do Jizbic goodbigsmile , ale žádnýho šneka sem tam neviděl bigsmile

osiris (Člen)
01.03.2012 11:45:12
Offline

Re: Osoba blízká ?

Mour psal:
hlemejzd999 psal:

no řekněte - můžem mít takový problémy tady u nás na vesnici ?bigsmilebigsmilebigsmile
tady nefunguje veřejný osvětlení, natož nějaký kamery idontknow
...yebat šecky města bigsmile

Tý jó, tak to sem přes Vaší ves jezdil na Jawa sraz do Jizbic goodbigsmile , ale žádnýho šneka sem tam neviděl bigsmile

...bylo po dešti ?


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
DonPepon (Člen)
01.03.2012 12:03:16
Offline

Re: Osoba blízká ?

a co osoba vzdálená?půjčil jsem to kamarádovi,nyní je zpět doma v HongKongu,adresa:.....中華人民共和國香港特別行政區
platí neplatí?idontknow

PALOUS (Člen)
01.03.2012 13:45:14
Offline

Re: Osoba blízká ?

jebat 300 káčé mě neporazilo,aš půjde o body tak se budu prátgood


Jebat motorky :-)
osiris (Člen)
01.03.2012 14:23:09
Offline

Re: Osoba blízká ?

PALOUS psal:

jebat 300 káčé mě neporazilo...............

...good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Ondráš (Člen)
01.03.2012 15:34:25
Offline

Re: Osoba blízká ?

PALOUS psal:

jebat 300 káčé mě neporazilo,aš půjde o body tak se budu prátgood

Souhlas... Bych se na to taky vyprd... Když po mě tenkrát chtěli 10 tis a půl roku bez řidičáku, tak jsem se cukal.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
hlemejzd999 (Člen)
01.03.2012 16:47:03
Offline

Re: Osoba blízká ?

osiris psal:
Mour psal:
hlemejzd999 psal:

no řekněte - můžem mít takový problémy tady u nás na vesnici ?bigsmilebigsmilebigsmile
tady nefunguje veřejný osvětlení, natož nějaký kamery idontknow
...yebat šecky města bigsmile

Tý jó, tak to sem přes Vaší ves jezdil na Jawa sraz do Jizbic goodbigsmile , ale žádnýho šneka sem tam neviděl bigsmile

...bylo po dešti ?

záleží ,jak je kdo rychlej  bigsmile good
někteří jedinci to nestihnou vylézt do dalšího deště .bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_vesely-hlemyzd.jpg

Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
osiris (Člen)
01.03.2012 17:27:30
Offline

Re: Osoba blízká ?

http://obrazky.kudlanka.cz/12sa.jpg


http://obrazky.kudlanka.cz/12sb.jpg

... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
vorel (Člen)
01.03.2012 18:03:44
Offline

Re: Osoba blízká ?

Peknes to natrels bigsmile


řikám si hurikán
hlemejzd999 (Člen)
01.03.2012 18:14:10
Offline

Re: Osoba blízká ?

hned je vidět práce vodborníka...i po letech je znát ,jakou barvu to mělo bigsmile
co tam máš dál v archivu ?


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
vorel (Člen)
01.03.2012 19:13:23
Offline

Re: Osoba blízká ?

0siho marketigovy matrijaly


řikám si hurikán
osiris (Člen)
01.03.2012 19:30:49
Offline

Re: Osoba blízká ?

...neznám ho, asi francouz


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr