Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » dobíjení průser!!!

Banditatom (Člen)
12.09.2009 11:52:24
Offline

dobíjení průser!!!

aby toho nebylo málo tak se mě ještě musel posrat banditfucksmile2 po měsíční odstávce mi nechtěl chytit slabo točil až dotočilbigsmile. no co dal jsem ho nabíjet přes celou noc ráno příjdu a hovno. Baterka je rok stará yuhasa tak mi to někdo vysvětlete??? Byl jsem u borce co dělá auto elektriku a ten mi řekl že přebíjí (14.8V-15.2V) baterka je nejspíš v pejrusmile2bad ale co s tím dobijením?!


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
K.a.s.y.m. (Člen)
12.09.2009 12:26:33
Offline

Re: dobíjení průser!!!

http://www.partsdepot.cz/index.php?fveh … tion=93595
pozice 14
jen mám pocit ,že se malinko upsali v ceně bigsmile
a nebo jedině z vrakáče


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Inženýrek (Člen)
12.09.2009 13:08:32
Offline

Re: dobíjení průser!!!

K.a.s.y.m. psal:

http://www.partsdepot.cz/index.php?fveh=2117&cat=Motorcycles&year=1999&mfg=Suzuki&modelsearch_x=&curl=&section=93595
pozice 14
jen mám pocit ,že se malinko upsali v ceně bigsmile
a nebo jedině z vrakáče

A nebo zkusit http://www.ignitech.cz/index.htm z Přelouče. Zabývají se elektronikou na moto. Sice tam nemají zrovna napsaný, že dělají regulátory i pro Suzuki, ale za zeptání se nic nedá.


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
K.a.s.y.m. (Člen)
12.09.2009 13:15:29
Offline

Re: dobíjení průser!!!

blbý je že bandit má altík jako je na autech...kdyby to měl jako všechny normální motorky někde přišroubovaný na rámu tak se dá použít skoro z jakýkoliv motorky takhle bohužel smolík


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Banditatom (Člen)
12.09.2009 14:10:03
Offline

Re: dobíjení průser!!!

surprised chcete mě zabítsurprised jsem staršího data výroby teď to prozměnu maká normálně tak jsem s toho uplněpussybigsmile alternátor je 4roky starýidontknow


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
K.a.s.y.m. (Člen)
12.09.2009 18:11:55
Offline

Re: dobíjení průser!!!

a se starym jsi udělal co?ted by se ti z něj hodilo to relátko evil


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Sandman (Člen)
13.09.2009 01:49:17
Offline

Re: dobíjení průser!!!

Banditatom psal:

aby toho nebylo málo tak se mě ještě musel posrat banditfucksmile2 po měsíční odstávce mi nechtěl chytit slabo točil až dotočilbigsmile. no co dal jsem ho nabíjet přes celou noc ráno příjdu a hovno. Baterka je rok stará yuhasa tak mi to někdo vysvětlete??? Byl jsem u borce co dělá auto elektriku a ten mi řekl že přebíjí (14.8V-15.2V) baterka je nejspíš v pejrusmile2bad ale co s tím dobijením?!

surprised Celou noc? No záleží, čím jsi to nabíjel. Když mi to kdysi zdechlo (asi 9 let stará batérie Yuasa, 2 týdny jsem nejezdil), tak jsem to nabíjel asi 2 hodiny nabíječkou na autobaterie nejslabším proudem a jela mi naprosto vpohoidontknow


Motorkář je týpek tvrdej, na plechovky z výšky mrdej.
Banditatom (Člen)
16.09.2009 21:43:22
Offline

Re: dobíjení průser!!!

tak je to v prdeli altík je v pejru a někde to má odběrbadsmile2 poku... životbad no a samo že šla srát i baterkafuck


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Ton@l (Člen)
16.09.2009 21:47:44
Offline

Re: dobíjení průser!!!

Banditatom psal:

tak je to v prdeli altík je v pejru a někde to má odběrbadsmile2 poku... životbad no a samo že šla srát i baterkafuck

ty vole ty mas ale smulu co se ti na tom muze jeste posratheadshakesmile2


Vzdy muze byt hur :-)
Miras (Člen)
16.09.2009 21:59:22
Offline

Re: dobíjení průser!!!

Podle toho co píšeš tak je altík v pohodě. Viděl bych to na regulátor pokud !opravdu! přebíjí. Moc už auto elektrikářum nevěřim - nikoho se nechci dotkonout. Dokonce jsem si jednou (když ještě yamaha v bráníku byla výhradní dovozce) opravil před zraky hlavního mechanika a ost. servismenů mašinu sám. u nnich v dílně po dvoudeních dohadech.
Rád ti poradím s elektrikou nějaký zkušenosti mám... odkud jsi?

Miras (Člen)
16.09.2009 22:11:05
Offline

Re: dobíjení průser!!!

Jo už koukám, z dálky jsi bigsmile
Pokud má altík dává tohle tak je v pohodě, nejlepší je vypůjčit si regulátor od někoho kdo ho má funkční - ale hlavní je změřit to nejdříve s bateríí která je v pohodě. Jednak údaje o napětí, zda "moc" nekolísá (ono totiž jde i o odchylku měřáku - u některých levných je celkem velká) a pak dokázat změřit dobíjecí proud ale zase u baterie která je v pořádku.
jsem moc nalitej abych psal seriozně bigsmile ale rád poradím

K.a.s.y.m. (Člen)
17.09.2009 07:45:53
Offline

Re: dobíjení průser!!!

Banditatom psal:

tak je to v prdeli altík je v pejru a někde to má odběrbadsmile2 poku... životbad no a samo že šla srát i baterkafuck

pořád jsi nám nesdělil co jsi udělal s tím starým altíkem...jestli jsi ho vyhodil tak jsi pěkná pussy bo právě to dobíjecí relátko se ti mohlo ted mohlo hodit bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Banditatom (Člen)
26.09.2009 12:57:13
Offline

Re: dobíjení průser!!!

K.a.s.y.m. psal:
Banditatom psal:

tak je to v prdeli altík je v pejru a někde to má odběrbadsmile2 poku... životbad no a samo že šla srát i baterkafuck

pořád jsi nám nesdělil co jsi udělal s tím starým altíkem...jestli jsi ho vyhodil tak jsi pěkná pussy bo právě to dobíjecí relátko se ti mohlo ted mohlo hodit bigsmile

hádej můžeš 3xbigsmilepussy ho vyhodilfucksmile2


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
losmiros (Člen)
26.09.2009 20:58:02
Offline

Re: dobíjení průser!!!

no to by snad mohla bejt prorazena dioda nebo tak neco, vsecko se da opravit a az to nejde tak pak koupit novej.


on the road
losmiros (Člen)
26.09.2009 21:00:19
Offline

Re: dobíjení průser!!!

vidim ze jsi z Pribora, pres zimu bych se ti na to mohl mrknout, tedka nestiham nebo se optej u nejakyho elektrikare znamyho... pobliz


on the road
Banditatom (Člen)
27.09.2009 07:14:22
Offline

Re: dobíjení průser!!!

losmiros psal:

vidim ze jsi z Pribora, pres zimu bych se ti na to mohl mrknout, tedka nestiham nebo se optej u nejakyho elektrikare znamyho... pobliz

příští týden jde na repasgood naštěstí je u nás hodně borců co to opravujousmokin


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
gerrik (Člen)
10.10.2011 20:38:46
Offline

Re: dobíjení průser!!!

třeba se někomu tohle bude hodit, Banďour to má stejný, ne? http://suzuki.blgz.cz/Servis-a-udrzba.html

hide (Člen)
12.10.2011 20:41:36
Offline

Re: dobíjení průser!!!

To je cece zajimavy,hned jak budu mit cas prolezu a prostriknu vsechny konektory...
Ne ze by me to spatne dobijelo ale prevence je zaklad good

gerrik (Člen)
13.10.2011 17:26:46
Offline

Re: dobíjení průser!!!

Mně to právě taky přebíji, tak to musím prolézt taky good

Banditatom (Člen)
13.10.2011 20:21:33
Offline

Re: dobíjení průser!!!

gerrik psal:

Mně to právě taky přebíji, tak to musím prolézt taky good

kolik?


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
gerrik (Člen)
13.10.2011 20:35:50
Offline

Re: dobíjení průser!!!

ještě jsem to neměřil, mizí mi elektrolyt a kape přepadem bad ale startuje furt, baterka je už stará

gerrik (Člen)
26.03.2012 17:39:03
Offline

Re: dobíjení průser!!!

aaaaaaž dnes jsem to změřil, dává to cca 14,4 V, když zapnu světla, tak to klesne a hned opět dorovná na 14,4 V, takže asi good

Foglik (Člen)
26.03.2012 20:11:16
Offline

Re: dobíjení průser!!!

ja tam mam po vymene regulatoru 14,6V pred vymenou tam bylo cca 20V a taky jezdil good Jinak sem se na pana v Suzuce podival takovym zpusobem ze mi skroro vocka vypadli kdyz mi rekl 6500Kc za regulator... Rekl sem ze to radsi necham prebijet a odjel sem smile1 Jinak o par metru dal sem koupil ve skodadilech regulator za 120Kc a oprava byla na hodinku

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr