Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Výměna skla v zrcátku

hankyhero (Nový člen)
31.03.2012 14:37:36
Offline

Výměna skla v zrcátku

Zdravím, chci se zeptat jestli neví někdo jak se dá vyměnit sklo v tomto zrcátku (http://www.abmoto.cz/cz/e-shop/301513/c … uzuki.html).help Mám ho prasklé a potřebuji na technickou. Nikde sem to nenašel tak to zkouším přes zdejší odborníky good :). Popř. kde by se dalo koupit nebo by stačilo nechat vyříznout v nějakém sklenářství. Díky za užitečné rady :)

VikecB12 (Člen)
31.03.2012 14:45:33
Offline

Re: Výměna skla v zrcátku

Aji kdyš se ti to povede vyměnit,tak to bude k hovnu,protože to zrcadlo co tam dáš nebude parabolický,takže v tom piču uvidíšbad


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Kakac (Člen)
31.03.2012 17:13:27
Offline

Re: Výměna skla v zrcátku

VikecB12 psal:

Aji kdyš se ti to povede vyměnit,tak to bude k hovnu,protože to zrcadlo co tam dáš nebude parabolický,takže v tom piču uvidíšbad

Tak,tak ,ale technickou s tím projdeš ,ale hovno uvidíš....bigsmile


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
osiris (Člen)
31.03.2012 17:45:53
Offline

Re: Výměna skla v zrcátku

...násilím vylámat, je tam nalepený na oboustranku


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Petr J. (Člen)
31.03.2012 17:53:25
Offline

Re: Výměna skla v zrcátku

VikecB12 psal:

....takže v tom piču uvidíš....

...třeba chce pussy vidět alespoň v tom zrcátku...když né jinde bigsmilebigsmile

Banditatom (Člen)
31.03.2012 17:59:02
Offline

Re: Výměna skla v zrcátku

Petr J. psal:
VikecB12 psal:

....takže v tom piču uvidíš....

...třeba chce pussy vidět alespoň v tom zrcátku...když né jinde bigsmilebigsmile

..no při té představě mě až zamrazilosurprised!!! juknu do špíglu a tampussysurprised


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
hankyhero (Nový člen)
31.03.2012 18:06:36
Offline

Re: Výměna skla v zrcátku

osiris: Díky a nevíš kde by se to dalo koupit??
Petr J. a Banditatom: podle mě je fórum od toho abyste mi poradili. Takže si strčte vaše komentáře do "výfuku" a nechte si je pro sebe. Když nechcu radit, tak držím hubu.idontknow

Banditatom (Člen)
31.03.2012 18:08:19
Offline

Re: Výměna skla v zrcátku

hankyhero psal:

osiris: Díky a nevíš kde by se to dalo koupit??
Petr J. a Banditatom: podle mě je fórum od toho abyste mi poradili. Takže si strčte vaše komentáře do "výfuku" a nechte si je pro sebe. Když nechcu radit, tak držím hubu.idontknow

do kterýho? do levýho nebo do pravýho?idontknow


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
hlemejzd999 (Člen)
31.03.2012 18:12:06
Offline

Re: Výměna skla v zrcátku

hankyhero psal:

osiris: Díky a nevíš kde by se to dalo koupit??
Petr J. a Banditatom: podle mě je fórum od toho abyste mi poradili. Takže si strčte vaše komentáře do "výfuku" a nechte si je pro sebe. Když nechcu radit, tak držím hubu.idontknow

kurva vy ste v tej Áziji nějaký vostrý surprised...bojim,bojim smile2


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Banditatom (Člen)
31.03.2012 18:32:13
Offline

Re: Výměna skla v zrcátku

hlemejzd999 psal:
hankyhero psal:

osiris: Díky a nevíš kde by se to dalo koupit??
Petr J. a Banditatom: podle mě je fórum od toho abyste mi poradili. Takže si strčte vaše komentáře do "výfuku" a nechte si je pro sebe. Když nechcu radit, tak držím hubu.idontknow

kurva vy ste v tej Áziji nějaký vostrý surprised...bojim,bojim smile2

...já ti dám asii ty šneku jedenbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
osiris (Člen)
31.03.2012 19:06:59
Offline

Re: Výměna skla v zrcátku

hankyhero psal:

osiris: Díky a nevíš kde by se to dalo koupit??

...co, sklo nebo oboustranka? oboustranku musíš koupit pěnovou, ne jenom folii, nejlíp 3M, ta jediná dlouhodobě drží ...koupíš ji kdekoliv kde vedou automotive


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
corimec (Člen)
31.03.2012 19:25:21
Offline

Re: Výměna skla v zrcátku

hankyhero psal:

Zdravím, chci se zeptat jestli neví někdo jak se dá vyměnit sklo v tomto zrcátku (http://www.abmoto.cz/cz/e-shop/301513/c … uzuki.html).help Mám ho prasklé a potřebuji na technickou. Nikde sem to nenašel tak to zkouším přes zdejší odborníky good :). Popř. kde by se dalo koupit nebo by stačilo nechat vyříznout v nějakém sklenářství. Díky za užitečné rady :)

Jestli ti tam stačí jen obič zrcatko,tak to obkresli a vyřízne ti to každej sklenář,pak to přilep silikonem,nebo montážní pěnou.To je nejlacinejší variantagoodmám to vyzkoušený na autě.

Zdeněk (Člen)
31.03.2012 20:21:26
Offline

Re: Výměna skla v zrcátku

hankyhero psal:


[u]Petr J. a Banditatom:
podle mě je fórum od toho abyste mi poradili. Takže si strčte vaše komentáře do "výfuku" a nechte si je pro sebe. Když nechcu radit, tak držím hubu.idontknow

Kúúrva tys jim to dal sežrat, určitě ještě teď vsteky třískaj pěstí do monitoru. JJeště chyběl na konci tento smajlík assassassassass
Za mě máš za jedna good

A ohledně toho zrcátka.... zkus tohle:
http://www.kovoplast.cz/Zvetseniny/z600.html


sou různí lidé mezi námi
hankyhero (Nový člen)
31.03.2012 21:22:05
Offline

Re: Výměna skla v zrcátku

Zdeněk psal:
hankyhero psal:


[u]Petr J. a Banditatom:
podle mě je fórum od toho abyste mi poradili. Takže si strčte vaše komentáře do "výfuku" a nechte si je pro sebe. Když nechcu radit, tak držím hubu.idontknow

Kúúrva tys jim to dal sežrat, určitě ještě teď vsteky třískaj pěstí do monitoru. JJeště chyběl na konci tento smajlík assassassassass
Za mě máš za jedna good

A ohledně toho zrcátka.... zkus tohle:
http://www.kovoplast.cz/Zvetseniny/z600.html

no jako chytří sou jak rádio ale že by poradili to ne. tak co s nima smile1 smile1akorat to zrcátko není to co právě potřebuju smile2 prolízám internet křížem krážem a nevidím že by se dalo koupit jen to sklíčko :)ale dík za radu

mr.BSE (Člen)
31.03.2012 21:25:12
Offline

Re: Výměna skla v zrcátku

hankyhero psal:
Zdeněk psal:
hankyhero psal:


[u]Petr J. a Banditatom:
podle mě je fórum od toho abyste mi poradili. Takže si strčte vaše komentáře do "výfuku" a nechte si je pro sebe. Když nechcu radit, tak držím hubu.idontknow

Kúúrva tys jim to dal sežrat, určitě ještě teď vsteky třískaj pěstí do monitoru. JJeště chyběl na konci tento smajlík assassassassass
Za mě máš za jedna good

A ohledně toho zrcátka.... zkus tohle:
http://www.kovoplast.cz/Zvetseniny/z600.html

no jako chytří sou jak rádio ale že by poradili to ne. tak co s nima smile1 smile1akorat to zrcátko není to co právě potřebuju smile2 prolízám internet křížem krážem a nevidím že by se dalo koupit jen to sklíčko :)ale dík za radu

beztak se nakonec dokřížemkrážuješ k tomu, že vemeš nový zrcatko v replice a budeš spokojenej parchant smokin


Second Class Citizen
1130 Café Racer
hankyhero (Nový člen)
31.03.2012 21:41:48
Offline

Re: Výměna skla v zrcátku

mr.BSE psal:
hankyhero psal:
Zdeněk psal:


Kúúrva tys jim to dal sežrat, určitě ještě teď vsteky třískaj pěstí do monitoru. JJeště chyběl na konci tento smajlík assassassassass
Za mě máš za jedna good

A ohledně toho zrcátka.... zkus tohle:
http://www.kovoplast.cz/Zvetseniny/z600.html

no jako chytří sou jak rádio ale že by poradili to ne. tak co s nima smile1 smile1akorat to zrcátko není to co právě potřebuju smile2 prolízám internet křížem krážem a nevidím že by se dalo koupit jen to sklíčko :)ale dík za radu

beztak se nakonec dokřížemkrážuješ k tomu, že vemeš nový zrcatko v replice a budeš spokojenej parchant smokin

tak to je dost možný cool

Filous (Člen)
31.03.2012 22:00:21
Offline

Re: Výměna skla v zrcátku

hankyhero psal:
Zdeněk psal:
hankyhero psal:


[u]Petr J. a Banditatom:
podle mě je fórum od toho abyste mi poradili. Takže si strčte vaše komentáře do "výfuku" a nechte si je pro sebe. Když nechcu radit, tak držím hubu.idontknow

Kúúrva tys jim to dal sežrat, určitě ještě teď vsteky třískaj pěstí do monitoru. JJeště chyběl na konci tento smajlík assassassassass
Za mě máš za jedna good

A ohledně toho zrcátka.... zkus tohle:
http://www.kovoplast.cz/Zvetseniny/z600.html

no jako chytří sou jak rádio ale že by poradili to ne. tak co s nima smile1 smile1akorat to zrcátko není to co právě potřebuju smile2 prolízám internet křížem krážem a nevidím že by se dalo koupit jen to sklíčko :)ale dík za radu

...sklo nigde nekoupiš...esi se s tym chceš fakt srát, kup ňáký sklo do náklaďákovýho zrcátka a nech to vyříznout z něj...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Petr J. (Člen)
31.03.2012 22:29:34
Offline

Re: Výměna skla v zrcátku

Filous psal:

...sklo nigde nekoupiš...esi se s tym chceš fakt srát, kup ňáký sklo do náklaďákovýho zrcátka a nech to vyříznout z něj...

....a když si potom posčítá náklady a čas, dojde k tomu, že jej normálně koupit, mohl jej mít za půlku...bigsmilebigsmile

jardagsf (Člen)
31.03.2012 22:36:29
Offline

Re: Výměna skla v zrcátku

nakladacky zrcatko ted uz , woe , akorat s topenim a za takovy ranec ze ho drbne....idontknow
obyc se snad uz neda koupit ani v agrozetu........
ebay
carbon zrcatka s blinkrama cca 40usd
2xzrcatka se zavitem - tuning jak svin - celych 10usd
jardagsf semo tamo s vysokou spotrebou zrcatek a motorek....idontknowsurprisedbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


MOTO KOZZI GRISO
Zdeněk (Člen)
01.04.2012 07:39:40
Offline

Re: Výměna skla v zrcátku

Ale nechte ho, když to chce udělat takhle, tak ať to udělá. Jeho vjecgood
Aspoň může říct-----to je moje práce
A ohledně toho zrcadla ----- když zajdeš do jakýkoliv autodopravní - autobusové společnosti, tak tam se jim zcela určitě válí nějaké použité zrcadlo, z ktereho to necháš udělat
Nebo ještě jepší na vrakoviště.
redface nebo v noci na parkoviště redface , ale za to bych ruky lámal


sou různí lidé mezi námi
XJelen (Člen)
01.04.2012 09:13:32
Offline

Re: Výměna skla v zrcátku

hankyhero psal:

podle mě je fórum od toho abyste mi poradili. Takže si strčte vaše komentáře do "výfuku" a nechte si je pro sebe. Když nechcu radit, tak držím hubu.idontknow

hele ser na ně tady, bjež se zeptat na motorkari.cz tam ti poraděj všichni, tady je to samej hulvátidontknow všichni do jednoho bad

ty seš tu novej viď?


Strýcfajtr !!!
Banditatom (Člen)
01.04.2012 09:14:55
Offline

Re: Výměna skla v zrcátku

celou dobu řeší totální pussyvinu... tak co mohl chudinka čekat za odpovědi... nedávno jsem na tipmoto.cz viděl tenhle špígl z druhé ruky za 500kč... tak porád nechápu co ten člověk řešíheadshake


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Zdeněk (Člen)
01.04.2012 09:29:48
Offline

Re: Výměna skla v zrcátku

Banditatom psal:

celou dobu řeší totální pussyvinu... tak co mohl chudinka čekat za odpovědi... nedávno jsem na tipmoto.cz viděl tenhle špígl z druhé ruky za 500kč... tak porád nechápu co ten člověk řešíheadshake

Jeho varianta-----
Ale plus poštovný a hned je na 620kč
Takhle koupí za 300kč starší zrcátko z náklaďáku, pak dá 250kč sklářovi za speciální pracné vyřezání a nakonec 30kč ťamancovi za oboustrannou pásku. To jsme na nějakých 580kč a má to levnějš good
Akorát mu to nesmí vypadnout při vytočení na 5 tisíc ot. a nebo to nesmí sklářovi prasknout, když bude vyřezávat staré "vysluněné" sklo.

Nejlevnější varianta bude ----
Vyfoť se a fotku nalep na prasklé zrcátko a na STK řekni, však já se v něm vidím surprisedsurprised

Nelepší varianta---
Sežeň použité stejné. Je to nejméně pracné a nakonec ti zbyde prasklé použité, co někomu najivnímu prodáš


sou různí lidé mezi námi
Banditatom (Člen)
01.04.2012 09:33:08
Offline

Re: Výměna skla v zrcátku

Zdeněk psal:
Banditatom psal:

celou dobu řeší totální pussyvinu... tak co mohl chudinka čekat za odpovědi... nedávno jsem na tipmoto.cz viděl tenhle špígl z druhé ruky za 500kč... tak porád nechápu co ten člověk řešíheadshake

Jeho varianta-----
Ale plus poštovný a hned je na 620kč
Takhle koupí za 300kč starší zrcátko z náklaďáku, pak dá 250kč sklářovi za speciální pracné vyřezání a nakonec 30kč ťamancovi za oboustrannou pásku. To jsme na nějakých 580kč a má to levnějš good
Akorát mu to nesmí vypadnout při vytočení na 5 tisíc ot. a nebo to nesmí sklářovi prasknout, když bude vyřezávat staré "vysluněné" sklo.
diť říkám řeší uplnou volovinuheadshake
Nejlevnější varianta bude ----
Vyfoť se a fotku nalep na prasklé zrcátko a na STK řekni, však já se v něm vidím surprisedsurprised

Nelepší varianta---
Sežeň použité stejné. Je to nejméně pracné a nakonec ti zbyde prasklé použité, co někomu najivnímu prodáš


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Kakac (Člen)
01.04.2012 11:27:47
Offline

Re: Výměna skla v zrcátku

XJelen psal:
hankyhero psal:

podle mě je fórum od toho abyste mi poradili. Takže si strčte vaše komentáře do "výfuku" a nechte si je pro sebe. Když nechcu radit, tak držím hubu.idontknow

hele ser na ně tady, bjež se zeptat na motorkari.cz tam ti poraděj všichni, tady je to samej hulvátidontknow všichni do jednoho bad

ty seš tu novej viď?

Jelene máš recht ...good
Na motorkářích mu určitě vlastík plamínek poradí von má přece Bandiťáky rád...bigsmilebigsmile

P.S a co vod něho čekat má eNko a to mluví samo za sebe..bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile
Co Tome ???bigsmilebigsmile


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
Banditatom (Člen)
01.04.2012 12:24:59
Offline

Re: Výměna skla v zrcátku

Kakac psal:
XJelen psal:
hankyhero psal:

podle mě je fórum od toho abyste mi poradili. Takže si strčte vaše komentáře do "výfuku" a nechte si je pro sebe. Když nechcu radit, tak držím hubu.idontknow

hele ser na ně tady, bjež se zeptat na motorkari.cz tam ti poraděj všichni, tady je to samej hulvátidontknow všichni do jednoho bad

ty seš tu novej viď?

Jelene máš recht ...good
Na motorkářích mu určitě vlastík plamínek poradí von má přece Bandiťáky rád...bigsmilebigsmile

P.S a co vod něho čekat má eNko a to mluví samo za sebe..bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile
Co Tome ???bigsmilebigsmile

hele jak jseš starej tak seš hlupej pač pořád hájíš tu příšernost s hlavou brukaevil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
hankyhero (Nový člen)
01.04.2012 13:42:05
Offline

Re: Výměna skla v zrcátku

XJelen psal:

hele ser na ně tady, bjež se zeptat na motorkari.cz tam ti poraděj všichni, tady je to samej hulvátidontknow všichni do jednoho bad

ty seš tu novej viď?

jo novej tu sem a čekal sem že tu bude něco jako "Bandit rodina" a zkušení poradí méně zkušenému. No co užsmile1 Jinak aspoň mají kamarádi důvod ke společné diskuzi když jinak asi společné téma nenajdou než se povyšovat nad ostatní. Všem co přispěli nějakým kloudným řešením díky. Hlavně to s tou fotkou se mi líbí :D

VikecB12 (Člen)
01.04.2012 13:51:09
Offline

Re: Výměna skla v zrcátku

Naschlesmokin


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Banditatom (Člen)
01.04.2012 13:58:46
Offline

Re: Výměna skla v zrcátku

VikecB12 psal:

Naschlesmokin

goods pánem bohembigsmile

jinač tazateli... našel jsem ten špígl na netu za 499kč...


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
4Fun.cz (Člen)
01.04.2012 20:48:39
Offline

Re: Výměna skla v zrcátku

VikecB12 psal:

Naschlesmokin

goodgoodgood  bigsmilebigsmilebigsmile


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr