Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Jak nasadit pinlock

deny1234 (Člen)
04.03.2012 18:07:17
Offline

Jak nasadit pinlock

Tak trochu lamerskej dotaz surprisedMam prilbu s pripravou na pinlock , ted sem ho k objednal [original] , a nak mi nejdou vyndat ty zaslepky na tom hledi , tlacil jsem na ne celkem fest zevnitr malym sroubovackem , a ani nahodou idontknow Ci fix to se to musi odvrtat ci co ? Nasazoval to nekdo help

Filous (Člen)
04.03.2012 18:12:04
Offline

Re: Jak nasadit pinlock

...na plégu máš napevno takový nejtky a za ně to zasadíš, nic nevyndáváš...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
deny1234 (Člen)
04.03.2012 18:18:42
Offline

Re: Jak nasadit pinlock

headshake

Filous psal:

...na plégu máš napevno takový nejtky a za ně to zasadíš, nic nevyndáváš...

To prave nee ,ja tam ten nejtek jenom z venku , zevnitr je to uplne plochy , a k tomu Pinlocku prave jsou ty hribecky prilozeny ,z vnejsku jsou stejny , jako ty zaslepky , a zevnitr jsou vystouply s se zarezem idontknow Dokonce jsem na motorkarich nasel video s vymenou , ale jim to jde vymacknout ven ,no a u me to vypada jako , ze je to zevnitr zataveny headshake

Petr J. (Člen)
04.03.2012 18:26:49
Offline

Re: Jak nasadit pinlock

Filous psal:

...na plégu máš napevno takový nejtky a za ně to zasadíš, nic nevyndáváš...

Ne všude...někde jdou i ty nejtky vyndat...a pak při mytí poztrácet redface

deny1234 (Člen)
04.03.2012 18:34:30
Offline

Re: Jak nasadit pinlock

No vyndat bych je potreboval , ale jak ? V navodu k pinlocku je piktogram s vrtakem ,ale zda se mi ze je ten navod univerzalni , prodejce rikal urcite nevrtat . Tak asi jeste zitra zavolam dovozci tech Pinlocku , to sem si zas nabehl s takovou pussyfuck

Filous (Člen)
04.03.2012 18:34:35
Offline

Re: Jak nasadit pinlock

...tag to pag nevimheadshake


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
hlemejzd999 (Člen)
04.03.2012 19:56:42
Offline

Re: Jak nasadit pinlock

deny1234 psal:

No vyndat bych je potreboval , ale jak ? V navodu k pinlocku je piktogram s vrtakem ,ale zda se mi ze je ten navod univerzalni , prodejce rikal urcite nevrtat . Tak asi jeste zitra zavolam dovozci tech Pinlocku , to sem si zas nabehl s takovou pussyfuck

tak esli se nemaj odvrtat jen ty dirky , do kterejch pak přídou ty čudlíci....
pinlok sem neměl


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
inkvizitorr (Administrator)
04.03.2012 20:08:43
Offline

Re: Jak nasadit pinlock

deny1234 psal:

To prave nee ,ja tam ten nejtek jenom z venku , zevnitr je to uplne plochy , a k tomu Pinlocku prave jsou ty hribecky prilozeny ,z vnejsku jsou stejny , jako ty zaslepky , a zevnitr jsou vystouply s se zarezem idontknow Dokonce jsem na motorkarich nasel video s vymenou , ale jim to jde vymacknout ven ,no a u me to vypada jako , ze je to zevnitr zataveny headshake

tag máš racingový plégo s držákama na trhačky kerý se na to dávaj z venku. na pinlock musíš mít ty čudlici vevnitř. kup si jiný plexismokin


doba je temná...
Lajoš (Člen)
04.03.2012 20:10:13
Offline

Re: Jak nasadit pinlock

Na LAZER jsou origo dírky v plegu a čudlíky kurevsky moc nacvaknuté!fuckBral jsem na to šroubovák a boční plochou hrubou sýlou vycvak,pak do nového hrubou sýlou nacvak.smokin


I pád na hubu je pohyb vpřed.
Honzik8719 (Člen)
04.03.2012 21:05:10
Offline

Re: Jak nasadit pinlock

Lajoš psal:

Na LAZER jsou origo dírky v plegu a čudlíky kurevsky moc nacvaknuté!fuckBral jsem na to šroubovák a boční plochou hrubou sýlou vycvak,pak do nového hrubou sýlou nacvak.smokin

to ale musela bejt kurva tvrdá síla evilbigsmile


...relativní kochač...
Lajoš (Člen)
04.03.2012 21:41:38
Offline

Re: Jak nasadit pinlock

Honzik8719 psal:
Lajoš psal:

Na LAZER jsou origo dírky v plegu a čudlíky kurevsky moc nacvaknuté!fuckBral jsem na to šroubovák a boční plochou hrubou sýlou vycvak,pak do nového hrubou sýlou nacvak.smokin

to ale musela bejt kurva tvrdá síla evilbigsmile

To asi neokecamredfaceale v 6:00jsem se vrátil z oslavy 50kybeer


I pád na hubu je pohyb vpřed.
XJelen (Člen)
05.03.2012 07:55:47
Offline

Re: Jak nasadit pinlock

inkvizitorr psal:
deny1234 psal:

To prave nee ,ja tam ten nejtek jenom z venku , zevnitr je to uplne plochy , a k tomu Pinlocku prave jsou ty hribecky prilozeny ,z vnejsku jsou stejny , jako ty zaslepky , a zevnitr jsou vystouply s se zarezem idontknow Dokonce jsem na motorkarich nasel video s vymenou , ale jim to jde vymacknout ven ,no a u me to vypada jako , ze je to zevnitr zataveny headshake

tag máš racingový plégo s držákama na trhačky kerý se na to dávaj z venku. na pinlock musíš mít ty čudlici vevnitř. kup si jiný plexismokin

tak... není každý plégo für Pinlock geeignet headshake s tim odvrtáváním ovšem vovafrně bigsmile


Strýcfajtr !!!
karlos100 (Člen)
05.03.2012 09:00:55
Offline

Re: Jak nasadit pinlock

XJelen psal:
inkvizitorr psal:
deny1234 psal:

To prave nee ,ja tam ten nejtek jenom z venku , zevnitr je to uplne plochy , a k tomu Pinlocku prave jsou ty hribecky prilozeny ,z vnejsku jsou stejny , jako ty zaslepky , a zevnitr jsou vystouply s se zarezem idontknow Dokonce jsem na motorkarich nasel video s vymenou , ale jim to jde vymacknout ven ,no a u me to vypada jako , ze je to zevnitr zataveny headshake

tag máš racingový plégo s držákama na trhačky kerý se na to dávaj z venku. na pinlock musíš mít ty čudlici vevnitř. kup si jiný plexismokin

tak... není každý plégo für Pinlock geeignet headshake s tim odvrtáváním ovšem vovafrně bigsmile

Je to nejspíš tak,jak psal Inkviz..
...ale taky jsem viděl ten návod na instalaci pinlocku,
kde si musíš do pléga,pakliže není připravený, vrtnout dvě
dírky na ty nyple..v sadě s uni pinlokem je dávaj...
Takže hodně štěstí s vrtákemgoodbigsmile


...a bude hůř!
hlemejzd999 (Člen)
05.03.2012 09:21:46
Offline

Re: Jak nasadit pinlock

Srat na pinlok...není nad to , když se ti zamlzi plexi a vyjedes na horizont proti sluníčku :)
....jako mě v sobotej :)
v tu chvíli sem toho měl plný brejle :)


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Hanz (Člen)
05.03.2012 09:44:58
Offline

Re: Jak nasadit pinlock

hlemejzd999 psal:

Srat na pinlok...není nad to , když se ti zamlzi plexi a vyjedes na horizont proti sluníčku :)
....jako mě v sobotej :)
v tu chvíli sem toho měl plný brejle :)

...u vás se gatím říká brejle?....bigsmile


WD club member...
deny1234 (Člen)
05.03.2012 12:25:48
Offline

Re: Jak nasadit pinlock

Tak jsem ted mluvil s dovozcem ,tech prileb , tak tam ta priprava na pinlock je .Rikal ze to plexi musim predtim dat do horke vody idontknow , pak by to melo jit vytlacit ven . Ovsem pri nandavani tech novych nytku , to pry obcas praskne sick No ale byl celkem slusnej , rikal kdyz to praskne , tak mi daji nove plexi good

inkvizitorr (Administrator)
05.03.2012 13:52:28
Offline

Re: Jak nasadit pinlock

deny1234 psal:

Tak jsem ted mluvil s dovozcem ,tech prileb , tak tam ta priprava na pinlock je .Rikal ze to plexi musim predtim dat do horke vody idontknow , pak by to melo jit vytlacit ven . Ovsem pri nandavani tech novych nytku , to pry obcas praskne sick No ale byl celkem slusnej , rikal kdyz to praskne , tak mi daji nove plexi good

a proč by ty nejtky dávali ven když je pokud sou údajně na pinlock potřebuješ dovnitř???help


doba je temná...
deny1234 (Člen)
05.03.2012 14:02:36
Offline

Re: Jak nasadit pinlock

No oni to jsou vlastne zaslepky , tech der v plexi ,ty nejtky s drazkou sou pak f baleni k tomu pinlocku . Proc tam nejsou rovnou , to nevim , asi Francouzi potrebujou aby lidem pri ty montazi plexi praskaly , a oni kupovali nove idontknow Ale treba Shoei to ma stejne.

inkvizitorr (Administrator)
05.03.2012 14:07:24
Offline

Re: Jak nasadit pinlock

shoei už tam má rovnou ty čudlici a dovnitř, tj. vezmeš pinlock nasadíš a jedešsmokin


doba je temná...
osiris (Člen)
05.03.2012 14:08:21
Offline

Re: Jak nasadit pinlock

deny1234 psal:

.............. Ale treba Shoei to ma stejne.

...nemá, shoei tam má právě ty správný, ty pro pinlock smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
deny1234 (Člen)
05.03.2012 14:14:00
Offline

Re: Jak nasadit pinlock

Tak to jsem spatne pochopil tohle video redface http://www.motorkari.cz/video/clanky/ja … 38155.html Se mi zdalo , ze ty spunty rvou ven .

osiris (Člen)
05.03.2012 14:29:52
Offline

Re: Jak nasadit pinlock

...rvou to ven protože tam zpátky daj jiný držáky, ty jsou zároveň na ochrannou race fólii
- na normál vnitřní pinlock:

http://www.extremesupply.com/Merchant2/graphics/00000001/600x600/shoei_helmets/shoei_cw1_pinlock_faceshields.jpg


- na vnější ochr. fólii

http://www.helmetsuperstore.co.uk/AGV-GP-Tech-T2-Gold-Iridium-Race-Posts-Visor-A-S-Not-UK-Road-Legal_700_600_3MQQA.jpg


- na vnitř. pinlock i vnější ochrannou fólii

http://shop.peterstevens.com.au/productimages/MC1108460.jpg

... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
inkvizitorr (Administrator)
05.03.2012 14:33:03
Offline

Re: Jak nasadit pinlock

deny1234 psal:

Tak to jsem spatne pochopil tohle video redface http://www.motorkari.cz/video/clanky/ja … 38155.html Se mi zdalo , ze ty spunty rvou ven .

tak to sme asik dva, na tomhle videu z tebe asi chtěj udělat kokota bo je tam takovejch píčovin až to bolí... narvat tu píčovinu ven místo trhačky znamená že při první vodě nevidíš ani piču, to zatmavování znamená že jak vjedeš do tunelu ze světla, tak jedeš prvních dvacet sekund úplně potmě a ty matičky co dávaj místo pinlockovejch úchytů, to je asi taky nějakej vtip, nébigsmile


doba je temná...
deny1234 (Člen)
05.03.2012 18:14:16
Offline

Re: Jak nasadit pinlock

Povedlo se good Po 40 minutach s horkou vodou a jarem sick to tam je smokin Mel sem pri tom pocity jako pyrotechnik 50/50 ze to praskne , uz to nikda delat nebudu , dokonce to i funguje , zkousel jsem f koupelne bigsmile

Honzik8719 (Člen)
05.06.2012 13:56:13
Offline

Re: Jak nasadit pinlock

abych nezakládal nový téma...je lepší koupit plégo s antifogem nebo koupit bez něj+pinlock s tim pinlockem to vyjde vo 400 dráž tak by mě zajímalo jestli se to vyplatí investovat?help


...relativní kochač...
XJelen (Člen)
05.06.2012 14:07:31
Offline

Re: Jak nasadit pinlock

Honzik8719 psal:

abych nezakládal nový téma...je lepší koupit plégo s antifogem nebo koupit bez něj+pinlock s tim pinlockem to vyjde vo 400 dráž tak by mě zajímalo jestli se to vyplatí investovat?help

jako jestli chceš do nějaký helmy dobastlit pinlock, tak se na to vyser. Pokud to nejni už připravený od výrobce, ale nějakej univerzál, tak ten pinlock není od kraje do kraje (mám na mysli horní a dolní okraj) a celkem blbě se kouká v místě toho rozhraní. Pokud je zas dostatečně velkej, tak zas škrtá vo těsnění při vyklápění. Vše vyřešeno u XR1100 good


Strýcfajtr !!!
Radek-Ban (Člen)
05.06.2012 14:11:27
Offline

Re: Jak nasadit pinlock

taky bych to nebastlil za tich pár stovek to nestojí...
XR1100 za 11tisheadshake ještě aby to nemělasurprised


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
Honzik8719 (Člen)
05.06.2012 14:24:39
Offline

Re: Jak nasadit pinlock

XJelen psal:
Honzik8719 psal:

abych nezakládal nový téma...je lepší koupit plégo s antifogem nebo koupit bez něj+pinlock s tim pinlockem to vyjde vo 400 dráž tak by mě zajímalo jestli se to vyplatí investovat?help

jako jestli chceš do nějaký helmy dobastlit pinlock, tak se na to vyser. Pokud to nejni už připravený od výrobce, ale nějakej univerzál, tak ten pinlock není od kraje do kraje (mám na mysli horní a dolní okraj) a celkem blbě se kouká v místě toho rozhraní. Pokud je zas dostatečně velkej, tak zas škrtá vo těsnění při vyklápění. Vše vyřešeno u XR1100 good

právě že na škorpíky přestali dělat antifogový pléga a ted dělaj už rovnou s přípravou na pinlock takže žádný bastlení...jen mi jde o to jestli shánět starý typ plexi s antifogem za 1040kč nebo nový tip za 840kč+600kč za pinlock


...relativní kochač...
XJelen (Člen)
05.06.2012 14:48:21
Offline

Re: Jak nasadit pinlock

Honzik8719 psal:
XJelen psal:
Honzik8719 psal:

abych nezakládal nový téma...je lepší koupit plégo s antifogem nebo koupit bez něj+pinlock s tim pinlockem to vyjde vo 400 dráž tak by mě zajímalo jestli se to vyplatí investovat?help

jako jestli chceš do nějaký helmy dobastlit pinlock, tak se na to vyser. Pokud to nejni už připravený od výrobce, ale nějakej univerzál, tak ten pinlock není od kraje do kraje (mám na mysli horní a dolní okraj) a celkem blbě se kouká v místě toho rozhraní. Pokud je zas dostatečně velkej, tak zas škrtá vo těsnění při vyklápění. Vše vyřešeno u XR1100 good

právě že na škorpíky přestali dělat antifogový pléga a ted dělaj už rovnou s přípravou na pinlock takže žádný bastlení...jen mi jde o to jestli shánět starý typ plexi s antifogem za 1040kč nebo nový tip za 840kč+600kč za pinlock

ale vopravdu si nejdřív vysonduj jak to tam je help není nic příjemnějšího, než hrana pinlocku 15mm od horní hrany, moc pěkně se přes to kouká se skloněnou hlavou bad


Strýcfajtr !!!
Honzik8719 (Člen)
05.06.2012 14:49:38
Offline

Re: Jak nasadit pinlock

XJelen psal:
Honzik8719 psal:
XJelen psal:


jako jestli chceš do nějaký helmy dobastlit pinlock, tak se na to vyser. Pokud to nejni už připravený od výrobce, ale nějakej univerzál, tak ten pinlock není od kraje do kraje (mám na mysli horní a dolní okraj) a celkem blbě se kouká v místě toho rozhraní. Pokud je zas dostatečně velkej, tak zas škrtá vo těsnění při vyklápění. Vše vyřešeno u XR1100 good

právě že na škorpíky přestali dělat antifogový pléga a ted dělaj už rovnou s přípravou na pinlock takže žádný bastlení...jen mi jde o to jestli shánět starý typ plexi s antifogem za 1040kč nebo nový tip za 840kč+600kč za pinlock

ale vopravdu si nejdřív vysonduj jak to tam je help není nic příjemnějšího, než hrana pinlocku 15mm od horní hrany, moc pěkně se přes to kouká se skloněnou hlavou bad

to mi stačí...jdu objednat starej typ,nejsem na nějaký experimentování zvědavej good


...relativní kochač...
Bedřich (Člen)
13.06.2012 09:32:03
Offline

Re: Jak nasadit pinlock

Jednoduchá otázka, maká ten pinlock? Ten co se dává do vnitř za ty nejtky? Mám do toho jít?


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
XJelen (Člen)
13.06.2012 10:03:23
Offline

Re: Jak nasadit pinlock

Bedřich psal:

Jednoduchá otázka, maká ten pinlock? Ten co se dává do vnitř za ty nejtky? Mám do toho jít?

jako pinlock maká, jen pozor na výše zmíněný


Strýcfajtr !!!
deny1234 (Člen)
13.06.2012 15:16:42
Offline

Re: Jak nasadit pinlock

Bedřich psal:

Jednoduchá otázka, maká ten pinlock? Ten co se dává do vnitř za ty nejtky? Mám do toho jít?

Jako ten pinlock maka dobre good:good Uplne jina liga nez ty "Antifog" vnitrni vrstvy , a podobny pussy Jenom pozor na ten pripad , kde se dovnitr do tech zaslepenejch direk , doplnujou ty hribecky , zrovna vcera jsem objednaval novy plego sick Asi po 1500 km se kolem tech direk , zrejmne vlivem vibraci objevily pavuciny prasklinek , ktere se dale zvetsuji fuck

Bedřich (Člen)
13.06.2012 22:47:29
Offline

Re: Jak nasadit pinlock

jaká helma?


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Bedřich (Člen)
13.06.2012 22:48:42
Offline

Re: Jak nasadit pinlock

já mám exo 1000


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr