Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » M R D A C Í m í s t n o s t

Honzik8719 (Člen)
23.06.2012 23:15:24
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Lihy psal:
Honzik8719 psal:

... jen mě ty kurvy celnický ted stopli kabel tak sem zvědavej kdy ho budu mít domasmile2

si měl říct, bych ti poslal odkaz na obchod kde maji komponenty a mohl sis ho postavit sám....přiško mě to sakumprásk asi na 800 a klidně bych ti pár věcí mohl dát, jelikož nějaký části toho konektoru se musely objednat po více kusech, tak mi zbyly (jsou to korunový položky, ale když by nebyly skladem, tak bys nemusel čekat)...no ale to už je stejně fuk.
Ps. to neni žádný ladění ale údržba, která se musí sem tam dělat...napínat primární řetěz a kontrolovat časování a sem tam udělat reset senzoru polohy škrtící klapky (že na to lidi serou je věc jiná)....nedělaj se ventily, neřešíš rozvoďák, nemažeš řetěz, ale zase děláš něco jinýho no bigsmile

na kontorlu primáru se chystám ráno, jen jsem z toho jejich manuálu nepochopil kdeže má bejt správně ta hladina oleje v převodovce, na reset TPS se chystám až bude kabel a to časování, myslíš že bys mi s tim pomohl, kdyžs už to dělal aspon bych nic nezkurvil...kdyžtak mám mejl v profilu tak mi napiš ať na tebe mám nějakej kontakt kdyby ti to nevadilogood


...relativní kochač...
Honzik8719 (Člen)
24.06.2012 09:15:35
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Honzik8719 psal:
Lihy psal:
Honzik8719 psal:

... jen mě ty kurvy celnický ted stopli kabel tak sem zvědavej kdy ho budu mít domasmile2

si měl říct, bych ti poslal odkaz na obchod kde maji komponenty a mohl sis ho postavit sám....přiško mě to sakumprásk asi na 800 a klidně bych ti pár věcí mohl dát, jelikož nějaký části toho konektoru se musely objednat po více kusech, tak mi zbyly (jsou to korunový položky, ale když by nebyly skladem, tak bys nemusel čekat)...no ale to už je stejně fuk.
Ps. to neni žádný ladění ale údržba, která se musí sem tam dělat...napínat primární řetěz a kontrolovat časování a sem tam udělat reset senzoru polohy škrtící klapky (že na to lidi serou je věc jiná)....nedělaj se ventily, neřešíš rozvoďák, nemažeš řetěz, ale zase děláš něco jinýho no bigsmile

na kontorlu primáru se chystám ráno, jen jsem z toho jejich manuálu nepochopil kdeže má bejt správně ta hladina oleje v převodovce, na reset TPS se chystám až bude kabel a to časování, myslíš že bys mi s tim pomohl, kdyžs už to dělal aspon bych nic nezkurvil...kdyžtak mám mejl v profilu tak mi napiš ať na tebe mám nějakej kontakt kdyby ti to nevadilogood

sundám deklík že přitáhnu lanko a překvápko

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/2553_dsc00436.jpg



tak pojedu do pussy a ne na okruh protože to nestíhám vyřešitheadshake


...relativní kochač...
libac22 (Člen)
24.06.2012 09:36:24
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

dopussy co to je za hnus velebnosti surprised


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!
Honzik8719 (Člen)
24.06.2012 09:59:26
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

asi voda s olejem, ale furt moc nevim kudy se mě tam ta voda dostala napadá mě max kombinace spadlý hadice voddechu převodovky v kombinaci s průtrží která mě chytla cestou z Jedassmile2


...relativní kochač...
Banditatom (Člen)
24.06.2012 10:29:50
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

ti říkám hoď to ze skályevilgoodbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
libac22 (Člen)
24.06.2012 10:49:35
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Honzik8719 psal:

asi voda s olejem, ale furt moc nevim kudy se mě tam ta voda dostala napadá mě max kombinace spadlý hadice voddechu převodovky v kombinaci s průtrží která mě chytla cestou z Jedassmile2

taky si myslím , takovejhlen hnus byl dycky u starejch škodovek na olej. výčku 
zdar a sílu idontknow


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!
Lihy (Člen)
24.06.2012 20:03:55
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Honzik8719 psal:

sundám deklík že přitáhnu lanko a překvápko http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … c00436.jpg

tak pojedu do pussy a ne na okruh protože to nestíhám vyřešitheadshake

surprised
Nechci kecat, ale primár/převodovka odvětrání nemá (na co taky) odvětrání máš vyvedený z hlav válců do airboxu (pokud je nemá švedený jinam (ale to neva, bo to akorát funí ven a nic nenasává) a pak je ještě jedno odvětrání z víka u vaček a to jde do kyvky. Každopádně ani jedno z nich nevede do nápně převodovky... Ale fakt mě nenapadá co by to mohlo bejt...jestli tam spíš někdo nehrcnul nějakej sajrajt jako že zlepšovákbigsmile. Ser na to, kup si těsnění http://eshop.hs-choppers.cz/hs-choppers … c-Buell-XB (je to na celou motorku akorát kecaj a je to jen do roku 05...ono to teda pasuje akorá pořebuješ jiný těsnění na řadičku a hřídel která leze z motoru k řmenici, ale to snad nepotřebuješ...i když tam tudy by tam mohlo natýct, ale to by ti z toho asi i chcal olej ven), sundej kryt primáru, vyčisti to, zkoukni jak na tom je napínák (jestli neni moc vydřenej) zadekluj, nalej a jezdigood
ps. co ti neni jasnýho na tom kolik tam toho oleje má bejt?
prostě tim malym okýnkem (kudy kontroluješ napnutí řetězu) leješ olej a to toho velkýho, co máš na fotce čumíš (čelovka je fajn bo je tam tmasurprised) a  až uvidíš, že se akorát potopily celý zuby spojky, končíš, zavíráš a jedeš (a nebo jestli se s tim nechceš drbat, kup si v šopu z odkazu olej formula + (origo HD) a tu lahev tam zvrhni celou (je to přesně 1/4galonu kolik tam patří).

Honzik8719 (Člen)
24.06.2012 20:22:56
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Lihy psal:
Honzik8719 psal:

sundám deklík že přitáhnu lanko a překvápko http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … c00436.jpg

tak pojedu do pussy a ne na okruh protože to nestíhám vyřešitheadshake

surprised
Nechci kecat, ale primár/převodovka odvětrání nemá (na co taky) odvětrání máš vyvedený z hlav válců do airboxu (pokud je nemá švedený jinam (ale to neva, bo to akorát funí ven a nic nenasává) a pak je ještě jedno odvětrání z víka u vaček a to jde do kyvky. Každopádně ani jedno z nich nevede do nápně převodovky... Ale fakt mě nenapadá co by to mohlo bejt...jestli tam spíš někdo nehrcnul nějakej sajrajt jako že zlepšovákbigsmile. Ser na to, kup si těsnění http://eshop.hs-choppers.cz/hs-choppers … c-Buell-XB (je to na celou motorku akorát kecaj a je to jen do roku 05...ono to teda pasuje akorá pořebuješ jiný těsnění na řadičku a hřídel která leze z motoru k řmenici, ale to snad nepotřebuješ...i když tam tudy by tam mohlo natýct, ale to by ti z toho asi i chcal olej ven), sundej kryt primáru, vyčisti to, zkoukni jak na tom je napínák (jestli neni moc vydřenej) zadekluj, nalej a jezdigood
ps. co ti neni jasnýho na tom kolik tam toho oleje má bejt?
prostě tim malym okýnkem (kudy kontroluješ napnutí řetězu) leješ olej a to toho velkýho, co máš na fotce čumíš (čelovka je fajn bo je tam tmasurprised) a  až uvidíš, že se akorát potopily celý zuby spojky, končíš, zavíráš a jedeš (a nebo jestli se s tim nechceš drbat, kup si v šopu z odkazu olej formula + (origo HD) a tu lahev tam zvrhni celou (je to přesně 1/4galonu kolik tam patří).

já mám totiž jednu hadici vyvedenou přes centrál a vede někam dolu mezi zadní válec a startér tak sem si myslel že má i špajzka svoje vodvětrání...prej to tam mohlo natejct poškozenou manžetou na bovdenu spojkovýho lanka jak se šteluje, nic kupim Formulu + shodim dekl vyčistim naleju, skusim sehnat novou tu manžetu a jezdim a sleduju...těsnění se prej dá použít víckrát tak ho snad ani nebudu kupovat, leda by bylo nějak v hajzlu...volej z toho nijak nechčije jen mám vzadu za zadnim válcem trochen černo ale to až v zimě asibigsmile


...relativní kochač...
tomasNJ (Člen)
24.06.2012 22:52:33
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

JO špajsky maji taky větračku... pokud sou zvlášť...něco tak jak u auta...počkej... opravdu se tomu říká motocykl?bigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Lihy (Člen)
25.06.2012 08:37:41
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Honzik8719 psal:

já mám totiž jednu hadici vyvedenou přes centrál a vede někam dolu mezi zadní válec a startér tak sem si myslel že má i špajzka svoje vodvětrání..

nojó tu hadici tam mám taky, sem na ní úplně zapomnělbigsmile...tak to bude asi opravdu od špajzky.

XJelen (Člen)
25.06.2012 09:09:24
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

tomasNJ psal:

...počkej... opravdu se tomu říká motocykl?bigsmile

ne Árly Dejydsn! bigsmilegood


Strýcfajtr !!!
Honzik8719 (Člen)
25.06.2012 09:28:05
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Lihy psal:
Honzik8719 psal:

já mám totiž jednu hadici vyvedenou přes centrál a vede někam dolu mezi zadní válec a startér tak sem si myslel že má i špajzka svoje vodvětrání..

nojó tu hadici tam mám taky, sem na ní úplně zapomnělbigsmile...tak to bude asi opravdu od špajzky.

no a právě se bojim že nějakou záhadou vypadla a proto tam mám černo a proto mi tam nateklo když sem zmokl, jenže tam neni ani zapussy vidět kam pořádně vede


...relativní kochač...
K.a.s.y.m. (Člen)
25.06.2012 12:55:48
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

tak vyndej olejovou nadrz a svodya treba uvidis kam to vedesmile1smile1smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Lihy (Člen)
25.06.2012 13:02:10
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

K.a.s.y.m. psal:

tak vyndej olejovou nadrz a svodya treba uvidis kam to vedesmile1smile1smile1

Si děláš prdel, ale asi se stavim u jednoho souseda v ulici....von je gynekolog, jestli nemá nějaký cajky který by se mohly hodit....zrcátka a jiný forychtungy na práci ve stísněnejch prostorechbigsmile

Honzik8719 (Člen)
25.06.2012 13:05:35
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Lihy psal:
K.a.s.y.m. psal:

tak vyndej olejovou nadrz a svodya treba uvidis kam to vedesmile1smile1smile1

Si děláš prdel, ale asi se stavim u jednoho souseda v ulici....von je gynekolog, jestli nemá nějaký cajky který by se mohly hodit....zrcátka a jiný forychtungy na práci ve stísněnejch prostorechbigsmile

bigsmilebigsmilebigsmile


...relativní kochač...
WenzelB6 (Člen)
25.06.2012 14:06:54
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Lihy psal:
K.a.s.y.m. psal:

tak vyndej olejovou nadrz a svodya treba uvidis kam to vedesmile1smile1smile1

Si děláš prdel, ale asi se stavim u jednoho souseda v ulici....von je gynekolog, jestli nemá nějaký cajky který by se mohly hodit....zrcátka a jiný forychtungy na práci ve stísněnejch prostorechbigsmile

to už tady bylo : kamerka vod Spidise . A ptal se tušim Meloun bigsmile

Banditatom (Člen)
25.06.2012 18:13:31
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

tomasNJ psal:

JO špajsky maji taky větračku... pokud sou zvlášť...něco tak jak u auta...počkej... opravdu se tomu říká motocykl?bigsmile

...motocykl hounocucovýevil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Lihy (Člen)
26.06.2012 08:39:37
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Banditatom psal:
tomasNJ psal:

JO špajsky maji taky větračku... pokud sou zvlášť...něco tak jak u auta...počkej... opravdu se tomu říká motocykl?bigsmile

...motocykl hounocucovýevil

víš prd fuck
bigsmile
náhodou se mi na tom jezdí fajně a i mě baví se f tom vrtat, bo je to jednoduchýgood v sobotu sem se konečně dostal k výměně brzdovejch desek na předku, tak sem sundal i ten nebrzdící zadek. Ten matěj předemnou to mazal snad naftou se sádlem (aspoň to tak smrdělo) tak sem to vyčistil, namazal (pro filouse: dokonce jsem si odpustil i svou oblíbenou grafitkusmile2 ), pístek máznul měďěnou, desky trochu pohonil po šmirglu a zadní konečně brzdí jedna báseňgood

XJelen (Člen)
26.06.2012 09:56:41
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Lihy psal:

...náhodou se mi na tom jezdí fajně a i mě baví se f tom vrtat, bo je to jednoduchýgood ...

no to je vidět zejména posledních dvacet pjetadvacet příspěvků bigsmile


Strýcfajtr !!!
Honzik8719 (Člen)
26.06.2012 10:44:18
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

XJelen psal:
Lihy psal:

...náhodou se mi na tom jezdí fajně a i mě baví se f tom vrtat, bo je to jednoduchýgood ...

no to je vidět zejména posledních dvacet pjetadvacet příspěvků bigsmile

I prt jen jsem z teho trochu jantar jak to delam na tom kosmostroji poprvy...jinak je to jak fichtlbigsmile


...relativní kochač...
Pšán (Člen)
27.06.2012 14:06:29
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

..jakože mě chemik sere dlouho,tak to celkem dávám..
..ale kurva co dneska provedl elektrikář s tím perokradem z hradu..fucksick
..začíná mi být v téhle zemi smutno..smile2
..pakáž pojebaná..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
XJelen (Člen)
27.06.2012 14:29:43
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Pšán psal:

..jakože mě chemik sere dlouho,tak to celkem dávám..
..ale kurva co dneska provedl elektrikář s tím perokradem z hradu..fucksick
..začíná mi být v téhle zemi smutno..smile2
..pakáž pojebaná..

ale zaplaťsatan aspoň něco stihnul... za odstřel Rampuly to moh čekat, že jim šel na nervy už dlouho bylo zřejmý. bad


Strýcfajtr !!!
Banditatom (Člen)
27.06.2012 14:31:44
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Pšán psal:

..jakože mě chemik sere dlouho,tak to celkem dávám..
..ale kurva co dneska provedl elektrikář s tím perokradem z hradu..fucksick
..začíná mi být v téhle zemi smutno..smile2
..pakáž pojebaná..

tebe to ještě rozčiluje?surprisedidontknow neblbni praskne ti cévka a budeš tahat nohubad


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Pšán (Člen)
27.06.2012 14:59:31
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Banditatom psal:
Pšán psal:

..jakože mě chemik sere dlouho,tak to celkem dávám..
..ale kurva co dneska provedl elektrikář s tím perokradem z hradu..fucksick
..začíná mi být v téhle zemi smutno..smile2
..pakáž pojebaná..

tebe to ještě rozčiluje?surprisedidontknow neblbni praskne ti cévka a budeš tahat nohubad

..smutno mi je z toho..
..elementární pravidla a slušnost dostává permanentně na pussy
..a to jen proto,že někteří chtějí mít svá koryta plnější než plná a u nich nezřízeně
  žrát a mlaskat..
..ať to stojí co to stojí..
..nás..smile2


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
nicola.foxx (Člen)
27.06.2012 18:32:00
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Pšán psal:
Banditatom psal:
Pšán psal:

..jakože mě chemik sere dlouho,tak to celkem dávám..
..ale kurva co dneska provedl elektrikář s tím perokradem z hradu..fucksick
..začíná mi být v téhle zemi smutno..smile2
..pakáž pojebaná..

tebe to ještě rozčiluje?surprisedidontknow neblbni praskne ti cévka a budeš tahat nohubad

..smutno mi je z toho..
..elementární pravidla a slušnost dostává permanentně na pussy
..a to jen proto,že někteří chtějí mít svá koryta plnější než plná a u nich nezřízeně
  žrát a mlaskat..
..ať to stojí co to stojí..
..nás..smile2

A teď si představ, že na tu funkci navrhnou Bendu z plzeňskejma právamasicksick
Vůbec by mě to nepřekvapilo. Horší je to, že jeden člověk kterýmu jde druhej na ruku, si může odvolávat koho chce.

Každopádně stejně pořád nemám koho volit.fuck


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Kožak (Člen)
27.06.2012 20:43:42
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

nicola.foxx psal:
Pšán psal:
Banditatom psal:


tebe to ještě rozčiluje?surprisedidontknow neblbni praskne ti cévka a budeš tahat nohubad

..smutno mi je z toho..
..elementární pravidla a slušnost dostává permanentně na pussy
..a to jen proto,že někteří chtějí mít svá koryta plnější než plná a u nich nezřízeně
  žrát a mlaskat..
..ať to stojí co to stojí..
..nás..smile2

A teď si představ, že na tu funkci navrhnou Bendu z plzeňskejma právamasicksick
Vůbec by mě to nepřekvapilo. Horší je to, že jeden člověk kterýmu jde druhej na ruku, si může odvolávat koho chce.

Každopádně stejně pořád nemám koho volit.fuck

kde domov můj ass


MRDAT!!!
Borák (Člen)
27.06.2012 20:53:54
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

ty kurwy nahoře už mě chvilu nechávaj chladným a seru tak nějak na to
ale neska mě ten zmrd nasral...
furt sem si říkal sere se to ale někam to směřuje
Pospíšil byl jedinej kterýmu sem tam věřil
ale myslím že tentokrát to ODS přehnalo a Nečas si tohle vodsere sicksicksick

normálně mám fstek že se nemůžu koukat ani na fotbal


...nikdo nevojebe Ježíše...
Kukii (Člen)
27.06.2012 21:24:20
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

nakonec tam zvolej komanče a kde budeme... v pussy


Život je boj-mašina je nej!!!
Petula (Člen)
27.06.2012 21:28:22
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Breivika by to chtělo poslat do sněmovny bigsmile


Sny se plní tomu, kdo v ně věří.
gore (Člen)
27.06.2012 21:46:35
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Petula psal:

Breivika by to chtělo poslat do sněmovny bigsmile

goodgoodgoodbigsmilebigsmilebigsmile


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
gore (Člen)
27.06.2012 21:49:24
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

nicola.foxx psal:

Každopádně stejně pořád nemám koho volit.fuck

http://www.youtube.com/watch?v=RBTOkSsdr38
coolcool


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
Borák (Člen)
27.06.2012 22:32:41
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

přiznám ,že tohle jsem ještě nikdá neudělal .
ale po dnešku sem sednul a poslal dopis zástupcům ODS v mém kraji
a to sem je ještě debil volil sicksicksick
místo fotbalu sem jim vylíčil co si myslím
ať táhnou fšichni


...nikdo nevojebe Ježíše...
Borák (Člen)
27.06.2012 22:33:47
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

jo a kdyby se chtěl někdo přidat
http://napistejim.cz


...nikdo nevojebe Ježíše...
jaryn (Člen)
27.06.2012 23:08:11
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Po ovoci poznáte je... (Matouš 7.15-20)


God Gave me Everything I want
Pšán (Člen)
28.06.2012 03:17:57
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

..Nikola,to ani nechci domýšlet..
..ten všech čuráků futrál,který  proplouvá tou naší "demokracií",spáchal doktorát
  ani neví jakou pussy a chce nám něco vnucovat..
..jeho fotr musí v hrobě rotovat jak kaplanovic turbína,neb ten nějaký kradit měl..
..je mi z toho blujno..
..pojebanci..sick


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
hlemejzd999 (Člen)
28.06.2012 07:16:43
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_581978_412719845436238_889082983_n.jpg

Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
hlemejzd999 (Člen)
28.06.2012 07:26:13
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

stačí deset hodin denně tohle a je vám to u assbigsmile
http://www.youtube.com/watch?v=Z3mroJk4 … 3EED398C96


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Banditatom (Člen)
28.06.2012 17:00:06
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Kukii psal:

nakonec tam zvolej komanče a kde budeme... v pussy

právě toho se bojímsmile2 lidi jsou nasraný a budou volit socany a bolševikyfuck

směřujeme do totální prdelesick

a to mě politický kecy a sračky kolem nechávali chladnýmsick


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
gerrik (Člen)
28.06.2012 17:28:23
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

sakra, je možný ze jeden šroub - pevnostní M 10 jemný závit ( uchycení motoru) stojí 100, -  sick

Loser (Administrator)
28.06.2012 17:43:34
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

gerrik psal:

sakra, je možný ze jeden šroub - pevnostní M 10 jemný závit ( uchycení motoru) stojí 100, -  sick

dneska uz je mozny vsechno bigsmilebad


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Ondráš (Člen)
28.06.2012 18:43:09
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

gerrik psal:

sakra, je možný ze jeden šroub - pevnostní M 10 jemný závit ( uchycení motoru) stojí 100, -  sick

Výpušťák na bandasku stojí (stál) 130 kč.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Honzik8719 (Člen)
28.06.2012 19:32:50
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Ondráš psal:
gerrik psal:

sakra, je možný ze jeden šroub - pevnostní M 10 jemný závit ( uchycení motoru) stojí 100, -  sick

Výpušťák na bandasku stojí (stál) 130 kč.

4 ségrovky průměr 20 stojí 8 káčé bigsmile


...relativní kochač...
Zdenek (Člen)
28.06.2012 20:57:42
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

To Kuki,, a stěmahle budeme totálně v ass, takže to je úplně jedno,, To Banditatom co to je socani a bolševici, podívej se do občanky na svůj datum narození. Zdenek.smile1

VikecB12 (Člen)
28.06.2012 21:41:15
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Neměli ho rádi komanči,myslím že ho nemá ráda ani unie,je to jedna pakážsmile2
Dokud bude unie fungovat tak jak teďka funguje,tak budeme v piči,ale až se rozpadne,bude válka,velká válka...Němci budou chtit zase fšecko nazpět,momentálně táhnou celou evropusmile2 Chtěl bych žit ve skandináviigood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
hlemejzd999 (Člen)
28.06.2012 22:36:19
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

VikecB12 psal:

Neměli ho rádi komanči,myslím že ho nemá ráda ani unie,je to jedna pakážsmile2
Dokud bude unie fungovat tak jak teďka funguje,tak budeme v piči,ale až se rozpadne,bude válka,velká válka...Němci budou chtit zase fšecko nazpět,momentálně táhnou celou evropusmile2 Chtěl bych žit ve skandináviigood

a menovat se Brejvik bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
hlemejzd999 (Člen)
29.06.2012 08:17:01
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

ty vole to si z nás dělaj prdel ?
...já bych chtěl bejt meteorologem a předpovídat počasí idontknow
tady furt od rána zataženo a chčije, zima jak v rusku a ty čuráci hlásí tropická vedra....help
asi večer ,ne ? ..vod osmi asi....
to sem jako nějak nepochopil idontknow
celej tejden se těšim , jak dneska vyjedu někam do prdele,  v duch u si říkám ,jak se budu potit v kombineze a vona zima jaxvině a chčije a chčije ...
já to mrdám - koho už je možný v tomhle bordelu vyslechnout ,aniž bys ho nepodezříval ze lži ? ...
fakt kretén vedle kreténa tady fuck


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Lihy (Člen)
29.06.2012 08:24:34
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

hlemejzd999 psal:

ty vole to si z nás dělaj prdel ?
...já bych chtěl bejt meteorologem a předpovídat počasí idontknow
tady furt od rána zataženo a chčije, zima jak v rusku a ty čuráci hlásí tropická vedra....help
asi večer ,ne ? ..vod osmi asi....
to sem jako nějak nepochopil idontknow
celej tejden se těšim , jak dneska vyjedu někam do prdele,  v duch u si říkám ,jak se budu potit v kombineze a vona zima jaxvině a chčije a chčije ...
já to mrdám - koho už je možný v tomhle bordelu vyslechnout ,aniž bys ho nepodezříval ze lži ? ...
fakt kretén vedle kreténa tady fuck

vytáhni paty z baráku, Praha vedro, mraky už odešly, sucho
http://www.chmi.cz/files/portal/docs/me … dview.html
good
akorát já smrdim v prácibad

hlemejzd999 (Člen)
29.06.2012 08:35:03
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Lihy psal:
hlemejzd999 psal:

ty vole to si z nás dělaj prdel ?
...já bych chtěl bejt meteorologem a předpovídat počasí idontknow
tady furt od rána zataženo a chčije, zima jak v rusku a ty čuráci hlásí tropická vedra....help
asi večer ,ne ? ..vod osmi asi....
to sem jako nějak nepochopil idontknow
celej tejden se těšim , jak dneska vyjedu někam do prdele,  v duch u si říkám ,jak se budu potit v kombineze a vona zima jaxvině a chčije a chčije ...
já to mrdám - koho už je možný v tomhle bordelu vyslechnout ,aniž bys ho nepodezříval ze lži ? ...
fakt kretén vedle kreténa tady fuck

vytáhni paty z baráku, Praha vedro, mraky už odešly, sucho
http://www.chmi.cz/files/portal/docs/me … dview.html
good
akorát já smrdim v prácibad

tady to furt teda nějak nevypadá ...porát dost vydatně chčije...

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_278009_414882581886955_1653803516_o.jpg

Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
K.a.s.y.m. (Člen)
29.06.2012 08:36:22
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

hlemejzd999 psal:

ty vole to si z nás dělaj prdel ?
...já bych chtěl bejt meteorologem a předpovídat počasí idontknow
tady furt od rána zataženo a chčije, zima jak v rusku a ty čuráci hlásí tropická vedra....help
asi večer ,ne ? ..vod osmi asi....
to sem jako nějak nepochopil idontknow
celej tejden se těšim , jak dneska vyjedu někam do prdele,  v duch u si říkám ,jak se budu potit v kombineze a vona zima jaxvině a chčije a chčije ...
já to mrdám - koho už je možný v tomhle bordelu vyslechnout ,aniž bys ho nepodezříval ze lži ? ...
fakt kretén vedle kreténa tady fuck

rikaji ze bude pekne v cechach.ty uz zijes v asii tak nevim co se rozcilijesbigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
hlemejzd999 (Člen)
29.06.2012 08:41:19
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

K.a.s.y.m. psal:
hlemejzd999 psal:

ty vole to si z nás dělaj prdel ?
...já bych chtěl bejt meteorologem a předpovídat počasí idontknow
tady furt od rána zataženo a chčije, zima jak v rusku a ty čuráci hlásí tropická vedra....help
asi večer ,ne ? ..vod osmi asi....
to sem jako nějak nepochopil idontknow
celej tejden se těšim , jak dneska vyjedu někam do prdele,  v duch u si říkám ,jak se budu potit v kombineze a vona zima jaxvině a chčije a chčije ...
já to mrdám - koho už je možný v tomhle bordelu vyslechnout ,aniž bys ho nepodezříval ze lži ? ...
fakt kretén vedle kreténa tady fuck

rikaji ze bude pekne v cechach.ty uz zijes v asii tak nevim co se rozcilijesbigsmilebigsmile

no jo no...já zas jdu v pět do práce , tak mi to bude k hovnu ,když tu bude hezky odpoledne...sem myslel , že tu dvanáctku provětrám dopolodne bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
tachec (Člen)
29.06.2012 08:52:07
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

hlemejzd999 psal:
K.a.s.y.m. psal:
hlemejzd999 psal:

ty vole to si z nás dělaj prdel ?
...já bych chtěl bejt meteorologem a předpovídat počasí idontknow
tady furt od rána zataženo a chčije, zima jak v rusku a ty čuráci hlásí tropická vedra....help
asi večer ,ne ? ..vod osmi asi....
to sem jako nějak nepochopil idontknow
celej tejden se těšim , jak dneska vyjedu někam do prdele,  v duch u si říkám ,jak se budu potit v kombineze a vona zima jaxvině a chčije a chčije ...
já to mrdám - koho už je možný v tomhle bordelu vyslechnout ,aniž bys ho nepodezříval ze lži ? ...
fakt kretén vedle kreténa tady fuck

rikaji ze bude pekne v cechach.ty uz zijes v asii tak nevim co se rozcilijesbigsmilebigsmile

no jo no...já zas jdu v pět do práce , tak mi to bude k hovnu ,když tu bude hezky odpoledne...sem myslel , že tu dvanáctku provětrám dopolodne bigsmile

Musíš rychle jet někam mimo Vysočinu - jinde totiž nechčije a je slunečno a přes 20 stupňů smile1


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
Kukii (Člen)
29.06.2012 09:07:54
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Zdenek psal:

To Kuki,, a stěmahle budeme totálně v ass, takže to je úplně jedno,, To Banditatom co to je socani a bolševici, podívej se do občanky na svůj datum narození. Zdenek.smile1

To zdenek: co si vybrat? jinde to zřejmě nejni lepší.. svět se v ass obrací... hlavně, že se máme rádi bigsmilebigsmilebigsmile


Život je boj-mašina je nej!!!
Pšán (Člen)
29.06.2012 09:08:13
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

..tady v asii nebude pěkně..tady už je krásně..
..takže vytáhnu kozu,napojím ji a vyrážíme směr léčebna (protialkoholní)Holčovice..
..jen taková "poklidná abstinennční" akcesmile1


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
hlemejzd999 (Člen)
29.06.2012 09:13:37
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

tachec psal:

Musíš rychle jet někam mimo Vysočinu - jinde totiž nechčije a je slunečno a přes 20 stupňů smile1

no jo ,no....tady máme holt jen ty tři roční období...červenec ,srpen a zimu...počkám si ,no...


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
yoby (Člen)
29.06.2012 09:19:05
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

hlemejzd999 psal:
tachec psal:

Musíš rychle jet někam mimo Vysočinu - jinde totiž nechčije a je slunečno a přes 20 stupňů smile1

no jo ,no....tady máme holt jen ty tři roční období...červenec ,srpen a zimu...počkám si ,no...

no jo, vybral sis blbý bydliště, dle http://radar.meteopress.cz/  chčije jen nad tvojí chalupou smile1

hlemejzd999 (Člen)
29.06.2012 09:26:40
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

mrdám celej meteopres i s Honsovou...du si dát Pilsen fuck


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
PFremer (Člen)
29.06.2012 09:47:26
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

U nás nádherně, o vejkendu má bějt taky supr počásko a mě motorka koroduje někde na dílně... No do pussy
Tak to si dám dnes aspoň smokin v letnim kině a zítra se pojedu vymáchat k rodičům do bazénku a na beer

Po večerech si zas pobrečím smile2bigsmilebigsmile


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
XJelen (Člen)
29.06.2012 11:14:59
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

hlemejzd999 psal:

mrdám celej meteopres i s Honsovou...du si dát Pilsen fuck

nono! bigsmile nemachruj fuckbigsmile


Strýcfajtr !!!
hlemejzd999 (Člen)
29.06.2012 11:17:21
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

XJelen psal:
hlemejzd999 psal:

mrdám celej meteopres i s Honsovou...du si dát Pilsen fuck

nono! bigsmile nemachruj fuckbigsmile

tak Honsovou ne ,no ...bigsmilebigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
tachec (Člen)
29.06.2012 11:47:02
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

hlemejzd999 psal:

mrdám celej meteopres i s Honsovou...du si dát Pilsen fuck

A po dopití piva vylezlo slunicko bigsmile


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
hlemejzd999 (Člen)
29.06.2012 11:55:15
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

tachec psal:
hlemejzd999 psal:

mrdám celej meteopres i s Honsovou...du si dát Pilsen fuck

A po dopití piva vylezlo slunicko bigsmile

ty vole vzal jsem flašku z ledničky  ,votevřel, napil a von to je Bernard s čistou hlavou bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_bernard-free-jantar.jpg




hned mně zarazilo , ja to je hnusný bigsmile,...no dopil sem to , tak mužu v klidu vyjet good


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
nicola.foxx (Člen)
29.06.2012 12:00:29
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

hlemejzd999 psal:
XJelen psal:
hlemejzd999 psal:

mrdám celej meteopres i s Honsovou...du si dát Pilsen fuck

nono! bigsmile nemachruj fuckbigsmile

tak Honsovou ne ,no ...bigsmilebigsmile

BLABLABLABLAevil Vem si nepromok a vyjeď, ty pilsenbigsmile


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
hlemejzd999 (Člen)
29.06.2012 13:37:58
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

nicola.foxx psal:
hlemejzd999 psal:
XJelen psal:


nono! bigsmile nemachruj fuckbigsmile

tak Honsovou ne ,no ...bigsmilebigsmile

BLABLABLABLAevil Vem si nepromok a vyjeď, ty pilsenbigsmile

sem  v doupěti...je to tu nejaky mrtvý , tak jsem si zajel jentak na kavicku


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Filous (Člen)
29.06.2012 18:34:54
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

PFremer psal:

U nás nádherně, o vejkendu má bějt taky supr počásko a mě motorka koroduje někde na dílně... No do pussy
Tak to si dám dnes aspoň smokin v letnim kině a zítra se pojedu vymáchat k rodičům do bazénku a na beer

Po večerech si zas pobrečím smile2bigsmilebigsmile

...nekoroduje, je pot střechou na čestnym montážnim stolecool


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
XJelen (Člen)
30.06.2012 09:41:02
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Filous psal:
PFremer psal:

U nás nádherně, o vejkendu má bějt taky supr počásko a mě motorka koroduje někde na dílně... No do pussy
Tak to si dám dnes aspoň smokin v letnim kině a zítra se pojedu vymáchat k rodičům do bazénku a na beer

Po večerech si zas pobrečím smile2bigsmilebigsmile

...nekoroduje, je pot střechou na čestnym montážnim stolecool

jestli je veprostřed, tak bude cajk, bo na kraj dávaj jenom beznadějný případy goodbigsmilebigsmilebigsmile


Strýcfajtr !!!
xrohy (Člen)
30.06.2012 10:49:31
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

XJelen psal:

jestli je veprostřed, tak bude cajk, bo na kraj dávaj jenom beznadějný případy goodbigsmilebigsmilebigsmile

A ty direktore už máš rudou svini v cakju doma?


Čaroděj Dobroděj 8-)
karlos100 (Člen)
30.06.2012 10:51:09
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

xrohy psal:
XJelen psal:

jestli je veprostřed, tak bude cajk, bo na kraj dávaj jenom beznadějný případy goodbigsmilebigsmilebigsmile

A ty direktore už máš rudou svini v cakju doma?

pokud vím,měl pro ní jet včera,páč dneska už páchá rodinný vejletybigsmile


...a bude hůř!
Banditatom (Člen)
30.06.2012 10:56:27
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

fuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuck
do pussypussypussypussypussypussypussypussypussypussypussypussypussypussypussypussypussypussypussypussypussypussypussypussypussy co sem komu udělalsmile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2
....letos jsem dojezdilsmile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
VikecB12 (Člen)
30.06.2012 11:16:38
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Banditatom psal:

fuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuck
do pussypussypussypussypussypussypussypussypussypussypussypussypussypussypussypussypussypussypussypussypussypussypussypussypussy co sem komu udělalsmile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2
....letos jsem dojezdilsmile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2

Tak povídej a přehánějgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Banditatom (Člen)
30.06.2012 11:52:48
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

VikecB12 psal:
Banditatom psal:

fuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuck
do pussypussypussypussypussypussypussypussypussypussypussypussypussypussypussypussypussypussypussypussypussypussypussypussypussy co sem komu udělalsmile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2
....letos jsem dojezdilsmile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2

Tak povídej a přehánějgood

moc mě do povídání není kemrýdesmile2bad šálek na klice toho měl plný zuby a řekl si, že praskne....


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
VikecB12 (Člen)
30.06.2012 12:16:25
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

surprisedJako na autobusu?surprised Sem myslel že je to nesmrtelnýsurprised


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Banditatom (Člen)
30.06.2012 12:42:42
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

VikecB12 psal:

surprisedJako na autobusu?surprised Sem myslel že je to nesmrtelnýsurprised

to já taky.... já prostě nemůžu mít nic normálního tohle už je prohletí do pussy večer se ožeru jak sfině....


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
XJelen (Člen)
30.06.2012 13:19:09
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

karlos100 psal:
xrohy psal:
XJelen psal:

jestli je veprostřed, tak bude cajk, bo na kraj dávaj jenom beznadějný případy goodbigsmilebigsmilebigsmile

A ty direktore už máš rudou svini v cakju doma?

pokud vím,měl pro ní jet včera,páč dneska už páchá rodinný vejletybigsmile

viz Ábikovo okruhářský vlákno goodgoodgood


Strýcfajtr !!!
Michal Dk (Člen)
30.06.2012 13:30:59
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Banditatom psal:
VikecB12 psal:

surprisedJako na autobusu?surprised Sem myslel že je to nesmrtelnýsurprised

to já taky.... já prostě nemůžu mít nic normálního tohle už je prohletí do pussy večer se ožeru jak sfině....

...co klikovka je chycená?

Banditatom (Člen)
30.06.2012 13:47:51
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Michal Dk psal:
Banditatom psal:
VikecB12 psal:

surprisedJako na autobusu?surprised Sem myslel že je to nesmrtelnýsurprised

to já taky.... já prostě nemůžu mít nic normálního tohle už je prohletí do pussy večer se ožeru jak sfině....

...co klikovka je chycená?

smile2 jo...


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Michal Dk (Člen)
30.06.2012 14:35:15
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Banditatom psal:
Michal Dk psal:
Banditatom psal:


to já taky.... já prostě nemůžu mít nic normálního tohle už je prohletí do pussy večer se ožeru jak sfině....

...co klikovka je chycená?

smile2 jo...

Tak to neni dobrybadsick

Banditatom (Člen)
30.06.2012 17:16:18
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Michal Dk psal:
Banditatom psal:
Michal Dk psal:


...co klikovka je chycená?

smile2 jo...

Tak to neni dobrybadsick

to já vímbadsmile2 ale je mi záhada, že jen tak samo od sebe?! vše šlo jak hodinky motor nevydával žádné pazvuky nic a najednou rána a už to bylo tadysick


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
VikecB12 (Člen)
30.06.2012 17:16:25
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Co teď? Nová klika na bandita stojí 1500éček,na 14ku to bude podobnýsmile2 Povaluje se někde celej motor? Nebo ju nechat repasovat? V Brně je nějaká firma Plasmametal,kde sem viděl nějaký klikovky na repas-plazmovej nástřik a obrobení na původní rozměr,ale jak je to cenově a s funkčností netuším. U aut myslím v pohoděidontknow


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Banditatom (Člen)
30.06.2012 17:21:08
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

VikecB12 psal:

Co teď? Nová klika na bandita stojí 1500éček,na 14ku to bude podobnýsmile2 Povaluje se někde celej motor? Nebo ju nechat repasovat? V Brně je nějaká firma Plasmametal,kde sem viděl nějaký klikovky na repas-plazmovej nástřik a obrobení na původní rozměr,ale jak je to cenově a s funkčností netuším. U aut myslím v pohoděidontknow

klika na gsx 38tis...sick repas pokud půjde tak bude jediné východisko a do jinného motoru se mi nechce ( našel jsem jeden za 35tis) ale kupovat zajce v pytli....
no jsem smířený s tím, že jsem o 50tis chudšísick do pussy a to to přišlo v nejdebilnější dobu.... no tak na jar se možná projedusmile2


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Banditatom (Člen)
30.06.2012 17:22:30
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

jo cena kolem 5-10tis což jsem ochoten dátgood už jsem ledasco obvolal


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
VikecB12 (Člen)
30.06.2012 17:25:15
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

A to vodešel šálek na ojnici,nebo hlavní lágr? Jakto,nemažete klepete,nebo co se stalo? Vždyť to musí naběhat 100tisíc km bez problémůidontknow Nebo je to stejnej nevysvětlitelnej případ jako moja převodovkasmile2 No jo,suzuki,co po tym chcešbigsmileevil


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Banditatom (Člen)
30.06.2012 17:29:11
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

VikecB12 psal:

A to vodešel šálek na ojnici,nebo hlavní lágr? Jakto,nemažete klepete,nebo co se stalo? Vždyť to musí naběhat 100tisíc km bez problémůidontknow Nebo je to stejnej nevysvětlitelnej případ jako moja převodovkasmile2 No jo,suzuki,co po tym chcešbigsmileevil

no jo pan suzuki někde udělal chybubigsmile každopádně se sttřískám tak že mě roba nepoznágood hlavní lágr šel do kopretin a oleje bylo dost. ono se mi to stalo cca 10s po nastartovánísurprised z ničeho nic!!! zítra si půjčim italskou pomstuevil a zhrbenej si zajedu aspoň na kafe smile2 áách jo když se tak se a to mi ještě minulej tejden po naplnění a v největších vedrech praskl chladič na kliměsick
buď mě ten kokot nahoře fakt tak nemá rád nebo já už nevímheadshake


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Kelly01 (Člen)
30.06.2012 20:42:04
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

A jak se to projevilo, jak jsi to odhalilsurprised

Mně to mlátí při rozjezdech, proto jsem dnes vyměnil řetězovku, ale pokud to tím nebude tak mám taky nějaký pojeb uvnitřfuck


God Save The Queen!
PFremer (Člen)
30.06.2012 21:30:00
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Filous psal:
PFremer psal:

U nás nádherně, o vejkendu má bějt taky supr počásko a mě motorka koroduje někde na dílně... No do pussy
Tak to si dám dnes aspoň smokin v letnim kině a zítra se pojedu vymáchat k rodičům do bazénku a na beer

Po večerech si zas pobrečím smile2bigsmilebigsmile

...nekoroduje, je pot střechou na čestnym montážnim stolecool

goodbigsmile óóó, aby si u tebe zase moc nezvykla redface
Máš u mě hruškoviciwineevil


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
Zdenek (Člen)
30.06.2012 22:45:54
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

To Banditatom,,požádej kolegu kamenickýho Mariána, ať se ti poptá, u nich to dělal a určitě i dělá jeden pán, pokud vím kvalita perfekt, a peněžitě žádná darda. Zdenek.

Libor nx (Člen)
01.07.2012 00:51:01
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Banditatom psal:
VikecB12 psal:

A to vodešel šálek na ojnici,nebo hlavní lágr? Jakto,nemažete klepete,nebo co se stalo? Vždyť to musí naběhat 100tisíc km bez problémůidontknow Nebo je to stejnej nevysvětlitelnej případ jako moja převodovkasmile2 No jo,suzuki,co po tym chcešbigsmileevil

no jo pan suzuki někde udělal chybubigsmile každopádně se sttřískám tak že mě roba nepoznágood hlavní lágr šel do kopretin a oleje bylo dost. ono se mi to stalo cca 10s po nastartovánísurprised z ničeho nic!!! zítra si půjčim italskou pomstuevil a zhrbenej si zajedu aspoň na kafe smile2 áách jo když se tak se a to mi ještě minulej tejden po naplnění a v největších vedrech praskl chladič na kliměsick
buď mě ten kokot nahoře fakt tak nemá rád nebo já už nevímheadshake

hele máš to rozhozený?třeba to to nebude tak strašitelný.pokud si nepozoroval něco před tím,tak taková destrukce se mi nezdá po pár fteřináchidontknow

Michal Dk (Člen)
01.07.2012 08:32:13
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Banditatom psal:
VikecB12 psal:

Co teď? Nová klika na bandita stojí 1500éček,na 14ku to bude podobnýsmile2 Povaluje se někde celej motor? Nebo ju nechat repasovat? V Brně je nějaká firma Plasmametal,kde sem viděl nějaký klikovky na repas-plazmovej nástřik a obrobení na původní rozměr,ale jak je to cenově a s funkčností netuším. U aut myslím v pohoděidontknow

klika na gsx 38tis...sick repas pokud půjde tak bude jediné východisko a do jinného motoru se mi nechce ( našel jsem jeden za 35tis) ale kupovat zajce v pytli....
no jsem smířený s tím, že jsem o 50tis chudšísick do pussy a to to přišlo v nejdebilnější dobu.... no tak na jar se možná projedusmile2

Hele radši bych koupil jinej motor píšou že má naběháno 30 tis. nějakou záruku by mohli dát a mít 2x stejnou smůlu to by byl pech.

Michal Dk (Člen)
01.07.2012 08:48:18
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

VikecB12 psal:

Co teď? Nová klika na bandita stojí 1500éček,na 14ku to bude podobnýsmile2 Povaluje se někde celej motor? Nebo ju nechat repasovat? V Brně je nějaká firma Plasmametal,kde sem viděl nějaký klikovky na repas-plazmovej nástřik a obrobení na původní rozměr,ale jak je to cenově a s funkčností netuším. U aut myslím v pohoděidontknow

..mám to za sebou u auta.Všechny tyto opravy návarem na kliku a následný broušení jsou špatný.Tato technologie je určená na repas pomaluchodných diesel (lodních-lokokotiv) motorů tam to asi funguje vzhledem k rozměrům .Buď ti udělaj návar měkkým materiálem aby nepraskala klika ten nevydrží, nebo přitvrdí návar a praskne klika (u osobáku).Mám to konzultováno s generálkovnou motorů.Dával jsem všechno nový.sickNejhorší byla ojnice byla chycená jedna.Nová byla lehčí než ostatní tři takže se muselo vyvažovat a ubírat z těch tří původních.(cena nový 12 tis).Takže já bych šel do jinýho motoru.Protože nevíš co tě čeká až začneš rozebírat dál.Každopádně nezávidím Tomovi rozhodování.

VikecB12 (Člen)
01.07.2012 09:16:43
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Michal Dk psal:
VikecB12 psal:

Co teď? Nová klika na bandita stojí 1500éček,na 14ku to bude podobnýsmile2 Povaluje se někde celej motor? Nebo ju nechat repasovat? V Brně je nějaká firma Plasmametal,kde sem viděl nějaký klikovky na repas-plazmovej nástřik a obrobení na původní rozměr,ale jak je to cenově a s funkčností netuším. U aut myslím v pohoděidontknow

..mám to za sebou u auta.Všechny tyto opravy návarem na kliku a následný broušení jsou špatný.Tato technologie je určená na repas pomaluchodných diesel (lodních-lokokotiv) motorů tam to asi funguje vzhledem k rozměrům .Buď ti udělaj návar měkkým materiálem aby nepraskala klika ten nevydrží, nebo přitvrdí návar a praskne klika (u osobáku).Mám to konzultováno s generálkovnou motorů.Dával jsem všechno nový.sickNejhorší byla ojnice byla chycená jedna.Nová byla lehčí než ostatní tři takže se muselo vyvažovat a ubírat z těch tří původních.(cena nový 12 tis).Takže já bych šel do jinýho motoru.Protože nevíš co tě čeká až začneš rozebírat dál.Každopádně nezávidím Tomovi rozhodování.

To máš asi pravdu,protože kdykoliv sem v tom Plazmametalu byl,tak se jim tam povalovaly klikovky z lodí a fšelijakejch dizlagregátů. A nejdou sehnat/nechat udělat jenom výbrusový šálky a kliku jenom líznout? Ale asi jeto vždycky problém,na jednom starým mercedesu sme ju jenom přebrousili a po pár tisícich km prasklasmile2 Ale dojelo to s ní až dom před barákcoolgoodbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Kelly01 (Člen)
01.07.2012 09:25:22
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Už mi někdo napíše jak se to projevilosurprised


God Save The Queen!
Michal Dk (Člen)
01.07.2012 09:35:03
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Je na chuj že do auta stojí nová klika 22 a na motorku 38idontknow Jo přebrušování je loterie zejmena u dieslu kde jsou velký tlaky.Šálky se nechaj koupit nebo i udělat někde jsem to i našel ale výsledek nejistej.U motorky bych do toho fakt nešel.

Banditatom (Člen)
01.07.2012 10:59:31
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Kelly01 psal:

A jak se to projevilo, jak jsi to odhalilsurprised

Mně to mlátí při rozjezdech, proto jsem dnes vyměnil řetězovku, ale pokud to tím nebude tak mám taky nějaký pojeb uvnitřfuck

kelymane už je motor ven a je to kuchlé...


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
osiris (Člen)
01.07.2012 11:03:14
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Kelly01 psal:

Už mi někdo napíše jak se to projevilosurprised

...tyvole, jak asi smile1 ...začne to mlátit a rozsvítí se ti červená


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Banditatom (Člen)
01.07.2012 11:13:17
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

osiris psal:
Kelly01 psal:

Už mi někdo napíše jak se to projevilosurprised

...tyvole, jak asi smile1 ...začne to mlátit a rozsvítí se ti červená

no mlátí to festovně ale červená to nestihlabigsmile ale spíš může mi někdo vysvětlit jak je možný, že to přišlo z ničeho nic? bez nějakýho toho upozornění?help


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
VikecB12 (Člen)
01.07.2012 12:17:11
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Já kdyš sem zadřel na klice Boxera a Scudo,tak to bylo vždycky v kopci,při zátěži a prostě v tom zacvrdlikalo,ale ještě sem ujel asi 1km k benzínce,tam už to mlátilo jak kráva ale mazání nikdy nesvítilo. Aji na vodtahovku to najelo samogood Ale pokaždé bylo po motoru,nikdy se nevopravoval. U Scuda to bylo uplně bez předchozího upozornění při 400 000km. U Boxera při 81 000km a tam to začalo asi 200km předtím lehce poklepávat,ale co už,byl sem na druhým konci německa a u pežota stejně nevedou kliku,šálky,ojnice zvlášť jako náhradní díl,mají jenom komplet polomotor(blok,klika,ojnice,písty) za bratru 30 000kč,což není taková raketagood Já dal ale celej motor novej,zustalo starý jenom turbo a fstřiky a dneska to má fšecko najeto 340 000km a zatím to jedesurprisedgood Uvidím jak dlouho ještěbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Banditatom (Člen)
01.07.2012 12:26:34
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

VikecB12 psal:

Já kdyš sem zadřel na klice Boxera a Scudo,tak to bylo vždycky v kopci,při zátěži a prostě v tom zacvrdlikalo,ale ještě sem ujel asi 1km k benzínce,tam už to mlátilo jak kráva ale mazání nikdy nesvítilo. Aji na vodtahovku to najelo samogood Ale pokaždé bylo po motoru,nikdy se nevopravoval. U Scuda to bylo uplně bez předchozího upozornění při 400 000km. U Boxera při 81 000km a tam to začalo asi 200km předtím lehce poklepávat,ale co už,byl sem na druhým konci německa a u pežota stejně nevedou kliku,šálky,ojnice zvlášť jako náhradní díl,mají jenom komplet polomotor(blok,klika,ojnice,písty) za bratru 30 000kč,což není taková raketagood Já dal ale celej motor novej,zustalo starý jenom turbo a fstřiky a dneska to má fšecko najeto 340 000km a zatím to jedesurprisedgood Uvidím jak dlouho ještěbigsmile

vogu bejt novej motor nebo polomotor za 3é toustů tak si pískám ale bohužel....


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Kelly01 (Člen)
01.07.2012 15:48:07
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Já myslel že ji mám načatou, ale pro sichr jsem vyměnil řetězovku a je klid, nechápu to, při rozjezdech rány jak kráva, ale kola v pohodě, řetěz vytáhlej stejnoměrně a měl jen 24000kmsurprised

Takže jsem spokojenej, hučící čtyřku buď přes zimu nebo až napřesrokbigsmile


God Save The Queen!
Šedá eminence (Člen)
02.07.2012 19:01:50
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Banditatom psal:
VikecB12 psal:

surprisedJako na autobusu?surprised Sem myslel že je to nesmrtelnýsurprised

to já taky.... já prostě nemůžu mít nic normálního tohle už je prohletí do pussy večer se ožeru jak sfině....

že jsem tak smělý, co to mělo naběháno? já mám na tachecu u autobusu něco kolem 77 tis, tak abych věděl co mě případně čekácool


Ten na nějž se zapomnělo:-)
Banditatom (Člen)
02.07.2012 19:05:15
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Šedá eminence psal:
Banditatom psal:
VikecB12 psal:

surprisedJako na autobusu?surprised Sem myslel že je to nesmrtelnýsurprised

to já taky.... já prostě nemůžu mít nic normálního tohle už je prohletí do pussy večer se ožeru jak sfině....

že jsem tak smělý, co to mělo naběháno? já mám na tachecu u autobusu něco kolem 77 tis, tak abych věděl co mě případně čekácool

mám necelých padesát....


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Šedá eminence (Člen)
02.07.2012 19:08:45
Offline

Re: M R D A C Í m í s t n o s t

Banditatom psal:
Šedá eminence psal:
Banditatom psal:

to já taky.... já prostě nemůžu mít nic normálního tohle už je prohletí do pussy večer se ožeru jak sfině....

že jsem tak smělý, co to mělo naběháno? já mám na tachecu u autobusu něco kolem 77 tis, tak abych věděl co mě případně čekácool

mám necelých padesát....

velmi nemilébad tak ať se rychle povede to dát dokupygood smile1


Ten na nějž se zapomnělo:-)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr