Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Chcípá b600 ale znenadání

krukef (Člen)
04.07.2012 15:37:30
Offline

Chcípá b600 ale znenadání

Sem tu zas. Takže už sem něco odjezdil, moc ne. Uplně v rychtyku. Dneska vyjedu, ujedu po městě 5 kiláků a najednou slyšim, když na trojku přidám plyn, že mi to střelí z vejfuku. Řikám si, to nic, to bude ňáká ptákovina. Najednou to přestane táhnout a už svítí oil a já stojim na krajnici. Benzínu dost, baterka stará, ale dobrá. A nejde mi nastartovat. Asi po pěti minutách se rozjedu, jede uplně normálně, po 4 km totéž. Pak ještě jednou. Až sem to radši zapích u známýho. Čtu místní poradnu, ale relé pod sedačkou nevidim, vestu tam nevozim a akorát můžu zkusit tu otevenou nádrž za jízdy. Bandaska je trofejní historickej kousek, samá izolepa místo bužírek. Ale jak řikám, včera jezdila normálně, dneska dělá vofuky help

krukef (Člen)
04.07.2012 20:47:11
Offline

Re: Chcípá b600 ale znenadání

krukef psal:

Sem tu zas. Takže už sem něco odjezdil, moc ne. Uplně v rychtyku. Dneska vyjedu, ujedu po městě 5 kiláků a najednou slyšim, když na trojku přidám plyn, že mi to střelí z vejfuku. Řikám si, to nic, to bude ňáká ptákovina. Najednou to přestane táhnout a už svítí oil a já stojim na krajnici. Benzínu dost, baterka stará, ale dobrá. A nejde mi nastartovat. Asi po pěti minutách se rozjedu, jede uplně normálně, po 4 km totéž. Pak ještě jednou. Až sem to radši zapích u známýho. Čtu místní poradnu, ale relé pod sedačkou nevidim, vestu tam nevozim a akorát můžu zkusit tu otevenou nádrž za jízdy. Bandaska je trofejní historickej kousek, samá izolepa místo bužírek. Ale jak řikám, včera jezdila normálně, dneska dělá vofuky help

Ano, spravilo to pár litrů benzínu. Žádám vyškrtnutí z databáze tohoto fóra a trest smrti idontknow

Filous (Člen)
04.07.2012 21:05:28
Offline

Re: Chcípá b600 ale znenadání

...každýmu se to něgdy stalocool ...buť rátgood

P.S. ...ale můžeš si podat ruku se Slimákem, to je taky ekšpert na "skrytý" vadybigsmilebigsmilebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Zdeněk (Člen)
04.07.2012 21:12:59
Offline

Re: Chcípá b600 ale znenadání

krukef psal:
krukef psal:

Sem tu zas. Takže už sem něco odjezdil, moc ne. Uplně v rychtyku. Dneska vyjedu, ujedu po městě 5 kiláků a najednou slyšim, když na trojku přidám plyn, že mi to střelí z vejfuku. Řikám si, to nic, to bude ňáká ptákovina. Najednou to přestane táhnout a už svítí oil a já stojim na krajnici. Benzínu dost, baterka stará, ale dobrá. A nejde mi nastartovat. Asi po pěti minutách se rozjedu, jede uplně normálně, po 4 km totéž. Pak ještě jednou. Až sem to radši zapích u známýho. Čtu místní poradnu, ale relé pod sedačkou nevidim, vestu tam nevozim a akorát můžu zkusit tu otevenou nádrž za jízdy. Bandaska je trofejní historickej kousek, samá izolepa místo bužírek. Ale jak řikám, včera jezdila normálně, dneska dělá vofuky help

Ano, spravilo to pár litrů benzínu. Žádám vyškrtnutí z databáze tohoto fóra a trest smrti idontknow

Trest smrti? Proč? Že ti to nejelo? No ven to tak, že ses choval chvilku ekologicky a šetřil jsi životní prostředí. A odmítal jsi platit ty nehorázné prachy za benál.good


sou různí lidé mezi námi
hlemejzd999 (Člen)
04.07.2012 21:21:29
Offline

Re: Chcípá b600 ale znenadání

Filous psal:

...každýmu se to něgdy stalocool ...buť rátgood

P.S. ...ale můžeš si podat ruku se Slimákem, to je taky ekšpert na "skrytý" vadybigsmilebigsmilebigsmile

huš! bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Filous (Člen)
05.07.2012 16:24:21
Offline

Re: Chcípá b600 ale znenadání

hlemejzd999 psal:
Filous psal:

...každýmu se to něgdy stalocool ...buť rátgood

P.S. ...ale můžeš si podat ruku se Slimákem, to je taky ekšpert na "skrytý" vadybigsmilebigsmilebigsmile

huš! bigsmile

...no jó furt, uš mlčimbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
kdrk (Člen)
05.07.2012 19:26:46
Offline

Re: Chcípá b600 ale znenadání

S tim benzínem si to asi každej musí vymlsat na vlastní kůži. Když jsem si přivez banďoura domu tak se mi stalo taky to. Chvílema nejela, chcípala a natočit šla tak po 15 min. A zase chvíli dobrý. Měl jsem sice ulomenou páčku na kohoutku , tak že tam nešla dát rezerva, ale zdálo se mi že banalu je tam dost. Ono ale jak to šplouchá, tak ten benal dochází hrozně dlouho a někoho to hned možná netrkne.. Dětská nemocbigsmile

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr