Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Kšiltovky

Zdenda (Člen)
18.05.2007 14:27:55
Offline

Kšiltovky

A tohle mi taky nedá spát, včera čekám na letišti a proti mě týpek. Na to, že měl o deset čísel větší kalhoty kašlu, ale co furt nemůžu pochopit, tak to jsou ty rovný kšilty u čepice. Nosím sem tam kšiltovku už nějakej pátek a s rovnym kšiltem to snad ani nejde, jak je to nepohodlný. A tenhle píčus měl navíc do ní ještě zastrčený uši. To mě poserte, co to má jako bejt. O tom, že měl zespodu ještě náleku z krámu (hologram Nike) a tvrdej pohled radši nemluvím. Tak jsem se vykecal a jdu ven čaogood


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Pšán (Člen)
18.05.2007 14:31:18
Offline

Re: Kšiltovky

..a puklici z Mercedesu na lancuchu od krávy neměl?smile1


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Filous (Člen)
18.05.2007 14:33:34
Offline

Re: Kšiltovky

...hustej hiphop gangsta, nééé??? ...neznáš??? ...s kerý planety si sem spat, woe??? bigsmilebigsmilebigsmile ...tobje se fak jednou kousne pumpa bigsmilebigsmilebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Zdenda (Člen)
18.05.2007 14:34:24
Offline

Re: Kšiltovky

já ti nevim, on ti měl takovej pohled, že jsem mu chtěl říct TY SI ALE VOPRAVDU VELKEJ A TĚŽKEJ ČULÁK... Chjo, kam ta doba spějesurprised


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Filous (Člen)
18.05.2007 14:36:30
Offline

Re: Kšiltovky

...viděl vidláka z vesnice, tag holt čuměl, nó surprisedbigsmile ...slámu z bot sis vyndals??? ...a uši vyčistils??? ...dyšs jels do města na to letáliště bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Zdenda (Člen)
18.05.2007 14:37:52
Offline

Re: Kšiltovky

Filous psal:

...viděl vidláka z vesnice, tag holt čuměl, nó surprisedbigsmile ...slámu z bot sis vyndals??? ...a uši vyčistils??? ...dyšs jels do města na to letáliště bigsmile

ty ses taky pěkně vybarvil parchantefuckfuckfuck


bigsmilebigsmilebigsmile


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Mour (Člen)
18.05.2007 14:47:39
Offline

Re: Kšiltovky

bigsmile Si pamatuju jak kdysi leštil soused auto a na hlavě čepici s tím kšiltem a nápis SPARTAK , taky na nás hleděl, jak sme měli ty gatě do trubek bigsmilebigsmile

kufor (Člen)
18.05.2007 14:48:47
Offline

Re: Kšiltovky

kluku zlata, tuto otazku si kladiem dennodenne, ked vidim jak v tych velkych gatoch ledva smatlu a capicu im pri slabom vetriku prevraca z palice
ze vraj to je teraz moda a kuuul voe
...ale usi schovane v siltovke, to je maso bigsmile


do neba nevyletim, na zemi ma najdu ...
Billy (Člen)
18.05.2007 14:51:23
Offline

Re: Kšiltovky

U nás tomuto wobjevu říkáme ZDÁREK smile1, základ rozkrok kalhot u kotniku az skoro zakopnes, ksilt na stranu s rovnym siltem, 8 tricek na sobe, botky DC, a jak rikas filous nejlip retaz z kravky ci bejcka a na tom povesenej znak BENZu. pak uz jenom styl houpaci chuze debilka a hlavne na pozdrav to odpovidaa ZDÁREK smile1.


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Billy (Člen)
18.05.2007 14:54:14
Offline

Re: Kšiltovky

tak mala worpava privesek na retizek alááá Benz rikal PŠÁN :good:


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Pšán (Člen)
18.05.2007 15:11:34
Offline

Re: Kšiltovky

Billy psal:

tak mala worpava privesek na retizek alááá Benz rikal PŠÁN good

..v klidu..myslím,že s Filousem na tyhle kinderhoper sdílíme stejný názor,takže je v podstatě jedno,kdo to napsal..good


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
joseph (Člen)
18.05.2007 15:16:34
Offline

Re: Kšiltovky

Takový kousci se mi taky líbí,uvažuju o tom,že si podobnýho chytnu domu a budu si ho pouštět po zahradě na volno.Když vidím podobnýho kokota,tak se pobavím a nálada jde nahoru.

Ondráš (Člen)
18.05.2007 15:23:47
Offline

Re: Kšiltovky

Vzkaz od hip hop gangsta:
Voe, jako tohle je styl... Tohle je životní styl... Večer na akcičku, trochu pokouřit trávu někam zapadnout s kůl holčinama... Poslechnout bomba mega hustou muzičku, prostě pohoda brácho...
Na vaše uřvaný motory seru... Nerozumíte tomu... Balíte se do kůže a myslíte si jak ste hustý. Ste sračky a děláte ze sebe machry...

Poznámka pod čarou: Dostal koženou rukavicí přes xicht -> Už ví, že to není jen kůže, ale občas i kevlarové chrániče.good

Kam ten svět spěje...badsmile2


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Marián (Člen)
18.05.2007 15:24:15
Offline

Re: Kšiltovky

...volove, mama mu doma ten ksilt vomylem prezehlila a vy ho hned odsuzujete...bigsmile


...sam mezi jebkarema...
osiris (Člen)
18.05.2007 15:54:16
Offline

Re: Kšiltovky

Mour psal:

bigsmile Si pamatuju jak kdysi leštil soused auto a na hlavě čepici s tím kšiltem a nápis SPARTAK , taky na nás hleděl, jak sme měli ty gatě do trubek bigsmilebigsmile

...taky bych to tak viděl good bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
nawrc (Člen)
18.05.2007 17:19:42
Offline

Re: Kšiltovky

kua vy to vubec nechápete!!! to je zásada!!!
velký gatě, nejenom kvuli tomu, jak husto hustě to vypadá, ale aji aby do nich moh vzít podnájemníka, kdyby mu náhodou došly peníze!!!
kšilt se nežehlí, ten se dává přes noc do knížky, místo rostlinek v herbářu!!!
kolem krku co nejdelší řeťaz s velkýma okama a na něm něco pořádnýho těžkýho, třeba BUDÍK
triko pořádně dlouhý, aby potom jak ho vyhodí my sme měli hodně hader na umývání motyky, nee???idontknow


"Lepší s Parkinsonem panáka rozlít,než s Alzheimerem zapomenout vypít"
sonyk (Člen)
18.05.2007 19:45:40
Offline

Re: Kšiltovky

ty si voe nezehlis ksilty kdyz ksiltovku vypres?to nejsi in voesmile1 gangsta rulezz hip hap hop !!!!!
bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
KOŽON (Člen)
18.05.2007 21:11:48
Offline

Re: Kšiltovky

...sem si zase ohybal kšilt o flašku od pivaidontknow
..modasurprised

Zadek (Člen)
18.05.2007 21:56:40
Offline

Re: Kšiltovky

Na ty sem uplně alergickejsick....říkám jim tragédi(viz:Klub Sráčů)


Nachystej mi uzenáče,na vánoce jsem zpátky....
Jerry (Člen)
18.05.2007 22:02:41
Offline

Re: Kšiltovky

Móda. No a co. Somráci a veksláci. Vždycky bylo něco.
Můj mladej má zase náramek na ruce udělanej z řetězu ze svý starý motorky.idontknow
Dobrý je když usne a tu ruku má pod ksichtem. Ten vzorek má vytlačenej na dva dny!bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


A kurva...
Jerry (Člen)
18.05.2007 22:04:31
Offline

Re: Kšiltovky

Hele a už jsem se s tím párkrát potkal. Co to znamená to "rulezz"???surprised


A kurva...
sonyk (Člen)
18.05.2007 22:07:50
Offline

Re: Kšiltovky

njn co je rulezz  jako rules pravidla?

jj ksiltovka normalne vohnuta.taky sem na ty radoby hopery alergickej


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Fik-B6S (Člen)
18.05.2007 22:12:09
Offline

Re: Kšiltovky

Jerry psal:

Móda. No a co. Somráci a veksláci. Vždycky bylo něco.
Můj mladej má zase náramek na ruce udělanej z řetězu ze svý starý motorky.idontknow
Dobrý je když usne a tu ruku má pod ksichtem. Ten vzorek má vytlačenej na dva dny!bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

hej tak to bych docela chtěl vidět...bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Zdenda (Člen)
18.05.2007 22:46:41
Offline

Re: Kšiltovky

Billy psal:

U nás tomuto wobjevu říkáme ZDÁREK smile1, základ rozkrok kalhot u kotniku az skoro zakopnes, ksilt na stranu s rovnym siltem, 8 tricek na sobe, botky DC, a jak rikas filous nejlip retaz z kravky ci bejcka a na tom povesenej znak BENZu. pak uz jenom styl houpaci chuze debilka a hlavne na pozdrav to odpovidaa ZDÁREK smile1.

Kua já mám boty od DC. Jenže já už je nosil, když tenhle ksindl říkal hovnu papůidontknow


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Palino (Člen)
18.05.2007 23:02:29
Offline

Re: Kšiltovky

A divíte se. 90% hudebních kanálů okupují přičmoudlí bubácifuck,kteří by si nezazpívali, kdyby neměli rukybad, tlamy mají plné siláckých kecůsick a nechat je v poli, tak strašáci se poserou smíchy.sicksicksick


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
Ondráš (Člen)
18.05.2007 23:13:22
Offline

Re: Kšiltovky

Pavel_B12 psal:

A divíte se. 90% hudebních kanálů okupují přičmoudlí bubácifuck,kteří by si nezazpívali, kdyby neměli rukybad, tlamy mají plné siláckých kecůsick a nechat je v poli, tak strašáci se poserou smíchy.sicksicksick

Hlasuji: Toto je kvalitní názor.good

Šak ani nemůžou vědět, jak se drží lopata v ruce...fuck


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
maňas (Člen)
19.05.2007 17:48:41
Offline

Re: Kšiltovky

no to ste ještě neviděli ty naše místní přičmoudlý degeny,maj na sobě mikynu s kapucej s nápisem brazil tepláky o deset čísel větší,choděj jak po brigádě v zelinářství a na nohách sálovky,asi aby byli in,přijdou do hopsody a při hokeji se zeptaj jak hrajou naši,tak sem jim zdělil "VAŠI HOKEJ NEHRAJOU" no čuměli na mě jak trubkysurprised


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Karlos (Člen)
19.05.2007 19:14:52
Offline

Re: Kšiltovky

bigsmilebigsmilebigsmile Já se z vás poseru pánové, plivu tady na monitor, to je přesbně vono bigsmile


ZÍTRA V 6 RÁNO JDU NA POPRAVU. PŮVODNĚ TO MĚLO BÝT V 5, ALE MÁM ŠIKOVNÉHO PRÁVNÍKA...
Ondráš (Člen)
19.05.2007 19:14:59
Offline

Re: Kšiltovky

maňas psal:

no to ste ještě neviděli ty naše místní přičmoudlý degeny,maj na sobě mikynu s kapucej s nápisem brazil tepláky o deset čísel větší,choděj jak po brigádě v zelinářství a na nohách sálovky,asi aby byli in,přijdou do hopsody a při hokeji se zeptaj jak hrajou naši,tak sem jim zdělil "VAŠI HOKEJ NEHRAJOU" no čuměli na mě jak trubkysurprised

bigsmilegood


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Zdenda (Člen)
19.05.2007 20:28:33
Offline

Re: Kšiltovky

maňas psal:

no to ste ještě neviděli ty naše místní přičmoudlý degeny,maj na sobě mikynu s kapucej s nápisem brazil tepláky o deset čísel větší,choděj jak po brigádě v zelinářství a na nohách sálovky,asi aby byli in,přijdou do hopsody a při hokeji se zeptaj jak hrajou naši,tak sem jim zdělil "VAŠI HOKEJ NEHRAJOU" no čuměli na mě jak trubkysurprised

to je vůlsmile1smile1smile1good


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Zadek (Člen)
19.05.2007 21:37:30
Offline

Re: Kšiltovky

maňas:výbornej fpitbigsmilebigsmile


Nachystej mi uzenáče,na vánoce jsem zpátky....
maňas (Člen)
20.05.2007 06:36:20
Offline

Re: Kšiltovky

Zadek psal:

maňas:výbornej fpitbigsmilebigsmile

nejhorší na tom je ,že je to reálnej zážitek,ale je fakt že se celá hospoda pobavila,teda kromě jejich osazenstva


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
kufor (Člen)
21.05.2007 10:50:38
Offline

Re: Kšiltovky

heheeee, manasi, ty si to zaklincoval bigsmile bigsmile bigsmile
...ale je to tak, preco to pred nimi tajit


do neba nevyletim, na zemi ma najdu ...
gore (Člen)
21.05.2007 12:53:46
Offline

Re: Kšiltovky

zrejme mistni gengstabigsmilehelppussyidontknow


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
maňas (Člen)
21.05.2007 18:31:41
Offline

Re: Kšiltovky

nejhorší je že to soupussy přispůsobyvýsurprised


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Koldan (Člen)
22.05.2007 07:33:55
Offline

Re: Kšiltovky

dyk je to jedno,pokud neprudí do mňa ať má na sobě i prdlajz.Taky zme chodili v natrhaných džínách,že ně byly vidět i trentýrky,eště teď si pamautju jag sem nové džíny vodíral cihlou aby chytily tu správnou starou patinu a mamina mi tu patinu vyčarovalal jednů facků na fejsu,dyž je potom viděla,nebo jag sem nenápadně schovával nové botky a obůval si do školy kotníčkové číny, na kerých sem měl fixků napsané Orlík,nebo přes vystřihanou šablonu v kartonu stříkal na triko, sprejem co měl tata na auto, Helloween (až posléze sem zistil,že musím dát mezi zadní stranu a přední stranu karton,páč jinak se to prostříká durchbigsmile) Holt prostě někeří sů ujetí víc někeří míň,jag říkám,taky sa zasměju, ale nechává ně to f klidubigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
maňas (Člen)
22.05.2007 16:55:14
Offline

Re: Kšiltovky

jo jenže problém je že oni si daj pár piv a rejpou do každýho hned by se rvali,ze začátku sem to řešil domluvou,občas fyzickou domluvou,ale to nemá smysl,protože oni znaj jen cikanskou férovku "KOLIK TI JE, NÁS TAKY" kdo s nima bydlí v jednom místě tak ví vo čem je řeč


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Zadek (Člen)
22.05.2007 20:05:21
Offline

Re: Kšiltovky

Ješte že bydlím na vsi a ta jedna rodina co tu je je v klidu!!
Protože jich je malo...kdyby jich bylo 50 tak to bude bordel!!!idontknowA tak to je!!


Nachystej mi uzenáče,na vánoce jsem zpátky....

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr