Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Křupani rychlosti

palinko (Člen)
25.09.2012 19:42:19
Offline

Křupani rychlosti

Nazdar, som tu novy, bandita mam nejake dva tyzdne. Chcem sa spytat je normalne ze kazda rychlost tam nejako křupne? Ci uz je to jednotka ked stojim, takisto aj ostane. Neviem ci je uz spojka vo vecnych loviskach alebo je to normalne.

Koldan (Člen)
25.09.2012 20:04:29
Offline

Re: Křupani rychlosti

spíš to ještě neumíš. jinak Bandit vydává různé zvuky, obzvláště za studena,nesleduj tosmokin


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Pigi (Člen)
25.09.2012 20:08:24
Offline

Re: Křupani rychlosti

Koldan psal:

spíš to ještě neumíš. jinak Bandit vydává různé zvuky, obzvláště za studena,nesleduj tosmokin

Za studena je to peklo goodbigsmile, kup pořádnej laďák a nic neuslyšíš coolgood


eSko je prostě eSko ;)
palinko (Člen)
25.09.2012 20:31:38
Offline

Re: Křupani rychlosti

no ale to neni za studena, to je aj za tepla. Nehovorim, ze je to vzdy, ale to je take ako keby tie rychlosti isli cez zuby. A este otazka, vibracie okolo 5-7 tisic su normalne?

Pigi (Člen)
25.09.2012 20:35:25
Offline

Re: Křupani rychlosti

palinko psal:

no ale to neni za studena, to je aj za tepla. Nehovorim, ze je to vzdy, ale to je take ako keby tie rychlosti isli cez zuby. A este otazka, vibracie okolo 5-7 tisic su normalne?

Vibrace sou normální smokin a když řadíš, tak to prostě je slyšet, ale časem si na to zvykneš good


eSko je prostě eSko ;)
Honzik8719 (Člen)
25.09.2012 20:38:15
Offline

Re: Křupani rychlosti

dám ti radu k nezaplacení...dojdi tam někde u Vás do Harleye a pujč si H-D...potom tě přestanou zajímat takovýhle jemný zvuky z Banditaevilbigsmile


...relativní kochač...
palinko (Člen)
25.09.2012 20:48:12
Offline

Re: Křupani rychlosti

sak ja to beriem bigsmile len pre istotu sa pytam, nahodou keby je to zle aby som vedel. Inak este jedna otazka. Sponoval som retaz, a nastavoval som koleso do stredu podla tych mierok ktore su na oske. Teda som dal na kazdej strane na rovnaku ciarku mierky, ale zistil som ze tie  podlozky na tej oske maju nejaku volu. A teda neviem, ci je koleso ozaj v strede. Lebo odvtedy mi trocha plava ten zadok.

Pigi (Člen)
25.09.2012 20:57:08
Offline

Re: Křupani rychlosti

Když dotahuješ řetězovku, tak si počítej o kolik otáček si pootočil a to samý pootoč i na druhý straněgood, jinak dej motku na hl. stojan(zadní kolo ve vzduchu) pokud máš a toč s nim nebo to pusť na jedničku. A koukej jestli se ti točí rovněgoodgood


eSko je prostě eSko ;)
Honzik8719 (Člen)
25.09.2012 21:00:36
Offline

Re: Křupani rychlosti

nebo si vem něco dlouhýho,ale hlavně rovnýho třeba nějakou lať na hlavnim stojanu si srovnej přední kolo a lať dej tak aby seděla na dvou bodech zboku na zadní pnoji a vepředu bys na dvou bodech měl mít stejnej rozdíl....s tim točenim kola nevim nevim, to by bylo podle mě spíš na pionýru a vohnutym ráfku vo pařezidontknow


...relativní kochač...
palinko (Člen)
25.09.2012 21:07:25
Offline

Re: Křupani rychlosti

diky chalani, tu vidim, ze sa snazite pomoct. Nie vsade je to tak. A k tym rychlostiam, ako zistim, keby bola zla spojka?

Pigi (Člen)
25.09.2012 21:19:40
Offline

Re: Křupani rychlosti

Honzik8719 psal:

nebo si vem něco dlouhýho,ale hlavně rovnýho třeba nějakou lať na hlavnim stojanu si srovnej přední kolo a lať dej tak aby seděla na dvou bodech zboku na zadní pnoji a vepředu bys na dvou bodech měl mít stejnej rozdíl....s tim točenim kola nevim nevim, to by bylo podle mě spíš na pionýru a vohnutym ráfku vo pařezidontknow

Tak je pravda že to dělám třeba u pitabigsmilebigsmilegood u bandita počítám otáčkybigsmilegood


eSko je prostě eSko ;)
drakstr (Člen)
25.09.2012 21:20:51
Offline

Re: Křupani rychlosti

Nevim přesně jak je to u bandasky  ,ale většinou mě špatná spojka  buť kloudně  nevypínala to se pak na křižovatce  motorka mírně rozjížděla nebo klouzala po zařazení se zvyšovaly otáčky  ale rychlost ne kamarád mi říkal  že snad špatná spojka se pozná podle toho že spojková páčká zabíra aš dál uod řídítek skoro u konce chodu  páčky  ,ale jestli tady muže prokluzovat nebo ne tak to nevim .


Nikdo neví, co je smrt, a přece se jí všichni bojí, jako by uznávali, že je největším zlem, třeba je pro člověka největším dobrem.“
Koldan (Člen)
25.09.2012 21:25:07
Offline

Re: Křupani rychlosti

u té řetězovky si já dycky odměřím šuplerou matice nebo osu od konce kyvky.
jináč spojka by ti spíš začala klouzat. což pokud ji někdo nezkurvil nebude dřív než v 50 000 km. Maximálně může být rozhašená, tak jestli ti to nedá, tak ji seřiď. ale spíš si myslím, že na to nejsi ještě zvyklý, jednak stáhnout při řazení plyn, jednak to tam pořádně kopnout a jednak pořádně spojku domáčknout a to vše udělat v půlsekundě. dej tomu chvilku a zvuky nebudougood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Pigi (Člen)
25.09.2012 21:37:52
Offline

Re: Křupani rychlosti

drakstr psal:

Nevim přesně jak je to u bandasky  ,ale většinou mě špatná spojka  buť kloudně  nevypínala to se pak na křižovatce  motorka mírně rozjížděla nebo klouzala po zařazení se zvyšovaly otáčky  ale rychlost ne kamarád mi říkal  že snad špatná spojka se pozná podle toho že spojková páčká zabíra aš dál uod řídítek skoro u konce chodu  páčky  ,ale jestli tady muže prokluzovat nebo ne tak to nevim .

Taky mi spojka bere až u konce, ale vyhovuje mi to pro rychlí řazení a nemusim tolik mačkat tu páčku ;), ale třeba už de taky do pussy bigsmilebigsmile


eSko je prostě eSko ;)
drakstr (Člen)
25.09.2012 21:44:24
Offline

Re: Křupani rychlosti

že by to bylo tim že nemáš kapalinu ,ale lanko jestli se nepletu bigsmile


Nikdo neví, co je smrt, a přece se jí všichni bojí, jako by uznávali, že je největším zlem, třeba je pro člověka největším dobrem.“
palinko (Člen)
26.09.2012 18:37:43
Offline

Re: Křupani rychlosti

dnes som prisiel na to co sposobuje tie nenormalne vibracie.chyttal som postupne plechy a plasty, a nadrz mi skoro ostala v ruke idontknow . Normalne je cela povolena pohybem s nou zo strany na stranu. Neviete mi poradit este predtym ako sa do toho pustim kde je uchytena?

Banditatom (Člen)
26.09.2012 18:46:44
Offline

Re: Křupani rychlosti

uŇ ale nevím kerej máš ročníkidontknow

http://partsdepot.cz/originalni-dily/mo … 2003/3486/


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
palinko (Člen)
26.09.2012 19:36:08
Offline

Re: Křupani rychlosti

1997 smile1

Honzik8719 (Člen)
26.09.2012 19:48:27
Offline

Re: Křupani rychlosti

No tak jestli si dobře pamatuju tak na babičce je nádž chycená jen vzadu pod sedačkou na dvou šroubech, a ty sou ještě uložený pružně vepředu je jen zasunutá takže ze strany na stranu nějakej vakl mít může...


...relativní kochač...
Tony (Člen)
26.09.2012 20:59:47
Offline

Re: Křupani rychlosti

K tomu řazení- kopej to tam bez spojky, pak to necvaká goodbigsmile


Občas mi muj anděl stážný nestačí... Ale vyždycky mě zase tak nějak  dožene nebo zastavim a počkám na něj...(posledně jsem čekal ve škarpě)
hlemejzd999 (Člen)
26.09.2012 21:46:59
Offline

Re: Křupani rychlosti

palinko psal:

dnes som prisiel na to co sposobuje tie nenormalne vibracie.chyttal som postupne plechy a plasty, a nadrz mi skoro ostala v ruke idontknow . Normalne je cela povolena pohybem s nou zo strany na stranu. Neviete mi poradit este predtym ako sa do toho pustim kde je uchytena?

hodně to vibruje , čim víc máš málo benzínu v nádrži bigsmile..jedině pořád jezdit s plnou a pak jsou ty vibrace menší good


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Banditatom (Člen)
26.09.2012 21:53:36
Offline

Re: Křupani rychlosti

Honzik8719 psal:

No tak jestli si dobře pamatuju tak na babičce je nádž chycená jen vzadu pod sedačkou na dvou šroubech, a ty sou ještě uložený pružně vepředu je jen zasunutá takže ze strany na stranu nějakej vakl mít může...

jj ale ještě z boku jsem měl takový gumý paznechtsmile1


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Honzik8719 (Člen)
26.09.2012 21:57:42
Offline

Re: Křupani rychlosti

Banditatom psal:
Honzik8719 psal:

No tak jestli si dobře pamatuju tak na babičce je nádž chycená jen vzadu pod sedačkou na dvou šroubech, a ty sou ještě uložený pružně vepředu je jen zasunutá takže ze strany na stranu nějakej vakl mít může...

jj ale ještě z boku jsem měl takový gumý paznechtsmile1

a já měl jeden čas na boku nádrže i kapoturedfacebigsmile


...relativní kochač...
Banditatom (Člen)
26.09.2012 22:00:04
Offline

Re: Křupani rychlosti

Honzik8719 psal:
Banditatom psal:
Honzik8719 psal:

No tak jestli si dobře pamatuju tak na babičce je nádž chycená jen vzadu pod sedačkou na dvou šroubech, a ty sou ještě uložený pružně vepředu je jen zasunutá takže ze strany na stranu nějakej vakl mít může...

jj ale ještě z boku jsem měl takový gumý paznechtsmile1

a já měl jeden čas na boku nádrže i kapoturedfacebigsmile

chybná serie toho si nevšímejevilbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
hlemejzd999 (Člen)
26.09.2012 22:03:08
Offline

Re: Křupani rychlosti

Banditatom psal:
Honzik8719 psal:
Banditatom psal:

jj ale ještě z boku jsem měl takový gumý paznechtsmile1

a já měl jeden čas na boku nádrže i kapoturedfacebigsmile

chybná serie toho si nevšímejevilbigsmile

ježiš to je vůl bigsmilebigsmilebigsmile...já tady chčiju smíchy bigsmilebigsmilebigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Honzik8719 (Člen)
26.09.2012 22:06:28
Offline

Re: Křupani rychlosti

Banditatom psal:
Honzik8719 psal:
Banditatom psal:


jj ale ještě z boku jsem měl takový gumý paznechtsmile1

a já měl jeden čas na boku nádrže i kapoturedfacebigsmile

chybná serie toho si nevšímejevilbigsmile

šak sem to taky vopravil a jak pěkněgoodcoolsmokin


...relativní kochač...
kdrk (Člen)
26.09.2012 22:11:51
Offline

Re: Křupani rychlosti

Honzik8719 psal:

No tak jestli si dobře pamatuju tak na babičce je nádž chycená jen vzadu pod sedačkou na dvou šroubech, a ty sou ještě uložený pružně vepředu je jen zasunutá takže ze strany na stranu nějakej vakl mít může...

Je to tak. Vzadu je to jen na dva šrouby v gumovym silentbloku a přez futro. Vepředu jen zasunutý a dole na stranách to jen leží na gumě, Když je prázdná a lehká, tak jí šoupeš ze strany ny stranu, Není na pevno tak, aby jsi s ní nehnul. Kinak zlatá stará babička. Jsem s ní spokojenejgood

palinko (Člen)
26.09.2012 22:23:45
Offline

Re: Křupani rychlosti

no dobre vibracie vyriesene, este by ma zaujimalo to radenie cez zuby. Myslite , ze by pomohlo nejake nastelovanie spojky? Moto ma uz 49000 km a mozno uz je aj pussy . A to radenie bez spojky to ide? to je ako poloautomat ako na starych jawach? ci to bol len foor :D

osiris (Člen)
26.09.2012 22:27:38
Offline

Re: Křupani rychlosti

hlemejzd999 psal:

..........ježiš to je vůl bigsmilebigsmilebigsmile...já tady chčiju smíchy bigsmilebigsmilebigsmile

...tak to já taky bigsmile
viz.

hlemejzd999 psal:

...........čim víc máš málo benzínu v nádrži.............

...ty seš lingvistickej eskamotér, to je masakr co de z tý češtiny vytvořit za paskvily bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Banditatom (Člen)
26.09.2012 22:30:03
Offline

Re: Křupani rychlosti

palinko psal:

no dobre vibracie vyriesene, este by ma zaujimalo to radenie cez zuby. Myslite , ze by pomohlo nejake nastelovanie spojky? Moto ma uz 49000 km a mozno uz je aj pussy . A to radenie bez spojky to ide? to je ako poloautomat ako na starych jawach? ci to bol len foor :D

Do pussyfuck 49tis!!! tohle není jawa!!!! ano jde řadit bez spojky i bez nějakýho poloautomatu( kerej stejně byl k hovnu) jde jen o cvik!!!


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
palinko (Člen)
26.09.2012 22:32:09
Offline

Re: Křupani rychlosti

akoze to je malo este aby odisla spojka? a to nevadi tomu motoru to radenie bez spojky? ja len ze to nechcem dotrtkat nejako

Koldan (Člen)
26.09.2012 22:43:08
Offline

Re: Křupani rychlosti

když se to umí, tak to nevadí, ale v tvém případě bych s tím počkal až se s tím víc sžiješ. seřídit si ji klidně můžešgood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
palinko (Člen)
26.09.2012 22:45:16
Offline

Re: Křupani rychlosti

a co treba zladit? hore lanko alebo dole pod tou gulatou gumou?idontknow

Honzik8719 (Člen)
26.09.2012 22:55:41
Offline

Re: Křupani rychlosti

Banditatom psal:
palinko psal:

no dobre vibracie vyriesene, este by ma zaujimalo to radenie cez zuby. Myslite , ze by pomohlo nejake nastelovanie spojky? Moto ma uz 49000 km a mozno uz je aj pussy . A to radenie bez spojky to ide? to je ako poloautomat ako na starych jawach? ci to bol len foor :D

Do pussyfuck 49tis!!! tohle není jawa!!!! ano jde řadit bez spojky i bez nějakýho poloautomatu( kerej stejně byl k hovnu) jde jen o cvik!!!

muj měl přez 60 když sem ho prodával...a to nikdo neví jestli ten budík nejel druhou rundu bigsmile


...relativní kochač...
drakstr (Člen)
26.09.2012 23:15:45
Offline

Re: Křupani rychlosti

smile1  Když jste u těch kilometru má bandit  nějaké znaky podle kterých se dá určit kolik má asi na hrbu bigsmile respektíve   dá se na něm digitální tachometr vynulovat ?


Nikdo neví, co je smrt, a přece se jí všichni bojí, jako by uznávali, že je největším zlem, třeba je pro člověka největším dobrem.“
kdrk (Člen)
27.09.2012 08:26:44
Offline

Re: Křupani rychlosti

Jestli ti to vybruje jen v ňákejch votáčkách....tak to postav na stojan a pěstí zkus pobouchat všechno na tom tvym stroji. Jako myslim nádrž, vejfuk....... Je možný, že máš něco uvolněný a v určitejch otáčkách to chytne rezonanci. Teda vybraci.Na tebe se musí pomalusmile1. A to řazení...jen uber plyn a kopni to tam. Ale fofrem..né že to bude trvat vteřinubigsmile

palinko (Člen)
27.09.2012 10:07:11
Offline

Re: Křupani rychlosti

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3960_27092012582.jpg




viete niekto povedat na co je tento konektor? lebo ho mam odpojeny a nenasiel som ziadnu samicu prenho idontknow

Ondráš (Člen)
27.09.2012 10:25:42
Offline

Re: Křupani rychlosti

palinko psal:

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 012582.jpg


viete niekto povedat na co je tento konektor? lebo ho mam odpojeny a nenasiel som ziadnu samicu prenho idontknow

Tohle mám na 12ce na palivoměr. Na B6 je to holt jen tak volný.

Pokud se nepletu.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Mour (Člen)
27.09.2012 10:57:56
Offline

Re: Křupani rychlosti

Ondráš psal:
palinko psal:

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 012582.jpg


viete niekto povedat na co je tento konektor? lebo ho mam odpojeny a nenasiel som ziadnu samicu prenho idontknow

Tohle mám na 12ce na palivoměr. Na B6 je to holt jen tak volný.

Pokud se nepletu.help

..nepleteš bigsmile

hlemejzd999 (Člen)
27.09.2012 11:12:40
Offline

Re: Křupani rychlosti

osiris psal:
hlemejzd999 psal:

..........ježiš to je vůl bigsmilebigsmilebigsmile...já tady chčiju smíchy bigsmilebigsmilebigsmile

...tak to já taky bigsmile
viz.

hlemejzd999 psal:

...........čim víc máš málo benzínu v nádrži.............

...ty seš lingvistickej eskamotér, to je masakr co de z tý češtiny vytvořit za paskvily bigsmile

víš co to dá prace takhle psát ?bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
hlemejzd999 (Člen)
27.09.2012 11:25:16
Offline

Re: Křupani rychlosti

hlemejzd999 psal:
osiris psal:
hlemejzd999 psal:

..........ježiš to je vůl bigsmilebigsmilebigsmile...já tady chčiju smíchy bigsmilebigsmilebigsmile

...tak to já taky bigsmile
viz.

hlemejzd999 psal:

...........čim víc máš málo benzínu v nádrži.............

...ty seš lingvistickej eskamotér, to je masakr co de z tý češtiny vytvořit za paskvily bigsmile

víš co to dá prace takhle psát ?bigsmile

je to teda úplně mimo téma , ale tuhle svahilstinu jsem asi pochytil z televize.... , když slyším v parlamentu ty kokoty , jak rikaj,,  Nedovolím si nesouhlasit ,, ,nebo ,Nemůžu nepripomenout,, ...tak mě to tahá za uši bigsmilebigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
kdrk (Člen)
27.09.2012 12:34:12
Offline

Re: Křupani rychlosti

hlemejzd999 psal:
hlemejzd999 psal:
osiris psal:
hlemejzd999 psal:

..........ježiš to je vůl bigsmilebigsmilebigsmile...já tady chčiju smíchy bigsmilebigsmilebigsmile

...tak to já taky bigsmile
viz.

...ty seš lingvistickej eskamotér, to je masakr co de z tý češtiny vytvořit za paskvily bigsmile

víš co to dá prace takhle psát ?bigsmile

je to teda úplně mimo téma , ale tuhle svahilstinu jsem asi pochytil z televize.... , když slyším v parlamentu ty kokoty , jak rikaj,,  Nedovolím si nesouhlasit ,, ,nebo ,Nemůžu nepripomenout,, ...tak mě to tahá za uši bigsmilebigsmile

to bych tě chtěl vidět po pár pivechsmile1. Když střízlivej dokážeš tohle, tak co potom když jseš trošku nalitejbigsmile. To musí bejt na slovník bigsmile

vorel (Člen)
27.09.2012 13:46:51
Offline

Re: Křupani rychlosti

a mi se zase líbí oná slovenčina, dotrtkať samicusmile1


řikám si hurikán
Filous (Člen)
27.09.2012 19:01:21
Offline

Re: Křupani rychlosti

vorel psal:

a mi se zase líbí oná slovenčina, dotrtkať samicusmile1

...boha jeho, oni tuná jebúsurprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
XJelen (Člen)
28.09.2012 09:17:31
Offline

Re: Křupani rychlosti

Teď se jdu podívat o kom jako to vlákno Křupani rychlosti je, když vidim poslední příspěvek Vorel a Filous, protože křupan jsem a rychlost mám rád a zjistil jsem, že šlo o převodovku redface


Strýcfajtr !!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr