Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » ...záchrana jedný B6

Banditatom (Člen)
27.09.2012 19:17:20
Offline

Re: ...záchrana jedný B6

PALOUS psal:
Marián psal:

tak tak, Rko to je pohodicka, Tcko neco jako zivejsi bandit sestka, Sko nerizena strelabigsmile

kudla pecky zatáčka a mohlo to bejtbigsmilezas nebude do matusmile2

ser na bedny voe jebne ti s tehobigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Baltazar (Člen)
27.09.2012 23:49:52
Offline

Re: ...záchrana jedný B6

Tož už bydlí u nás


The father of the little princess of the dawn
Koldan (Člen)
28.09.2012 00:01:39
Offline

Re: ...záchrana jedný B6

Baltazar psal:

Tož už bydlí u nás

jáj tož dneskaj mladej spí f garage, žejo. to je na tom asik to nejlepčí, jag je z teho člověk první okamžiky ouplně vysranej, furt kolem teho chodí a aj  dyž je to cajk, tag přemýšlí co by gde namazal, co by gde dotáhnul apod. jen aby sa teho moh dotýkat a těšit sa až na to sedne. jó to je k nezaplacenígood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
hlemejzd999 (Člen)
28.09.2012 07:45:32
Offline

Re: ...záchrana jedný B6

Koldan psal:
Baltazar psal:

Tož už bydlí u nás

jáj tož dneskaj mladej spí f garage, žejo. to je na tom asik to nejlepčí, jag je z teho člověk první okamžiky ouplně vysranej, furt kolem teho chodí a aj  dyž je to cajk, tag přemýšlí co by gde namazal, co by gde dotáhnul apod. jen aby sa teho moh dotýkat a těšit sa až na to sedne. jó to je k nezaplacenígood

bigsmilegoodja mam to samý good


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Baltazar (Člen)
29.09.2012 07:30:06
Offline

Re: ...záchrana jedný B6

Tak jsme to s mladým včera protáhli, já po dvou letech oblík kombinézubigsmile, a nějak se potfora vytáhla normálně mi je volnásmokin
vzal jsem mladýho a jeli jsme, kousek za Mělníkem jsem zastavil a dal to mladýmu, klepali se mu ruce jag sviň bigsmile
Nechal jsem ho jezdit chvíli samotnýho, sedl jsem do trávy a mladej jezdil sem tam, vybral jsem úsek s minimálním provozem, s nějakýma zatáčkama, bo má papíry jen na 125.
No pak jsme se svezli ještě spolu no parádagood
Mladej vysmátej, hnedle k nám přijeli nějaký mlaďasové, vedli brutální motorkářský řeči, soused přišel skouknout, ten na piánu letěl 50 metrů ze silnice a vobě nohy na třikrát zlomený, tak dal mladýmu kázání, my se sousedem dali nějakou kořku a pivko vedli pekelný motorkářský plky, večer jak má bejtgoodbigsmile


The father of the little princess of the dawn
osiris (Člen)
29.09.2012 11:28:49
Offline

Re: ...záchrana jedný B6

...tak my jsme teda moc rádi, že jste vy rádi smile1 ...já měl taky včera s mladým vyjížďku bigsmilegood
...a k tý kombinéze, řek bych, že od doby co jsem tě viděl naposled jsi dost zhubnul, nebuď línej se nažrat bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
zzzmrzlinar (Člen)
29.09.2012 11:47:23
Offline

Re: ...záchrana jedný B6

Baltazar psal:

Tak jsme to s mladým včera protáhli, já po dvou letech oblík kombinézubigsmile, a nějak se potfora vytáhla normálně mi je volnásmokin
vzal jsem mladýho a jeli jsme, kousek za Mělníkem jsem zastavil a dal to mladýmu, klepali se mu ruce jag sviň bigsmile
Nechal jsem ho jezdit chvíli samotnýho, sedl jsem do trávy a mladej jezdil sem tam, vybral jsem úsek s minimálním provozem, s nějakýma zatáčkama, bo má papíry jen na 125.
No pak jsme se svezli ještě spolu no parádagood
Mladej vysmátej, hnedle k nám přijeli nějaký mlaďasové, vedli brutální motorkářský řeči, soused přišel skouknout, ten na piánu letěl 50 metrů ze silnice a vobě nohy na třikrát zlomený, tak dal mladýmu kázání, my se sousedem dali nějakou kořku a pivko vedli pekelný motorkářský plky, večer jak má bejtgoodbigsmile

to zní jako motorkovo-rodinné nebe good

Filous (Člen)
29.09.2012 12:31:29
Offline

Re: ...záchrana jedný B6

...tag ať mladýmu slouží a tobje pevný nervybigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
29.09.2012 12:41:20
Offline

Re: ...záchrana jedný B6

Filous psal:

...tag ať mladýmu slouží a tobje pevný nervybigsmile

...tebe to teprv čeká, počkej jaký na ní uvidíš lety naskládaný "věci" bigsmile ...vzpomeneš si až vyšroubuješ třeba zátku, teď už nevím jestli z pravý nebo levý vidle bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
29.09.2012 16:51:03
Offline

Re: ...záchrana jedný B6

osiris psal:
Filous psal:

...tag ať mladýmu slouží a tobje pevný nervybigsmile

...tebe to teprv čeká, počkej jaký na ní uvidíš lety naskládaný "věci" bigsmile ...vzpomeneš si až vyšroubuješ třeba zátku, teď už nevím jestli z pravý nebo levý vidle bigsmile

...něpanimájusurprisedheadshake


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Baltazar (Člen)
29.09.2012 16:59:33
Offline

Re: ...záchrana jedný B6

Filous psal:

...tag ať mladýmu slouží a tobje pevný nervybigsmile

já ještě jako jo, sice kyž byl mladej kus dál a slyšel jsem jag za to zatáh tak mě trošku jako polilo horko, ale soudružka učitelka ta už je na mrtvici


The father of the little princess of the dawn
osiris (Člen)
29.09.2012 17:35:10
Offline

Re: ...záchrana jedný B6

Filous psal:
osiris psal:
Filous psal:

...tag ať mladýmu slouží a tobje pevný nervybigsmile

...tebe to teprv čeká, počkej jaký na ní uvidíš lety naskládaný "věci" bigsmile ...vzpomeneš si až vyšroubuješ třeba zátku, teď už nevím jestli z pravý nebo levý vidle bigsmile

...něpanimájusurprisedheadshake

...no až ti to pičo baltazar přiveze na servis přece smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
29.09.2012 18:27:19
Offline

Re: ...záchrana jedný B6

osiris psal:
Filous psal:
osiris psal:


...tebe to teprv čeká, počkej jaký na ní uvidíš lety naskládaný "věci" bigsmile ...vzpomeneš si až vyšroubuješ třeba zátku, teď už nevím jestli z pravý nebo levý vidle bigsmile

...něpanimájusurprisedheadshake

...no až ti to pičo baltazar přiveze na servis přece smile1

...ohó, tedy satan se mnoubigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Baltazar (Člen)
29.09.2012 23:26:33
Offline

Re: ...záchrana jedný B6

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/23_2012-09-28_164625.jpg

The father of the little princess of the dawn
Petr J. (Člen)
30.09.2012 20:14:12
Offline

Re: ...záchrana jedný B6

Jo, jo...maj to klucí pěkný....jen nevím, komu z těch dvou se klepaly ruce víc...bigsmilebigsmile

jirka silver (Člen)
30.09.2012 20:55:27
Offline

Re: ...záchrana jedný B6

Osiris kluk je asi spokojenej.Ať jezdí na T.Erko je jen do Alp, když prší.
Jak jsem ho viděl odjíždět tak má opravdu něco najeto.
Ten papír na laďáky jsem nenašel ....to mě štve.redface


Najdete nás na každém kilometru
osiris (Člen)
30.09.2012 23:22:32
Offline

Re: ...záchrana jedný B6

jirka silver psal:

Osiris kluk je asi spokojenej.Ať jezdí na T.Erko je jen do Alp, když prší.
Jak jsem ho viděl odjíždět tak má opravdu něco najeto.
Ten papír na laďáky jsem nenašel ....to mě štve.redface

...jj, je spokojenej, vyzkoušel už i eSko ...najezdil teď přes víkend 500km, baví ho to smile1
...ale ať se ti nakonec vyjádří sám, co já? bigsmile
...žes viděl odjíždět? říkal že se mu klepaly nervozitou ruce i nohy, jak jsem ho furt strašil smile1

ps: asi jsem mu tu spotřebu na eSko trošku vyšponoval já, ale zajeli jsme nádrž za 12 litrů na 100km surprisedbigsmile ...dnes už klidnějším tempem něco mezi 6. a 7. litrama good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Dvoulytr (Člen)
30.09.2012 23:32:22
Offline

Re: ...záchrana jedný B6

7Orlů je óka.good


2 krát dva sou štyri
PFremer (Člen)
01.10.2012 09:36:09
Offline

Re: ...záchrana jedný B6

osiris psal:
jirka silver psal:

Osiris kluk je asi spokojenej.Ať jezdí na T.Erko je jen do Alp, když prší.
Jak jsem ho viděl odjíždět tak má opravdu něco najeto.
Ten papír na laďáky jsem nenašel ....to mě štve.redface

...jj, je spokojenej, vyzkoušel už i eSko ...najezdil teď přes víkend 500km, baví ho to smile1
...ale ať se ti nakonec vyjádří sám, co já? bigsmile
...žes viděl odjíždět? říkal že se mu klepaly nervozitou ruce i nohy, jak jsem ho furt strašil smile1

ps: asi jsem mu tu spotřebu na eSko trošku vyšponoval já, ale zajeli jsme nádrž za 12 litrů na 100km surprisedbigsmile ...dnes už klidnějším tempem něco mezi 6. a 7. litrama good

Kurňa, to jste jeli kudlu jak blázen né? To nemám ani na 14ce když jí dávám co proto bigsmile


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
osiris (Člen)
01.10.2012 10:00:44
Offline

Re: ...záchrana jedný B6

...14ka jela to samý, současně, ale za 9


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
PFremer (Člen)
01.10.2012 10:17:13
Offline

Re: ...záchrana jedný B6

osiris psal:

...14ka jela to samý, současně, ale za 9

bigsmile, tam platí asi to, že méně je někdy více (objem/spotřeba). a tady to pasuje i opačněbigsmile


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
jirka silver (Člen)
01.10.2012 15:56:14
Offline

Re: ...záchrana jedný B6

Osiris ta spotřeba je jak na okruhu v Mostě.
Já jezdil tak mezi 5-6 litr.Asi jsem miň brzdil good
V neděli tu krásně svítilo....vzpomínal jsem.
V omezovači asi nad 8 tis.problikává kontrolka je třeba dřív radit(je to v návodu).


Najdete nás na každém kilometru
osiris (Člen)
01.10.2012 16:21:18
Offline

Re: ...záchrana jedný B6

...jirko jasně, však já ji nešetřil, ta jízda se tomu mostu mohla lehce podobat smile1 ...a kluk, to víš, nová hračka, tak za heft taky furt bral a užíval si zrychlení
...v neděli celejch asi 250km si na tom odjel sám, jeli jsme už poněkud normálnějc (cestovní kolem 120km/h) a spotřeba dle počítače byla 5, dotankováním do plna to bylo spíš 6+
...ano, vím, kontrolka optimálního řazení se dá nastavovat do uživatelem zvolenejch otáček, tys to měl někde kolem tý osmičky což je bych řek asi ideál při chtěným využití maxima poměrem výkonu a krouťáku


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Navy (Člen)
01.10.2012 17:07:03
Offline

Re: ...záchrana jedný B6

Jirka Silver -> Ahoj, tady jr.Osiris bigsmile

Ani nevim cim, zacit good

Presne takhle si predstavuju motorku, kterou bych mel chtit. Vzhledove nadherna, moderni design se mi moc libi. Sladeni barev je taky moc hezky. Z ceho jsem uplne nejvic -nejvic-nejvic nabazenej, je zvuk. To je proste pecka ! Jak kdyz slapnes lvovi na ocas smile1 Sedi se mi na ni pohodlnejc nez na Banditovi. Bude to asi tema roztahlejsima riditkama, mam tak trochu vic roztazeny ramena a nebolej me tolik zada. K moji postave je asi idealne velka, tak akorad (si myslim evil) Taky uz nemusim jak malej šulínek furt tahat batoh na zadech, vsechno v klídku schovam do brasny.
Co se tyce jizdnich vlastnosti. Myslel jsem ze to potrva dyl, ale uz se s ni docela szivam a zvykam si na ni. Je zrovna blbi obdobi, ze je konec roku a tak se hodne bojim plne vyuzivat moznosti, co v sobe skryva, protoze este nevim cim by me prekvapila s kombinaci nejakyho sajrajtu na silnici nebo mokra. Ale zkousel jsem jen par mist kolem DK, co znam a pohodicka. Kdyz vim a vidim kam jedu tak se na ni jezdi paradne. Navic pneumatiky co tam jsou ted, jsou pro me taky este velka neznama, takze seznamovacku si necham radsi az na pristi leto az bude teplo.
Vykonove mi tak nejak dostacuje. Do malejch rychlosti je paradne hrava, ale u vyssich uz trochu zaostava. Nadruhou stranu, 160 tam mam "mrknutim oka" takze pohodicka good Vytknul bych snad jen stojanek. Je docela spatne umistenej pod stupackou, tak musim obcas kroutit nohou, ale neni to nic vaznyho.

No a ta spotreba je asi tak jak rika Osiris. Musim si najit takovou tu spravnou hranici mezi spotrebou a vykonem.

K tem rezimum R-T-S .... jsem si myslel ze to bude neco jako "sterace na ponorku", ale fakt to funguje a rozdil mezi modama je velkej. Zkousel jsem vsechny a prozatim zustanu u Tcka.

Secteno podtrzeno, pro me paradni motorka, spokojenost na 98% bigsmile

Diky moc good

CaFry (Člen)
01.10.2012 17:55:28
Offline

Re: ...záchrana jedný B6

Bandit pyčo jak cyp, fakt krasavec, se holt pozna borec. No a fčil k mašině Osiho jr. kruci synci za cele dvě stranky sem nezjistil co to ma za mašinu, a jelikož sem zvjedavec a fšecko musim vědět tak dejte vědět s čim to jezdi. Teda přesněji když je tu aj junior ať se rozrpiše.


......bo Ostrava je regijon razovyty.......
jirka silver (Člen)
01.10.2012 21:22:00
Offline

Re: ...záchrana jedný B6

Jo s tím stojánkem máš pravdu.Jinak gumy corsa max spokojenost
s přilnavostí vydrží cca 6 tis.km. idontknowTeď neblbni a nech si to na léto.
Jezdil jsem na T skoro pořád jen na okruhu S. Nebo když se jelo rychle.
Zadní guma se krásně dostane na hranu ani nemusíš jezdit vracáky.
Na Banditovi jsem měl pocit,že ležím a do kraje byl cenťák.
Doufám,že řadíš s meziplynem. Auta Tě krásně slyší a uhejbaj.
Co stojánek na vrtačku používáš? Nezapomeň si odbrzdit kolečka krásně se s ní manipuluje.Nejprve pravá strana na dotek a potom levou naštelovat a zvedat.
Nemrdni s ní.redface


Najdete nás na každém kilometru
PALOUS (Člen)
01.10.2012 22:43:54
Offline

Re: ...záchrana jedný B6

jirka silver psal:

Jo s tím stojánkem máš pravdu.Jinak gumy corsa max spokojenost
s přilnavostí vydrží cca 6 tis.km. idontknowTeď neblbni a nech si to na léto.
Jezdil jsem na T skoro pořád jen na okruhu S. Nebo když se jelo rychle.
Zadní guma se krásně dostane na hranu ani nemusíš jezdit vracáky.
Na Banditovi jsem měl pocit,že ležím a do kraje byl cenťák.
Doufám,že řadíš s meziplynem. Auta Tě krásně slyší a uhejbaj.
Co stojánek na vrtačku používáš? Nezapomeň si odbrzdit kolečka krásně se s ní manipuluje.Nejprve pravá strana na dotek a potom levou naštelovat a zvedat.
Nemrdni s ní.redface

jak Téčkosurprisednic aj za deště než eSko nemám,není čas přepínatbigsmile


Jebat motorky :-)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr