Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Pneu na zadek B6

BikerB6 (Nový člen)
03.05.2007 10:54:36
Offline

Pneu na zadek B6

Ahoj, co by jste mi doporučili za pneu na zadek B6ky? Chtěl bych asi něco na cestování, ale taky , aby to drželo, když před sebou uvidim nějaké serpentýny...prostě ne nic extra měkkého a a ni nic extra tvrdého.Mám v merku Conti ROAD ATTACK..co si o nich myslite. Díky.

Billy (Člen)
03.05.2007 10:57:01
Offline

Re: Pneu na zadek B6

Ja bych je aji bral smile1good


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
osiris (Člen)
03.05.2007 11:02:50
Offline

Re: Pneu na zadek B6

BikerB6 psal:

Ahoj, co by jste mi doporučili

...nejdriv bych ti doporucil tohle smile1 http://www.suzukibandit.cz/openforum/search.php


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Petr J. (Člen)
03.05.2007 11:04:42
Offline

Re: Pneu na zadek B6

jak na zadek? celou sadu.....

Šum (Člen)
03.05.2007 11:21:08
Offline

Re: Pneu na zadek B6

BikerB6 psal:

Ahoj, co by jste mi doporučili za pneu na zadek B6ky? Chtěl bych asi něco na cestování, ale taky , aby to drželo, když před sebou uvidim nějaké serpentýny...prostě ne nic extra měkkého a a ni nic extra tvrdého.Mám v merku Conti ROAD ATTACK..co si o nich myslite. Díky.

Ja si ji koupil na zadek a sem s ni spokojenej. Predtim sem mel jetou Macadamku a me moc neuspokojila. Pro moji cestuvni jizdu me fpoho staci

Metalista (Nový člen)
03.05.2007 14:28:00
Offline

Re: Pneu na zadek B6

nesetri a kup sadu je to rozdil jak praseidontknow jinak contiky jsou v pohode

Kim (Člen)
03.05.2007 20:26:47
Offline

Re: Pneu na zadek B6

Já dával ted dvě po sobě a celkem dobrý,slušný.Najedu na ní tak 6-6,5 tkm,chtějí větší teplo,jinak občas klouznesmile1
Příště dám SPORT i na zadekgood


...kdo lže ten krade,kdo krade může i zabít...
Dodo (Člen)
03.05.2007 20:27:58
Offline

Re: Pneu na zadek B6

jojo...roadattack mam na zadku a je good...taky jsem spíš cestovní styl jízdy ale někdy mě ten sport chytne a zatim jsem se nerozstřelil...takže RoadAttack=spokojenost good

standaGSF (Člen)
04.05.2007 00:06:31
Offline

Re: Pneu na zadek B6

Já mám bohužel zkušenosti že za nižších teplot nebo na vodě Contík moc nedržel. Docela se ho proto bojím a jdu radši do Metzelera.

MartysN6 (Člen)
04.05.2007 12:48:58
Offline

Re: Pneu na zadek B6

standaGSF psal:

Já mám bohužel zkušenosti že za nižších teplot nebo na vodě Contík moc nedržel. Docela se ho proto bojím a jdu radši do Metzelera.

tot otázka smile1
loni jsem na zadku jezdil ContiForce a čas od čas si jako klouzla -letos Roadattack na zadku a no problema. takže Contíky doporučuju good

milanz (Člen)
08.05.2007 00:33:17
Offline

Re: Pneu na zadek B6

prave mam novu sadu conti road attack a uplna spokojnost,

a myslim, ze uz som im trocha dal zabrat, zatial ziadne preklzovanie sa nekonalo :)

takze doporucujem good


ked uz do pekla, tak na bielom koni !
sonyk (Člen)
23.05.2007 16:24:55
Offline

Re: Pneu na zadek B6

kluci a holky zase mam dotaz jako obvykle hele zadni guma ma mit rozmer sirku 160 ze? ja tam mam 170 ma to nejaky zasadni vliv na chovani moto nebo opotrebeni jinych casti nez pneu ...

pokud ano az ji slitam koupim z5 160

diky


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Loser (Administrator)
23.05.2007 16:33:55
Offline

Re: Pneu na zadek B6

no mozna kdyz se vysekas a nekdo si fsimne, ze tam je jina nez predepsana guma, tak se to treba nebude nekomu moc libit


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
maňas (Člen)
23.05.2007 20:21:29
Offline

Re: Pneu na zadek B6

sonyk psal:

kluci a holky zase mam dotaz jako obvykle hele zadni guma ma mit rozmer sirku 160 ze? ja tam mam 170 ma to nejaky zasadni vliv na chovani moto nebo opotrebeni jinych casti nez pneu ...
pokud ano az ji slitam koupim z5 160
diky

ne chce to širší a nepotřebuješ stojanbigsmile
jinak jak psali ostatní pokud bude nějakej rejpal tak při nehodě trochu problémbad


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Zdenda (Člen)
23.05.2007 22:22:58
Offline

Re: Pneu na zadek B6

Jako sport turist Bridgestone Battlax 020 nebo vylepšenou 021. Ujede přes deset litrů a drží jak přibitá. Nebo dej Qualifiery, lepí pěkněgood


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
sonyk (Člen)
24.05.2007 09:53:39
Offline

Re: Pneu na zadek B6

diky

zdendo resim rozmer ne znacku.no asi bude nejlepsi si to nechat napsat do tp abych mel klidek teda kdyz tak.jen sem chtel vedet jestli tou sirsi gumou netrpi neco jineho na moto.ale myslim si ze sirsi guma je asi lepsi nez usi ne?


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Tom (Člen)
24.05.2007 10:11:37
Offline

Re: Pneu na zadek B6

Jezdil jsem origo BT56, pak D208 která mi v rozměru 160 připadala širší než ta BT56.Teď už jezdim druhej rok slicky, zadek 180 a problém byl jen když se po dovolený udělala na prostředku ploška-pak se to trošku víc vlnilo.Nějaký ty postřehy co se všude píšou o zavírání nebo měnění profilu gumy sem nezažil nebo nepoznalbigsmile

Takže slohovku shrnu: Má to vliv jen STK a pojišťovny (někdy)bigsmile

Zdenda (Člen)
24.05.2007 10:33:53
Offline

Re: Pneu na zadek B6

No nevim, jak už zde pár lidí psalo, širší guma se zavře a máš z toho šišku. Musel bys mít širší ráfek.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
sonyk (Člen)
24.05.2007 10:55:18
Offline

Re: Pneu na zadek B6

to sem presne mel na mysli.no stk u me nejni problem smile1 ale asi koupim 160 po sezone


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Kelly01 (Člen)
24.05.2007 11:02:04
Offline

Re: Pneu na zadek B6

jasně,to je nejlepší doba..
V sezóně na to ser..
Nevyužiješ to..


God Save The Queen!
Koldan (Člen)
24.05.2007 11:06:33
Offline

Re: Pneu na zadek B6

opět zdravej a v plný sílebigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
sonyk (Člen)
24.05.2007 11:42:24
Offline

Re: Pneu na zadek B6

voe smile1 po sezone pa cji asi sjedu ted je tam nova tak ji tam necham


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Mek (Člen)
02.06.2007 15:13:31
Offline

Re: Pneu na zadek B6

chystam se prezouvat a taky resim jestli dat na zadek 160 nebo 170 co tam mam ted. To ze ma bejt na zadku 160 sem zjistil az na technicky, kde meli trchu keci :) . Pokud sirka zadnej efekt nema, tak tam asi necham dat 160 at mam priste klid.

osiris (Člen)
02.06.2007 16:00:18
Offline

Re: Pneu na zadek B6

...jj, dej si tam zpatky 160 good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
sten (Člen)
02.06.2007 19:16:05
Offline

Re: Pneu na zadek B6

sonyk psal:

diky

zdendo resim rozmer ne znacku.no asi bude nejlepsi si to nechat napsat do tp abych mel klidek teda kdyz tak.jen sem chtel vedet jestli tou sirsi gumou netrpi neco jineho na moto.ale myslim si ze sirsi guma je asi lepsi nez usi ne?

jedinej kdo trpí budeš ty ...  - vypada to lepšejc, když je tam širší, ale na knalitní poježdění do zatáček jedině ouzkou gumu good   - vzadu jezdim 170 i kdyz tam mam mit 180 - nasrat - široka je na pussy  ve predu jsem jezdil 110 a zupa, tet tam mam nizkoprofilovyho metzelera a taky good


neveřím ničemu co krvácí pět dní a neumře
Koldan (Člen)
03.06.2007 08:19:33
Offline

Re: Pneu na zadek B6

sten psal:
sonyk psal:

diky

zdendo resim rozmer ne znacku.no asi bude nejlepsi si to nechat napsat do tp abych mel klidek teda kdyz tak.jen sem chtel vedet jestli tou sirsi gumou netrpi neco jineho na moto.ale myslim si ze sirsi guma je asi lepsi nez usi ne?

jedinej kdo trpí budeš ty ...  - vypada to lepšejc, když je tam širší, ale na knalitní poježdění do zatáček jedině ouzkou gumu good   - vzadu jezdim 170 i kdyz tam mam mit 180 - nasrat - široka je na pussy  ve predu jsem jezdil 110 a zupa, tet tam mam nizkoprofilovyho metzelera a taky good

tomuto trošku nerozumím,proč dávat raději užší? na širší gumě,mám větší styčnou plochu v náklonech tudíž i větší jistotu,nemluvě o tom,že u širší gumy musíš jít víc do náklonu než u tenké,což je dle mě účel zatáček,užít si náklonusurprised i když na překlápění bude širší nemotornější


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
sten (Člen)
03.06.2007 10:29:49
Offline

Re: Pneu na zadek B6

presne, to preklápění je hodně znat. Vyzkoušej a uvidíš sám -na tech uzkých budeš v zatáčkách o dost rychlejší. Jinak to samozřejmě nikomu nevnucuju, jen mi to vic vyhovuje, tak proto to tam cpu goodsmile1


neveřím ničemu co krvácí pět dní a neumře

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr