Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » půjceni zadniho kola na stk bandti 600

pinky (Člen)
30.04.2013 18:31:30
Offline

půjceni zadniho kola na stk bandti 600

chlapaci mam bandita 600 rv 97, a mam vzadu plat 160, s timoto jsem ho koupil. Je jeste moc dobry na vymenu, ale ceka me STK a bojim se ze me snim vyrazi pac, tam ma byt 150, tak me napadlo zda by mi nekdo nepůjcil zadni kolo na jeden den abych udelal stk, pak vratim necham na zástavu samozrejme me kolo. Co mysliete klapne to? Jo a jsme z Vyškova u Brna, tak nekdo z okoli by se o mohl ozvat.helphelphelp


mám rád divoké věci........................ a motorky
Jandys (Člen)
30.04.2013 21:30:02
Offline

Re: půjceni zadniho kola na stk bandti 600

Hele ty toho naděláš,mám taky 160.tku a na evidenčku i stk jsem takto jel a v pohodě,chtěl jen drobnosti,světlo,klakson,brzda,vin číslo a najeté km,naopak jsem dostal pochvalu za to že jsem jeden z mála co má na pneu při stk vzorek pneu v pořádkuevil


...alkohol jako takový moc nemusím ale strašně rád su ožralý...
drakstr (Člen)
01.05.2013 00:44:49
Offline

Re: půjceni zadniho kola na stk bandti 600

Taky  sem byl tet na stk a na rozměr gum nikdo nekoukal  jen světla , blinkry , VIN  ani tlakson neskošely dokonce ani brzdy bigsmile jen  měl keci kvuli vejfuku bigsmile a to mam original  jak to vyšlo z fabriky  tvrdil mi že to neni  origo  tak sem mu ukázal homologaci  a jakejsi nápis z fabriky a byl sticha cool. Neřeš to a zajeť tam .


Nikdo neví, co je smrt, a přece se jí všichni bojí, jako by uznávali, že je největším zlem, třeba je pro člověka největším dobrem.“
VikecB12 (Člen)
01.05.2013 07:47:21
Offline

Re: půjceni zadniho kola na stk bandti 600

Unás bys neprošel,na rozměr gum čučí pokaždé...


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
vendous (Člen)
01.05.2013 09:25:05
Offline

Re: půjceni zadniho kola na stk bandti 600

Záleží na koho narazíš


Smrt je ze všeho to poslední.
pinky (Člen)
01.05.2013 09:46:37
Offline

Re: půjceni zadniho kola na stk bandti 600

u nas prave take koukaji na plastebad


mám rád divoké věci........................ a motorky
yebat (Člen)
01.05.2013 12:03:33
Offline

Re: půjceni zadniho kola na stk bandti 600

kdyžtak jí dostaneš na měsíc... ta opakovací pak stjí asi 150,- kdybys náhodou neprošel...

Honzik8719 (Člen)
01.05.2013 19:07:52
Offline

Re: půjceni zadniho kola na stk bandti 600

jakej je trabl mít doma jednu gumu navíc?idontknow


...relativní kochač...
VikecB12 (Člen)
01.05.2013 19:38:45
Offline

Re: půjceni zadniho kola na stk bandti 600

Nebo jezdit správnej rozměrbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Banditatom (Člen)
01.05.2013 19:40:23
Offline

Re: půjceni zadniho kola na stk bandti 600

VikecB12 psal:

Nebo jezdit správnej rozměrbigsmile

good


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
losmiros (Člen)
01.05.2013 19:42:04
Offline

Re: půjceni zadniho kola na stk bandti 600

mam r.v. 98 a mam mit 150ku gumu, kdyz jsem delal STK v Kromerizi, tak mi pan rikal ze ta pneu nesedi a at si to nejak dam dohromady, zalezi proste na koho narazis... podle me jim je to fuk, hlavne kdyz zaplatis a pokud chteji vydelavat tak te poslou jeste jednou...

kdybys potreboval pomoci to protahnout STK, tak pisni na maila, ale musel bys dojet do Olomouce... a budes to mit v cajku, teda jestli ta moto vypada normalne a nema gumy uplne sjety


on the road
PFremer (Člen)
02.05.2013 07:17:03
Offline

Re: půjceni zadniho kola na stk bandti 600

losmiros psal:

mam r.v. 98 a mam mit 150ku gumu, kdyz jsem delal STK v Kromerizi, tak mi pan rikal ze ta pneu nesedi a at si to nejak dam dohromady, zalezi proste na koho narazis... podle me jim je to fuk, hlavne kdyz zaplatis a pokud chteji vydelavat tak te poslou jeste jednou...

kdybys potreboval pomoci to protahnout STK, tak pisni na maila, ale musel bys dojet do Olomouce... a budes to mit v cajku, teda jestli ta moto vypada normalne a nema gumy uplne sjety

Když to bude v cajku, tak mu to protáhne asi každej bigsmilebigsmilebigsmile. I on sám good


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr