Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » kurva kurva kurva

PALOUS (Člen)
30.06.2010 00:12:08
Offline

Re: kurva kurva kurva


Jebat motorky :-)
0cool (Člen)
30.06.2010 06:30:50
Offline

Re: kurva kurva kurva

R.I.P.


Libertad se dice Bandit
coudy (Člen)
30.06.2010 08:51:29
Offline

Re: kurva kurva kurva

Škoda ho, kluka smile2smile2smile2
Odpočívej v pokoji!!!

V jeho posledním příspěvku napsal nechtěnou pravdu.

http://www.suzukibandit.cz/openforum/vi … p?id=11413

idontknowsmile2smile2

cccenda (Člen)
30.06.2010 09:05:46
Offline

Re: kurva kurva kurva

až se z toho krev zastavuje..... ještě mi to pořádně nedošlo, t asi až v pátek :(

nicola.foxx (Člen)
30.06.2010 11:28:46
Offline

Re: kurva kurva kurva

Celou dobu z toho mam blbej pocit. A porad sem tajne doufal, ze sem napise a ze to byl jen blbej omyl. Ted sem vlepite to parte a uz je jasny ze to je v prdeli.
Do toho parte to slo, se nejak drzet ale tedsmile2smile2smile2smile2


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
nicola.foxx (Člen)
30.06.2010 11:30:59
Offline

Re: kurva kurva kurva

Jo a na ten funus nejedu. Dobrovolne se priznavam, ze bych to nezvladnul.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
VikecB12 (Člen)
30.06.2010 11:35:23
Offline

Re: kurva kurva kurva

No jo,fčera sem mazal tel.č. z founu a uvědomil sem si že už se na druhým koncu nikdy nevozve tradiční "čau kundo" a u toho smíchsmile2 Mrdat na to,v pátek se vožerem a v sobotu zatůrujem a pomalu to začneme pouštět z hlavy....smile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
cccenda (Člen)
30.06.2010 11:40:28
Offline

Re: kurva kurva kurva

chtěl jsem to číslo smazat, ale nechal jsem ho tam.... nevím proč.... snad abych si vzpoměl, vždycky když pojedu v seznamu "okolo"....

Billy (Člen)
30.06.2010 11:41:11
Offline

Re: kurva kurva kurva

Taky to tak nejak porad beru ze se neco stalo a nestalo, porad myslim ze kdyz sem ho naposled videl zivyho tak ze ho zase zivyho uvidim na dalsim sraze. Jeste mam video z Jedovnice paradni sme se nachlamali s Vikecem, ktery sem sliboval ze ho semka nekdy dam a tedka nevim zda je to dobrej napad, ale mam ho uz v pc a kdyz si ho pustim tak se musis znovu rossovi chlamat.


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
VikecB12 (Člen)
30.06.2010 12:20:28
Offline

Re: kurva kurva kurva

Billy psal:

Taky to tak nejak porad beru ze se neco stalo a nestalo, porad myslim ze kdyz sem ho naposled videl zivyho tak ze ho zase zivyho uvidim na dalsim sraze. Jeste mam video z Jedovnice paradni sme se nachlamali s Vikecem, ktery sem sliboval ze ho semka nekdy dam a tedka nevim zda je to dobrej napad, ale mam ho uz v pc a kdyz si ho pustim tak se musis znovu rossovi chlamat.

Jo,to byl supr večer,prdel vot začátku až do konca,akorát ross byl po špekusmokin nějakej rozespalejbigsmile Takhle si ho zachovám v hlavěgoodgoodgoodgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
cccenda (Člen)
30.06.2010 12:50:25
Offline

Re: kurva kurva kurva

Zdravím všechny,
teď tu u mě byla Soňa a tlumočím tak její přání i přání rodiny:

1/ prosím kdo může, přijeďte na pohřeb
2/ v kostele bude kondolenční kniha, prosím napište tam, co cítíte

20.8. se budou slavit Rosťovy nedožité narozeniny v Želeticích, v sobotu pak bude sportovní den, pivo, opýkaný prase, prostě spářka, jakou by Rosťa chtěl. Kdo chce přijet, je srdečně zván...

Lihy (Člen)
30.06.2010 13:02:20
Offline

Re: kurva kurva kurva

cccenda psal:

Zdravím všechny,
teď tu u mě byla Soňa a tlumočím tak její přání i přání rodiny:

1/ prosím kdo může, přijeďte na pohřeb
2/ v kostele bude kondolenční kniha, prosím napište tam, co cítíte

20.8. se budou slavit Rosťovy nedožité narozeniny v Želeticích, v sobotu pak bude sportovní den, pivo, opýkaný prase, prostě spářka, jakou by Rosťa chtěl. Kdo chce přijet, je srdečně zván...

....moc tyhle masochystycký manévry nechápu....to si jako někdo chce číst večer před spaním kondolenční knihu a hezky si jitřit rány? Slavit narozeniny a bulet u toho, že oslavenec už neni mezi námi? ...každýho věc, neodsuzuju to , jen to nechápu.
Osobně nemusim ani ty kostelní pohřby, na nějaký srdceryvný kecy se můžu vy... každej sám ví co cejtí a nemusí mu to nikdo předříkávat.

karlos100 (Člen)
30.06.2010 13:19:06
Offline

Re: kurva kurva kurva

Lihy psal:
cccenda psal:

Zdravím všechny,
teď tu u mě byla Soňa a tlumočím tak její přání i přání rodiny:

1/ prosím kdo může, přijeďte na pohřeb
2/ v kostele bude kondolenční kniha, prosím napište tam, co cítíte

20.8. se budou slavit Rosťovy nedožité narozeniny v Želeticích, v sobotu pak bude sportovní den, pivo, opýkaný prase, prostě spářka, jakou by Rosťa chtěl. Kdo chce přijet, je srdečně zván...

....moc tyhle masochystycký manévry nechápu....to si jako někdo chce číst večer před spaním kondolenční knihu a hezky si jitřit rány? Slavit narozeniny a bulet u toho, že oslavenec už neni mezi námi? ...každýho věc, neodsuzuju to , jen to nechápu.
Osobně nemusim ani ty kostelní pohřby, na nějaký srdceryvný kecy se můžu vy... každej sám ví co cejtí a nemusí mu to nikdo předříkávat.

Lihy,někdo to myslím třeba bere tak,že když si přečte kolik lidí ho mělo rádo,
a cítí ze zápisů společnej zármutek,tak mu to pomáhá překonat ten vlastní,
proti tomu asi nejde nic namítat..
Ale sám za sebe musím dodat,že nesnáším pomníčky,pietní kecy a sebemrskačký
vzpomínky,ovšem každej je jinej...


...a bude hůř!
Billy (Člen)
30.06.2010 13:50:12
Offline

Re: kurva kurva kurva

VikecB12 psal:
Billy psal:

Taky to tak nejak porad beru ze se neco stalo a nestalo, porad myslim ze kdyz sem ho naposled videl zivyho tak ze ho zase zivyho uvidim na dalsim sraze. Jeste mam video z Jedovnice paradni sme se nachlamali s Vikecem, ktery sem sliboval ze ho semka nekdy dam a tedka nevim zda je to dobrej napad, ale mam ho uz v pc a kdyz si ho pustim tak se musis znovu rossovi chlamat.

Jo,to byl supr večer,prdel vot začátku až do konca,akorát ross byl po špekusmokin nějakej rozespalejbigsmile Takhle si ho zachovám v hlavěgoodgoodgoodgood

http://leteckaposta.cz/713270747 zminovany video


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
cccenda (Člen)
30.06.2010 14:18:52
Offline

Re: kurva kurva kurva

taky nejsem zastánce podobných akcí, sám bych ani pohřeb nechtěl, ale jak jsem řekl, tlumočím přání, neprezentuji vlastní názor.

Čenda

nicola.foxx (Člen)
30.06.2010 18:21:16
Offline

Re: kurva kurva kurva

Billy psal:

http://leteckaposta.cz/713270747 zminovany video

Jo tohle byla dobra kalbickagood Takhle si ho pamatuju celkem castogoodbigsmile


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Ondráš (Člen)
30.06.2010 18:52:03
Offline

Re: kurva kurva kurva

Billy psal:

http://leteckaposta.cz/713270747 zminovany video

Jj... Taky jsem tam zvěčněn...goodbigsmile
Dobrá akce to byla...smokin
Příště až Vás načapam, jak mi hrabete do brambůrek, tak si mě nepřejte...fuck
smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Koldan (Člen)
30.06.2010 21:09:26
Offline

Re: kurva kurva kurva

Lihy psal:
cccenda psal:

Zdravím všechny,
teď tu u mě byla Soňa a tlumočím tak její přání i přání rodiny:

1/ prosím kdo může, přijeďte na pohřeb
2/ v kostele bude kondolenční kniha, prosím napište tam, co cítíte

20.8. se budou slavit Rosťovy nedožité narozeniny v Želeticích, v sobotu pak bude sportovní den, pivo, opýkaný prase, prostě spářka, jakou by Rosťa chtěl. Kdo chce přijet, je srdečně zván...

....moc tyhle masochystycký manévry nechápu....to si jako někdo chce číst večer před spaním kondolenční knihu a hezky si jitřit rány? Slavit narozeniny a bulet u toho, že oslavenec už neni mezi námi? ...každýho věc, neodsuzuju to , jen to nechápu.
Osobně nemusim ani ty kostelní pohřby, na nějaký srdceryvný kecy se můžu vy... každej sám ví co cejtí a nemusí mu to nikdo předříkávat.

vidím to podobně, ale je to otázka názoru. Co se týče "srdceryvných keců" záleží kdo a jak to podá. Farář, který nás oddával a který nám i křtil princeznu je mladej chlap, kerej nemá potřebu někomu víru vnucovat, v jeho podání se mi to i líbí. Nenutí tě do svého přesvědčení, když jsme chodili na ponaučení, bylo to hlavně o tom, jak vycházet s partnerem, jak by se lidi k sobě měli chovat, že by měli mít morální kodexy, které mimochodem nejsou daleké od desatera, jak by měl ve stejným duchu vychovávat dítě, tak aby z něj byl slušný člověk, prostě, že by člověk neměl být svině. Nikdy jsem nikoho vědomě nepodrazil, neudělal na něj levárnu, necítím k nikomu zášť a očekávám to samé od druhých. Proto se mi svatba v kostele líbila, proto jsme se tam vrátili i na křtiny. Na druhou stranu v UH je farář, těžce ortodoxní a můžu říct, že toho bych nakopal do řiti a nikdá by mě neviděl. Takže jako vždy, je to o lidechsmokin


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
fido (Člen)
30.06.2010 21:19:13
Offline

Re: kurva kurva kurva

Marián psal:
fido psal:

.. jsem myslel, že nebudu psát vůbec nic. Můžu na rovinu napsat, že jsem se z toho zatím  nevzpamatoval a bude to trvat. Nejen proto, že jsme spolu něco najezdili a nehodlali jsme v tom přestat... naše zasvěcené diskuze. Ten sklep v Tasovicích už nestihnem. s hubama od ucha k uchu  Už mi nepřjde zpráva:"Zdaaar,jedem se proletět? Za hod v Telči!"  Když jsem měl loni na jaře kreš za podobných okolností, byl první u mě a tahal mě ze škarpy se slovy: "seš celej, co děláš za kraviny, neviděls ten štěrk? Ty seš samá krizovka." Před několika dny jsme si dělali prdel z toho, že ramenem srazil bakelitovej patník. "BUDEŠ MI MOC A MOC CHYBĚT KAMARÁDE.. FZ1  už nepořídíš....."

fido drz se,vim meli ste k sobe sakra blizko a my vsichni hovno vime,co ty a jeho pribuzny s nejblizsi prozivate i kdyz mi z toho taky neni furt dobre.
je to strasna skoda.
doufam,ale ze nezanevres a nekdy se zas uvidime,pac na slovac prej nejedes,coz teda chapu.

to viš že ano, vim ze je treba se vzpamatovat. Něco zůstane jak bylo.


bla...blabla...!
PALOUS (Člen)
30.06.2010 21:42:05
Offline

Re: kurva kurva kurva

fido psal:
Marián psal:
fido psal:

.. jsem myslel, že nebudu psát vůbec nic. Můžu na rovinu napsat, že jsem se z toho zatím  nevzpamatoval a bude to trvat. Nejen proto, že jsme spolu něco najezdili a nehodlali jsme v tom přestat... naše zasvěcené diskuze. Ten sklep v Tasovicích už nestihnem. s hubama od ucha k uchu  Už mi nepřjde zpráva:"Zdaaar,jedem se proletět? Za hod v Telči!"  Když jsem měl loni na jaře kreš za podobných okolností, byl první u mě a tahal mě ze škarpy se slovy: "seš celej, co děláš za kraviny, neviděls ten štěrk? Ty seš samá krizovka." Před několika dny jsme si dělali prdel z toho, že ramenem srazil bakelitovej patník. "BUDEŠ MI MOC A MOC CHYBĚT KAMARÁDE.. FZ1  už nepořídíš....."

fido drz se,vim meli ste k sobe sakra blizko a my vsichni hovno vime,co ty a jeho pribuzny s nejblizsi prozivate i kdyz mi z toho taky neni furt dobre.
je to strasna skoda.
doufam,ale ze nezanevres a nekdy se zas uvidime,pac na slovac prej nejedes,coz teda chapu.

to viš že ano, vim ze je treba se vzpamatovat. Něco zůstane jak bylo.

Je to škoda a já se na tebe dětku těšil ale vím jak to s Váma bylogoodprostě si najdu jinou oběť(však víšbigsmile)


Jebat motorky :-)
fido (Člen)
30.06.2010 22:18:18
Offline

Re: kurva kurva kurva

když to vyjde..tak na gothaji


bla...blabla...!
PALOUS (Člen)
30.06.2010 22:34:30
Offline

Re: kurva kurva kurva

fido psal:

když to vyjde..tak na gothaji

jasně má to tam aj rossgood


Jebat motorky :-)
hor4 (Člen)
04.07.2010 10:22:14
Offline

Re: kurva kurva kurva

Je mi to líto, úpřimnou soustrast rodině.smile2


Nikdo neumírá příliš brzy, protože neměl žít déle, než žil.
Vobi (Člen)
05.07.2010 21:44:01
Offline

Re: kurva kurva kurva

Přišel jsem na fórum po delší době a začal jsem číst co se stalo přečetl jsem si všechny příspěvky a ne jednou mi prošel mráz po zádech. I když jsem ho neznal je mi ho líto. smile2


"Jednou sem se dloubal v nose až mi tekla krev."
Daniel (Člen)
10.07.2010 18:07:29
Offline

Re: kurva kurva kurva

Reaguju po delší době byl jsem pracovně mimo a bez netu. Osobně jsem ho neznal jenom z fóra, je to průser.bad Upřímnou soustrast všem příbuzným a těm co ho znali.

stvrto1 (Člen)
10.07.2010 20:15:01
Offline

Re: kurva kurva kurva

myslím, že píšem za všetkých, keď poprosím Rossov nick nikdy nevymazať ako keby nikdy neodišiel ...


Suzuki Bandit 1250SA
Sandman (Člen)
11.07.2010 03:26:12
Offline

Re: kurva kurva kurva

Než jsem tady viděl to parte, myslel jsem, že to je fakt kurevsky blbý vtipheadshake
Žere mě, když umře někdo, koho jsem znal, ale také mě fakt strašně žere, když umře někdo, koho jsem ani neměl čas poznatsmile2smile2smile2smile2
Po týdnu se vrátím do práce, skoro polovina pacientů a teď se ještě dočtu o tomtosmile2


Motorkář je týpek tvrdej, na plechovky z výšky mrdej.
PALOUS (Člen)
27.06.2011 18:07:49
Offline

Re: kurva kurva kurva

Sem si prostě jako ostatně každej den na něj vzpomělsmile2zapálím svíčkusmile2


Jebat motorky :-)
fido (Člen)
27.06.2011 18:13:59
Offline

Re: kurva kurva kurva

já byl o víkendu u pomníčku..


bla...blabla...!
Billy (Člen)
27.06.2011 18:15:34
Offline

Re: kurva kurva kurva

leti to jako svine smile2, jakoby to bylo včera.


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Honza (Člen)
27.06.2011 19:57:10
Offline

Re: kurva kurva kurva

My jsme se tam s ABikem zastavili dneska...


__________________________________________
Jsem velmi nudny spolecnik, vsak seru na to
VikecB12 (Člen)
27.06.2011 20:22:15
Offline

Re: kurva kurva kurva

smile2Zefšech lidí co sem znal osobně,kerý už nejsou,mě Ross leží nejvíc na myslismile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
mr.BSE (Člen)
27.06.2011 20:33:46
Offline

Re: kurva kurva kurva

jak řiká Vikec smile2


Second Class Citizen
1130 Café Racer
ABik (Člen)
27.06.2011 21:36:49
Offline

Re: kurva kurva kurva

smile2 Dám si na něj pár wine

Marián (Člen)
28.06.2011 07:49:19
Offline

Re: kurva kurva kurva

taky na nej casto myslim, meli bysme se tam dedku zajet nekdy podvat...


...sam mezi jebkarema...
Ondráš (Člen)
28.06.2011 10:36:29
Offline

Re: kurva kurva kurva

To to letí...help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Mirek D (Člen)
30.06.2011 09:31:43
Offline

Re: kurva kurva kurva

No jo, už to bude rok. smile2

Hlavně u pomníčku nenechávejte bordej. Jsou tam věci, který tam patří, ale igelitka vypálenejch svíček co jsem odtud nedávno odtáhl je už moc.


Autobus je taky Suzuki... .
fido (Člen)
30.06.2011 13:15:43
Offline

Re: kurva kurva kurva

v pondělí dopoledne jedu na hřbitov, pokud si někdo udělá čas - budu tam tak na 10tou


bla...blabla...!
Mirek D (Člen)
30.06.2011 15:03:44
Offline

Re: kurva kurva kurva

fido psal:

v pondělí dopoledne jedu na hřbitov, pokud si někdo udělá čas - budu tam tak na 10tou

Jedeš motorkej? Jel bych taky... .
Volej, vogo... .


Autobus je taky Suzuki... .
Cvrček (Člen)
30.06.2011 15:37:50
Offline

Re: kurva kurva kurva

Upřímnou soustrast...taky jsem tu s ním zažil srandysmile2 buď mu zem lehká...smile2smile2

fido (Člen)
13.07.2011 18:16:28
Offline

Re: kurva kurva kurva

..byl jsem na hřbitově, má to tam hezký a kliíít/ pokud se to dá takhle říct. Nevím jestli jezdit takhle individuálně, co zrovna mě nedělá nejmenší trabl, ale co se takhle domluvit s lidma z okolí a každej rok se v nějakej termín sejít pár lidí, víc se asi nepovede..na hřbitově. Jen malá pieta/vzpomínka. Vím, že čas je teď u každého problém, když tak dejte vědět.


bla...blabla...!
jennys (Člen)
13.07.2011 19:03:27
Offline

Re: kurva kurva kurva

fido psal:

..byl jsem na hřbitově, má to tam hezký a kliíít/ pokud se to dá takhle říct. Nevím jestli jezdit takhle individuálně, co zrovna mě nedělá nejmenší trabl, ale co se takhle domluvit s lidma z okolí a každej rok se v nějakej termín sejít pár lidí, víc se asi nepovede..na hřbitově. Jen malá pieta/vzpomínka. Vím, že čas je teď u každého problém, když tak dejte vědět.

Já jsem určitě pro, jen snad myslím,že by bylo lepší ne na výročí, kvůli rodině a tak...

fido (Člen)
13.07.2011 19:09:35
Offline

Re: kurva kurva kurva

to určitě ano, ale jestli je myšlení takové, že rodina nemá ráda motorkáře, tak to je a byl nesmysl.


bla...blabla...!
Kelly01 (Člen)
13.07.2011 20:13:10
Offline

Re: kurva kurva kurva

Družka asi už šuká jinde, málokdo si, bohužel kromě nás a rodičů asi vzpomene, myslím že soukromá návštěva a pieta je nejrozumější...
Kdo chce a cítí potřebu to udělá a nepotřebuje žádnou organizovanou masovku..
Takovej ten život holt je....cool


God Save The Queen!
fido (Člen)
13.07.2011 21:29:10
Offline

Re: kurva kurva kurva

..budeš se asi divit, ale takovou odpověď jsem čekal. Je vcelku jasný, že o žádnej sentiment tady ode mě nešlosmile1


bla...blabla...!
jennys (Člen)
13.07.2011 22:26:16
Offline

Re: kurva kurva kurva

fido psal:

to určitě ano, ale jestli je myšlení takové, že rodina nemá ráda motorkáře, tak to je a byl nesmysl.

To snad ne, ale zase aby se Ross celej rok nenudil, víš jak, na výročí všichni přijdou a pak celý rok nicsmile1

tara (Člen)
14.07.2011 09:13:24
Offline

Re: kurva kurva kurva

..u hrobu jsem byla s Fidem, čtvrthodinka vzpomínek byla fajn a Ross byl určitě rád. Ráda se zase někdy přidám ....

Petula (Člen)
14.07.2011 13:38:01
Offline

Re: kurva kurva kurva

Fido dík, já se nějak letos kvůli malé nedostala, ale příště bych jela, sice plechovkou, ale jela. Mám to spojený s malou, Ross umřel týden po jejím narození, tak jsme při narozkách vzpomněli smile1


Sny se plní tomu, kdo v ně věří.
Mirek D (Člen)
20.07.2011 16:12:47
Offline

Re: kurva kurva kurva

Jsem se stavoval na místě činu u Vyškova f pondělí a zrovna tam vylepšujou silnicu. Od VY je to pár desítek metrů na pěšky, ale dá se to aj v motohadrech.


Autobus je taky Suzuki... .
PALOUS (Člen)
27.06.2013 09:58:21
Offline

Re: kurva kurva kurva

Sakra Rosťo, není den co bych si na tebe nevzpomělsmile2


Jebat motorky :-)
ABik (Člen)
27.06.2013 10:13:02
Offline

Re: kurva kurva kurva

PALOUS psal:

Sakra Rosťo, není den co bych si na tebe nevzpomělsmile2

Jako každý rok mu pojedu zapálit svíčku smile2

Ondráš (Člen)
27.06.2013 10:22:11
Offline

Re: kurva kurva kurva

PALOUS psal:

Sakra Rosťo, není den co bych si na tebe nevzpomělsmile2

Tři roky... To to letí...help
Je to jako včera co jsme vedle sebe spali na stole. smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
VikecB12 (Člen)
27.06.2013 13:09:19
Offline

Re: kurva kurva kurva

tak kamowine tam nahorů,nebo dolů,nebo kde to vlastně sešsmile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
kojaksro (Člen)
27.06.2013 13:22:45
Offline

Re: kurva kurva kurva

....winetaky, taky.....dám si na Tě drink kámosmile2


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Borák (Člen)
27.06.2013 14:45:58
Offline

Re: kurva kurva kurva

letí to kurwa smile2
tak kámo sklenku na tebe ...


...nikdo nevojebe Ježíše...
Drakoxxl (Člen)
27.06.2013 16:17:32
Offline

Re: kurva kurva kurva

wine na Rose


Lepší někdy, než nikdy.
Honza (Člen)
27.06.2013 17:05:49
Offline

Re: kurva kurva kurva

Na pomníček se stavím zase z chajdalupy, dneska jsem zapálil na hřbitově vedle banditsvíčky... 
Tož tam někam k Tobě, Ross...wine


__________________________________________
Jsem velmi nudny spolecnik, vsak seru na to
richie (Člen)
27.06.2013 17:10:58
Offline

Re: kurva kurva kurva

wine snad je mu tam nahoře fajn smile2


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
huskyb12 (Administrator)
27.06.2013 18:21:11
Offline

Re: kurva kurva kurva

winesmile2


ale di, Ty brepto ...
Banditatom (Člen)
27.06.2013 19:36:44
Offline

Re: kurva kurva kurva

winesmile2


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
VikecB12 (Člen)
27.06.2013 19:40:28
Offline

Re: kurva kurva kurva

A už sme ho zapili?


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
mr.BSE (Člen)
27.06.2013 19:52:32
Offline

Re: kurva kurva kurva

winesmile2

Vikecoj: nezapili...


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Mour (Člen)
27.06.2013 20:02:41
Offline

Re: kurva kurva kurva

winesmile2

Inženýrek (Člen)
27.06.2013 20:15:58
Offline

Re: kurva kurva kurva

smile2wine


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Petula (Člen)
27.06.2013 22:44:43
Offline

Re: kurva kurva kurva

všechno má svůj důvod, věřím Rossi, že seš tam nahoře pro někoho tady dole..


Sny se plní tomu, kdo v ně věří.
spidys (Člen)
27.06.2013 23:59:45
Offline

Re: kurva kurva kurva

smile2wine


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
tomasNJ (Člen)
28.06.2013 01:49:16
Offline

Re: kurva kurva kurva

winesmile2


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
xrohy (Člen)
28.06.2013 16:45:30
Offline

Re: kurva kurva kurva

smokinsmile2


Čaroděj Dobroděj 8-)
Filous (Člen)
28.06.2013 18:08:12
Offline

Re: kurva kurva kurva

winesmile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
svatej (Člen)
28.06.2013 19:37:11
Offline

Re: kurva kurva kurva

smile2smile2


Amen. . .
nicola.foxx (Člen)
28.06.2013 21:37:38
Offline

Re: kurva kurva kurva

beersmile2


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
XJelen (Člen)
01.07.2013 10:25:33
Offline

Re: kurva kurva kurva

byl jsem pryč... tak wine


Strýcfajtr !!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr