Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » ford focus

osiris (Člen)
07.10.2013 22:21:57
Offline

Re: ford focus

...tohle uděláš i když si pod to lehneš ...pochopitelně se to ale dělá hůř


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Frodo89 (Člen)
07.10.2013 23:12:14
Offline

Re: ford focus

Nějak přemyšlim co proti těm Focusum máte? Vždit za ty peníze to je super auto.
Podvozek doporučuje 10 fordaku z 10 ale u mě to je konkretně Hatchback Focus r.v.98 - 1,6 Zetec-S - 101PS a se spotřebou okolo 6,5l/100km. a to má nalítano 280tisic + co předchozí majitelé stočili.
Závady: Netěsná klimatizace, koroze vyfuku a v převodovce tachometrové čidlo. Jinak spotřebak "gumy olej a benzin"

osiris psal:
barynek psal:
osiris psal:

...tak to ale nechceš měnit stabilizátor; stabilizátor je ta pokroucená tyč smile1, tohle co myslíš ty jsou jen silentbloky stabilizátoru

tak to mi to chytrej mechoš na STK řekl blbě, já tomu hovno rozumím...
nicméně výměna tech silentbloků zabere tři hodiny nebo ne?

...ne, to určitě ne; u tohohle tyč stabilizátoru nemusíš vyndávat (ta tyč, to je na tom právě to zdlouhavější když to měníš na předku, ale ta se normálně nemění, zřídkakdy praskne a jinak jen po bouračkách když je zkroucenej)

Nebo při letošním zimním výletu do škarpy kde se mi povedlo ohnout ten zadní

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/2126_imag0526.jpg

Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
Libor nx (Člen)
07.10.2013 23:39:44
Offline

Re: ford focus

Frodo89 psal:

Nějak přemyšlim co proti těm Focusum máte? Vždit za ty peníze to je super auto.
Podvozek doporučuje 10 fordaku z 10 ale u mě to je konkretně Hatchback Focus r.v.98 - 1,6 Zetec-S - 101PS a se spotřebou okolo 6,5l/100km. a to má nalítano 280tisic + co předchozí majitelé stočili.
Závady: Netěsná klimatizace, koroze vyfuku a v převodovce tachometrové čidlo. Jinak spotřebak "gumy olej a benzin"

osiris psal:
barynek psal:

tak to mi to chytrej mechoš na STK řekl blbě, já tomu hovno rozumím...
nicméně výměna tech silentbloků zabere tři hodiny nebo ne?

...ne, to určitě ne; u tohohle tyč stabilizátoru nemusíš vyndávat (ta tyč, to je na tom právě to zdlouhavější když to měníš na předku, ale ta se normálně nemění, zřídkakdy praskne a jinak jen po bouračkách když je zkroucenej)

Nebo při letošním zimním výletu do škarpy kde se mi povedlo ohnout ten zadní
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … ag0526.jpg

taky mi to nejde dohlavyidontknow mám r. 99 už 6 rok,ten samej motor,ještě původní vejfuk.s klimou jsem ještě nic nedělal.vyměněno čidlo tacháče ,přední kotouče s deskama,jinak taky jenom pak olej a benál

VikecB12 (Člen)
08.10.2013 14:17:59
Offline

Re: ford focus

A co třeba to,že je to hnusný,nebo třeba to,že je asi tak milijon lepších autbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Frodo89 (Člen)
08.10.2013 17:58:18
Offline

Re: ford focus

Libor nx psal:

taky mi to nejde dohlavyidontknow mám r. 99 už 6 rok,ten samej motor,ještě původní vejfuk.s klimou jsem ještě nic nedělal.vyměněno čidlo tacháče ,přední kotouče s deskama,jinak taky jenom pak olej a benál

To jsem rád že v tom nejsem sám...

VikecB12 psal:

A co třeba to,že je to hnusný,nebo třeba to,že je asi tak milijon lepších autbigsmile

Jakych prosímtě? vemem v potaz staří, užitnost a průměrnou cenu. Nehledme na to, že jen malo aut této třidy a tohoto staří má víceprvkovou nápravu.


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
Libor nx (Člen)
08.10.2013 18:28:46
Offline

Re: ford focus

Frodo89 psal:
Libor nx psal:

taky mi to nejde dohlavyidontknow mám r. 99 už 6 rok,ten samej motor,ještě původní vejfuk.s klimou jsem ještě nic nedělal.vyměněno čidlo tacháče ,přední kotouče s deskama,jinak taky jenom pak olej a benál

To jsem rád že v tom nejsem sám...

VikecB12 psal:

A co třeba to,že je to hnusný,nebo třeba to,že je asi tak milijon lepších autbigsmile

Jakych prosímtě? vemem v potaz staří, užitnost a průměrnou cenu. Nehledme na to, že jen malo aut této třidy a tohoto staří má víceprvkovou nápravu.

Von myslí vod  2,5litru a vejš,všechno co má menší obsah je pro něj hnusnýbigsmile

Ondráš (Člen)
08.10.2013 19:25:33
Offline

Re: ford focus

Libor nx psal:

Von myslí vod  2,5litru a vejš,všechno co má menší obsah je pro něj hnusnýbigsmile

A ještě náhon na zadek. smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
VikecB12 (Člen)
08.10.2013 20:08:07
Offline

Re: ford focus

Tak třeba každej japonec.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
mr.BSE (Člen)
08.10.2013 20:11:31
Offline

Re: ford focus

Frodo89 psal:
Libor nx psal:

taky mi to nejde dohlavyidontknow mám r. 99 už 6 rok,ten samej motor,ještě původní vejfuk.s klimou jsem ještě nic nedělal.vyměněno čidlo tacháče ,přední kotouče s deskama,jinak taky jenom pak olej a benál

To jsem rád že v tom nejsem sám...

VikecB12 psal:

A co třeba to,že je to hnusný,nebo třeba to,že je asi tak milijon lepších autbigsmile

Jakych prosímtě? vemem v potaz staří, užitnost a průměrnou cenu. Nehledme na to, že jen malo aut této třidy a tohoto staří má víceprvkovou nápravu.

...samozřejmě taky existují auta z toho roku, který mají stejnou užitnost, stejnou  (nebo nižší cenu) a nejen že mají vzadu viceprvek, ale navíc nemají vpředu sociálního mcPhersona coolgood


Second Class Citizen
1130 Café Racer
barynek (Člen)
10.10.2013 21:29:19
Offline

Re: ford focus

2 Osi: díkgood

Libor nx psal:

taky mi to nejde dohlavyidontknow mám r. 99 už 6 rok,ten samej motor,ještě původní vejfuk.s klimou jsem ještě nic nedělal.vyměněno čidlo tacháče ,přední kotouče s deskama,jinak taky jenom pak olej a benál

tak to jsme na tom uplně stejně, 2000rv, nalítáno 104k, přední kotouče s deskama, vyčištěná klima a střední část výfuku, jinak jak píšeš olek, gumy, benál, náplň do ostřikovačů, spotřeba kolem 6-7l, 1.6 zetec 98k
jsem spokojenej parchantgood


Bandit 4EVER!!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr