Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » ..."motorkariprodeti.cz" zajímal by mě Váš názor

kojaksro (Člen)
03.12.2013 14:35:47
Offline

..."motorkariprodeti.cz" zajímal by mě Váš názor

....zdar pičáci. Od příštího týdne bude spuštěn následující projekt. A proto by mě zajímal Váš názor.

http://www.abmoto.cz/cz/e-shop/c67336/s … od-29.html

...dotazy a připomínky vítám. Prosím jen věcné názory.

...díky Kožakovi z Líbeznic a Spidysovi za pomoc.

....ps: kdo dorazíte k nám na návštěvu (na prodejnu, nebo servis), počítejte, že Vás luxusní káva bude stát 250,-Kčevilbigsmile


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Kelly01 (Člen)
03.12.2013 14:40:07
Offline

Re: ..."motorkariprodeti.cz" zajímal by mě Váš názor

Nic proti, ale pořád jsou všude haranti a pro nás, co jsme vám to tu vybudovalibigsmile není ani místo v hospicufuck


God Save The Queen!
Kukii (Člen)
03.12.2013 15:05:33
Offline

Re: ..."motorkariprodeti.cz" zajímal by mě Váš názor

pro děcka je to hezký, ale tentokrát musim s Kellym souhlasit... děti toho maj mrak, ale postarší rozpadající se starci si musí čekat 6 let na důchoďák a platit si několika tisícové nájemné, pokud se na ně rodina vysere samože... idontknow a jakože do nás v robotě zapíchnou madla a rovnou nás odnesou do krematoria sick
pokud bych měla dát někomu prachy tak by to byl rehabiliťák v Kladrubech...


Život je boj-mašina je nej!!!
Kelly01 (Člen)
03.12.2013 15:11:50
Offline

Re: ..."motorkariprodeti.cz" zajímal by mě Váš názor

Případně konkrétní případ, viz http://www.suzukibandit.cz/openforum/vi … p?id=15912

a opět je to o gerontechbigsmile


God Save The Queen!
kojaksro (Člen)
03.12.2013 15:19:01
Offline

Re: ..."motorkariprodeti.cz" zajímal by mě Váš názor

Kukii psal:

pro děcka je to hezký, ale tentokrát musim s Kellym souhlasit... děti toho maj mrak, ale postarší rozpadající se starci si musí čekat 6 let na důchoďák a platit si několika tisícové nájemné, pokud se na ně rodina vysere samože... idontknow a jakože do nás v robotě zapíchnou madla a rovnou nás odnesou do krematoria sick
pokud bych měla dát někomu prachy tak by to byl rehabiliťák v Kladrubech...

....souhlas, že pomoc je potřeba na hodně místech, ale zapomeň, že toho děti jak píše maj mrak.
Docela dlouho jsme raborovali kam to směrovat. Pro nás bylo rozhodující, aby to bylo cílené (cílená pomoc) a měli to pod kontrolou, pro to Klokánek v Hostivicích (pro rejpali, že to jde do práglu).
Bohužel není prdel založit vlastní nadaci, jen tak a proto je to touhle cestou.smokin


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
yoby (Člen)
03.12.2013 15:45:55
Offline

Re: ..."motorkariprodeti.cz" zajímal by mě Váš názor

Hele Štěpáne, je to určitě chvályhodná, myšlenka. Trochu o tom vím něco z druhý strany a tyhle mediálně známější organizace zas takovej problém s prachama nemaj (stačí se kouknout na seznam sponzorů), takže pár tisícovek z takovýhle akce je nevytrhne. Ted jsme v jiný bandě lidí řešili podobnou dobročinnost, objevili jsme denní stacionář pro mentálně postižený na Šumavě, kterej se stará o 7 dětí a tam byli odvařený z toho, že dostanou balíky papíru a pastelky, páč tam o ně sponzor nezavadí a prachy nemaj. Nebo ted ve škole (speciálka pro různě postižený) potkávam spoustu lidí, který jsou celkem v řiti, páč platěj 5-7 tis. měsíčně školný+asistence apod a stát na ně sere. Ale ber to jen jako muj názor, že by se dalo směřování pomoci i doladitsmile1

yoby (Člen)
03.12.2013 15:49:55
Offline

Re: ..."motorkariprodeti.cz" zajímal by mě Váš názor

Jo, a občas je zajímavý si najít finanční uzávěrku všech těch fondů a nadací apod smile1 To se pak člověk diví kolik % jde na skutečnou pomoc a kolik na vejplaty, propagaci a chod nadacesick

Meloun (Člen)
03.12.2013 16:02:55
Offline

Re: ..."motorkariprodeti.cz" zajímal by mě Váš názor

Kdyby to bylo směřovaný na zviřátka(ne kočky, to jsou sviněbigsmile),tak fajn..


PURE NAKED BIKE!
kojaksro (Člen)
03.12.2013 16:09:43
Offline

Re: ..."motorkariprodeti.cz" zajímal by mě Váš názor

yoby psal:

Jo, a občas je zajímavý si najít finanční uzávěrku všech těch fondů a nadací apod smile1 To se pak člověk diví kolik % jde na skutečnou pomoc a kolik na vejplaty, propagaci a chod nadacesick

...nechtěli jsme aby ty prachy šli na prémie o vánocích, tady právě, budeme mi rozhodovat, kam a na co půjdou ty peníze (povětšinu to půjde na zařizovaní pokojů pro děti s nahrádníma tetama).

....budeš se divit kolik jim dají někteří rádoby velcí sponzoři. Když jsem řešili částku, která je pro ně důležitá a budou za ni rádi, padla pro mě docela směšná částka, která by již pro ně byla přínosem.


...nikomu necpu, aby si samolepu koupil a to že se dá pomoci i jinde o tom žádná.


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
PALOUS (Člen)
03.12.2013 16:13:13
Offline

Re: ..."motorkariprodeti.cz" zajímal by mě Váš názor

Meloun psal:

Kdyby to bylo směřovaný na zviřátka(ne kočky, to jsou sviněbigsmile),tak fajn..

goodgoodgoodgood


Jebat motorky :-)
Banditatom (Člen)
03.12.2013 16:16:42
Offline

Re: ..."motorkariprodeti.cz" zajímal by mě Váš názor

Meloun psal:

Kdyby to bylo směřovaný na zviřátka(ne kočky, to jsou sviněbigsmile),tak fajn..

co máš proti čičinám fuckbigsmile no co nejsou tak přiblblé jak štěkavci tomu stačí keksík a posere ti koberecbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
yoby (Člen)
03.12.2013 16:18:16
Offline

Re: ..."motorkariprodeti.cz" zajímal by mě Váš názor

kojaksro psal:

...nechtěli jsme aby ty prachy šli na prémie o vánocích, tady právě, budeme mi rozhodovat, kam a na co půjdou ty peníze (povětšinu to půjde na zařizovaní pokojů pro děti s nahrádníma tetama).

....budeš se divit kolik jim dají někteří rádoby velcí sponzoři. Když jsem řešili částku, která je pro ně důležitá a budou za ni rádi, padla pro mě docela směšná částka, která by již pro ně byla přínosem.


...nikomu necpu, aby si samolepu koupil a to že se dá pomoci i jinde o tom žádná.

V poho chlape, já to neodsuzuju, byl to jen můj mozkovej výplod beer Kouknul jsem se ted na ty částky a občas je to k smíchu. Jak když se někteří "velký" jen chtěj zviditelnit

Dado (Člen)
03.12.2013 16:23:50
Offline

Re: ..."motorkariprodeti.cz" zajímal by mě Váš názor

hele lepší něco než nedělat nic, ale popravdě já radši někomu koho znám a vím že je fprdeli, a že mu to pomůže, viz třeba Malda, a popravdě každej má kolem sebe tolik sousedů co to pytlíkujou od vejplaty k vejplatě, že by jste se možná divili jak málo stačí abyste jim změnili životidontknow
ale každopádně RESPEKTgoodgood


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
Meloun (Člen)
03.12.2013 16:36:37
Offline

Re: ..."motorkariprodeti.cz" zajímal by mě Váš názor

Banditatom psal:
Meloun psal:

Kdyby to bylo směřovaný na zviřátka(ne kočky, to jsou sviněbigsmile),tak fajn..

co máš proti čičinám fuckbigsmile no co nejsou tak přiblblé jak štěkavci tomu stačí keksík a posere ti koberecbigsmile

Ty vole..kočka já právě natolik vychcaná děvka, že přileze jen kolevá žrádlufuckbigsmile
A Hroch neštěkágood ..nesmíš mit ňákýho uštěkanýho ratlika, to dá rozum..bigsmile


PURE NAKED BIKE!
hlemejzd999 (Člen)
03.12.2013 16:44:03
Offline

Re: ..."motorkariprodeti.cz" zajímal by mě Váš názor

Meloun psal:
Banditatom psal:
Meloun psal:

Kdyby to bylo směřovaný na zviřátka(ne kočky, to jsou sviněbigsmile),tak fajn..

co máš proti čičinám fuckbigsmile no co nejsou tak přiblblé jak štěkavci tomu stačí keksík a posere ti koberecbigsmile

Ty vole..kočka já právě natolik vychcaná děvka, že přileze jen kolevá žrádlufuckbigsmile
A Hroch neštěkágood ..nesmíš mit ňákýho uštěkanýho ratlika, to dá rozum..bigsmile

mate zkresleny predstavy o kockach ... mame dve , a jedna z nich mne posloucha jako pes ...vyjde na verandu , sejde po schodech a kdyz ji dam povel ( kdyz prsi a chci , aby nebyla zasraná od blata ), tak se v pulce kroku zarazi , otoci a jde zpatky dovnitr good
je teda pravda , ze se spis lekne  , kdyz vydam ten povel , ale poslechne good
navstevy cumej , jak ji mam ochocenou bigsmile
..ta druha spis zas poslucha moji pani - s tou nejsem takovej kamarad smile1


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Meloun (Člen)
03.12.2013 16:46:11
Offline

Re: ..."motorkariprodeti.cz" zajímal by mě Váš názor

Matka jich měla jednu dobu doma 15, takže vim, co je to za smradlavý mrchy..bigsmile
Teď máme jednu, co prostě přišla a to je to samý..jen žere, chrápe a tahá do baráku mrtvoly myší, ptáků a jiný havěti..ale rozumný slovo z ní nevypadne..surprised
bigsmile


PURE NAKED BIKE!
Banditatom (Člen)
03.12.2013 16:46:32
Offline

Re: ..."motorkariprodeti.cz" zajímal by mě Váš názor

hlemejzd999 psal:
Meloun psal:
Banditatom psal:


co máš proti čičinám fuckbigsmile no co nejsou tak přiblblé jak štěkavci tomu stačí keksík a posere ti koberecbigsmile

Ty vole..kočka já právě natolik vychcaná děvka, že přileze jen kolevá žrádlufuckbigsmile
A Hroch neštěkágood ..nesmíš mit ňákýho uštěkanýho ratlika, to dá rozum..bigsmile

mate zkresleny predstavy o kockach ... mame dve , a jedna z nich mne posloucha jako pes ...vyjde na verandu , sejde po schodech a kdyz ji dam povel ( kdyz prsi a chci , aby nebyla zasraná od blata ), tak se v pulce kroku zarazi , otoci a jde zpatky dovnitr good
je teda pravda , ze se spis lekne  , kdyz vydam ten povel , ale poslechne good
navstevy cumej , jak ji mam ochocenou bigsmile
..ta druha spis zas poslucha moji pani - s tou nejsem takovej kamarad smile1

presně tak good na žrádlo on sere má go v misce celej den ale když příjdem nehne se od nás a poslouchat už začal takybigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
hlemejzd999 (Člen)
03.12.2013 16:48:14
Offline

Re: ..."motorkariprodeti.cz" zajímal by mě Váš názor

Meloun psal:

Matka jich měla jednu dobu doma 15, takže vim, co je to za smradlavý mrchy..bigsmile
Teď máme jednu, co prostě přišla a to je to samý..jen žere, chrápe a tahá do baráku mrtvoly myší, ptáků a jiný havěti..ale rozumný slovo z ní nevypadne..surprised
bigsmile

tak takovy hejno snad nejde uridit , ayb te poslechly bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Žirafa (Člen)
03.12.2013 16:48:22
Offline

Re: ..."motorkariprodeti.cz" zajímal by mě Váš názor

A mě se to líbí goodgoodgood
Je super, když se někdo sebere a něco takového zorganizuje a někomu se fakt pomůžegood a jestli jsou to děti, důchodci nebo psi je mi "vcelku jedno", jakákoliv pomoc směřovaná kamkoliv kde ty prachy jsou opravdu vidět je skvělej nápad good
Mimochodem jak se tady přispívalo na útulek, tak to už taky padlo co? idontknow


Jaký si to uděláš, takový to máš...
hlemejzd999 (Člen)
03.12.2013 16:52:40
Offline

Re: ..."motorkariprodeti.cz" zajímal by mě Váš názor

abych nezasiral tema :
ja když na charitu  , tak  jedině sem : http://www.tloskov.eu/
moje pani tam má uz od detstvi brachu - po mozkovej obrne se z nej stal mentál a nikam jinam prachy nedam
muj nazor


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Fresh Man (Člen)
03.12.2013 16:58:02
Offline

Re: ..."motorkariprodeti.cz" zajímal by mě Váš názor

Kočky sou svině vychcany..
A malý psi sou taky divný,bigsmile malý zakerny ustekany, stejně jako malý lidi :)


Bandit pičo
Kožak (Člen)
03.12.2013 17:23:15
Offline

Re: ..."motorkariprodeti.cz" zajímal by mě Váš názor

můj názor je ten ,že je třeba vobčas udělat dobrej skutek ,to aby se to krapet vyrovnalo...i když nesnášim kočky a děti :)


MRDAT!!!
Ondráš (Člen)
04.12.2013 18:56:45
Offline

Re: ..."motorkariprodeti.cz" zajímal by mě Váš názor

PALOUS psal:
Meloun psal:

Kdyby to bylo směřovaný na zviřátka(ne kočky, to jsou sviněbigsmile),tak fajn..

goodgoodgoodgood

Já jsem pro pejsky...good Už to tu asi 2x nebo 3x bylo... Klidně bych to zopakoval.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Petula (Člen)
04.12.2013 19:45:08
Offline

Re: ..."motorkariprodeti.cz" zajímal by mě Váš názor

yoby psal:

Hele Štěpáne, je to určitě chvályhodná, myšlenka. Trochu o tom vím něco z druhý strany a tyhle mediálně známější organizace zas takovej problém s prachama nemaj (stačí se kouknout na seznam sponzorů), takže pár tisícovek z takovýhle akce je nevytrhne. Ted jsme v jiný bandě lidí řešili podobnou dobročinnost, objevili jsme denní stacionář pro mentálně postižený na Šumavě, kterej se stará o 7 dětí a tam byli odvařený z toho, že dostanou balíky papíru a pastelky, páč tam o ně sponzor nezavadí a prachy nemaj. Nebo ted ve škole (speciálka pro různě postižený) potkávam spoustu lidí, který jsou celkem v řiti, páč platěj 5-7 tis. měsíčně školný+asistence apod a stát na ně sere. Ale ber to jen jako muj názor, že by se dalo směřování pomoci i doladitsmile1

Chlape bohužel to není jen o postižených..
Malá nastoupila v září do školky a během těch 3 měsíců jsem zjistila, že školka nemá ani nákup nových hraček, případně hloupých bonbónů, kterýma by mohla děti odměňovat v rámci her a soutěží.. toaletní papír a vlhčené ubrousky kupují rodiče a nemluvím o výběrovkách na zateplení a výměnu oken, nikdo se ani nepřihlásí za částky, které mají školky a školy od státu.. co nedají dobrovolní sponzoři ty děti nemají..
a když je takovej problém v normální školce, mnohem větší problémy jsou u postižených dětí a dětských domovů..

na druhou stranu na staré lidi v dnešní době přispívá stát, je to jen o znalosti českých sociálních dávek a řekla bych, že 80% lidí vůbec netuší, že má na něco nárok.. je snažší vyřídit měsíční příspěvek na nesamostatného důchodce než příspěvek na pomoc dítěti..


Sny se plní tomu, kdo v ně věří.
Fresh Man (Člen)
04.12.2013 19:56:13
Offline

Re: ..."motorkariprodeti.cz" zajímal by mě Váš názor

A kolik z toho mála sežerou hnědočeši?  A sme zpět u problemu:(


Bandit pičo
mr.BSE (Člen)
04.12.2013 22:58:36
Offline

Re: ..."motorkariprodeti.cz" zajímal by mě Váš názor

Ondráš psal:
PALOUS psal:
Meloun psal:

Kdyby to bylo směřovaný na zviřátka(ne kočky, to jsou sviněbigsmile),tak fajn..

goodgoodgoodgood

Já jsem pro pejsky...good Už to tu asi 2x nebo 3x bylo... Klidně bych to zopakoval.

good


Second Class Citizen
1130 Café Racer
K.a.s.y.m. (Člen)
05.12.2013 06:16:15
Offline

Re: ..."motorkariprodeti.cz" zajímal by mě Váš názor

Kukii psal:

pro děcka je to hezký, ale tentokrát musim s Kellym souhlasit... děti toho maj mrak, ale postarší rozpadající se starci si musí čekat 6 let na důchoďák a platit si několika tisícové nájemné, pokud se na ně rodina vysere samože... idontknow a jakože do nás v robotě zapíchnou madla a rovnou nás odnesou do krematoria sick
pokud bych měla dát někomu prachy tak by to byl rehabiliťák v Kladrubech...

staci prijet v lete na Keep Respect smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
K.a.s.y.m. (Člen)
05.12.2013 06:20:11
Offline

Re: ..."motorkariprodeti.cz" zajímal by mě Váš názor

Meloun psal:

Matka jich měla jednu dobu doma 15, takže vim, co je to za smradlavý mrchy..bigsmile
Teď máme jednu, co prostě přišla a to je to samý..jen žere, chrápe a tahá do baráku mrtvoly myší, ptáků a jiný havěti..ale rozumný slovo z ní nevypadne..surprised
bigsmile

to jste meli na maso?


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
05.12.2013 13:10:32
Offline

Re: ..."motorkariprodeti.cz" zajímal by mě Váš názor

Fresh Man psal:

A kolik z toho mála sežerou hnědočeši?  A sme zpět u problemu:(

Na tohle sem pomyslel hnedka při prvním přečtení tohoto vláknabigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Lihy (Člen)
05.12.2013 15:34:49
Offline

Re: ..."motorkariprodeti.cz" zajímal by mě Váš názor

Fresh Man psal:

Kočky sou svině vychcany..
A malý psi sou taky divný,bigsmile malý zakerny ustekany, stejně jako malý lidi :)

Ty vogo, co ti Filous vyved?surprised

AU, to bude bolet bigsmilebigsmile

Lihy (Člen)
05.12.2013 15:39:26
Offline

Re: ..."motorkariprodeti.cz" zajímal by mě Váš názor

Jo a abych to jen nezasíral FOD už sem poslal pomoc jinudy a taky myslim, že to není organizace typu UNICEF a podobný vyžírky.

Čendina (Člen)
05.12.2013 16:27:36
Offline

Re: ..."motorkariprodeti.cz" zajímal by mě Váš názor

Mě osobně je jedno kterým směrem ta pomoc směřuje. Češi jsou zvláštní národ, tam někde uvnitř každého jednoho člověka je nějaké kurvítko, které způsobuje že potřebujeme pomáhat jinejm. Ať už to jsou děti, nemocný děti, starý, mladý, zvířátka, příroda atd.

V tuhle chvíli znám partu lidí co jezdí do dětského domova v Lipové - už leta. Už leta dělají vánoce, sportovní akce, podporují dětičky. Osobně, přímo, na rovinu a v nejužších možných vazbách které jsou možné.

Kámoše, kterýho zasáhli děti s rakovinou tak udělal mega luxusní kalendář, našel si organizace které věrohodně a přímo pracují s rodinami s dětmi s rakovinou  - RUTAN

Zbožňuju sraz Keep Respect, jehož první ročník se konal ve chvíli kdy tam zrovna můj brácha ležel a teprve se učil jezdit na invalidním vozíku.

Tu přímou a okamžitou pomoc mezi námi vzájemně - viz Malda...

a všechny tyto akce a činnosti co vás samotné napadnou protože prostě máme potřebu něco dělat, něco co má hlubší smysl než je vyplnění excelovské tabulky v práci.

Vítám každou věc, protože mi to dává možnost si vybrat si z mnoha projektů, dle vlastních priorit... goodgood

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr